Dziś jest: Czwartek, 23 stycznia 2020, godzina 01:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rupture

Rev
Wiadomość [#1]: 04.01.2010 o 16:18

Konto skasowane

Czy na patchu 3.3 opłaca się robić rotację z rupture na combay buildzie? Słyszałem, że ponoć teraz lepsze jest spamowanie SS i kończenie z Evi bez wrzucania rupture.

Aha i jeszczwe takie pytanie jak to jest możliwe, że grając najprostszą możliwą rotacją rupture+snd osiągam z gearscore na raidzie max 3,5k dps podczas gdy np ten koles ze swoim smiesznym dmg na anubie ma 4,4k? Jak tak patrze na jego hity to nie moge sie nadziwic jak to mozliwe skoro ja robie wiekszy a mam mniejszy dps.

http://www.youtube.com/watch?v=wMWcAHIPp_c

raziel666
Wiadomość [#2]: 04.01.2010 o 17:45

Konto skasowane

tak rupture przestal istniec oficjalnie.

i co ty (wulg.) do mnie piszesz? jakie gearscore? co to ma do dpsu?
jak to mozliwe skoro ja robie wiekszy a mam mniejszy dps.

co robisz wiekszy?
pisz po polsku!

Madness is the gift, that has been given to me!
Rev
Wiadomość [#3]: 04.01.2010 o 19:12

Konto skasowane

No jak to co ma gearscore do rzeczy. Im lepsze itemki tym większy haste rating, hit rating, critical, agi, armor penetration. Przeciez to wplywa na dps.

Mam na myśli to, że koleś na filmiku jak biją Anuba to zadaje śmieszny dmg a robi 4,5k dpsa podczas gdy ja robiąc nieco lepszy dmg w rzeczywistości mam dps na poziomie 3k max.

raziel666
Wiadomość [#4]: 04.01.2010 o 19:52

Konto skasowane

na tej samej walce? tez na anubie 10? dps i dmg done rozni sie w zaleznosci od walki. zalezy tez od innych graczy? nie mozesz porownywac swojego dmg dpsu do filmiku kogos gdziestam.

Izmop
Wiadomość [#5]: 04.01.2010 o 21:33

Konto skasowane

nie no itemki nie wpływają w żaden sposób na dps, jedynie ilość heala jaki dostajesz wpływa na to. Ale tylko jeśli priest Cie leczy

mindseeker
Wiadomość [#6]: 04.01.2010 o 22:27

Konto skasowane

Rupture daje radę jak jesteś full zgemowany w attack power, ale rotacja z evi i arp jednak dają znacznie lepsze efekty.
Ogólnie rupture jest śmieszne w porównaniu do Ripa ferala który zadaje o jakieś 300% większy dmg, a nawet rake który daje nam cp robi większy dmg od rupture wrzuconego z 5cp - coś tu jest nie tak,,,

raziel666
Wiadomość [#7]: 04.01.2010 o 22:35

Konto skasowane

a arcane blast maga potrafi uderzyc za 20k a sinister strike rogala za raptem 7k. cos tu jest nie tak....
/facepalm
czy druid ma poisony? czy druid nawal z dwoch broni? jak mozesz porownywac skille dwoch roznych klas? toz to zupelnie inna mechanika.

Arato
Wiadomość [#8]: 04.01.2010 o 23:12

Konto skasowane

Jak grasz w combat to idziesz w apr i używasz tylko evi +ciagle aktywne snd. Jeżeli grasz na assa specu to konczysz envenomem i gemujesz sie pod ap.
Obecnie assa ma troche lepszy dps na single target, ale przegrywa z combat na np addach i gdzie trzeba więcej biegać i zmieniać targety.

Kakarato
Wiadomość [#9]: 05.01.2010 o 08:42

Konto skasowane

A mozecie powiedziec dlaczego Rapture juz nie ma sensu uzywac?
Sam w Assasion kozystam z rotacji: Multi+eve+na celu aktywne RAPTURE+na sobie S&D (w uproszczeniu)
Przyznam szczerze ze w 3.3 w swoim subiektywnym odczuciu mam mniejszy DPS niz w 3.2.
Czy rogal dostal jakiegos nerfa o którym nie wiem?

mindseeker
Wiadomość [#10]: 05.01.2010 o 12:04

Konto skasowane

a arcane blast maga potrafi uderzyc za 20k a sinister strike rogala za raptem 7k. cos tu jest nie tak....

Jest bardzo nie tak bo wyjątkowo nie trafiłeś z porównaniem...

czy druid nawal z dwoch broni

Nie nie nawala z dwóch broni ale jak byś nie zauważyl speed ataku kota wynosi 1.00 czyli nawala cholernie szybko swingiem i mozna to porownań do "nawalania dwoma bronmi".

jak mozesz porownywac skille dwoch roznych klas? toz to zupelnie inna mechanika.

Co za brednie. Feral mial i mimo wszystko wciąż ma bardzo podobną mechanike do combat rogala.
Slice and Dice-->Savage Roar
Sinister Strike-->Shred
Rupture-->Rip
Eviscerate-->Ferocious Bite

Ja nie mówię że rupture powinno zadawać taki dmg jak rip, ale o te 20-30% blizz powinien to buffnać

A mozecie powiedziec dlaczego Rapture juz nie ma sensu uzywac? Sam w Assasion kozystam z rotacji: Multi+eve+na celu aktywne RAPTURE+na sobie S&D (w uproszczeniu) Przyznam szczerze ze w 3.3 w swoim subiektywnym odczuciu mam mniejszy DPS niz w 3.2. Czy rogal dostal jakiegos nerfa o którym nie wiem?

Ty o rogalu nic kolego nie wiesz, więc idź lepiej na forum blizza i czytaj o mechanice gry

[Edycja mindseeker - 05.01.2010 o 12:05]

Kakarato
Wiadomość [#11]: 05.01.2010 o 12:28

Konto skasowane

mindseeker ale jestes super. To poleciales po bandzie co Ci beda nooby gupie pytania zadawac. Tobie ! kurcze tylko Twoj cenny czas marnuja !

Jak masz takie posty kolego pisac to daj se spokoj. Nic tym nie wniosles poza opinia jaka wyrabiasz sobie u innych (pozytywna ona nie jest).

raziel666
Wiadomość [#12]: 05.01.2010 o 12:58

Konto skasowane

mindseeker napisał
jak mozesz porownywac skille dwoch roznych klas? toz to zupelnie inna mechanika.

Co za brednie. Feral mial i mimo wszystko wciąż ma bardzo podobną mechanike do combat rogala.
Slice and Dice-->Savage Roar
Sinister Strike-->Shred
Rupture-->Rip
Eviscerate-->Ferocious Bite

Ja nie mówię że rupture powinno zadawać taki dmg jak rip, ale o te 20-30% blizz powinien to buffnać

co z tego za ma podobne skille? mechanika jest inna. nie wiem jak ci mam to wytlumaczyc...
MOZE RYSUNKIEM biggrin.gif

diagramy pogladowe! uproszczone na potrzeby prezentacji! nie czepiac sie! ;p

feral nie ma poisonow, rogal ma. wyobraz sobie, ze dmg, ktorego feral nie zada z poisonow (bo ich nie ma) zadaje poprzez te bleedy swoje. feral opiera sie na bleedach, rogal nie. u rogala ten jego bleed to poprostu jeden z wielu finisherow.
to ze dwie klasy maja podobne skille, ktore moga byc swoimi odpowiednikami NIE ZNACZY, ze te skille musza zadawac odpowiednio podobny dmg. mechanika jest inna

Kakarato napisał
A mozecie powiedziec dlaczego Rapture juz nie ma sensu uzywac?
Sam w Assasion kozystam z rotacji: Multi+eve+na celu aktywne RAPTURE+na sobie S&D (w uproszczeniu)
Przyznam szczerze ze w 3.3 w swoim subiektywnym odczuciu mam mniejszy DPS niz w 3.2.
Czy rogal dostal jakiegos nerfa o którym nie wiem?

nerfa... nerfa to chyba twoj musk dostal. muti zostalo tak bufniete (a dokladniej poisony) ze lepiej jest spamowac envenoma (wiecej poisonow) a olac rupture. to tak w skrocie.
jesli madre glowy mowia ci zebys nie uzywal rupture to go nie uzywaj! idz na kukle i zobacz jak ci wzrosnie dps jak przestaniesz go uzywac! proste?
ps: madre glowy to nie ja tylko ludzie z EJ.

mindseeker
Wiadomość [#13]: 05.01.2010 o 13:31

Konto skasowane

Ok masz rację, ale to nie zmienia faktu, że rupture zadaję za mały dmg i powinien blizz to buffnać w jakis sposób, np. zmienić Glyph of Rupture np na możliwość uderzenia krytycznie albo po prostu zwiekszyć ogólny dmg skilla o jakieś 15%.

raziel666
Wiadomość [#14]: 05.01.2010 o 13:44

Konto skasowane

ale...ale.. po co? bo ty tak chcesz? rupture dziala jak dzialal od 5ciu lat. nikt nigdy sie nie czepial. raz sa set bonusy albo slabo skalowane evi, ze rupture jest super a raz nie, live with it.

Picas
Wiadomość [#15]: 05.01.2010 o 14:28

Konto skasowane

mindseeker napisał
Ok masz rację, ale to nie zmienia faktu, że rupture zadaję za mały dmg i powinien blizz to buffnać w jakis sposób, np. zmienić Glyph of Rupture np na możliwość uderzenia krytycznie albo po prostu zwiekszyć ogólny dmg skilla o jakieś 15%.

buffnąć... a kto teraz topuje na meterach? ...jeszcze buffów wiecej chce mu się >:-(

(znerfiony DK)

Cylon_anim.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :