Dziś jest: Poniedziałek, 25 marca 2019, godzina 04:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ile APM ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Blodo
Wiadomość [#41]: 01.08.2003 o 18:22

Konto skasowane

Jak juz mowimy o skillu to jak ja bym wszedl na polcraft np to by mnie wykosili rowno. Powod: Ja jestem dobry przeciwko kumplom na lanie gdzie expy zdarzaja sie rownie czesto jak ultral rushe a zdecydowanym faworytem wsrod map jest Big Game Hunters wiec sami widzicie biggrin.gif Ale to nie oznacza braku checi. W koncu kiedys trzeba wpasc i dostac porzadnie...znaczy sie nabrac umiejetnosci hehe biggrin.gif

gts_pl
Wiadomość [#42]: 01.08.2003 o 18:23

Konto skasowane

Kanghoy napisał:
stary spx... dzi mnie skosil GTS_PL a mial 70 APM [ja 100] ... w pi.... nadwyzek, za pozno dorabiane Gate, za pozny exp, pozwolenie na rozexpowanie sie zergowi.... a moglem mu banalnie rozwalic techa przez wrzucenie darkow przed fast ovkami do maina ;/ .... albo HT i po dronkach

stary bez obrazy, ujme to tak grasz niezle, ale totalnie w ciemno. nie wiem jakty nabijasz swoje 100 APM (bylo 96 ale nich ci bedzie). zrobiles zwiad na poczatku, potem 2 zety wyslales, a potem nic. chcialbym jeszcze zauwazyc ze ty przez cala gre (no na samym koncu krotko przed tym jak ci wpadlem limitem to corsami mape zaczlaes zwiedzac) widziales tylko mojego expa na naturalu i expa na naturalu na 6,podczas gdy mialem 2 starty,2naturale i 2 minerale. mogles mi banalenie rozwalic techa darkami przed fast ovem ?? lol stary ty zaczales stawiac templar archives jak ja juz mialem fast ova w polowie, nie powiem wogole co by sie z toba stalo gdybym gral fast muta 1 cann przy nexie i 4 dragi n/c. poza tym cala gre ani razu mi nie zagroziles niczym. sorx takie fakty. nie chcialem ci mowic co o tym sadze, ale ten post na forum mnie sprowokowal i mam prosbe obejrzyj repa dokladnie (najlepiej z perspektywy przeciwnika) zanim napiszesz takie bzdury.a tak nawiasem mowiac to i tak cie lubie smiley.gif beerchug.gif

koniec klotni. wracam do tematu. jak sami widzicie duzo rzeczy sie sklada na to APM. nie skupiajcie sie na tym, tylko na grze. jak caly czas bedziecie budowac, trenowac, scoutowac i atakowac to apm samo przyjdzie. moja gra z kanghoyem byla bardzo spokojna. on mnie atakowal 3 razy ja go 2 (z czego ten drugi to byl finish) gra trwala ok. 24 min. gdyby on w tym czsaie atakowal moje expy non stop i sam expowal, zmusilby mnie do obrony i wieszej czujnosci, atakowania jego expow i wtedy to by sie cos dzialo, a apm samo by uroslo tak ze 30-40. a tak kupa :P tak wiec nie sugerujcie sie tym APM tak do konca, bo zawsze gdy moj przeciwnik ma ok. 90 i wiecej to ja mam od niego mniej hyhy. i jesli nie ma < 150 to czesto udaje mi sie wygrac

pozdrowienia

Zbyszek
Wiadomość [#43]: 01.08.2003 o 20:41

Konto skasowane

Ludzie APM nic nie znaczy!!!Jak gralem zvz z g11-ronaldo to on mial 191APM a ja zaledwie 81APM i go zjechalem.Jak ktos chce repa to chetnie moge mu go dac.Nie APM moi drodzy panowie tylko umiejetnosci sie licza:P.

gts_pl
Wiadomość [#44]: 01.08.2003 o 21:34

Konto skasowane

ja chce repa ! chetnie go tu pozniej skomentuje smiley.gif adambydgoszcz_(at)_wp.pl jestem ciekaw ile z tego jego apm to jest poczatkowy trening i potem ile pustych akcji smiley.gif zobacz sobie ile mial jak walczyci i wtedy bedziesz wiedzial czy byl dobry hehe. jak ktos ma 2 razy tyle apm co ty (ty ponizej 100) to jak ktos to wyzej wspomnial wynik jest przesadzony, no chyba ze masz szczescie smiley.gif albo on grac nie umi smiley.gif

aha w zvz wygrywa ten co ma wiecej mutow mid-game. a w early game ten co ma APM, a ja nie wierze ze koles 191 APM by nie umial scourqami kierowac

[Edycja - gts_pl w 01-08-2003 o 21:40]

Kanghoy
Wiadomość [#45]: 01.08.2003 o 22:54

Konto skasowane

Stary ty nie rozumiesz... ja grac nie umiem jak nie gram ciagle!! bo sie zaczynam stresowac i nic kompletnie zrobic nie moge ;) ... boje sie wszystko robic... jakis uraz z dziecinstwa czy coconfused.gif smiley.gif A rad mi nie musisz pisac bo ja sam wiekm co zle robie ;D.... A wiem o tym ze mialem templar archives w polowie fasta ... tylko w tym problem ze poprostu za dlugo wszystko robilem... mowie ci ze... ehh n/c jestes lepszy ok? biggrin.gif Puki co biggrin.gif... a APM to mi sie samo nabija ;) ... ja nie mysle o nabijanuiu tylko tkak sie jkos przyzwyczailem ze tyle jest i amen.

[Edycja - Kanghoy w 01-08-2003 o 22:57]

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
BroodKiller
Wiadomość [#46]: 02.08.2003 o 14:41

Konto skasowane

Ja wiem: jestem młody, głupi i nigdy nie grałem na batku....ale co to jest APM?

Serio pytam, i prosze mnie nie wyśmiewać oki? smiley.gif

freaxx
Wiadomość [#47]: 02.08.2003 o 16:14

Konto skasowane

Actions Per Minute - czyli po prostu ilość akcji (zaznaczeń, komend, hotkeyów itp.) na minutę.

BroodKiller
Wiadomość [#48]: 02.08.2003 o 17:19

Konto skasowane

O kur....i wy możecie tyle o tym gadać? Rany boskie...to mnie przerasta!

496_
Wiadomość [#49]: 02.08.2003 o 17:24

Konto skasowane

O ile wiem poczatkowy trening nie ma nic do wielkosci amp, bo bwchart liczy apm gdy minie 1min 20sek gry...

DarkStar
Wiadomość [#50]: 03.08.2003 o 01:26

Konto skasowane

heh ale i tak często nic się nie dzieje aż do 2 czy 3 minuty więc jest pytanie czemu wielu graczy stuka bez sensu do 500APM na tym etapie.. tak 500 :P tyle miał mój kolega jak patrzałem na repka - dokładnie na samym początku repka - on jest chyba SZALONY biggrin.gif

Korekta: nie szalony tylko Gosu smiley.gif

[Edycja - DarkStar w 03-08-2003 o 01:28]

Kanghoy
Wiadomość [#51]: 03.08.2003 o 15:06

Konto skasowane

hehehe ;) a ja tam lubi na poczatku klikac... potem jakos szybciej robie reszte ;) [choc i tak cienki jestem ;)]

GosuMiSieK
Wiadomość [#52]: 03.08.2003 o 16:39

Konto skasowane

Hmm. I tak najmniejsze apm jest IMHO w zvz. Bo do mutalingow wcale nie trzeba byc jakims super szybkim wystarczy refleks doswiadczenie i umiejetnosci. Co innego niz przy zvp gdzie trzeba jezdzic po 6 hatcach i do tego microwac ;)

kolosz2
Wiadomość [#53]: 03.08.2003 o 16:49

Konto skasowane

Hehe, jezdzisz po hatchach to prosze bardzo, ja tam zvsp wystarczy mi 120 apm zeby pokonac dobrego Tosa. Wystarczy miec sposob. Ja w early game mam 1-3 wojo a 4-0 hatche dopiero w late zmieniam na 1-5 wojo 6-0 hatche + f2 i f3 wieksze skupienie hatchy w danym obszarze. Da sie spokojnie grac i nie meczyc. Wystarczy miec sposoba ktory chyba juz od dawna znalazlem, bo opstatnia wygrywam 80-90% pvsz.
A co do ZvsZ masz zupelna racje smiley.gif. Zgodzilbym sie z tym w 100%

Kanghoy
Wiadomość [#54]: 03.08.2003 o 22:25

Konto skasowane

Hathe duzo prosciej opanowac od gate-ow ;) taka smutna prawda; / przynajmniej dla mnie ;)

GosuMiSieK
Wiadomość [#55]: 04.08.2003 o 12:43

Konto skasowane

Ja wygrywam tez zvp bez zadnych problemow choc zalezy z kim ~~
Warto zaznaczyc ze binduje tylko wojsko =]
Ale chcialbym grac szybciej o jakies 30-40 apm ~~

Mar_1910
Wiadomość [#56]: 04.08.2003 o 15:29

Konto skasowane

Ja w ZvsT mam kolo 85
w ZvsZ mam dosc niskie bo okolo 70
a w ZvsP to roznie, raz mialem 104, ale to niezle microwalem i wogole po hatchach fruwalem biggrin.gif
Ja nigdy nie zrozumie jak kolesie maja po 150 :/ Musze to ujrzec na wlasne oczy smiley.gif

GosuMiSieK
Wiadomość [#57]: 04.08.2003 o 21:39

Konto skasowane

Ja czesto gralem z kolesiami co mieli 250-300 srednie smiley.gif to jest jak najbardziej wykonalne tylko trzeba fruwac po hotkeyach

Kanghoy
Wiadomość [#58]: 04.08.2003 o 22:02

Konto skasowane

Heh ja mam teraz zazwyczaj cos kolo 100 ... hmm =]

Blodo
Wiadomość [#59]: 04.08.2003 o 22:04

Konto skasowane

heh ale wahania. Ja mam ciagle cos w okolicach 68.

scGhost
Wiadomość [#60]: 05.08.2003 o 01:07

Konto skasowane

Hm ja juz osiagam 140-150 niczego nie nabijajac, po prostu gram normalna gre, tak jak zwykle sie gra.

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :