Dziś jest: Piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 15:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czy ktoś mi pomorze z batle.net?

kubson34
Wiadomość [#1]: 03.03.2010 o 16:33

Konto skasowane

Witam smiley.gif . Mam problem z warcraftem 3 TFT. Otóż mam same pudełko od gry z dwoma cd-keyami których nigdy wcześniej nie dawałem, niestety płyty z grą pożyczyłem z jakiś rok temu kumplowi , z którym nie mam już kontaktu sad.gif . Pomyślałem więc że ściągnę grę z torenta. Grę już ściągnąłem , trzeba było tylko wypakować winrara czy jak to tam się zwie , czyli nawet nie miałem okazji wpisać tych swoich orginalnych cd-keyi. gra chodzi bez cracka ale na battel.net wejść nie mogę. Jestem zatem ciekaw czy da się jakoś wykorzystać to że mam orginalne cd-key (których nikomu nie podawałem) bez płytek i grać przez battle.net ? Z góry dzięki za pomoc już nie mogę się doczekać Hero sige, Wow arena, i Footy :P .

BeatMe111
Wiadomość [#2]: 03.03.2010 o 18:50

Konto skasowane

Jak masz oryginalne cd-keye to wystarczy piracka gra. wpisujesz swoje oryginalne cd-keye i grasz.

flajus_POL
Wiadomość [#3]: 04.03.2010 o 06:41

Konto skasowane

Ściągnij z innego źródła ja mam pirackiego War3 + TF ale mam keya i mogę grać.

kubson34
Wiadomość [#4]: 04.03.2010 o 11:26

Konto skasowane

No tak też myślałem bo to co ściągnąłem to się nawet nie istalowało więc nie było kiedy wpisać swojego cd-keya. Był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wysłał link do ściągnięcia warcrafta tak bym mógł jakoś wpisać ten cd-key. Z góry dzięki i sorry jeśli pisze jakoś nie zrozumiale, zawsze kupuje orginalne gry i jestem zielony jeśli chodzi o to całe ściąganie.

LyFT
Wiadomość [#5]: 27.03.2010 o 08:23

Konto skasowane

Troche pozno odpisuje, ale CD keye zarejestruj na battle.net account i tam bedziesz mogl sobie legalnie sciagnac warcrafty z serwera blizzarda.

A gry sa jak szczoteczki, nie pozyczaj tongue.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :