Dziś jest: Niedziela, 19 stycznia 2020, godzina 12:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pomocy

maras
Wiadomość [#1]: 15.12.2009 o 06:45

Konto skasowane

tekst poniżej

[Edycja maras - 17.12.2009 o 15:17]

Igor
Wiadomość [#2]: 15.12.2009 o 08:04

Konto skasowane

Twoje pytanie a raczej jego forma to porazka... i jak tak pytasz wszedzie to i gowno sie dowiadujesz. myslisz, ze ktos tu jest wrozka?

jaki rogal, z czym problem, ile robisz dpsu, jaki spec, daj armory, moze w gearze masz cos narobione, czego uzywasz na rajdach, itd., itp...

Kakarato
Wiadomość [#3]: 15.12.2009 o 08:25

Konto skasowane

Dokładnie.
Najpierw daj nam dane źródłowe: podstawa to armory potem napisz jak wyglada Twoja rotacja i jaki dps z niej masz? Czy mierzysz dps w sali treningowej czy na bosach (na bosach dps sie nie mierzy - wyniki ze zbyt duza skala bledu).

[Edycja Kakarato - 15.12.2009 o 09:23]

maras
Wiadomość [#4]: 17.12.2009 o 15:16

Konto skasowane

Witam ponownie.
Przepraszam za treść i styl mojej wypowiedzi.
Swojego rogala doexpiłem już dość dawno, ale zniechęciłem się kiedy bez przerwy spotykałem się z negacją mojego dpsu. Owszem, był on śmiesznie marny ale w żaden sposób nie potrafiłem wyczuć poprawnej rotacji ciosów itd. Radziłem się wielu tkz "prograczy" ale byli oni zbyt ważni by pomoc poczatkującemy. Rogal jest kompletnie niedosprzęcony. Posiadam zaledwie pare itemków z naxx 10. Prosze nie myślec, ze zostałem bierny wobec tego wszystkiego. Przeczytałem wiele róznych wypowiedzi ale żadna nie była wystarczająco pomocna. Prosze o pomoc odnośnie rotacji, talentów, przedmiotów a także o wyrozumiałość. Pozdrawiam. http://eu.wowarmory.co(...);group=1

raziel666
Wiadomość [#5]: 17.12.2009 o 19:03

Konto skasowane

http://elitistjerks.com/f78/t37183-pocket_guide_wotlk_updated_3_3_a/
masz tu wszystko. talenty, jakich skili uzywac, jak sie gemowac, co jest najwazniejsze a czego unikac etc. jak slabo z angielskim to slownik w reke i jedziesz. zawsze troche slowek podlapiesz i bedzie ci latwiej w przyszlosci.
tylko dodam ze zanim nie bedziesz mial z 40% arpen to zamiast evi uzywaj rupture. evi tylko wtedy kiedy na celu jest juz rupture i masz wiecej ni 12 sec na snd.

Madness is the gift, that has been given to me!
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :