Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Od początku

artur8919
Wiadomość [#1]: 07.02.2010 o 09:38

Konto skasowane

Witam...... Mam prośbę, sporo czasu nie grałem a czytając poprzednie tematy trochę się pogubiłem , znalazłem nawet 2 strony podobno gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione tyle że nie jestem wstanie dopasować tego do mojego syf sprzętu tongue.gif i druga sprawa pogubiłem się w tym angielskim. http://eu.wowarmory.co(...)n=Arkoid prosił bym o build, jakieś wskazówki żeby coś zrobić z tym szajzem i co do rotacji. W jednym temacie pisali że Rapture już się nie używa a drudzy że tak więc już nie wiem co robić i czemu w jednym 51/18/2 jest Fleet Fotted 2 punkty a w drugim Blood Spatter również 2 punkty.... czemu ma to służyć ten Fleet Fotted i po jaka cholerę Blood Spatter skoro nie używa się już Rapture. Proszę mi tyko nie dawać żadnych linów do stron dla rogali, chyba że po polsku i ładnie wyjaśnione , bo nic to nie zmieni z góry dzięki smiley.gif

pwnedbylife
Wiadomość [#2]: 07.02.2010 o 16:17

Konto skasowane

owszem, nie uzywa sie juz rUpture, poniewaz obecnie zadaje mniejszy dmg niz envenom, uzywasz jedynie gdy musisz odswiezyc hfb i nie ma nikogo w raidzie kto uzywalby bleedow (czyt. np feral) , dlatego blood spatter jest bezuzyteczny, a fleet footed zawsze sie przydaje, a zeby dojsc do wyzszych tierow talentow musisz wrzucic te 2 punkty w cos i w tym wypadku fleet footed > all. cala reszta talentow w ktorych nie masz puntow jest bezuzyteczna dla muti rogala. jezeli nie masz exp capa ( a muszisz miec ), to mozesz sobie wrzucic w quick recovery, ale imho jest to rowniez glupi pomysl, 15% movement speed to szybsze dobiegniecie do bossa a co za tym idzie szybszy powrot do dpsu, szybsze unikanie dmg etc. btw, nie uzywaj fioletowych gemow, pofarm instancje, zeby miec to 4/5 t9, rob daily/weekly zeby kupic trinket, pofarm daggery w icc 5 man heroicach, wymien tam rowniez niebieski sprzet etc. tak zeby miec chociaz tego hit capa na poisony, bo inaczej dupa.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :