Dziś jest: Wtorek, 14 lipca 2020, godzina 13:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z ustawieniem UI

Neils
Wiadomość [#1]: 08.02.2010 o 22:11

Konto skasowane

Witam. smiley.gif
Mam pewien problem.
Otóż spodobało mi się jedno UI, więc bez namysłu ściągnąłem, po rozpakowaniu wszystko było ok, była instrukcja foldery "WTF" "Interface""Fonts", postąpiłem według instrukcji, zaktualizowałem addony curse client'em, wchodzę do gry czcionka się zmieniła, myślę będzie ok. i po zalogowaniu się, niestety się zawiodłem UI zamiast Tak wygląda Tak.
Pozdrawiam, i liczę na pomoc. smiley.gif

raziel666
Wiadomość [#2]: 08.02.2010 o 23:04

Konto skasowane

zadne addony nie sa poustawiane. albo musisz zaladowac profile do kazdego addonu albo recznie poustawiac. poczytaj jeszcze raz instrukcje.

Madness is the gift, that has been given to me!
Neils
Wiadomość [#3]: 09.02.2010 o 16:26

Konto skasowane

Dobra z tego UI, zrezygnowałem i próbowałem inne, w instrukcji było napisane, że po komendzie /reflux switch XXX będzie wszystko na swoim miejscu...
Nic się nie dzieje dalej są porozrzucane po całym ekranie, tak samo gdy próbowałem wczytywać profile, dalej nic addon stoi jak stał...
Pamiętam, że za czasów patcha 2.4.3, niektóre UI działały bez żadnych ustawień. Po prostu można było skopiować, zmienić nazwę i po zalogowaniu było ok, więc nie wiem co jest przyczyną.

[Edycja Neils - 09.02.2010 o 16:28]

biszat
Wiadomość [#4]: 12.02.2010 o 07:26

Konto skasowane

przyczyna jest taka ze trzeba ciutek pracy wlozyc samemu. . wiekszosc okienek mozesz samemu umiejscowic gdzie Ci sie podoba po prostu - kliknij prawym , powinna byc opcji unlock i wtedy mozna ustawiac. bary mozesz ustawic bartenderem

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :