Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rouge 3.3.3 Subt PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#21]: 03.03.2010 o 10:17

Konto skasowane

Na plate zdecydowanie lepszy będzie nadal assa spec ze względu na ogólnie duży dmg done z poisonów i envenom który ignoruję armor. Próbowałem nawet testować sub spec z full arp gemamy, ale efekt jest taki że trochę mocniej bijemy plate a zdecydwowanie slabiej clotherów, więc bez sensu.

A i jak możesz zlookaj builda którego zamierzam testować rzuciłem wyżej linka.Ty za odpowiedz

Testowalem coś podobnego, ale brakuje ci talentów w filthy tricks. Ja bym wywalił z waylay, bo ten talent posysał i będzie posysal jeszcze bardziej po nerfie.
Zamiast glyph of evi powinien być glyph of shadow dance.
Poza tym dziś przetestuje jeszcze ghostly strika z glyphem, ale raczej szału nie będzie.

Prowler
Wiadomość [#22]: 03.03.2010 o 11:37

Konto skasowane

kuk napisał
latało się z mackami lub swordami wiec ambushe/backstab nie wchodziły w gre

ohh realy?

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Khatill
Wiadomość [#23]: 05.03.2010 o 21:41

Konto skasowane

Nie sam to wymysliłem kuku jeden
http://roguerogue.com/specs/
ale mysle ze po zmianie zajdą zmianysmash.gif

[Edycja Khatill - 05.03.2010 o 21:42]

ToBeOrNotToBe
Arato
Wiadomość [#24]: 09.03.2010 o 20:35

Konto skasowane

Glyphs

* Glyph of Feint now reduces the energy cost of Feint by 20. (Up from 10)
* Glyph of Expose Armor now increases the duration of Expose Armor by 12 sec. (Up from 10 sec)
* Glyph of Deadly Throw now increases the slowing effect on Deadly Throw by 20%. (Up from 10%)

Kolejny buff! Blizzard ostatnio rozpieszcza rogalitongue.gif

pwnedbylife
Wiadomość [#25]: 09.03.2010 o 21:11

Konto skasowane

lies, zaden buff, blizzardowi bardziej chodzi o to, zeby gra ta postacia ie byla calkiem schematyczna. prawie nikt tych glyphow nigdy nie uzywal ani w pvp ani w pve w zadnym specu, bo inne byy lepsze i imho dalej sa. teraz po prostu te glyphy mniej traca w stosunku do tych podstawowych, dzieki czemu bedzie moze jakies zroznicowanie

Igor
Wiadomość [#26]: 10.03.2010 o 12:43

Konto skasowane

ano. to raczej uklon w strone inscripterow :P nie sadze, zeby jakiemus udalo sie ktorys z tych glyphow sprzedac, teraz kto wie. moze sie uda, chociaz ten od throwa biggrin.gif reszta dalej watpie :P

Franiu
Wiadomość [#27]: 12.03.2010 o 00:36

Konto skasowane

Imo sub spec nadal będzie possysał a jedyną jego zaletą będzie element zaskoczenia bo teraz każdy kto widzi rogala z góry zakłada że będzie on w muti specu.

Train simulator bitch muthafucka whatcha know, train simulator bitch watch dat train go
Pull up to the station yeah I'm on time, stackin' mad chicks as they hop on my line
I ride trains all day like it's my muthafucking day, just give me the controls and I muthafucking take off
Cuz every driver knows a train needs some lovin' 102 hours played I regret nothin'
tklrp
Wiadomość [#28]: 28.03.2010 o 12:46

Konto skasowane

czy już ktoś ma jakieś pomysły na jakiś build dla rogala w sub co się po prostu w walce sprawdza? Wydaje mi się, że ta mobilność rogala to polega na możliwości skutecznego spierniczenia gdy biją a element zaskoczenia jest porównywalny z rangedem co się za rogiem schowa. Grając rogalem coraz częściej dochodzę do wniosku że zamiast sub blizz mógłby zrobić zupełnie nowe drzewko coś w stylu ninja- ranged dps ale chyba nie ma na to szans.

mindseeker
Wiadomość [#29]: 28.03.2010 o 22:05

Konto skasowane

sub spec nie posysa, bynajmniej nie tak bardzo jak przed buffem. Dzis spotkałem z 3 rogali na 1800-+ i jeden mecz przegraliśmy mirror disc/rogue. Rogal od poczatku siadl na mnie co bylo dziwne bo powinien bić mojego priesta, a ja jego priesta. Mój priest powiedzial że rogal napierdalal mnie jak feral z wound poisonem.
Z drugiej strony od tej walki jak widze sub rogala, to moj priest staje plecamy do sciany, a ja bije się z rogalem twarzą w twarz i wtedy assa>sub 100razy lepiej się sprawdza jak łatwo się domyślić.

Kamallo
Wiadomość [#30]: 29.03.2010 o 03:14

Konto skasowane

Po zmianach ktore aktualnie sa (v3.3.3) zupelnie zmienia sie styl walki sub rogala na pvp i nie powiem zeby byl gorszy w dostarczanym dmg do przeciwnika niz muti-prep, jest tylko o wiele trudniej, bo trzeba bic w plecy. Ale poza dostarczaniem dmg sa skille w subtlety drzewku ktore utrudniaja przeciwnikowi z nami walczyc, czyli Waylay - bicie bacstabem spowalnia przeciwnika oraz jego ataki, assasination rogue wtedy posysa, bo 20% mniej dmg zrobi z autoataku, plus trudniej mu sie poruszac, a kombajna shadowstep+backstab albo Shadowdance i spam po shadowstepie ambushami trudno mu bedzie uniknac, a ambushe u mojego rogala maja 97% crit chance na pvp i w rogala wchodza za 8-9k crit, 3 to nie problem w 6 sek jak bedzie zaskoczony, jeszcze da sie w miedzyczasie kidney shota mu walnac co by nam sie nie ruszal (macro: Shadow dance, premeditation, shadowstep, ambush = 5 CP, po tym kidney i cel stoi, mamy jeszcze jakies 4,5 sek na 2 ambushe i finish z eviscirate jak sie energia zbierze).
Gemowanie - imho teraz tylko Agi, bo daje dodge (moj rogal ma narazie 31% dodge), crit + ap (bonusy w drzewku), a sub im wiecej ma crita tym lepiej, bo CP z wlasnych critow dostaje dodatkowe dzieki HaT, i imo lepsze 2 Combo Pointy niz goly AP i czekanie na regeneracje energii na kolejny skill, plus crity bardziej przeciwnika bola.

Z plate dps moze i muti-prep ma latwiej, ale sub na defensywnych cd tez sobie poradzi, duzo tylko sie trzeba nabiegac zeby mu bacstabem w plecy jechac, walnac z hemo w twarz nie zaszkodzi jak energia sie zbiera do full.

Waylay ma teraz 2 zalety - mozna zrezygnowac dzieki temu z cripping poisona i nosic deady poisona + wounda, a drugie to spowalnia ataki przeciwnika (nie sprawdzilem czy tyczy sie castow, ale chyba nie). Glyph of hemo - imo porazka, bo daje 40% zwiekszony, uwaga, bonus do wlasnego bosnusa, czyli 40% z 75 dmg to beznadzieja, juz lepiej wydluzyc evasion, ktore nawet vs ranged sie przydaje, albo zwiekszyc szanse na crit z eviscirate. Glyph of shadowdance - hmm, 2 sek to czas na 1 wiecej skill, tylko czy energii na ten skill bedzie to nie sprawdzilem jeszcze.

Jak dla mnie to subtlet jest teraz bardzo ciekawy, ale i wymagajacy. Ktos kto w tym drzewku jeszcze nie gral, na 100% zostanie w muti-prepie, bo bedzie mial trudnosci z ogarnieciem stylu walki.

PS: Moj wlasny build subtlety pvp pod daggery:
http://eu.wowarmory.co(...)35231251

[Edycja Kamallo - 29.03.2010 o 03:38]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
tklrp
Wiadomość [#31]: 29.03.2010 o 14:59

Konto skasowane

Trochę zmeniłem ten twój build na takie coś co zabija w 5-6s na Batkach i WG.
http://eu.wowarmory.co(...)5201251.
Ten build całkiem ładnie pracuje ze wszystkim co nie nosi płyt w szczególności na Battlegroundach(oj jak ja nienawidzę paladynów:/).

Jeśli chodzi o rotacje to:
Zaczynamy od Premeditatnion (+2cp)->Shadowstep+Ambush (+2cp)->Kidney Shot (-4cp/5s stun)->Shadowdance ->Ambush (+2cp)->Ambush (+2cp)->Eviscerate (-4cp).

Dobrze jest za wczasu sapnąć żeby wróg się z trinkietów albo raciali uwalniających wypstrykał.

Trutki:
na obydwu rekach mam Instant Posion, ale nie wiem czy nie zamienię sobie off-a na Wound Poison

No to chyba tyle jak ktoś ma pytania albo, może coś ciekawego dopowiedzieć niech pisze.

[Edycja tklrp - 29.03.2010 o 15:07]

mindseeker
Wiadomość [#32]: 29.03.2010 o 20:06

Konto skasowane

na obydwu rekach mam Instant Posion, ale nie wiem czy nie zamienię sobie off-a na Wound Poison

nie mam pytań

Kamallo
Wiadomość [#33]: 30.03.2010 o 05:35

Konto skasowane

Na pvp wound > instant, szczegolnie jak jest heal czy cos co moze cos wszamac za hp albo bijac costam sie podlecza. Poza tym wound ladnie sie aplikuje, a instant imo za cienko jesli nie masz zestakowane na celu 5 Deadly poisonow. Stad 1 wound na ktorejs z broni uwazam za obowiazek.

Poza tym w twoich wyliczeniach jest błąd - dzieki "Initiative" Ambushe daja 3 cp a nie 2, stad finishery beda na 5ciu cp, a nie na 4ch. No i Lethality nic nie daje ambushowi ani eviscirate, daje Backstabowi i hemo, wiec co po tej rotacji? ;)

Build ok, pod max szybko dostarczony na cooldownach dmg w cel przy 1 vs 1. Ja jednak lubie free CP, czesto przydatne jak jest spora sieczka. Bez HaT'a mialbym wrazenie ze trzeba wiac i czekac na kolejny Shadow dance przed atakiem, bo backstabami sie wypaliloby z energii nim na jakis finisher by sie uzbieralo - w moim przypadku starcza 2 x bacstab + hemo ( = 110 energii i 5 cp, jesli crit nie wsiadzie, to zamiast hemo kolejny backstab) i w miedzyczasie juz starcza na finisher. Kwestia jak kto lubi w sumie smiley.gif

[Edycja Kamallo - 30.03.2010 o 05:47]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
tklrp
Wiadomość [#34]: 30.03.2010 o 12:55

Konto skasowane

wywaliłem to Lethaility i wrzuciłem Honor Among Thieves i Remorseless Attacks żeby mieć trochę łatwiej jak jest ma battlegrondzie większa młócka bo chyba ja też mam jednak wrażenie ze trzeba czekać:/. Z tymi cp to zapomniałem właśnie o Initiative smiley.gif Wound Poison rzeczywiście się sprawdza i cały build też... dzięki

[Edycja tklrp - 30.03.2010 o 12:57]

[Edycja tklrp - 30.03.2010 o 12:57]

haczu
Wiadomość [#35]: 09.04.2010 o 09:25

Konto skasowane

ja właśnie zacząłem robić sobie rogala na alta i leveluje go w subt... po prostu bajka... rotacja podczas levelowania? ambush->hemo NEXT! no ale nie o tym... low lvl pvp ma sie nijak do high lvl pvp ale dorzuce tylko ze na 36 lvl moje statystyki oscylowaly na przestrzeni 12 rozegranych dzisiaj WSG miedzy 12-3 do 23-2... cloth na 2-3 hity otwierajac ambushem a pozostałe klasy jedzie sie na stunlocku ;p ot tak sie chcialem pochwalic i zachecic nowych zeby robili pvp podczas levelowania rogulca bo to mase frajdy dostarcza ;p

pozdrawiam

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :