Dziś jest: Środa, 19 lutego 2020, godzina 18:53
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Battle Net - Problem

bkdesign
Wiadomość [#1]: 24.02.2010 o 17:28

Konto skasowane

Witam, tak jak w temacie, czyli mam problem z wejściem na BL. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim problemem.
Problem polega na tym, że kiedy klikam w przycisk aby wejść na BL, to dostaje FATAL ERROR taki jak ponieżej;

Teraz tak, problem pojawił się zaraz po zainstalowaniu Windows 7, ale.... kolega również instalował Winde 7 na laptopie i odpalił spokojnie W3 i oczywiście bez problemów jak i sam BL.
Czyli domyślam się że wina leży u mnie w sprzęcie, ale s drugiej strony nie może być wina sprzętu skoro na XP i VIŚĆIE śmigał bez zarzutów. Bez sensu.
Nie rozumiem tego, mógłby to być np. problem ze zgodnością systemu, ale przecież gra się włącza... LAN też działa bez problemu, jak tylko klikam na Battle net, wurzuca mnie na pulpit z owym błędem.

Jakieś pomysły? Oczywiście o ile ktoś ma chęć pomóc.

Pozdrawiam
Błażej

[Edycja bkdesign - 24.02.2010 o 17:30]

Olek21
Wiadomość [#2]: 24.02.2010 o 18:00

Konto skasowane

Ten error zaczął się pojawiać wraz z nowych patchem.

Od około pół roku wraz z nowym patchem zaczął wyskakiwać niektórym osobom ten właśnie error. Działo się to wtedy kiedy używali DR ( dealy reducer ). Po uruchomieniu programu i założeniu jednej gry, kolejna próba zalozenia kończyła się własnie tym errorem. Wraz z najnowszym patchem problem nieco się zmienił. Teraz uruchamiając DR można grać dowoli, jednak jeżeli zechcemy wyjść na sekunde z BN i ponownie wejść pojawia się znowu ten error.

Z tego co piszesz, to nawet nie możesz wejść na BN. Jest to wina czegoś co blokuje patch, ale pierwszy raz widze coś takiego, że nie da się w ogole wejść.

bkdesign
Wiadomość [#3]: 24.02.2010 o 18:32

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedź, będę czekał dalej, może ktoś już poradził sobie z tym.

Olos
Wiadomość [#4]: 24.02.2010 o 19:46

Konto skasowane

Spróbuj reinstall gry.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
bkdesign
Wiadomość [#5]: 24.02.2010 o 19:51

Konto skasowane

Olos napisał
Spróbuj reinstall gry.

Heh, to by było zbyt proste smiley.gif Problem nie dotyczy samej gry, bo tak jak zaznaczyłem w pierwszym poście, że gdy miałem XP i Viste to nie miałem takiego problemu.

flajus_POL
Wiadomość [#6]: 25.02.2010 o 15:52

Konto skasowane

Jak grasz wyłącz GG i inne zbedne programy.

bkdesign
Wiadomość [#7]: 26.02.2010 o 19:07

Konto skasowane

flajus_POL napisał
Jak grasz wyłącz GG i inne zbedne programy.

Nie mam gg, używam tlena, poza tym jestem pedantem co do czystości i funkcjonalności systemu więc żadnych bzdetów nie mam, na starcie mam tylko Noda32, który również wyłączałem w ramach testu, nie pomogło...

grimgoree
Wiadomość [#8]: 26.02.2010 o 22:13

Konto skasowane

Problem z tym jest taki ze kolesie na batlu hakuja i wywala nas do wina. Nie wiem czy to mozna gdzies zglosic i czy wogole cos z tym zrobia ale to niezla kaszana. Nie mozna w ta gre wogole grac. Powinni banowac za to hakowanie lub zrobic cos zeby nie bylo mozna tego robic. Kolesie jeszcze na beszczelnego wlaczaja pauze i prosze zbys dam im klka minut a oni w miedzy czasie cie wywala z gry. Najlepsze jest to ze nie znalazlem w necie zadnych informacji jak z tym walczyc. Mozna uzyc jakis antihackow ale za to grozi ban. Za to hackowac kazdy moze. Nie wiem co ludzie widza w takim graniu. Przeszkadzaja tylko grac innym i psuja statsy a sami maja zerowego skila. Jezeli ktos kompetenty to przeczyta to prosze o jakas interwencje!

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#9]: 27.02.2010 o 08:16

Konto skasowane

Hahahahaha. Brawa,brawa dla tego pana powyżej ;P Zero ludzi tak ma, zanim napiszesz, pomyśl...Ja i wszyscy ludzie z bnetu NIGDY tak nie mieli(gram 8-10 godzin dziennie i nikt hacków nie używał).

A jeżeli tobie tak się dzieje, zagraj w gry założone przez boty, tam jest antyhack system(w większości, np. w grze założonej przez MoMo Bot nie ma antyhacka).

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 27.02.2010 o 08:18]

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 27.02.2010 o 08:19]

flajus_POL
Wiadomość [#10]: 27.02.2010 o 08:49

Konto skasowane

Lol on myśli że jak koleś laguje to pauzuje grę biggrin.gif. A hacków to prawie nie ma a ludzie nie mogą wywalić ciebie z gry chyba że mają takiego laga że ciebie wywali. A jeżeli grasz w ums to to nie jest rankingowa gra i może jest komenda -kick [kolor] i temu ciebie wywala.

grimgoree
Wiadomość [#11]: 27.02.2010 o 11:06

Konto skasowane

To wyjasnijcie mi to co pisze ne tym forum:
http://replays.pl/forum/temat/10095/

bkdesign
Wiadomość [#12]: 27.02.2010 o 13:54

Konto skasowane

Panowie, zostawmy spekulacje o hackach na później, skupmy się na moim problemie proszę smiley.gif

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#13]: 28.02.2010 o 11:44

Konto skasowane

Grimgoree, czy podzcas gry wogóle ktoś pauzuje gre? NIE. Tzn jak ja gram to nigdy nikt nie pauzował(no może na 2min bo powiedział że afk, ale nikogo nie wywaliło...). I ty myślisz że ludzie czekają 30min na pauzie aż hacker kogoś shakuje? Żałosne...

Szift
Wiadomość [#14]: 08.06.2010 o 18:53

Konto skasowane

Mam dokładnie taki sam problem, jest ktoś kto już go rozwiązał może jakieś pomysły jak to obejść

kondi96
Wiadomość [#15]: 08.06.2010 o 22:19

Konto skasowane

Eeee . . . no w sumie dobrze, że poszukałeś, ale trochę odgrzewasz "kotleta".
Ale już niech Ci będzie.

Mam pytanie - Zastosowałeś w praktyce rady wypisane up? Bo mu to pomogło, więc może i tobie pomoże.
Jak spróbujesz, napisz czy się udało.

Szift
Wiadomość [#16]: 09.06.2010 o 10:52

Konto skasowane

Oczywiście próbowałem podmieniac pliki i wyszla jeszcze wieksza kaszanka, ale nic jak zrobie jezeli zrobie to napisze jak rozwiazalem ten problem

cezare
Wiadomość [#17]: 10.06.2010 o 15:16

Konto skasowane

0xC0* - czyli problem zaczyna się od ramu - czy ten win7 jest oryginalny?
ACCESS_VIOLATION - problem z dostępem do jakiejś komórki
The memory could not be 'written' - przy instrukcji 0x0E* to wygląda, jakby komórka była zajęta. Skoro to się dzieje przy inicjalizacji łączenia z BN a wykluczyliśmy problemy ze sprzętem obstawiałbym na problem ze sterownikiem do karty sieciowej, której używasz do łączenia z internetem.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :