Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 17:31
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Problemy z Batlenetem

Odpowiedź

Temat: Problemy z Batlenetem

LukasT
Wiadomość [#1]: 25.03.2010 o 22:49

Konto skasowane

Od dłuższego czasu występuje coraz częstsze zrywanie połączeń w grze Diablo na battlenecie. sad.gif
Objawia się to nie tylko nieudanym logowaniem ale także przerywaniem samej gry!
W ten sposób straciłem już wiele cennych przedmiotów, które wypadły z potworów.
Nie można było ich podnieść ponieważ gra była już "zawieszona" a chwilę potem zakończona.
Przy szybkiej próbie ponownego zalogowania się gra oczywiście już nie istniała. sad.gif

Przerywanie gry, lagi, niemożliwość zalogowania się to chleb powszedni w grze online w Diablo.
Inny przykład to tworzenie nowej gry, często kończy się ono komunikatem "Nie udało się dołączyć do gry".
O czym tu mowa? Przecież nie dołączamy do gry, tylko tworzymy nową!
Z kolei gdy po takim komunikacie chcemy jeszcze raz utworzyć tą samą grę pojawia się info, że taka gra już istnieje. :/
Czyli jednak ją utworzyliśmy! Dlaczego więc nie możemy jej rozpocząć? Całkowity bezsens! sad.gif

W sprawie narastających problemów z battlenetem pisałem już rok temu do Blizzarda.
Proponowałem zwiększenie ilości serwerów lub ich rozbudowę w celu zwiększenia możliwości.
Otrzymałem odpowiedź wręcz "olewającą" użytkowników battlenetu a konkretnie Diablo.
Uzasadniono krótko, że gra online Diablo jest to usługa bezpłatna i nikt nie będzie w nią inwestować.
Działania Blizzarda są skoncentrowane głównie na serwerach płatnych np. WoW

W związku z powyższym zaczynam mieć już powoli dosyć męczarni z grą w Diablo na battlenecie. sad.gif

Jakie są Wasze doświadczenia i opinie w tym temacie? Proszę o wypowiedzi.

[Edycja LukasT - 03.03.2010 o 20:47]

Po resecie laddera sytuacja się nie zmieniła. Mam wrażenie, że jest nawet gorzej.
Gra często się wiesza, nie można jej wcale utworzyć lub dołączyć do gier istniejących.
Sprawdziłem, najgorsza sytuacja jest na EUROPE, serwery są strasznie przeciążone.
Gdy na Europe nie dało rady na bramce ASIA zawsze było to możliwe.
Choć gra chodziła wolniej ale zawsze dało radę.

Nadszedł czas zakończyć męczarnie i pożegnać się z grą w DIABLO na battlenecie. sad.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :