Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 13:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogue blood elf - PvE

AlastorRV
Wiadomość [#1]: 02.01.2010 o 17:09

Konto skasowane

Prosiłbym o pomoc w wybraniu najlepszej drogi na rozwój rogue blood elfa. Postac ma w przyszłości służyc do korzystania z profesji herbalism i alchemy bo takie bedzie ona miec. Żadnego PvP. Chcę ją szybko wylewelowac. W sumie to moja córka sie na te postac uparła a ze ona głównie sobie pochodzi po miescie, pojeździ na mouncie i to jej sprawi wielką przyjemność to ja chce tę postac wykorzystac to herbalismu i alchemii ( myslałem tez o enchanting i skinning ).
Postac mam na drugim koncie wiec na początku mysle ze bede mógł ją pare razy polewelowac swoim szamanem. Ale później kiedy by już była wylewelowana to chciałbym jakoś ją poukładać by nie zginęła od pierwszego spotkane moba kiedy pójdę zbierać ziółka.

[Edycja AlastorRV - 02.01.2010 o 17:16]

raziel666
Wiadomość [#2]: 02.01.2010 o 17:14

Konto skasowane

sobie pochodzi po miescie, pojeździ na mouncie i to jej sprawi wielką przyjemność to ja chce ją wykorzystac to herbalismu i alchemii

wykorzystac corke? ;o
jakis wolny mainhand, szybki offhand, talenty w combat (te pasywne najlepsze), uzywaj wound poisonow. wroc jak bedziesz mial 80 lvl to sie dowiesz czegos wiecej.

Madness is the gift, that has been given to me!
AlastorRV
Wiadomość [#3]: 02.01.2010 o 17:18

Konto skasowane

Wykorzystac postac uzi2.gif

wroc jak bedziesz mial 80 lvl to sie dowiesz czegos wiecej.

oki to do zobaczenia za rok beerchug.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :