Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Zadania Błąd w Quescie na dreadsteeda

Temat został zamknięty.

Temat: Błąd w Quescie na dreadsteeda

tommy0000
Wiadomość [#1]: 20.02.2010 o 13:29

Konto skasowane

Witam,
gram lockiem na prywatnym serwerze, mam 70lvl i cholerny problem. Mianowicie przy wykonywaniu chain questa na 100% mounta (dreadsteeda) po zdobyciu Xorothian Stardust i zaniesieniu tego dla Gorzeeki Wildeyes, próbowałem wziąć od niego ostatni Quest Imp Delivery. Niestety zanim nacisnąłem ACCEPT npc po prostu odszedł i zniknęło mi okienko rozmowy. Ku mojemu przerażeniu nie mam tego Q w questlogu, a przy probie rozowy z Gorzeeki, wyskakuje mi od razu okienko trade jak u zwyklego handlarza. Jestem w kropce, czarnym zadku i ogólnie nie mogę nic z tym zrobić... Spotkaliście się z takim czymś? Jakieś pomysły?

Raiderro
Wiadomość [#2]: 20.02.2010 o 13:49

Konto skasowane

tommy0000 napisał
gram lockiem na prywatnym serwerze, mam 70lvl i cholerny problem

Regulamin punkt siódmy: "Rozmowy o pirackich serwerach gry World of Warcraft są surowo zabronione. Tematy i posty lamiace ten zakaz beda usuwane, zamykane lub poddawane edycji. Dyskusje nt, hacków, botow itp. również są zabronione."

Problem to ty dopiero będziesz miał...

Jestem zmuszony stwierdzić, że dalsza konwersacja z tobą w celu uzyskania odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie jest bezcelowa.
nabonid
Wiadomość [#3]: 20.02.2010 o 13:54

Konto skasowane

tommy0000 napisał
Jakieś pomysły?

Przestan grac na privie.

Silmarillion
Wiadomość [#4]: 20.02.2010 o 13:58

Konto skasowane

tommy0000 napisał
gram lockiem na prywatnym serwerze

FAIL

Gdybyś grał na oryginalnym serwerze to już byś kłusował na płonącym mustangu.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :