Dziś jest: Poniedziałek, 25 marca 2019, godzina 04:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ile APM ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
scGhost
Wiadomość [#21]: 26.07.2003 o 11:59

Konto skasowane

lol wink.gif

DarkStar
Wiadomość [#22]: 27.07.2003 o 15:55

Konto skasowane

www.kkndclan.republika.pl/1.rep
www.kkndclan.republika.pl/2.rep
www.kkndclan.republika.pl/3.rep
www.kkndclan.republika.pl/4.rep
www.kkndclan.republika.pl/5.rep
www.kkndclan.republika.pl/6.rep

zgodnie z życzeniem ^_^ to są te szybsze (120-150 srednie apm)

[Edycja - DarkStar w 27-07-2003 o 15:56]

gts_pl
Wiadomość [#23]: 27.07.2003 o 20:54

Konto skasowane

Sorka nie bylo mnie :P widze ze chociaz jeden moj topic sie cieszy jakas popularnoscia smiley.gif beerchug.gif beerchug.gif

No wiec tak. Co do klikow na poczatku, to jest to rozgrzewka, gracze jak najszybciej klikaj po scv (probuja trafiac szybko kursorem) i w miedzyczasie sie rozwijaja. jak koles jest dobry to utrzyma podobna srednia przez cala gre po takiej rozgrzewce, a jak cienki to znaczy ze se tak klikal dla zwaly (czyt. polepszenia APM).
Ja jak gram to nie klikam na poczatku :P koncentruje sie na b-up (tym co sie ucza tez rdze to samo) .Ktos napisal ze mial 86 i klikal byle gdzie, to ze tak grales to rzeczywiscie nie ma sensu. Nie wiem kim grasz, ale masz ze 3 expy i duzo (barrack, factory, hatch, gate) i masz jakas kupe wojska na srodku mapy tak ze 3 odzzialy. sprobuj zaatakowac (micro oczywiscie nie attack-move), budowc i patrzec co robi przeciwnik, to juz bedziesz wiedzial jak sie robi ponad 150 APM, dolozysz do tego bindy nowychgrup jakiegos dropa np. tanki i juz masz tyle co Boxer ponad 200 APM smiley.gif Milego treningu. Ja tak jeszcze nie umiem, ale cwicze ciagle. Ostatnio staram sie grac gry (gram zergiem) gdzie robie masowke tak ponad 4 oddzialy ling,hydra, ultra i atakuje att-move buduje (jakies upy tez jeszcze) patrze co robi koles i gdy mam wolne momenty to klikam tam gdzie moje wojo dobiga i micruje zeby mi stormy za mocno nie pociely woja, przewaznie juz polowy go nie mam jak tam spojrze, wiec wiesz juz czemu szybkosc jest wazna. Aha bwchart jest spoko , u gory masz tam do zaznaczenia jakie chcesz wykresy miec. Jeszcze jedno, to ze twoj przeciwnik po grze mil 1500 czyli tyle co ty to o niczym nie swiadczy, on mogl klikac na poczatku, a ty cala gre i akcjimieliscie podobna ilosc.
APM jest zajebiscie wazne. Gralem ostatnio w necie z gosciem iS-Jacky (pozdrawiam) on gra zawsze terkiem, a mnie pojechal wszystkimi 3 rasami i to na samych poczatkach, wlasnie dzieki APM. Odwracal moja uwage i sam budowal wszystko na czas. W ZvZ (to co ja gram najlepiej) mialem spire predzej, ale tak sie skupilem na obronie klifu, ze mi 6 scorqe zniszczylo 3 overy, przylecial mutek i 6 zerlingow i kupa byla. On mial w tej grze 170 APM ja ok. 70 (nie pamietam teraz dokladnie). Pierwsza rzecz jaka powiedzial po 3 grach to: "Jestes za wolny, dlatego przegrywasz, skup sie bardziej na grze !!" to samo wam radze i ta mysla koncze moj 1 tak zajebiscie dlugi post coolgleamA.gif :skull:

pozdro all i cwiczcie beerchug.gif

gts_pl
Wiadomość [#24]: 27.07.2003 o 21:32

Konto skasowane

TEN POST NIE DOTYCZY TEMATU !!!

post nr. 3000 !!! jeeeaaahhhh !!! by gts !!! dostane nagrode confused.gif?

cool.gif sad.gif smiley.gif wink.gif angel2.gif beerchug.gif biggthumpup.gif biggrin.gif diablotin.gif coolgleamA.gif Cylon_anim.gif uzi2.gif hahaha.gif 1zhelp.gif love.gif nono.gif tongue.gif :skull: smash.gif sucker.gif grins.gif po.gif yabol.gif crying.gif >:-( confused.gif lol.gif

496_
Wiadomość [#25]: 28.07.2003 o 17:17

Konto skasowane

freaxx: wiesz co zdaje sie obnizac Twoje apm? Rozmowa podczas meczu. Tak. Sam mimo ze IMHO dosc szybko pisze, czesto jak gadam to sie okazuje ze jakos mi sie wcisnelo 098, czy jakies inne hotkeye. Poza tym zazwyczaj ten kto przegrywa ma nizesze APM bo zazwyczaj zanim sie podda np. pyta co zrobil zle, a przeciwnik nie jest taki ufny i woli porzadnie ubic pytajacego zanim samemu zacznie mowic obawiajac sie podstepu.

A swoja droga zauwaz, ze w tym 2v2 ktore gralismy ostatnio :], protoss ktorego pokonales mial wyzsze apm niz Ty.
(mowie o tym, w ktorym byl maly drop :] ). Tak samo terran, mial bardzo wysokie amp, a nie wiadomo w sumie co robil (chyba daly mu to glownie miny), bo mial np. przez cala gre mniej surowcow (chociaz moze to wina tej drobenje niespodzianki ktora zrobiles mu na poczatku).

[Edycja - 496_ w 28-07-2003 o 17:19]

[Edycja - 496_ w 28-07-2003 o 17:20]

[Edycja - 496_ w 28-07-2003 o 17:24]

DiE.fst
Wiadomość [#26]: 28.07.2003 o 18:51

Konto skasowane

ja grając staram sie nie myslec o tym by wyrobic sobie jak największe APM a mimo to wyciagam srednio 130-150. Po prostu grając zergiem ma sie na głowie mase hatchów woja i baz do rozwoju. Nie ma czasu na ciagle klikanie na krysztalku - trzeba latać po całej mapie i ciagle produkować wydawac rozkazy, bindować...

freaxx
Wiadomość [#27]: 28.07.2003 o 19:24

Konto skasowane

Nie pamiętam o który game Ci chodzi - podaj swój RN pleaze - sprawdze w repach. Ostatni gram ok 15 2 vs 2 dziennie także nie wiem po opisie który to był. A grałeś wit me or vs me? Zresztą podaj swój RN biggthumpup.gif
PS. porozmawiać lubie :P ale gdy gram vs dobrym graczom to się ograniczam.

edit) Jak nie chcesz tutaj, to jestem dziennie późnym wieczorem na BN europe, albo mail me ^^

edit2) zaczynam kojarzyć ale chciałbym sie upewnić ^^

[Edycja - freaxx w 28-07-2003 o 19:29]

[Edycja - freaxx w 28-07-2003 o 19:30]

DarkStar
Wiadomość [#28]: 29.07.2003 o 01:07

Konto skasowane

Przede wszystkim pragnę zauważyć, że speed częściowo odwzorowywany przez APM sam się wyrabia z czasem...

freaxx
Wiadomość [#29]: 29.07.2003 o 04:56

Konto skasowane

Debriefing. Jest godzina 4:56. Dzień zakończony grą z APM 57 biggthumpup.gif beerchug.gif
Max APM ok. 125!
Jest lepiej diablotin.gif

Ide spać... albo śniadanie robić yabol.gif i dalej grać biggrin.gif

kolosz2
Wiadomość [#30]: 29.07.2003 o 15:21

Konto skasowane

Powiem co wiem. Moja srednia wynosi okolo 100 apm. Rekord ok. 150. Ale jest taka jedna sprawa. Grajac Tosem lub Terkiem zawsze wyciagam wiecej o te 20 apm (ok 120), a ja jestem Z user. Dlaczego takie male apm mam? Hmm raczej to wina faktu ze mam slabe poczatki. Na poczatku bardzo malo sie klika (pozaznaczac rally budowac rozwijac nic ciekawego sie nie dzieje przez pierwsze 4 minuty) przez ten fakt trace ogolna wartosc APM bo mi wychodzi ze na pczatku mam w granicach 60-80 chyba ze jakichs rush. Po tym nieciekawym poczatku to sie zaczyna jadka. APM w ferworze walki skacze mi do ok. 120-140 i przez to caly ogol ok 100 wychodzi. Zalezy jeszcze od dlugosci gry. Ale naprawde sie nie przejmuje faktem ze mam male APM. Czesto mi sie zdarza ze pokonuje terka z 170-200 APM albo Tosa ze 150 APM. Nie przejmuje sie tym. Nawet Macia ma ok 100-120 APM wiec czym sie martwic?

freaxx
Wiadomość [#31]: 29.07.2003 o 16:26

Konto skasowane

Ok, właśnie wstałem po długim nocnym boju ^^ whops 16:15 .
Grałem wczoraj od 1:00 z niemieckim gosu, szczęka mi opadała jak on grał. Zerg, Toss, Terran - grał wszystkim i rozwalał wszystkich :skull:
No ale do rzeczy. Po n-tej grze zaproponował mi że potrenuje mnie micro, i tzw. goon-dance. Po godzinie tańczenia goonami i ostrego komendowania jednostek zagralismy 1 vs 1. Oczywiście wygrał on, ale moje APM mi podksoczyło do tych właśnie 57! Jak wczoraj zaczynałem miałem 42. Naprawde byłem w szoku. Polecam każdemu poszukanie jakiegoś gosu i poproszenie go o mały trening. Efekty szokujące.
Aha. Ktoś pisał o tym że jesli się na początku "rozklika" to potem non stop sie jedzie tym tempem - naprawde pomogło! biggthumpup.gif

DarkStar
Wiadomość [#32]: 29.07.2003 o 20:03

Konto skasowane

2 lata temu zagrałem sobie na serwerze Asia - teraz przeglądałem ten repek - ja miałem 62 APM, zerg 233, zgadnijcie kto wygrał? lol.gif

freaxx
Wiadomość [#33]: 31.07.2003 o 17:15

Konto skasowane

No i następna noc przegrana, do 6 nad ranem, ale widać efekty, gram już luźniej, micro wychodzi coraz lepiej, APM 68 coolgleamA.gif diablotin.gif Mam repa jakby ktoś nie wierzył biggrin.gif

DarkStar
Wiadomość [#34]: 01.08.2003 o 09:28

Konto skasowane

Sorry za szczerość - 68 to bardzo mało...

496_
Wiadomość [#35]: 01.08.2003 o 10:04

Konto skasowane

IMHO jelzeli apm sa "przydatne" a nie sa to niepotrzebne klikniecia/sprawdzanie itp. to mozna wygrac z kims kto ma o polowe wieksze apm (czyli np 60 z 90, 120 z 180), ale gdy przeciwnik ma dwa razy wieksze apm to wynik jest juz przesadzony.

Kanghoy
Wiadomość [#36]: 01.08.2003 o 10:45

Konto skasowane

DarkStar napisał:

to jest fakt,ale na poczatku to jest duzo... fakt ze ja podskoczylem z 50 do 80 po ogladnieciu jednego VOD-a ;) ...a teraz juz mam ok 100APM,ale to roznie moze byc ;)

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
Blodo
Wiadomość [#37]: 01.08.2003 o 15:05

Konto skasowane

Ja sie moge schowac ze srednia 60-65 apm biggrin.gif

Kanghoy
Wiadomość [#38]: 01.08.2003 o 16:58

Konto skasowane

stary spx... dzi mnie skosil GTS_PL a mial 70 APM [ja 100] ... trzeba grac grac grac i jeszcze raz grac... ja prawie caly miech nie gralem[tak zeby grac, bo chyba z 2 razy zagralem z plechem fast sparinga] i teraz widac efekty ;/ w pi.... nadwyzek, za pozno dorabiane Gate, za pozny exp, pozwolenie na rozexpowanie sie zergowi.... a moglem mu banalnie rozwalic techa przez wrzucenie darkow przed fast ovkami do maina ;/ .... albo HT i po dronkach... ehhh to samo jak dzis grem pvp... ja glupi poprostu siedze w bazie i sie boje ;/ ... a kiedys bylo tak pieknie ;) dajcie stalke to sie podszkole iprzestane nerwowac podczas graania; )

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
freaxx
Wiadomość [#39]: 01.08.2003 o 17:28

Konto skasowane

DarkStar napisał:

Dla mnie to inny świat - tydzień temu miałem w okolicach 45 ^^
Po jednym treningu z gosu podskoczylo do 57 coolgleamA.gif
Myśle że za jakiś tydzień przekrocze 70 ^^
A zreszta jak to ktoś powiedział liczy się skill a nie apm

biggthumpup.gif

edit: A napisałem "Mam repa jakby ktoś nie wierzył" przez to bo dzień prędzej {dwa posty wyżej} pisałem o 57.

Jest git

[Edycja - freaxx w 01-08-2003 o 17:31]

GosuMiSieK
Wiadomość [#40]: 01.08.2003 o 18:17

Konto skasowane

Ja mam kolo 100 i czesto wygrywam z koreanczykami co maja ~300

REKLAMA
Strona 2 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :