Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:23
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Jakie dungeony dla Łowcy do 30lvl??

Odpowiedź

Temat: Jakie dungeony dla Łowcy do 30lvl??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Arthasus
Wiadomość [#21]: 10.03.2010 o 23:17

Konto skasowane

Trzeba poprostu tam dotrzeć i przejśc przez portal czy istnieje coś takiego jak dungeon finder które przenosi nas do insty ale bez grupy?

Arthasus Burning Blade
ArTv
Wiadomość [#22]: 10.03.2010 o 23:28

Konto skasowane

co do matolow z random dungeonow na 80tce

dlatego zmniejszenie poziomu trudnosci wszystkich dungeonow i rajdow uwazam za idiotyzm, teraz tacy troglodyci zamiast chodzic na bg wchodza na randomy i psuja ludziom zabawe...

Flava
Wiadomość [#23]: 11.03.2010 o 00:25

Konto skasowane

Majac 80lv mozesz wejsc do instancji 15-25lv czy 50-60lv (tylko pytanie po co? ^^) tylko musisz do niej isc z buta ;]

Up: zgodze sie, nieraz mialem sytuacje gdzie w HoR hc tank wszedl i wyszedl, i tak w wiekszosci przypadkow ludzie robia, nie wiem po co, jak dla mnie to tylko strata ich 15 minut na "debufie" i mojego czasu czekajac na nowego tanka ;/

[Edycja Flava - 11.03.2010 o 00:27]

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
watman
Wiadomość [#24]: 11.03.2010 o 06:54

Konto skasowane

Flava napisał
Majac 80lv mozesz wejsc do instancji 15-25lv czy 50-60lv (tylko pytanie po co? ^^) tylko musisz do niej isc z buta ;]

po acziwa ;P
nieraz mialem sytuacje gdzie w HoR hc tank wszedl i wyszedl, i tak w wiekszosci przypadkow ludzie robia, nie wiem po co, jak dla mnie to tylko strata ich 15 minut na "debufie" i mojego czasu czekajac na nowego tanka ;/

bo tanki sie boja HoRa, a healerzy nie lubia oculusa sad.gif (okej, okej, IMO ;P )

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Dallevar
Wiadomość [#25]: 11.03.2010 o 09:04

Konto skasowane

Do HOR potrzeba ludzi z glowa a nie polglowkow co jedynie patrza na recount. A pozniej maja pretensje do tanka ze nie potrafi utrzymac aggro.

Jesli zginie tank to jest to wina healer
Jesli zginie healer to jest to wina tanka
Jesli zginie dps to tylko z wlasnej glupoty
Furry/Prot Warrior
League of Legends
watman
Wiadomość [#26]: 11.03.2010 o 09:15

Konto skasowane

Dallevar napisał
Do HOR potrzeba ludzi z glowa a nie polglowkow co jedynie patrza na recount. A pozniej maja pretensje do tanka ze nie potrafi utrzymac aggro.

true...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Vaeryn
Wiadomość [#27]: 11.03.2010 o 09:42

Konto skasowane

tonguei napisał
Odpowie mi ktoś na pytanie apropos solowania?

Przecież odpowiedziałem. Każda instancja jest na mapie, można do niej wejść i jak się umie albo ma dobry sprzęt albo jedno i drugie to można sobie posolować. Nie ma górnego ograniczenia leveli na wejście z mapy.

[Edycja Vaeryn - 11.03.2010 o 09:43]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Firenzo
Wiadomość [#28]: 11.03.2010 o 16:45

Konto skasowane

ArTv napisał
teraz tacy troglodyci zamiast chodzic na bg wchodza na randomy i psuja ludziom zabawe...

Chrzań się... niech chodzą na randomy, przynajmniej mniej "farmerów" na WSG będzie.

galatrix
Wiadomość [#29]: 12.03.2010 o 09:12

Konto skasowane

wchodzisz do instancji przez portal i zabijasz samemu wszystkie potworki, lecz Ci sie to nie uda poki cosmiley.gif wiec nie mysl o tym poki nie wbijesz okolo 40 lvl

MasterpiteR
Wiadomość [#30]: 12.03.2010 o 09:44

Konto skasowane

Flava napisał
Up: zgodze sie, nieraz mialem sytuacje gdzie w HoR hc tank wszedl i wyszedl, i tak w wiekszosci przypadkow ludzie robia, nie wiem po co, jak dla mnie to tylko strata ich 15 minut na "debufie" i mojego czasu czekajac na nowego tanka ;/

Wytankowalem H HoR na kazdej z 4rech klas tankujacych i Ci powiem, ze glupi dps moze zastopowac nawet najlepiej ubranego i ogarnietego tanka i healera tam.

Przyklad- wave priest+2x footman+merc, daje skull na priesta a tu kazdy z 3 dpsow stoi w meele range footmanow i ich dpsuje, mag pada na 2 cleavy od footmanow, to samo shadow priest, ret palek przezywa te 2 cleavy i zostaje uleczony-healer musial leczyc caly czas mnie(tanka).
Zostajemy z 1 dpsem na nastepne 2 fale i bossa( albo 1 dps zostaje wskrzeszony jesli ja albo healer to druid, i pada w nastepnej fali tak samo jak wczesniej =p)
Sytuacja sie powtarza pomimo paru uwag co dpsowac i gdzie nie stac- kazdy wtedy by dal leave i sie 3 razy zastanowil zanim nastepnym razem sprobuje robic ta instancje z pugiem.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
tonguei
Wiadomość [#31]: 12.03.2010 o 15:14

Konto skasowane

Często zdarza się iż pomimo wygrania itemku nie pojawia się on w plecaku? Jest to strasznie irytujące :/

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
watman
Wiadomość [#32]: 12.03.2010 o 15:41

Konto skasowane

tonguei napisał
Często zdarza się iż pomimo wygrania itemku nie pojawia się on w plecaku? Jest to strasznie irytujące :/

na jakim ty grasz serwerze?

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
tonguei
Wiadomość [#33]: 12.03.2010 o 18:24

Konto skasowane

BL, z ostatniego bossa na WC wypadly mi naramienniki, wygralem rolla a po wyjściu z dunga nie miałem ich w plecaku. Dostałem whispa od drugiego kolesia czy mam swoj loot bo jemu jego też znikł...

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
watman
Wiadomość [#34]: 13.03.2010 o 10:46

Konto skasowane

tonguei napisał
BL, z ostatniego bossa na WC wypadly mi naramienniki, wygralem rolla a po wyjściu z dunga nie miałem ich w plecaku. Dostałem whispa od drugiego kolesia czy mam swoj loot bo jemu jego też znikł...

dziwne... pisales ticket do GMa? mi sei takie cos zdarzylo tylko raz w ciagu calej mojej kariery w tej grze...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
tonguei
Wiadomość [#35]: 13.03.2010 o 13:44

Konto skasowane

No właśnie to mój pierwszy raz i nie chciałbym żeby się powtórzyło ;)
Jestem ciekaw jak jest z dps u hunta? Jak na razie na 12instanacji na 12 byłem na 1. miejscu w dps (w tym raz pare procent przed magiem na 33, ja 25). W end-game, jeśli mocno skupie się na dps, dobry gear, gemy, enchanty to jest szansa ten stan rzeczy zachować? Czy pozostaje raczej rola szaraka nie będącego w niczym najlepszym? Wyczytałem że hunter może wyciągnąć 7k, jak się do tego ustosunkujecie? Na jakim poziomie stoi wasz dps?

[Edycja tonguei - 13.03.2010 o 13:45]

[Edycja tonguei - 13.03.2010 o 13:55]

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Firenzo
Wiadomość [#36]: 13.03.2010 o 22:05

Konto skasowane

tonguei napisał
No właśnie to mój pierwszy raz i nie chciałbym żeby się powtórzyło ;)
Jestem ciekaw jak jest z dps u hunta? Jak na razie na 12instanacji na 12 byłem na 1. miejscu w dps (w tym raz pare procent przed magiem na 33, ja 25). W end-game, jeśli mocno skupie się na dps, dobry gear, gemy, enchanty to jest szansa ten stan rzeczy zachować? Czy pozostaje raczej rola szaraka nie będącego w niczym najlepszym? Wyczytałem że hunter może wyciągnąć 7k, jak się do tego ustosunkujecie? Na jakim poziomie stoi wasz dps?

Wbij 80 to zobaczysz... zapewniam cie ze niezły Mag na poziomach 40+ będzie cie śmigać w dpsie :P

tonguei
Wiadomość [#37]: 13.03.2010 o 22:23

Konto skasowane

Wiem że arcane mag ma najlepszy dps w grze - co z pozostałymi pytaniami?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
galatrix
Wiadomość [#38]: 14.03.2010 o 03:04

Konto skasowane

to jak sie chwalic to sie chwalicbiggrin.gif ja na voa 25 3 bosie pocisne jakies 8ksmiley.gif przy dobrych wiatrachbiggrin.gif

[Edycja galatrix - 14.03.2010 o 03:05]

tonguei
Wiadomość [#39]: 14.03.2010 o 11:09

Konto skasowane

A Arcane ile może wycisnąć?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Vaeryn
Wiadomość [#40]: 15.03.2010 o 10:48

Konto skasowane

ArTv napisał
co do matolow z random dungeonow na 80tce

dlatego zmniejszenie poziomu trudnosci wszystkich dungeonow i rajdow uwazam za idiotyzm, teraz tacy troglodyci zamiast chodzic na bg wchodza na randomy i psuja ludziom zabawe...

W zasadzie trudnosci 80-tek hc wiele nie zmienili tylko ludzie maja 2 razy lepszy gear od tego, który mieli świeżo po zrobieniu 80-tego levela kiedy wchodzili na swoje pierwsze hc. W związku z tym wieje tam nudą. No może poza HoRem, gdzie jak ma się g***ną grupę to potrafi być całkiem zabawnie. Mam tam niezły fun czasem jak idę w healu, heh.

[Edycja Vaeryn - 14.03.2010 o 21:08]

tonguei napisał
A Arcane ile może wycisnąć?

Pytanie jest właściwie bardziej o to co ty właściwie chcesz osiągnąć zbierając odpowiedzi na takie pytania. Jeden powie, że słyszał, że arcane na czymś tam wyciągnął ileśtam, drugi, że feral na czymś innym tyle, jeszcze inny, że hunter na dungeonie jeszcze ileś i niby co z tego. Może się trochę czepiam, ale grasz niedługo i sporo pewnie nie wiesz o mechanice gry. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale są bardziej walki "stane", bardziej biegane, walki z ewidentnymi przestojami depesowymi kiedy nie możesz właściwie skutecznie depesować albo takie kiedy lejesz non stop, są encountery z przyspieszaczami dpsu, te przyspieszacze dają mniej tej klasie, więcej innej, czasami depesujesz bossa dobrze zdebuffowanego, czasami mniej. To wszystko ma znaczenie. Pewne encountery faworyzują określone klasy ze względu na to co te klasy tam robią. Mechaniki pewnych skilli faworyzują pewny equipment i tak dalej.

Jak rozumiem obawiasz się, że zrobisz 80 i będziesz miał problem, bo się okaże, że jesteś pure depesem a taki arcane rozkłada cię jak chce. Zgadza się? Pozwól, że cię pocieszę i powiem ci, że bez względu na to co się stanie - nie będzie tak a już na pewno nie w dłuższej perspektywie czasowej (paromiesięcznej). Dlaczego? Wygłoszę pewnie niepopularną myśl i zaraz mnie może ktoś obsobaczy, ale... Blizzard jako tako o to wszystko dba i stara się żeby wszyscy mieli potencjalnie możliwość zaistnienia w tym do czego są w grze przeznaczeni.

Jak będziesz chciał to wyciśniesz dps warriorem, huntem, magiem, spriestem, czym tam chcesz. Imho więc - graj czym chcesz.

Najważniejsza rzecz apropos depeesu imho to - zakładając, że się jednak łeb na karku ma - chcieć robić dps. Jak chcesz to coś poczytasz, skołujesz sprzęt, będziesz się starał i będzie dobrze. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim wypada dostrzegać swoje błędy, poprawiać się, korzystać z addonów we właściwy sposób i wierzyć, że da się radę.

[Edycja Vaeryn - 15.03.2010 o 11:16]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :