Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomocy !

meta28282
Wiadomość [#1]: 31.01.2010 o 10:22

Konto skasowane

Prosze o pomoc mam strasznie maly dps rogue strasznie tu jest link do armory : http://eu.wowarmory.co(...)=Misiapl co zmienic itd ? prosze o pomoc.

bekele
Wiadomość [#2]: 31.01.2010 o 10:29

Konto skasowane

nie znam sie na rogalu ale wedlug mnie popierwsze pozbylbym sie itemow rar na rzecz epickow
a po 2 wydaje mi sie ze lepsze rozwiazanie to bulid combat + 2x sword

[Edycja bekele - 31.01.2010 o 10:29]

grundick
Wiadomość [#3]: 31.01.2010 o 10:50

Konto skasowane

nie powiem poprostu wymiatasz tym trinkietem dla tanka i ringami tez dla tanka strengt jest najwazniejszy dla rog mowie ci... i stamina

a i zmien nick wypier ta koncowke bo to obciach
dla rogue agility i ap sie liczy

emerald dream
bekele
Wiadomość [#4]: 31.01.2010 o 10:56

Konto skasowane

pierscienie trinkety i back do wymiany w 1 kolejnosci

Frostyle
Wiadomość [#5]: 31.01.2010 o 10:57

Konto skasowane

haste też

raziel666
Wiadomość [#6]: 31.01.2010 o 13:28

Konto skasowane

na wstepie chcialbym cos powiedziec. jak gram 5 lat w ta gre nie widzialem takiego rogala jak ty. jestes autentycznie najgorszym rogalem jakiego w zyciu widzialem.
/bow
wszystko co mozna zrobic zle w postaci ty to zrobiles. czapki z glow panowie i panie.
trinkety i pierscionki pod tanka? wtf, nie masz najmniejszego pojecia jakie staty sa wazne a jakie nie.
twoje talenty.... rece opadaja. nie wiem czym sie kierowales rozdajac je (moze obrazkami) bo napewno nie logika i zdrowym rozsadkiem. jak mozna dac talenty jednoczesnie w mutilate i improved sinister strike? jak mozna dac tylko jeden punkt w talent, ktory za kazdy punkt zwieksza dmg o 2%? (jesli powiesz mi, ze uzywasz sinister strike i evi z tymi swoimi daggerami to autentycznie strace wiare w rodzaj ludzki) a na koncu wiesienka na szczycie tortu jakim jest twoj build czyli... glyph od backstaba! miodzio!
dodatkowo PL na koncu nicka daje automatycznie -50% do skilla wiec z tym nickiem jestes skazany na bycie noobem, niestety.
co musisz zmienic?
sprzet
build
nick
przeczytaj se to(slownik do reki), zastosuj sie i nie grzesz wiecej.
ciesze sie, ze moglem pomoc.

Madness is the gift, that has been given to me!
Arato
Wiadomość [#7]: 31.01.2010 o 21:29

Konto skasowane

raziel666 napisał
dodatkowo PL na koncu nicka daje automatycznie -50% do skilla wiec z tym nickiem jestes skazany na bycie noobem, niestety.

Pierwsze słyszę aby dodatkowe litery w nicku miały coś wspólnego z skilem...
Fakt ze obecnie jest strasznie słabo, ale nie mozna od razu skazywać go na wiecznego nooba. Kto wie może sie w czasem wyrobi:]

raziel666
Wiadomość [#8]: 31.01.2010 o 22:56

Konto skasowane

eeee to byl taki zart, get it?

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#9]: 01.02.2010 o 10:13

Konto skasowane

fok, jak cos fajnego to mnie zawsze ominie :/ tez chce zobaczyc najslabszego rogala na swiecie, a tu armory zblokowane :/

poza tym pl daje tylko -25% skila, 50% zabiera PL biggrin.gif

Khatill
Wiadomość [#10]: 05.02.2010 o 21:39

Konto skasowane

Ide o zaklad ze gosciu poskladal tego rogala dla jaj.Nie ma opcji żeby taki istniał na 80 lvlu.
Ale ubawilem sie przedniobiggrin.gif

ToBeOrNotToBe
Muntrill
Wiadomość [#11]: 05.02.2010 o 23:54

Konto skasowane

to byś się uśmiał.. ostatnio na hor hc wypadł mi ring dla warka dps/ dk dps.... i neednol i wygral oczywiscie go rogal bo EPICK!! nadmienie ze bylem tam dk i bardzo by mi sie ten ring przydal no ale wygral rogal..

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
hombre
Wiadomość [#12]: 10.02.2010 o 13:27

Konto skasowane

PL przy nicku to niezły pomysł. Proponuję "Plpolakpl" . To podwaja szanse na usłyszenie w ojczystym języku: "Ej, ziomal, daj golda" pod AH...

kisielkamil
Wiadomość [#13]: 11.02.2010 o 11:03

Konto skasowane

Najlepszy nick na świecie: PolskiPolakPL

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :