Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogue problem

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Yabba
Wiadomość [#1]: 12.02.2010 o 12:50

Konto skasowane

.

[Edycja Yabba - 13.02.2010 o 07:34]

Izmop
Wiadomość [#2]: 12.02.2010 o 13:53

Konto skasowane

2 rzeczy, masz 18 expertise... powinno byc 26

druga - najważniejsza; build masz z dupy :]

http://talent.mmo-cham(...)V,,11403

to jest normalny assa build

mam nadzieje że cykl przynajmniej umiesz utrzymać bo w assa to naprawde jest banał

dobra z nudów napisze Ci rotacje ;p

Zaczynasz walkę zawsze w stealth by mieć zwiększoną regeneracje energii. Openerem niech będzie garrote. Następnie włączasz Hunder of Blood. uderzasz mutilate i dajesz slice dice. Teraz twój cykl dpsu polega jedynie na pilnowaniu tego by mieć non stop Hunger of Blood włączony, no i spamowanie mutilate. Masz 4-5 combo pointów, dajesz envenom. i tak wkółko.

Z addonów polecam:

http://wow.curse.com/d(...)-20.aspx

Widzisz sobie ładnie kiedy co Ci się kończy i tak dalej. Można tam po usuwać zbędne rzeczy. W assa radzę zostawić Hunger of blood, deadly poison, slice dice, overkill

Pozdro jak coś to pisz :]

raziel666
Wiadomość [#3]: 12.02.2010 o 13:54

Konto skasowane

co komu po sprzecie i wysokim GS jak ktos nie umie grac? ;p

-za malo ekspertyzy, do 26 dobij.
-jako muti arpen to jeden z najmniej przydatnych statow, staraj sie pozbyc sprzetu z arpen. w pierwszej kolejnosci pozbadz sie trinketow.
-haste enchant na back jest lepszy, agility gemy ssaja, ap i haste sie gemuj jesli hit i expertise ma na odpowiednim poziomie.
-zadnych profesji nie masz
-masz zly build. nikt juz nie uzywa rupture. 51/18/2 sie teraz uzywa i spamuje envenoma.

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#4]: 12.02.2010 o 14:07

Konto skasowane

Izmop napisał

Zaczynasz walkę zawsze w stealth by mieć zwiększoną regeneracje energii. Openerem niech będzie garrote. Następnie włączasz Hunder of Blood. uderzasz mutilate i dajesz slice dice. Teraz twój cykl dpsu polega jedynie na pilnowaniu tego by mieć non stop Hunger of Blood włączony, no i spamowanie mutilate. Masz 4-5 combo pointów, dajesz envenom. i tak wkółko.

nie to, zeby bylo zle ale po diabel Ci tu pierwsze muti? z garrote (jesli nie ma bleeda na bosie) masz juz 1cp, starczy z tego odpalic SnD, muti to strata energii, skoro i tak to zuzyjesz na SnD. jesli na bosie jest juz bleed, to mozna otworzyc tez ambushem, wtedy masz kilka cp. muti rowniez niepotrzebne.

tak mi sie wydaje smiley.gif

no i jak juz mu rozpisujesz "rotacje" to dodaj, ze nalezy uzywac vanish ze wzgledu na overkill, ze trinkety, CB, potion of speed sie uzywa najlepiej na hero/bloodlust (vanish zreszte rowniez :P ) i ze przydaje sie tez pilnowac buffa z envenom smiley.gif

Izmop
Wiadomość [#5]: 12.02.2010 o 15:41

Konto skasowane

Igor, masz rację ale patrząć na HR naszego kolegi niech da tego muti dla świętego spokoju, czasem ma się pecha ze stackami deadly :] Pozatym to pewnie klikers więc zrobienie czegoś w 3 sekundy czy tam 4 odpada ;p

Igor
Wiadomość [#6]: 12.02.2010 o 15:55

Konto skasowane

w sumie racja smiley.gif sam dojdzie do tego, ze moze zrezygnowac z tego muti jak zacznie sie wyrabiac ze wszystkim na poczatku smiley.gif
zreszta tak czy tak roznica w dpsie powinna byc ulamkowa wiec znaczenie niewielkie jak to sie zrobi biggrin.gif

Frostyle
Wiadomość [#7]: 12.02.2010 o 21:27

Konto skasowane

Izmop napisał
Zaczynasz walkę zawsze w stealth by mieć zwiększoną regeneracje energii. Openerem niech będzie garrote. Następnie włączasz Hunder of Blood. uderzasz mutilate i dajesz slice dice. Teraz twój cykl dpsu polega jedynie na pilnowaniu tego by mieć non stop Hunger of Blood włączony, no i spamowanie mutilate. Masz 4-5 combo pointów, dajesz envenom.

Po co po garrocie muti? odrazu S&D.
Envenoma wali sie nawet na 3 CP, bo DPS krecisz buffem PO envenomie a nie samym envenomem.

Izmop
Wiadomość [#8]: 12.02.2010 o 22:05

Konto skasowane

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiem wyjaśniłęm igorowi biggrin.gif napisałem tak tylko dla tego kolesia!!!

Igor
Wiadomość [#9]: 14.02.2010 o 10:22

Konto skasowane

tak latwo sie nie wymigasz hehehe bedziemy Cie teraz codziennie wszyscy pytac czemu tam jest muti biggrin.gif

kto nastepny pyta? jakas kolejke trzeba ustalic, zeby burdelu nie bylo :P

Blasktrzask
Wiadomość [#10]: 19.02.2010 o 10:21

Konto skasowane

WItajcie Łotry!

Mam problem jako RL z pewnym rogalem, próbuję dojść co jest nie tak ( w sumie wspólnie próbujemy) i jestem zupełnie załamany widząc
Rodźa który robi średnio 2k dpsu w porywach 3,5k....
Ja rozumeim że mógłby tyle robić w gearze z Naxx czy coś...
Ale z 2 x T10 i broniami z ICC....
Wypunktujcie mi co on robi nie tak....
Pomóżcie mi ten problem rozwiązać bo chcemy dać mu ostatnią szansę smiley.gif
Pozdrawiam!

EDIT : Spoko w pracy siedzę i zapomniałem podrzucić linka do Armory :P
http://eu.wowarmory.co(...)Majkello

[Edycja Blasktrzask - 19.02.2010 o 10:22]

[Edycja Blasktrzask - 19.02.2010 o 10:32]

:MAGICZKA:
:WOJOWNICZKA:
Igor
Wiadomość [#11]: 19.02.2010 o 10:32

Konto skasowane

2k dpsu w icc? w sprzecie z icc?

nie obrazaj sprzetu z Naxxa, pod 2k to sie robilo wbijajac lvl 80 w niebiesko-zielonym sprzecie i z rajd buffami smiley.gif

proponuje zmontowac pluton egzekucyjny z huntardow i zastrzelcie go po prostu smiley.gif po co sie toto meczy? hehehe

albo daj jakiegos linka czy cus smiley.gif

Blasktrzask
Wiadomość [#12]: 19.02.2010 o 10:33

Konto skasowane

Wybacz edytowałem poprzedni post smiley.gif

Ja na Rogalach sie znam tyle że wiem co to TOTT :P

Igor
Wiadomość [#13]: 19.02.2010 o 10:36

Konto skasowane

to lece znalezc w hucie jakis lapek, ktory jest poza blokadami stron :P musze zobaczyc to cudenko, bo zaraz przyjdzie glowny fachowiec, wszystko szybko skontroluje, opieprzy, rogal poprawi i znow nic nie zdaze poogladac smiley.gif
zawsze mi to robia smiley.gif

mam, widze, podziwiam smiley.gif

tak na szybko:
- dajcie zarobic jakiemus enchanterowi. rogal na polowie sprzetu nie ma enchantow, a ze nie ma ich tez na broni to oznacza tylko jedno: (wulg.) nie rogal, wybacz slowo smiley.gif wywal slakera z rajdu bo szkoda na niego czasu.
- trinket pvp? po co?
- expertise ma za duzo, powinno byc 26/26
- crita ma za malo (32% crita? nie wiedzialem, ze tak mozna...)
- wskutek tego wyzej hita ma za duzo. o duzo smiley.gif
- slabo sie znam na combat rogalach, ale chyba sporo za malo ma arp, jakos pod 1200-1500(?) bodajze powinno podchodzic? do sprawdzenia na EJ
- gemowanie - jak sie ma malo arp to sie nie wrzuca gemow agi/ap, a juz na pewno nie hit, zwlaszcza, kiedy ma sie za duzo hita, poza tym nie pamietam jakiego koloru jest gem z hitem, ale chyba zolty. do uruchomienia naszej mety wymagany jest jeszcze gem niebieski. u niego nie widze zadnego niebieskiego? czyzby mial sztuczna mete, noszona na pokaz? masssakraa biggrin.gif
- buildy - wlasciwie to nie wiem czym gra ten Twoj rogal smiley.gif ma dwa buildy i oba sprzed patcha, gemowanie niby wskazywaloby na muti bardziej, a bronie na combat :P moze sprawdz na rajdzie w jakim buildzie i z jakimi broniami lazi biggrin.gif byc moze on build sobie zmienia, a sprzetu nie :P wtedy to tak byloby jakby machal lopatami, czyli tak pod 2k dpsu hehe
do muti teraz sie gra: 51/18/2
do combat: 20/51/0
on ma jakies nie wiem co...
itemy - trinket pvp do kasacji, drugi z hitem? errrr po co mu to? pasek z hitem i expertisem? gz smiley.gif w momencie kiedy ma jednego i drugiego za duzo to lepszy bylby jakikolwiek inny :P a nie wierze, ze mu cos nie wypadnie chocby z 5hc, 3x t9 jest passe biggrin.gif niech to powymienia jak najszybciej
- glyphy - nie uzywa sie garrote w rotacji w zadnym specu (bo i niby jak? na pullu tylko raz mozna ew.), wiec glyph do garoty jest bez sensu, w ogole skad pomysl na Glyph of Garrote? spytaj go prosze, chce wiedziec jakimi sciezkami podazaly jego mysli biggrin.gif niech sobie tam eviscerate chocby wsadzi, byloby to przynajmniej cos czego bedzie uzywal :P
- w specu muti nie uzywa sie juz rupture wiec glyph do rupture jest bzdura
- profki - po co mu mining? jak chce zarabiac a nie dps robic, to niech sie na rajdy nie zglasza :P i po co mu engi skoro nie ma zadnych profitow z tego w sprzecie. chyba, ze armory tego nie pokazuje.
- trutek nie widze, ale zakladam, ze on zaklada, ze sie je zaklada :P a podpowiedz mu lepiej dla pewnosci :P IP do mh, DP do off. jakby spytal co to oznacza, to wolaj ten pluton huntardow :P
- staty - poza powyzszym ma cholernie malo haste, w combat chyba tez sie jednak nieco przydaje.

chorobcia... nie wyszlo wcale tak szybko hehehe

[Edycja Igor - 19.02.2010 o 11:40]

edyta:

"Ja na Rogalach sie znam tyle że wiem co to TOTT :P "
i powiedz mu koniecznie co to jest. ma dwie czesci t10, ToTT bardzo duzo mu teraz daje, moze tez zglyphowac ToTT bodajze smiley.gif

[Edycja Igor - 19.02.2010 o 11:45]

edyta druga:
siedze i patrze z podziwem wciaz smiley.gif
i wypatrzylem, ze sie rabnalem gdziesik. wycofuje akapit nt profek. ten master nie ma profek biggrin.gif

[Edycja Igor - 19.02.2010 o 12:17]

raziel666
Wiadomość [#14]: 19.02.2010 o 12:38

Konto skasowane

heheh, widze igor, ze wreszczie zdazyles sie wypowiedziec na temat takiego cudu natury. wyzyles sie za wszystkie czasu i czuc pasje z twojego posta, naprawde ;p
ja w takim razie nic juz nie bede pisal bo po co. moze tylko, ze zeby robic 2k dpsu to on musi albo uzywac tylko autoataku albo to gra jego kot za niego.
no i nie ma PL na koncu nicka....bardzo jestem tym zawiedziony...bardzo.... sad.gif

Igor
Wiadomość [#15]: 19.02.2010 o 12:49

Konto skasowane

kurde z drugiego budynku przytachalem lapa caly w nerwach, ze znowu zdazycie zepsuc kolejny wybryk i nie obejrze biggrin.gif
ale juz mi go sila odebrali, wiec wiecej tez nie dodam
zreszta musialbym poczytac o combacie (o ile on gra combatem :P ), a to jednak ponad moje nerwy. cierpliwosci na jezyki obce starcza mi jedynie na moja postac, a i to przezywam okrutne meki wtedy i z polowy pewnie nie wiem tego co powinienem hehehe

nie zauwazyelm, ze pl nie mial...
dziwne w sumie... biggrin.gif

Blasktrzask
Wiadomość [#16]: 19.02.2010 o 13:09

Konto skasowane

Uhhaaa dzięki Igor za pomoc! Zaraz tu przygarnę do porządku , pozwolę sobie przytoczyć mu Twój post....
Jestem załamany nowy rogal w gildii a na rajdzie 10 man zero pożytku. Do tego wyczytał na EJ że na Lady D powinien stać tylko na bossie i to niby mój błąd że oon addy bije smiley.gif
No cóż ja zjadłem zęby na magu i warriorze ale takich bzdur nigdy nie słyszałem.

Igor
Wiadomość [#17]: 19.02.2010 o 13:22

Konto skasowane

Blasktrzask napisał
Uhhaaa dzięki Igor za pomoc! Zaraz tu przygarnę do porządku , pozwolę sobie przytoczyć mu Twój post....
Jestem załamany nowy rogal w gildii a na rajdzie 10 man zero pożytku. Do tego wyczytał na EJ że na Lady D powinien stać tylko na bossie i to niby mój błąd że oon addy bije smiley.gif
No cóż ja zjadłem zęby na magu i warriorze ale takich bzdur nigdy nie słyszałem.

ooo moje wypowiedzi pojda w swiat biggrin.gif slawa, kamery, jupitery... oooo... smiley.gif

wiesz. w zasadzie ja na lady tez sobie stoje tylko na niej :P
no, ale ja moge bo w koncu z woli przypadku jestem oficerem hehehe co bede sie meczyl? ludzi mam od tego biggrin.gif

niby rogal na bosie to nieglupi pomysl, bo dps na singiel target ma solidny, a biegajacy rogal to polowa rogala, wiec w zasadzie moze stac, choc na 10tce to nie wiem czy jest sens.
w sumie zalezy jak z dpsem na adach stoicie, jak slabo to niech biega, a na bosie starczy range. jak wystarcza dpsu, to moze stac bo wtedy szybciej zjedzie mana bosa i mniej adow bedzie trzeba bic. kwestia skladu i ogrania smiley.gif

a jak ma pretensje robiac 2k to wyslij go do piaskownicy po prostu smiley.gif
btw. stojac na bosie robi te 2k, czy biegajac? nie zeby mialo to jakies znaczenie w tej sytuacji ale ciekawym hehehe

i nie wierz Razjelowi, ze nic nie ma do dodania. nic nie dopisal, ale wie o mechanice gry sporo wiecej.
tylko wstydliwy taki i skromny chlop nad wyraz hehehe

aaaa i nie daj sie oklamywac, ze Twoj rogal czytal EJ :P gdyby tam choc raz zajrzal nie mialby takiego burdelu w sprzecie. no chyba, ze tylko obrazki ogladal :P wszystko jest tam tak rozpisane, ze nawet taka ameba jezykowa jak ja daje sobie jakos rade. wiec zwyczajnie klamie, a info o lady wylapal na forumku jakims szukajac w googlach czegos innego :P

[Edycja Igor - 19.02.2010 o 13:25]

raziel666
Wiadomość [#18]: 19.02.2010 o 13:45

Konto skasowane

moze wchodzil na to EJ? ;p

Igor
Wiadomość [#19]: 19.02.2010 o 14:02

Konto skasowane

aaaa to zwracam honor smiley.gif moze rzeczywiscie byl i czytal smiley.gif

Shataw
Wiadomość [#20]: 19.02.2010 o 15:01

Konto skasowane

To teraz ja zapytam, zaraz dobije rogala do 80 i zastanawiam się w czym się kręci więcej DPSu Combat czy Muti?
Jaki jest soft cap hita i arp?

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :