Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Blood VS Unholy-Opinie Graczy

LukaszDG
Wiadomość [#1]: 20.02.2010 o 22:28

Konto skasowane

Witam! Pomyślałem nad założeniem tego tematu w którym to każdy z nas,początkujący czy też bardziej zaawansowany DK mógłby podzielić się swoją opinią na temat tych dwóch buildów. Napiszcie jaki build jest dla Was najlepszy przy okazji mozna tez podzielić się DPS-em jaki wykręcacie powiedzmy na kukle wtedy może wspólnie będziemy mogli określić jaki build jest najlepszy do dps-owania. Jeśli chodzi o mnie to przez ostatnie dwa dni bez przerwy testuje Unholy i jeśli chodzi o AoE to jesr rewelacyjny...naprawde rewelacja jak dla mnie..na kukłach kręce 5,5-6k...jesli chodzi o single teoretycznie ( pomimo faktu,że bardzo bardzo wygodnie gra mi sie w blodzie) tez wcyhodzi duzo lepiej...w Blodzie na kukle mam około 3k,unholy 3,5,ale problem polega na tym,ze juz w prawdziwych walkach testowane na Dungeonach( w rajdach sie nie odwazyłem) unholy daje plame na całego ewentualnie ja daje plame,ale jakos nie portrafie tego ogranąć i mój DPS w Uh spada drastycznie i utrzymuje sie na poziomie 2,8k.....gdzie na tym samym dungeonie z tymi samymi buffami tylko,ze w blodzie trzymam DPS powyżej 4k. Zresztą między Uh single a Uh aoe jest zbyb wielka przepaśc tzn. uzywajac builda. pod aoe nie utrzymamy dobrego dps na singlu i odwrotnie(to tylko moja opinia,ale prosze o wypowiedzenie sie na ten temat) A jakoś nie wyobrażam sobie a zeby podczas rajdu bez przerwy przechodzic z jednego buildu na drugi...np w ICC podczas czyszczenia trashu uzywamy buidu AoE ale niejednokrotnie trzeba było by przejsc na single podczas walki ze szkieletorami czy pajakami które sa single targetami,ale nie da sie w jestesmy w trakcie walki czyli nasz dps spada. Chodz moze trash nie jest tak istotny..nie wiem sam jestem nowy i dopiero wkraczam w swiat WoW-a.

Gitny
Wiadomość [#2]: 20.02.2010 o 23:03

Konto skasowane

Przyznam, że nie zrozumiałem całego posta bo tekst wygląda jak jedna wielka masówka, ale pojaśnię tyle ile mogę:

- Unholy to atm najlepszy AoE dps jeśli chodzi o DK.
Wiekszość gildii uzywa Unholy DK na walkach takich jak Anub z toca10/25 hc, gdzie nie mozna sobie pozwolić na ciągłe dpsowanie addów.

Jeśli widzisz drastyczną różnicę w single target dpsie i przeszkadza ci to, to nie graj unholy, proste.
Chociaż dziwię się, bo wiekszośc unholy DK (przynajmniej ci ktorych znam) kręci grubo ponad 12k dpsa AoE (14, w porywach więcej) i spokojnie daja radę zrobić 6-7k na walkach typu Sindragosa 10 man, gdzie co jakiś czas trzeba uciekać / przestać dpsowac.

LukaszDG
Wiadomość [#3]: 21.02.2010 o 14:50

Konto skasowane

No wiec tak jak zaznaczyłem w poscie wyzej,ja tez uwazam,ze Unholy AoE jest duzo duzo lepsze a nizeli blood..ale chodzi mi tutaj głównie o single..jaka jest wasza opinia na ten temat.....na teamt Unholy VS Blood w odniesieniu do Singli.

raziel666
Wiadomość [#4]: 21.02.2010 o 15:02

Konto skasowane

wall of text crits you for over 9000 dmg! ;o

Madness is the gift, that has been given to me!
oger123
Wiadomość [#5]: 21.02.2010 o 16:27

Konto skasowane

Nawet mi sie tego nie chce czytac bo i tak znam odp. Jest tylko 1 walka gdzie blood jest lepsze od unholy-Festergut na wszystkie inne unholy zawsze bd lepsze.

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Genra
Wiadomość [#6]: 21.02.2010 o 17:04

Konto skasowane

oger123 napisał
Nawet mi sie tego nie chce czytac bo i tak znam odp. Jest tylko 1 walka gdzie blood jest lepsze od unholy-Festergut na wszystkie inne unholy zawsze bd lepsze.

Saurfang? pytam czystej ciekawości nie mamy w gildi blood dk obecnie.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kameo
oger123
Wiadomość [#7]: 21.02.2010 o 22:16

Konto skasowane

Nie wiem , ale na hardzie i tak jest potrzebny unholy poniewaz tlyko unholy dk zallozy coe na wszystkie addy wiec w/e.

[Edycja oger123 - 21.02.2010 o 22:17]

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Lawaski
Wiadomość [#8]: 09.08.2010 o 20:22

Konto skasowane

It feels really god to read and I am agreed with you.

ray ban sunglasses and handbags for ladies, also maternity clothes and shoes
Nostradamuss
Wiadomość [#9]: 17.08.2010 o 22:58

Konto skasowane

Jeśli chcesz dobże dpsowac bież unholy spec.Sam używam jest niezawodny i zawsze daje sie robic swietny dps zaówno na single jak AOE targetach.

Pozdrawiam

[Edycja Nostradamuss - 17.08.2010 o 22:58]

diablotin.gif NS
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :