Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tank - retri czy prot

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
ChiKuSho
Wiadomość [#21]: 19.01.2010 o 17:20

Konto skasowane

Zastanow sie co ty mowisz do mnie ...
http://eu.wowarmory.co(...)cn=Jimos
rank1 prot lololo

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Firenzo
Wiadomość [#22]: 25.01.2010 o 14:53

Konto skasowane

mindseeker napisał
Takconfused.gif To pokaż mi link armory paladyna który zdobył gladiatora w prot specu z retri gearem...

Prot mial swoje 5 minut w holy gearze, ale to już minęło.

Chyba gramy w inną gre...

wilqrlz
Wiadomość [#23]: 13.03.2010 o 10:46

Konto skasowane

DePawlo napisał
Mam pytanie(noobowskie, ale co tam). Czy jeśli w drużynie chce pełnić role tanka, to powinienem brać retri, czy prot talenty? Na razie mam retri(bo bardziej mi się podoba), ale nie wiem, czy jeśli chce być tankiem to czy mogę używać retri?
[Edycja DePawlo - 15.01.2010 o 20:47]

[Edycja DePawlo - 15.01.2010 o 20:48]

moze holy?
Tankowanie loladinem to przyjemnosc dla tanka i dla heala
tank i heal nic nie robia prawie, jesli o hckach mowa.

Mauler
Wiadomość [#24]: 26.04.2010 o 22:05

Konto skasowane

Mam takie pytanko :

Czy ten build prot/retri bedzie sie nadawal na tanka? coolgleamA.gif coolgleamA.gif

http://www.wowhead.com/tale(...)Iuczxf0z

Arthasus
Wiadomość [#25]: 26.04.2010 o 22:36

Konto skasowane

raczej http://www.wowhead.com/talent#sZEhxA0uTGsIufzxf
http://www.wowhead.com/spell=53585 bardzo pomaga w odnawianiu many

Arthasus Burning Blade
szymek163
Wiadomość [#26]: 01.05.2010 o 17:53

Konto skasowane

Arthasus, a możesz podać najlepsze glyphy pod tanka, i jakiej rotacji używać - napisz mi wszystko co powinienem wiedzieć, np jakich seali używać? ;p

Z góry dzięki

[Edycja szymek163 - 01.05.2010 o 18:02]

Arthasus
Wiadomość [#27]: 01.05.2010 o 18:22

Konto skasowane

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=21251925301&sid=1

tl;dr
Glyph of Hammer of the Righteous
Glyph of Divine Plea
Glyph of Seal of Vengeance
rotacja
"Pull with Avenger’s Shield.
Holy Shield, Hammer of the Righteous, Consecrate, Shield of the Righteous, Judgment, Repeat. "

seal
"For almost every encounter you want to use, Seal of Vengeance.
There may be times when you will think to yourself, “Seal of (whatever) would work better here!”
Don’t bother, just use Vengeance and be happy that you’re getting a ton of expertise from the glyph.

You did take the glyph didn’t you?"

[Edycja Arthasus - 01.05.2010 o 18:23]

Arthasus Burning Blade
szymek163
Wiadomość [#28]: 01.05.2010 o 18:53

Konto skasowane

Jeszcze raz dzięki ^^

helson
Wiadomość [#29]: 27.06.2010 o 15:58

Konto skasowane

Zeby nie robic nowego tematu zapytam tutaj - robie paladyna który po 80 lvl bedzie na pewno 1st healerem a drugi spec to chcialbym prot ale jesli go nie ogarne to retri i mam teraz dylemat. Czy punkty talentów na razie ( mam 24lvl ) ładowac w drzewko retri i w tym specu lewelowac ? Dodam ze głównie leweluje na instancjach a w przerwach miedzy nimi robie questy ( zrobilem juz wszystko w ewersong woods a teraz koncze questy w ghoustland ). Na instancje zaznaczam siebie jako tank/dps bo sam dps to czekałbym na instancje wiekami.
Ponoc najszybciej expi sie w drzewku retri a to ma dla mnie znaczenie gdyz gram sam ( poza instami ofkors ) i robiac questy mam czasem problemy z mobami ale to chyba dlatego ze do tej pory punkty talentów wsadzałem wg wlasnego uznania nie przegladajac zadnych materialow na temat paladyna.
W drzewku prot ponoc byłbym trudniejszy do ubicia dla mobow ale zadawalbym slabe obrazenia. Po 40 lvl wykupie dual spec i wtedy moze zrobie holy/prot albo holy/retri.
Jesli chodzi o sprzet to mam heairloomy ( postac jest na koncie gdzie juz jest jedna 80 ale to nie moja postac ) a reszta sprzetu to co zebralem na instach

Reap3r0
Wiadomość [#30]: 27.06.2010 o 16:20

Konto skasowane

jesli chcesz byc tankiem , to juz od poczatku graj w procie , pozniej po przejsciu z retri bedzie ci ciezko , sam tez leveluje na instach . Jak sam juz wiesz jako prot czekasz min , jako DPs kilka jak nie kilkanascie , co wiecej do 80 lev spokojnie ogarniesz role tanka . Kryzys moze przyjsc w outlandzie bo co drugi Specjalista DK uzywa w DPsie taunta i na wejsciu ma duzo lepszy gear , ale po 65 wszystko wraca do normy .

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
helson
Wiadomość [#31]: 29.06.2010 o 06:52

Konto skasowane

Do 40 lvl spróbuje lazic w drzewku retri a jak kupie dual speca to wtedy prot/retri. Poki co na 25lvl jako retri to wlasciwie uzywam tylko jednego skila od ktorego zaczynam a potem juz bije normalnie moby tylko nie wiem czemu mpja postac strasznie wolno bije tzn miedzy jednym a drugim ciosem mija kilka sekund tak na oko to z 5 albo lepiej. W tym samym czasie np warriorzy zadaja mobow ze dwa razy wiecej ciosow a moj paladyn stoi i sie czai.
Do drzewka prot to chyba bede musial zmienic bron na 1h + tarcza ?

MasterpiteR
Wiadomość [#32]: 29.06.2010 o 07:24

Konto skasowane

Jak lazisz na insty idz od razu w prot, na 30 lvl mozesz miec bosanc i wtedy sie koncza Twoje problemy z mana, robisz 50% dmg grupy, jestes bardzo latwy do leczenia i nie tracisz agrro( bo masz mane na concentate).

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Nekkro
Wiadomość [#33]: 29.06.2010 o 08:03

Konto skasowane

helson napisał
Do 40 lvl spróbuje lazic w drzewku retri a jak kupie dual speca to wtedy prot/retri. Poki co na 25lvl jako retri to wlasciwie uzywam tylko jednego skila od ktorego zaczynam a potem juz bije normalnie moby tylko nie wiem czemu mpja postac strasznie wolno bije tzn miedzy jednym a drugim ciosem mija kilka sekund tak na oko to z 5 albo lepiej. W tym samym czasie np warriorzy zadaja mobow ze dwa razy wiecej ciosow a moj paladyn stoi i sie czai.
Do drzewka prot to chyba bede musial zmienic bron na 1h + tarcza ?

Twoje ataki sa wolne bo uzywasz tylko jednego skila od ktorego zaczynasz, potem machasz bronia 2h ktora ma duzy odstep miedzy jednym machnieciem a drugim. Czas pomiedzy machnieciami na tym lvl to chyba tylko judgementem mozesz wypelnic, pozniej dojda nowe skille ktorymi bedziesz mogl zabijac moby pomiedzy bialymi swingami.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
watman
Wiadomość [#34]: 29.06.2010 o 08:59

Konto skasowane

helson napisał
Poki co na 25lvl jako retri to wlasciwie uzywam tylko jednego skila od ktorego zaczynam a potem juz bije normalnie moby tylko nie wiem czemu mpja postac strasznie wolno bije tzn miedzy jednym a drugim ciosem mija kilka sekund tak na oko to z 5 albo lepiej.

to znaczy, ze robisz cos nie do konca dobrze ;P
strzal w moba hand of reckoning (chyba, ze to undead albo demon, to z egzorcyzmu), jak dobiegnie do ciebie to judgment i po jednym, gora dwoch swingach powinno byc po mobie smiley.gif
jesli sciagniesz grupke, to dochodzi jeszcze consecration, i zanim odpalisz wszystko, to akurat schodzi CD z judgmenta...
a co do 'wolnego bicia' to juz ktos pisal o broni 2h...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
helson
Wiadomość [#35]: 29.06.2010 o 11:19

Konto skasowane

To teraz kumam. Z bronią 1h w prot bedzie pewnie lepiej. Wachlarz skilli to na razie mam mizerny: w prot Hand of protection i Hand of rekoning, seal of justice, righteous fury, righteous defence. W retri judgement of wisdom i of light.

Nafur
Wiadomość [#36]: 07.07.2010 o 19:53

Konto skasowane

Ja tez sie dopisze do tematu. Jak wyglada gra protadinem i tankowanie w czasie levelowania, jak rozdawac talenty i glyphy. Ogolnie szukam czegos takiego http://forums.worldofw(...)pageNo=1 tylko dla paladyna

Pozdrawiam.

Narcy
maku22
Wiadomość [#37]: 07.07.2010 o 20:19

Konto skasowane

Nie rozumiem, przecież Ty nawet w trakcie lvlowania nie masz specjalnego wyboru. I nie będzie specjalnej różnicy w co dodasz. Na prawdę wystarczy trochę ruszyć głową. Sam pierwszy raz lvluje paladyna i nawet nie czuję minimalnej potrzeby korzystania z poradników.

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :