Dziś jest: Środa, 22 stycznia 2020, godzina 10:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: rogal ,gemy pytanko

Bulbek
Wiadomość [#1]: 28.12.2009 o 10:25

Konto skasowane

Witam jestem nowy i nie widzialem czy taki temat istnieje wiec zrobilem posta i pytanie moje jest takie mam rogala i narazie uzywam bulidu pod multilate zebralem sobie set i czy oplaca sie pakowac gemy +20 armor penetration ?? (w przyszlym czasie bede chcial tez grac combatem jako offspec gdy wyfarmie toporki z toca10). confused.gif

raziel666
Wiadomość [#2]: 28.12.2009 o 11:41

Konto skasowane

jako muti nie potrzebujesz w ogole armor penetration. jako combat potrzebujesz. koniec tematu.
jesli chesz ladowac beznadziejne (dla muti) gemy i wyciagac beznadziejny dps tylko dlatego, ze kieeeedys chesz byc combat - twoja sprawa.
(wiesz, ze itemy mozna regemowac, prawda?)

Madness is the gift, that has been given to me!
Alron
Wiadomość [#3]: 28.12.2009 o 12:56

Konto skasowane

Wpakuj wszystkie gemy w +40 ap tak teraz gemują się zarówno combat jak i muti rogale. W combacie 40% arp osiagniesz spokojnie z samego gearu do tego trinket z fos i gitara.

Bulbek
Wiadomość [#4]: 28.12.2009 o 16:42

Konto skasowane

raziel666 napisał
(wiesz, ze itemy mozna regemowac, prawda?)

oczywiscie ,ze wiem ze mozna regemowac ity ale wiaze sie to z goldem poniewaz to nie tania sprawa przynajmiej dla mnie ;]

PS. dzieki Alron za podpowiedz tongue.gif

Frostyle
Wiadomość [#5]: 28.12.2009 o 17:36

Konto skasowane

jak szkoda Ci kasy na regemizację do kup za honor ;O

Bulbek
Wiadomość [#6]: 29.12.2009 o 20:24

Konto skasowane

mam jeszcze jedno pytanko skoro juz zalozylem posta to napisze w tym a mianowicie chodzi mi o tego daggerka Blood Weeper z (FoS). Czy oplaca sie wsiadzic go w obie lapki ??

raziel666
Wiadomość [#7]: 29.12.2009 o 21:04

Konto skasowane

to zalezy co masz aktualnie.
docelowo powinies miec 1.8 mainhand i 1.4 offhand ale jesli offhand jaki masz teraz ma z 150-160 dpsa to mysle, ze wolniejszy ale z 178 bedzie lepszy ale ciezko powiedziec dokladnie.

Bulbek
Wiadomość [#8]: 30.12.2009 o 09:52

Konto skasowane

aktualnie mam w lapce MH daggerka 1.8 a w OH 1.5 i sa to sztyleciki na 219lvlu a dokladnie ten zestawik Heartshiver i Krick's Beetle Stabber. Lecz z uwagi na to ze padly mi lepsze daggerki takie same nie majac czegos szybszego do OH pytalem czy tymczasowo mozna je dac do MH i OH dopuki nie dropnie cos szybszego dla OH ;p

btw zaomnialem dodac gdzie kupic za honor gemy ?? bo mam 75k i nie mam co z nim zrobic ;p i czy to beda gemy juz gotowe i moge wybrac jakie chce ,czy bede musial dopiero je przerobic ? sry za lamerskie pytania ale nie gram na tyle dlugo w wowa i nie dokonca we wszystkim sie jeszcze lapie ;p

watman
Wiadomość [#9]: 30.12.2009 o 10:41

Konto skasowane

Bulbek napisał
btw zaomnialem dodac gdzie kupic za honor gemy ?? bo mam 75k i nie mam co z nim zrobic ;p i czy to beda gemy juz gotowe i moge wybrac jakie chce ,czy bede musial dopiero je przerobic ? sry za lamerskie pytania ale nie gram na tyle dlugo w wowa i nie dokonca we wszystkim sie jeszcze lapie ;p

horda - w ogri, ally - w sw...
gemy kupujesz raw, musisz znalezc JC ktory ci je potnie, jeden gem kosztuje 10k honoru

[Edycja watman - 30.12.2009 o 14:22]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#10]: 30.12.2009 o 14:17

Konto skasowane

Bulbek napisał
aktualnie mam w lapce MH daggerka 1.8 a w OH 1.5 i sa to sztyleciki na 219lvlu a dokladnie ten zestawik Heartshiver i Krick's Beetle Stabber. Lecz z uwagi na to ze padly mi lepsze daggerki takie same nie majac czegos szybszego do OH pytalem czy tymczasowo mozna je dac do MH i OH dopuki nie dropnie cos szybszego dla OH ;p

tak jak pisalem - w muti wolny mh, szybki oh, mozna dac inaczej (dwa wolne albo dwa szybkie) ale tylko jesli na tym niepasujacym dagerze (na tym wolnym oh albo szybkim mh) jest sporo roznica w dpsie broni. prosciej juz tego nie moge napisac.
u ciebie - napewno zamieniasz swoj mh na tego z 178dps, tu nie ma watpliwosci. czy warto zamienic oh 163 1.5 na 178 1.8?
krotka odpowiedz - wydaje mi sie, ze tak.
dluga odpowiedz - jesli chcialbys dokladnie wiedziec czy to ci sie oplaci to musialbys w spreadsheecie wstawic swoj sprzet i wtedy bys mial czarno na bialym (ale z tym duzo zachodu by bylo, gra nie warta swieczki). moglbys tez po prostu isc na kukle z starym oh 1.5, powalczyc z 10 min a potem to samo z nowym oh 1.8. z ktorym wyszedl ci wiekszy dps tego bierzesz.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :