Dziś jest: Czwartek, 21 września 2017, godzina 01:48
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Ogólna tablica o StarCrafcie [Zajrzyj zanim zalożysz topic!]STARCRAFT-podstawy,porady,linki

Odpowiedź

Temat: [Zajrzyj zanim zalożysz topic!]STARCRAFT-podstawy,porady,linki

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
kozax
Wiadomość [#101]: 23.08.2003 o 21:59

Konto skasowane

ej kiedyś sobie wydrukowałem takie tabele w których było podane ile dana jednostka ma hp, ile zabiera damage, ile kosztuje itd.
nie wie ktoś skąd to wziąłemsmiley.gif
jak ktoś zna link do czegoś takiego to prosze mi podać

Blodo
Wiadomość [#102]: 23.08.2003 o 22:09

Konto skasowane

Chyba wiem skad, ale nie moge sobie przypomniec adresu wink.gif No coz jak sobie przypomne (tudziez znajde) to podam.

kozax
Wiadomość [#103]: 23.08.2003 o 23:14

Konto skasowane

dobra
już wiem to było w dziale jednostki na lameria.republika.pl (linka na stronie głównej sc.battlenet.)

kozax
Wiadomość [#104]: 24.08.2003 o 14:59

Konto skasowane

mimo iż nie jest to link dotyczący starcrafta może się komuś przyda

link jest do strony poświęconej grze KKND2 www.planet.kknd2.com
zanim zacząłem grać w sc kknd2 było dla mnie najlepszą grą w jaka grałem, podobał mi się klimat, grafika, jednostki i ogólnie walka. Niestety straciłem płyte z ową grą i nie wiem skąd kknd2 moża nabyć. Jeśli ktoś posiada jakieś inforamcje dot. gry prosze o posta.nullkknd2 page

Blodo
Wiadomość [#105]: 24.08.2003 o 15:51

Konto skasowane

Tiaa cos wiem o tym. Maniactwo kknd2 dosiegnelo rowniez mnie. Szkoda ze mi sie zgubil. sad.gif

kozax: Mozesz go (chyba) sciagnac z neta.

kozax
Wiadomość [#106]: 24.08.2003 o 16:12

Konto skasowane

szukałem kknd2 w necie ale nie znalazłem (na kaazie nawet nie ma) tak więc nie wiem gdzie takie coś można zdobyć. Kupic na pewno nie można bo Melbourne House zbankrutowało i oryg. po prostu nie ma w sprzedaży, pozostaje ewentualnie kupić używaną z zagranicy zachodniej (te koszta...) ale to odpada. jak coś ktoś znajdzie to dajcie mi znać uzi2.gif

Yahoo
Wiadomość [#107]: 24.08.2003 o 21:08

Wrocilem dzisiaj wlasnie z wakacji i postanowilem sie przylaczyc do dyskusji, jako ze znowu zaczalem grac w SC (po ponad trzech latach przerwy :/)...

Na http://starcraft.cimox.net mozna znalezc pokazna ilosc VODow biggrin.gif

Kilka linkow do stron z VODami, bo ostatnio zaczalem kolekcjonowac takowe biggrin.gif

http://www.war3.spb.ru <==== Tutaj mozna znalezc jeszcze wiecej VODow jak na cimox biggrin.gif Sa wszystkie procz Game-Q, ale o tym zaraz...

http://netwars.pl/okoment.php?knumer=1397 <=== Zawiera m.in. VODy ze slawnej www.zerg.co.kr, trzeba tylko uprzednio sciagnac StreamBoxa i bedzie to mozna zassac biggrin.gif

http://es.geocities.com/theclandep/vods.htm <=== Nieznana (chyba) stronka z VODami z Game-Q (wszystkie first person) - Glownie mecze Raina (Co ucieszy zapewne Blue, bo gra Tossem, chyba ze je wczesnie widzial smiley.gif Pozdro przy okazji smiley.gif)

http://www.cyberfight.org <=== W dziale Movies mozna znalezc co jakis czas nowe filmiki (najczesciej z OGN), ale zapewne mozna je sciagnac z innych stron, typu wlasnie zerg.co.kr czy replays.net (widzialem na tej drugiej chociazby mecz Boxera z Grrr, ale co do pozostalych, to glowy niestety nie dam)

Jest jeszcze http://sc.asiagame.com, ale cos chyba sa zle ustawione prawa dostepu do jakiegos pliku i niestety nie mozna na nia bezposrednio wejsc (ale sciagac mozna :P)

I na koniec pytanko: Czy poza baaaaardzo dlugim intrem na www.gosu.org mozna cos zobaczyc, bo ostatnio tak cos mnie naszlo i chcialem sobie poogladac co na niej jest? biggrin.gif

Pozdrawiam

PM Email
Plechuxxx
Wiadomość [#108]: 24.08.2003 o 22:20

Konto skasowane

tey, wlasnie tez chcialem tam zagladnac i dupa maryny nic nie wchodzi tylko to "intro":/ moze juz nie dziala albo siakies wakacje maja?smiley.gif

Yahoo
Wiadomość [#109]: 14.11.2003 o 20:40

Hmmm, kolejny zonk, to to ze koledzy z www.replays.net sie nagle zahaslowali. Najpierw nie mozna sie bylo z nimi polaczyc, a teraz kurna jeszcze zanim sie stronka pojawi, trzeba podac nazwe uzytkownika i haslo... Ktos cos o tym wie? Cos przerabiaja czy co!? Czy to tylko tak tymczasowo?

PM Email
Yahoo
Wiadomość [#110]: 04.12.2003 o 19:08

Acha, juz wstalo z powrotem biggrin.gif Chyba cos naprawiali smiley.gif

PM Email
WarSong
Wiadomość [#111]: 30.12.2003 o 10:46

na samym poczatku tego topicu jest napisane jak zmieniac bramki pod windom a czy ktos wie jak to zrobic pod linuxem?
jesli wie to czy moglby to opisac?
uzywam winexa3 do emulacji windy (ew wine jak mi ktos powie jak zrobic zeby sie nie wysypywal jak wchodze do ekranu wyboru bramki)
mam slx9.1smiley.gif help:-)
pozdro smiley.gif

PM Email
SyntaxError
Wiadomość [#112]: 18.02.2004 o 23:18

Konto skasowane

Dodam coś od siebie:

Software:
a) By Lasgo
- Observer Pack 3.1 - programik do oglądania repków ze statystykami oraz pozwalający je jak VOD'y
- Brood War Anticheat - program wykrywający podejrzane akcje podczas gry (możliwość pomyłki: A mode = 2%, B mode = 0.5%, więc proszę nie piszczeć, że od razu hack... najpierw sprawdzić)

b) By JCA
- BWChart - wszystkim znany programik do analizy repków (wiem, że link był, ale z tego będzie zawsze świeży ;)
- Replays /w Audio - programik, dzięki któremu możemy odtworzyć dźwięk, z ostatnio popularnych replayów z dźwiękiem (dołączony mamy też recorder)

c) By TravelToAiur
- Europe BWScanner - program, który po połączeniu z serwerem wykrywa, czy aktywne są maphacki
- Europe BWScanner /w Fixed Error 52 - j.w. z poprawionym błędem 52
- NetCraft BWScanner - BWScanner dla NTC
- BWScanner Runtimes - zainstaluj to, jeżeli podczas uruchomienia BWScanner'a wyskakuje Runtime Error
- Other DLL's for BWScanner - inne ważne pliki DLL, bez których BWScanner może nie działać (wypakować do WindowsSystem oraz WindowsSystem32)

d) by LordMartin
- Replay Browser & Ripper - program do przeglądania repków oraz ściągania ich z plików *.lmn oraz *.lmr

e) Other stuff
- SC 1.09 Rip - aplikacja pozwalająca nam odpalić SC jako 1.09, gdy mamy zainstalowaną wersję 1.10 (przydatne w przypadku starych replayów)
- SCMtoJPG - programik robiący screen minimapki wybranej wcześniej mapy
- StarCraft CD-KEY Changer - programik, który umożliwia nam zmianę numeru CD-KEY

Serwery:
starcraft.milc.com.pl - raczkujący (i często zalagowany ;) serwer battle.net'owy Milc'a

Dodałem te linki, ponieważ większość SCeny z tego lub owego korzysta, a przecież nie chcemy dzielić ludzi na tych, którzy wiedzą gdzie szukać i na tych drugich ;)

496_
Wiadomość [#113]: 19.03.2004 o 20:08

Konto skasowane

Nie wiem czy nie bylo juz podawane

http://hautamaki.isgsa.org/

Poradnik dla protossow napisany w stylu podobnym w jakim napisal Tsunami swoj poradnik dla zergow. Jezyk angielski.

[Edycja - 496_ w 19-03-2004 o 20:11]

Kanghoy
Wiadomość [#114]: 20.03.2004 o 00:24

aka BLUE :).

Yahoo napisał:

http://es.geocities.com/theclandep/vods.htm <=== Nieznana (chyba) stronka z VODami z Game-Q (wszystkie first person) - Glownie mecze Raina (Co ucieszy zapewne Blue, bo gra Tossem, chyba ze je wczesnie widzial smiley.gif Pozdro przy okazji smiley.gif)
Pozdrawiam

Buuu odnosniki jzun ie dzialaja ;( ;) . wnerwia mnei to ze polowa moich linkow juz nie dziala ... ehh ale bedzie z tym roboty,az mis ie odechciewa to przebierac ;/

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
PM Email
Lothar
Wiadomość [#115]: 22.03.2004 o 18:53

Konto skasowane

>>Kangboy mam pytanie a zarazem prosbe. Nim jednak zaczne chce powiedziec ze odwaliles tu kawal cholernie ciezkiej roboty (razem z BK, Blood-em, BT_C - kogo nie wymienilem przepraszam z gory) chwala Wam za to mosci panowie i beerchug.gif .A teraz do rzeczy.W linku tym
http://netbsd.torun.org.pl/~kliper/cdfs.vxd
zapodales prog. do usuniecia bledu z nocd. i powiedziales zeby go wrzucic w windowssystemiosubsys. Wszystko fajnie tylko tutaj wlasnie zaczyna sie moj problem. Tzn. mam WinaXP i w tym folderze nie widze tego iosubsys gdzie mam dodac ten prog. Prosze zatem co dalej robic zeby zlikwidowac jakos ten cholerny nocd confused.gif
Z gory dziekuje za pomoc i pozdro 4all.
i jeszcze raz wielkie biggthumpup.gif dla w/w tworcow i tych co opracowywali te linki smiley.gif)

Kanghoy
Wiadomość [#116]: 10.05.2004 o 15:40

aka BLUE :).

sorra ze tak pozno odpowiadam ;] jakos nie moge ruszyc tylka zeby ten topick odrestaurowac ;/... tak wiec w win XP gra dziala bez problemowo jezeli masz orginał, lub sie pomeczysz z "orginałem" ale od dawna tego nie robilem z "orginalem" i nie pamietam ;)

BTW> wzialem sie za aktualizacje... na razie to niezbyt estetycznie wyglada i jestem dopiero pry 4 stronie,ale bedzie dobrze smiley.gif .... potem trza bedezie posprawdzac ktore linki nie dzialaja i dac linki do nowych pathy itd itp ... ;) zobaczymy jak bedzie czas to sie zrobi ;).

[Edycja - Kanghoy w 10-05-2004 o 16:19]

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
PM Email
BroodKiller
Wiadomość [#117]: 10.05.2004 o 17:48

Konto skasowane

Kanghoy napisał:
Buuu odnosniki jzun ie dzialaja ;( ;) . wnerwia mnei to ze polowa moich linkow juz nie dziala ... ehh ale bedzie z tym roboty,az mis ie odechciewa to przebierac ;/

Stary, a czego ty oczekujesz....kiedy myśmy to robili....eony temu coolgleamA.gif

Witka, tak przy okazji beerchug.gif

NoDDiE
Wiadomość [#118]: 04.11.2004 o 16:39

Konto skasowane

www.wgtour.com ^^

Ja12
Wiadomość [#119]: 08.01.2006 o 16:19

Konto skasowane

wiem wiem lubie odswieżac stare topici tylko po to avu podac niezbyt ważna informacje
tym razem bedzie to
www.pgtour.net

lusis
Wiadomość [#120]: 31.01.2006 o 21:02

POZDRAWIAM! MAM PEWIEM PROBLEM I BARDZO PROSILBYM WAS O POMOC.

No więc ostatnio pracuje nad nową mapką (w nie byle jakich edytorach ją robię tylko w X-tra Edytorze). Ma ona przedstawiać ostateczne starcie protossow z zergami na planecie Auir. Jest to mapa na dwóch graczy, a każdy z nich ma po jednym fenixie (jeden fenixa Zealota, a drugi fenixa Dragoona), którzy mają dostarczyć dwa kryształy(uraj krystal i khalis krystal do środka mapy (planety Auir smiley.gif ) gdzie znajduje sie Xel'Naga Temple(Ten kto grał w singla, przeszedł wszystkie plansze i widział koncowy filmik ten lapie o co mi chodzi). W związku z tą mapą mam kilka problemów w ustawieniach mapy (triggers). Oto one:

1.Co trzeba ustawić w mapie tak ze kiedy dwa fenixy dojda do beacoonu przy Xel'Nadze znikaja i zaczyna sie odliczanie zalozmy 5 minut ,a kiedy minie ten czas wygrywasz(no wiecie to ma byc cos w rodzaju ostatniej misji protossow tylko trudniejsze, bo zapomnialem dodac ze zewszad baze z Xel'Naga beda atakowac 3 kompy zergi ustawione na Hard)?
2.A tak wogole jak ustawic tak zeby mozna bylo grac w teamie z compem (oczywiscie w trybie UMS), bo zamierzam ustawic ze dwaj gracze musza przedrzec sie przez legiony zergow swoim wojskiem i fenixami do beacoonu przy Xel'Nadze, a wlasnie tom baza Xel'Nagi bedzie comp?
3.Jeśli ktoś naprawde sie na tym zna to niech powie jak robic rozne napisy w czasie gry kiedy np. dojdą już do Xel'a. Bardzo ciekawi mnie rowniez gdzie mozna zrobic cos takiego ze jak sie przejdzie jedna mape wlacza sie automatycznie druga i czy mozna wstawic jakis filmik po ukonczonej grze na mapie.

BARDZO BYM PROSIL ZEBYSCIE CHOCIAZ PRZECZYTALI TO CO TU NAPISALEM I EWENTUALNIE DALI MI JAKIES RADY NA TEMAT X-TRA EDYTOROW DO MAP I POMOGLI ZROBIC MOJA WYMARZONA MAPE.

Aha Ja12 swietne sie bawilem przy earthfallu. Niezla kampania trzeba ci to przyznac(przyznaj sie ile nad nia pracowales? ;) )

[Edycja - lusis w 31-01-2006 o 21:06]

PM Email
REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :