Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 13:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 44/2/25

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Halabala
Wiadomość [#21]: 26.02.2010 o 18:33

Konto skasowane

czytałem ten i kilka innych tematów o 44-2-25 i się w tym wszystkim pogubiłem. Więc jak to jest z Eviscerate i Envenom z takimi talentami?

Igor
Wiadomość [#22]: 26.02.2010 o 18:56

Konto skasowane

ciekawe... az przeczytalem dwa razy caly ten topik :P wniosek wyciagnalem jeden. tak. uzywa sie envenom. i dp na off.

Halabala
Wiadomość [#23]: 26.02.2010 o 18:59

Konto skasowane

Wielki dzięki za odpowiedz

hombre
Wiadomość [#24]: 04.03.2010 o 00:18

Konto skasowane

TZN wszyscy używaja tego smego buildu? I tych samych enchantów? I w ogóle tego samego wszystkigo? Czyli reszta - jak widzę inego "Rogala" - zależy od szczęścia kto pierwszy zacznie i - (przewadzając) od opanowania skilu? Cieszy mnie to ;))

TZN wszyscy używaja tego smego buildu? I tych samych enchantów? I w ogóle tego samego wszystkigo? Czyli reszta - jak widzę inego "Rogala" - zależy od szczęścia kto pierwszy zacznie i - (przewadzając) od opanowania skilu? Cieszy mnie to ;))

Igor
Wiadomość [#25]: 04.03.2010 o 11:15

Konto skasowane

nie. nie wszyscy.

sa masterzy, ktorzy lubia kombinowac samemu i chocby kosmetyczne zmiany wprowadzaja w standardowy build. sa ludzie, ktorzy graja combat, sa assa i nadal zdarzaja sie szalency z subtlety :P

poza tym itemy ludzie maja rozne, sa tacy co chodza full pvp sprzet, z roznych setow zreszta skladany czesto, sa tacy co chodza pol na pol pve/pvp, a sa i tacy co probuja full pve sprzet.

nie mowiac o tym, ze gemuja sie ludzie przeroznie w zaleznosci od swojego stylu lub stanu wiedzy czy stanu sprzetu

inaczej tez ludzie graja przeciwko konkretnemu przeciwnikowi. bo i sytuacje sa rozne.

tylko enchanty sa w zasadzie te same, a przynajmniej powinny byc

edyta:
i czemu cieszy Cie potencjalna identycznosc? a?

[Edycja Igor - 04.03.2010 o 11:16]

hombre
Wiadomość [#26]: 04.03.2010 o 12:14

Konto skasowane

Bo z natury leniwy jestem ;)

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :