Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 15:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ile APM ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Kanghoy
Wiadomość [#61]: 05.08.2003 o 10:54

Konto skasowane

Ja tez gram normalnuie...tylko na poczatku sobie klikam dla picu, bo potem prosto jest szybciej wszystko robic .... tzn mnie ;)

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
kolosz2
Wiadomość [#62]: 05.08.2003 o 13:37

Konto skasowane

To skoro lepiej mi idzie z Gatami mam grac tosem? Nieeee. Wole Z bo sie gra zdecydowanie latwiej. Mimo ze mam mniej APM Z, to jakbym sobie miall Klicki nabijac (na poczatku) to 140 APM na mur beton. Ale po kija mi to. Wole grac po swojemu i dolozyc gostkowi ktoey wyciaga 150 APM za pomoca mojej 100.

Blue a powiedz mi co sie stalo z JFFconfused.gif

Kanghoy
Wiadomość [#63]: 05.08.2003 o 14:18

Konto skasowane

Sora ja nie ten Blue ;) ... a ja gram tossem mimo zegorzej mi jest opanowac gate niz hathe ;) ... ogolnie to zergiem mi sie gra przyjemniej ;),ale jakos mam sentyment do Tossow smiley.gif

gts_pl
Wiadomość [#64]: 13.08.2003 o 18:15

Konto skasowane

Kanghoy napisał:
mowie ci ze... ehh n/c jestes lepszy ok? biggrin.gif Puki co biggrin.gif

nie bylo mnie 2 tyg wiec wykopuje posta :P
Kanghoy moj post nie mial sluzyc temu zeby ci powiedziec kto jest lepszy. i tak jestem cienias i tyle.

ja mam w zvz najwiecej dlatego ze micruje wiecej niz zvt,zvp
zvp np. robie masowke i tyle. potem ja tylko wysylam i jak juz obskocze hacze to mi zostaje czas zeby microwac :P a wtedy wojska zostaje ze 2-3 odzzialy hyhyhy :P
jestem za wolny. swoja droga zna ktos dobry sposob aby zaatakowac szybko limitem ?? wolne mam przewaznie 1,2,3 tylko

dzieki

pozdro all

Only_War
Wiadomość [#65]: 13.08.2003 o 19:43

Konto skasowane

a teraz cos moze zwiazne z tym ostatnio coraz gozej gram w nic prawie nie trfiam zmniam sensa w Winie ( 98se) i w Sc przesuanie ekraniku co hwilak i nie moge znalesc nic odpowiedniego :P

hcaił bym abyscie podali
Model Myszki
Podkładke biggrin.gif
Stery do mychy (versia)
Sens w Windie
sens W staze
Szybkosc keyów (hmm o imho moze mi sie zadje ale najmniszy speed Keyów w sc jest lepszy (moge sie mylic) )

thx

Yo Dark Star
Yo Misiek
Yo SCGhost
Pozdro ^^

kolosz2
Wiadomość [#66]: 13.08.2003 o 20:31

Konto skasowane

Myszka
Logtech m-c48 ( z mozliwoscia przewijania stron)
3 guziki (na 3 guziku ustawilem sobie f2 smiley.gif )
Podkladka - none :P
Stery do mychy z jakiejs starej wazne ze sa do niej zainstalowane i odpowiednie.
Sens w windzie ok 70% (z czasem zwiekszam smiley.gif )
Sens w staze 100% (max)
Szybkosc keyow 100% (max)

jednak myszke zmieniam bo ta mi nieodpowiada. Oczywscie na cos miazdzacego. Polecam Logitech MX-500 (to mam zamiar kupic). Kwestia jedynie 30 zl smiley.gif (braquje mi 30zl :/ )
Ostatnuio jednak zaczalem nabijac APM smiley.gif . Wyniki sa zdkeka zadowalajace (ok 120-130 apm, wiec podskoczylo mi o te 20-30)

Co do atakowlimitem. Jesli chcesz miec jedynie wolne 1,2,3 zycze gl (moim zdaniem nie wyjdzie). Ja start tez mam 1,2,3 woj 4,5,6... hacze ale po tym jak juz jest middle game przerzucam na 1,2,3,4,5 wojo i dorzucam f2,f3 ew f4. Wychodzi calkiem przyjaznie smiley.gif
A jesli masz nadwyche i nie wiesz co z nia zrobic (do tego chcesz limita) to radze po mojemu biggrin.gif. Ultry rox !!!(z wyjatkiem z vs z :P)

Kanghoy
Wiadomość [#67]: 13.08.2003 o 20:45

Konto skasowane

gts_pl napisał:
Kanghoy napisał:
mowie ci ze... ehh n/c jestes lepszy ok? biggrin.gif Puki co biggrin.gif

nie bylo mnie 2 tyg wiec wykopuje posta :P
Kanghoy moj post nie mial sluzyc temu zeby ci powiedziec kto jest lepszy. i tak jestem cienias i tyle.

ja mam w zvz najwiecej dlatego ze micruje wiecej niz zvt,zvp
zvp np. robie masowke i tyle. potem ja tylko wysylam i jak juz obskocze hacze to mi zostaje czas zeby microwac :P a wtedy wojska zostaje ze 2-3 odzzialy hyhyhy :P
jestem za wolny. swoja droga zna ktos dobry sposob aby zaatakowac szybko limitem ?? wolne mam przewaznie 1,2,3 tylko

dzieki

pozdro all

Spx ja mikruje tylko na poczatku... tak jak mam malo gate i malo grup jednostek...potem nie mam czasu ;/ i gonie wszedzie a micro cienko ;(...pozatym ja sie strasznie boje jak juz wczesniej wspomnialem ;)... gram tylko w miare dobrze jak zakladam ze przeciwnik jest gorszy ;)

Model Myszki-Inteli Mouse Explorer 3.0[130-180zł biggrin.gif(ja zabulilem 176 :P)]
Podkładke -allsop [<50zł]
Stery do mychy (versia)[Inteli Point 4.12]
Sens w Windie [polowa]
sens W staze [standard bo nie wiem gdzie sie tam sens przestawia :P... jesli chodzi o to ze myszka szybciej przesuwa ekran to max ;)]
Szybkosc keyów [o co biega?]

[Edycja - Kanghoy w 13-08-2003 o 20:52]

gts_pl
Wiadomość [#68]: 13.08.2003 o 20:53

Konto skasowane

kolosz2 napisał:

Co do atakowlimitem. Jesli chcesz miec jedynie wolne 1,2,3 zycze gl (moim zdaniem nie wyjdzie). Ja start tez mam 1,2,3 woj 4,5,6... hacze ale po tym jak juz jest middle game przerzucam na 1,2,3,4,5 wojo i dorzucam f2,f3 ew f4. Wychodzi calkiem przyjaznie smiley.gif

ja w sumie to binduje hatche od 0 w dol i jak mam juz tak na 4,3 to wtedy uzywam f2 i f3 i na wojo zostaje mi 1,2,3 :P i jak atrakuje to poprostu zaznaczam od tych co stoja z tylu i stopniowo tych coraz blizej wale att-move, a binduje dopiero jak juz skoncze wysylac, to co mi zostalo i tym micruje (mam nadzieje ze napisalem to zrozumiale :P)
a ty proponujesz bindy juz przed walka tak ? ok sprubuje tak, tylko wtedy mi sie wydaje ze trudniej dobudowywac, ale pocwicze, dzieki

kolosz2 napisał:
A jesli masz nadwyche i nie wiesz co z nia zrobic (do tego chcesz limita) to radze po mojemu biggrin.gif. Ultry rox !!!(z wyjatkiem z vs z :P)

to wlasnie robie hydry + ultry i jeszcze crcki jak gazu chwialmi nie styka smiley.gif co do zvz to akurat wiem bo to moja ulubiona gra smiley.gif

pozdrawiam

Kanghoy
Wiadomość [#69]: 13.08.2003 o 21:03

Konto skasowane

a ja nie nawidze tych pie..... ultraliskow!! kto to wogle wymyslic...czym ja to mam zabic? :P trza by miec wszedzie zele+stormy i puszczac takimi ilosciami ze szkoda gadac ;/ ;)

kolosz2
Wiadomość [#70]: 13.08.2003 o 22:47

Konto skasowane

Te apm to kawal picu na wode. Wyciagam po 150 a skill wcale nie rosnie az tak bardzo. Chrzanie. Mowie wam od razu nie warto w to wierzyc. Mozna nabic i wiecej a po kij to komu?
Co do sposobu na ultrale to jesli walisz Zety i Stormy to ja po prostu GL zycze!!! Miazge z ciebie zrobi. Na ultry nieocenione sa Archy, Darki i Reavy. Wszystko inne zawodzi :0, za duzy pancerz smiley.gif

Kanghoy
Wiadomość [#71]: 13.08.2003 o 23:05

Konto skasowane

a kto ci powiedzial ze APM podawane przez progs zwieksza skilla? mozesz miec koncowe apm <100 :P a w czasie walki bedziesz tak micrował+skakal do bazy zeby robic jednostki i tak kontrolowal wszystkoz e ci podskoczy do 250 ;) .... i w tedy bedziesz mial skilla ;P a to co ci pokaze progs to jest o d... roztrzasnac biggthumpup.gif diablotin.gif ,bo przeciez mozesz zadawanc prawie jednoczesnie robienie jednostek we wszystkich gate ,a akurat nie kontrolowac walki/malo co robic i masz czaqs wolny i klikac nie trzeba,chociaz mozna biggrin.gif.

kolosz2 napisał:
Co do sposobu na ultrale to jesli walisz Zety i Stormy to ja po prostu GL zycze!!! Miazge z ciebie zrobi. Na ultry nieocenione sa Archy, Darki i Reavy. Wszystko inne zawodzi :0, za duzy pancerz smiley.gif

ta darki... przezorny zerg wezmie ovka i co mi po darkach? archy droogie,revy nieporeczne :P... ale i tak czesto robie combo archy+zety+darki+dragi a z tylu 2-3 ht...zreszta ja cienki jestem ;/...poza tym storny trzeba zucac... bo pancerz nie zmniejsza dmg czarow ;)... zreszta zawsze to ponad ok 4 "pociski"archona mniej... a zuzyte ht mozna przerobic na archonki ;)...a najciekawsze to by bylo to co by zrobil zerg jak bym zrobil 1 carrierka i dorzucil 12 hallucynkow ...e nie przejdzie bo intoreceprotorow haluce nie maja ;(

[Edycja - Kanghoy w 13-08-2003 o 23:14]

wOw_pl
Wiadomość [#72]: 09.09.2003 o 13:07

Konto skasowane

Dziwnie jest liczone to AMP. Przez 85% gry waha sie od 120-220 a ogólnie pisze, że wyszło 80...

496_
Wiadomość [#73]: 09.09.2003 o 22:01

Konto skasowane

Bardzo glupie pytanie: czy Koreancy uzywaja standardowcyh klawiatur czy takich z ichnimi znaczkami? Nie ogladam czesto vodow, ale w jednym z Yellowem byla pokazana (niewyraznie) klawiatura z jakby dodatkowymi klawiszami na gorze. Jak to jest? Bo jezeli maja inne klawiatury to inaczej maja zbindowane akcjei (np blizej).

[Edycja - 496_ w 09-09-2003 o 22:02]

gts_pl
Wiadomość [#74]: 10.09.2003 o 17:01

Konto skasowane

czytalem kiedys chyba na netwars artykul jak byc szybszym, podobno ludzie np. wyciagaja klawisze :P uzywaja P zamiasta A do ataku bo maja wojsko pod 6-0 i blizej im do p niz do a ;) co do tych klawaiaur, moze te dodatkowe guziki to bindy do stron ze strategiami i na szybko sprawdzaja ;) tongue.gif lol.gif :skull:

pozdro beerchug.gif

BroodKiller
Wiadomość [#75]: 10.09.2003 o 18:34

Konto skasowane

Nie ma klawiatur robionych pod języki, a przynajmniej ja takich nie znam. Jest kilka standardów: QWERTY, AZERTY itp ale wszystkie mają ogólny charakter językowy pod łacinę. Francuzi mają swoje klawy ze swoimi ustawieniami i literkami akcentowanymi, ale to jest ich osobisty wybryk, bo juz tak mają, że chcą być inni i niby lepsi.
Poza tym - gdyby mieli swoje sylabograficzne znaki na klawiaturach to byłby problem tego rzędu, że:

a)byłoby za mało przycisków

lub

b)byłoby za dużo przycisków

żeby móc spokojnie operować. Z kwestią pisania po swojemu radzą sobie albo układem bindów klawiatury, albo specjalnymi programami wspomagającymi używanie wschodnich języków w codziennym pisaniu.

misty
Wiadomość [#76]: 10.09.2003 o 21:48

Konto skasowane

co to jest to APM i na czym to polega 1zhelp.gif yabol.gif

scGhost
Wiadomość [#77]: 10.09.2003 o 23:14

Konto skasowane

BroodKiller napisał:
Nie ma klawiatur robionych pod języki, a przynajmniej ja takich nie znam. Jest kilka standardów: QWERTY, AZERTY itp ale wszystkie mają ogólny charakter językowy pod łacinę. Francuzi mają swoje klawy ze swoimi ustawieniami i literkami akcentowanymi, ale to jest ich osobisty wybryk, bo juz tak mają, że chcą być inni i niby lepsi.
Poza tym - gdyby mieli swoje sylabograficzne znaki na klawiaturach to byłby problem tego rzędu, że:

lub

żeby móc spokojnie operować. Z kwestią pisania po swojemu radzą sobie albo układem bindów klawiatury, albo specjalnymi programami wspomagającymi używanie wschodnich języków w codziennym pisaniu.

tez sie nei spotkalem z jezykowymi klawiaturami, wiem natomiast ze pro-gamerzy uzywaja zwyklych klawiator QWERTY
(przynajmniej wiekszosc)
niektorzy wyciagaja klawisze ktorych nie uzywaja (np F1, klawisz windows, poszczegolne litery ktorych nie uzywaja dana rasa)
co do pisania... raczej uzywaja programow do pisania znakow no i czcionki koreanskiej (co dla 'naszego' kodowania wyglada jak kasza ;p)

btw.. koreanska czcionka sklada sie ze znakow na planie kwadratu
kazdy kwadrat to 2/3 pojedyncze litery (znaki) ktore sa rysowane jeden obok drugiego i w efekcie wygladaja jak 1 znak

tak wiec:

"N" + "A" = 'NA"

i wszystko jasne ;p

[Edycja - scGhost w 10-09-2003 o 23:15]

496_
Wiadomość [#78]: 10.09.2003 o 23:29

Konto skasowane

Thx for the info.

Scghost, tez czytalem kiedys to:
http://langintro.com/kintro/index.htm
O nawet wziales obrazki z tej strony, coz pierwsza w googlu :]

[Edycja - 496_ w 10-09-2003 o 23:31]

Paler_Wafel
Wiadomość [#79]: 12.09.2003 o 19:26

Konto skasowane

BroodKiller napisał:

lub

Istnieją klawierki robione pod języki, nawet polska jest, ale i tak ich nikt nie używa. Mogę się mylić czy jeszcze w ogóle są produkowane, ale mam na chacie książeczkę z wykazem wszystkich klawiszy do klawiatur wuropejskich i można powiedzieć, że każdy kraj ma własną klawiaturę. Jak ktoś nie wierzy niech pójdzie na najbliższą giełdę, tam zawsze mają niemieckie klawierki.(Raz sie nie przypatrzyłem i taką nawet kupiłem i teraz na szafie leży) smiley.gif .

BroodKiller
Wiadomość [#80]: 13.09.2003 o 13:41

Konto skasowane

O! To doperio ciekawe...ale tak jak wspomniałem - te są bazowane na układzie alfabetu łacińskiego. Wschodniacy powinni mieć zupełnie inną nawet samą budowę klawy niż nasze środowisko kutlorowe (Europa).

REKLAMA
Strona 4 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :