Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 22:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Odpowiedź

Temat: Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Voom
Wiadomość [#41]: 23.01.2010 o 23:38

Konto skasowane

Google? :P

http://fc02.deviantart(...)owse.jpg

Taka dziwna trochę imo.

mioodek
Wiadomość [#42]: 24.01.2010 o 01:00

Konto skasowane

Powinna być bardziej, hmm dzika. A teraz jest za chuda i wygląda nieco jak Taurenka.

Powinna być bardziej, hmm dzika. A teraz jest za chuda i wygląda nieco jak Taurenka.

ChiKuSho
Wiadomość [#43]: 24.01.2010 o 02:40

Konto skasowane

Snajperowsky napisał
Blood elfy - Female biegnące z 2,5 metrowym mieczem. Ciekawe co będzie jak blond elfy będą warriorami z dwoma dwuręcznymi mieczami?

Female blood elfy maja strasnzie mala teksture broni w prownaniu np do humana czy undeada - widac to najbardziej gdy uzyje sie elikiru co zamienia cie w undeada lub gdy robisz jakas instance w CoT (i jest sie wtedy humanem).
Gram dwoma BE'ami wiec wiem co mowie biggrin.gif
Chociaz ostatnio zauwazylem ze ten mieczyk z icc10 mar'a jest z lekka duzawy biggrin.gif

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Ran666
Wiadomość [#44]: 01.03.2010 o 22:37

Konto skasowane

Co do Klimatu rasa/klasa to w Hordzie

1.Orc/troll Shaman
2.Troll hunter
3.Orc warlock

Ally

1.Female NE Hunter <3(po4latach musze wkoncu nabic takie cos)
-reszta ally jest dla mnie tak zjebanie zrobiona ze N/C dlatego ciezko mi to ruszac :P

Broflovski
Wiadomość [#45]: 02.03.2010 o 14:58

Konto skasowane

szej napisał
Nie wiem do czego zmierzasz, ale napisałem posta odnosząc się do Twoich jakże wyrafinowanych argumentów dlaczego Horda jest lepsza od Przymierza. Źli i rogaci taureni oraz brutalni orkowie z toporami to dość dziecinne argumentowanie. I nie mów tu o wyrastaniu z gier.
Poza tym wystarczy pograć chwilę na bg, żeby się przekonać że w Hordzie grają głównie dzieci, jechane równo przez Przymierze....
I nikogo tu nie próbuję obrazić. Po prostu generalizuję i wyrażam zdanie na podstawie tego co widzę w grze.

Co do worgenów: ciekaw jestem jak będzie wyglądać kobieta "wilkołak" tongue.gif Są gdzieś może jakieś koncepty?

Nie gram za dlugo, ani za wiele ale horda jechana przez przymierze niekoniecznie jest prawda. Np serwer Moonglade, ostatnio 5 hordziakow ucztowalo sobie w Stormwind , przy jeziorku , i jechali sobie ot tak kazdego ktory chcial ich stamtad przegonic. Natomiast na Shadowsongu gdzie sobie teraz gram (niby znaczene ma moze to ze mam niski 51 lvl) horda wiekszosc BG wygrywa - przynajmniej te w ktorych uczestniczylem.

Natomiastt jesli chodzi o temat topicu, to dla mnie najbardziej z klimatycznych klas to :

Tauren Szaman
Undead kazdej masci
Dranei kazdej masci tylko nie male smiley.gif

Prowler
Wiadomość [#46]: 02.03.2010 o 16:23

Konto skasowane

mi się zaś podobaja female hunterzy trolle

btw. też uważacie że w wowie trolle sa za słabo zbudowani?? w w3 chociażby byli przypakowani w barach jak mało kto... teraz to chuderlaki słabe :P

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Firenzo
Wiadomość [#47]: 02.03.2010 o 19:41

Konto skasowane

Prowler napisał
mi się zaś podobaja female hunterzy trolle

btw. też uważacie że w wowie trolle sa za słabo zbudowani?? w w3 chociażby byli przypakowani w barach jak mało kto... teraz to chuderlaki słabe :P

Dla mnie są świetni :P

Kiedyś lubiłem tylko Trolla Male, coraz bardziej pasuje mi Female i skłaniam się do stworzenia takiego alta.

Najbardziej klimatyczne - Trolle.
Najbardziej klimatyczne połączenie rasy/klasy - Troll Male Hunter; Troll Female Shaman :P (imho)

DePawlo
Wiadomość [#48]: 02.03.2010 o 20:27

Konto skasowane

Według mnie super klimatyczna klasa to shaman!!! Ja akurat wybrałem Drenai, ale nie wszystkim się podoba), ale ork też fajnie wygląda. Trolle są moim zdaniem bardzo fajnie, ale jako shamani nie wyglądają zbyt interesująco.

Każdy ma swoje zdanie. coolgleamA.gif

[Edycja DePawlo - 02.03.2010 o 21:28]

Ran666
Wiadomość [#49]: 02.03.2010 o 20:37

Konto skasowane

Trolle sa najlepiej zrobione jezeli chodzi o WC3 > WoW , czekac tylko na zmiane raciali trollow a juz w ogole jakby mialy modele trolli z ZA itd. <3

Prowler
Wiadomość [#50]: 02.03.2010 o 21:12

Konto skasowane

a no :P
trolle shamani mają najlepsze totemy imo ;)

mindseeker
Wiadomość [#51]: 03.03.2010 o 10:36

Konto skasowane

Undead Warrior - zajebiste animacje machania żelastwem.

http://www.youtube.com/watch?v=-MbAsCLwd_o

Belert
Wiadomość [#52]: 11.04.2010 o 12:10

Konto skasowane

najbardziej klimatyczny dwarf hunt , bieganie w bialym wilkiem albo niedziwedziem po lokacjach poczatkowych to bajka

Hunterek
Paladyn
EHunter
Wiadomość [#53]: 29.04.2010 o 22:56

Konto skasowane

Odświeżam temat : ) W moim zestawieniu

Horde :

Wojownik : Ork
Szaman: Troll
Druid: Tauren
Mag: Blood Elf
Łotrzyk: Goblin
Hunter: Troll
Death Knight-Undead
Warlock- Undead
Priest : Undead ale w wydaniu shadow/ Holy-disc Blood Elves female
Paladyn- a mamy wybór ... ? PALA-NIE-JEST-DLA-HORDY-KLIMATYCZNY

Alluch's

Paladyn-Człowiek
Mag-Człowiek
Warlock:Człowiek :P
Druid- NE ofc
Hunter- NE
Death Knight- Draenei ( Dlaczego ? Dlatego że Draenei pierwotnie mają w sobie krew demonów, a ta teorytycznie, łatwa na spaczenie i powrót do korzeni zła smiley.gif )
Warrior: Dwarf
Priest: Dwarf - Chodzi mi o klimat takiego Runesmitha z Warhammera Fantasy Battle
Łotrzyk: NE ale tylko female
Szaman- SHAMMY-NIE-JEST-KLIMATYCZNY-DLA-ALLY

Amory
Prowler
Wiadomość [#54]: 30.04.2010 o 15:40

Konto skasowane

dranej dk, pozdro.

Avaken
Wiadomość [#55]: 30.04.2010 o 16:00

Konto skasowane

Dlaczego ? Dlatego że Draenei pierwotnie mają w sobie krew demonów

Ci, którzy podążyli za Velenem w ogóle nie mają w sobie demonicznej krwi... I co ma demon do DK?

Maxemir
Wiadomość [#56]: 30.04.2010 o 20:01

Konto skasowane

Bo on jest MHROCZNYYY ;p a tak na temat to mi jest to obojętne ponieważ bardziej zależy mi na ludziach

EHunter
Wiadomość [#57]: 02.05.2010 o 20:56

Konto skasowane

nie wiem jak tu się kłócić, w końcu to własna opinia ^^

Poprostu wizja dużego złeGGo śmierdzącego Draenei z fajnymi chłodno niebieskimi oczętami, gigantycznym toporzyskiem i tą demoniczną twarzą wręcz rwie się do DK biggrin.gif
Oczywiście każdy może uważać inaczej coolgleamA.gif

Aha i rzeczywiście użyłem złego sformułowania z tą krwią biggrin.gif
Zapomniałem że zmieniona została tylko powłoka fizyczna smiley.gif

[Edycja EHunter - 02.05.2010 o 20:59]

Amory
marcin45o
Wiadomość [#58]: 02.05.2010 o 21:19

Konto skasowane

Moje zestawienie.

Horde:

1. Female UD- każdy caster (absolutnie najlepsza animacja castowania ze wszystkich ras)
2. Male Tauren - Warrior, Druid
3. Female Troll - shaman

Alliance:

1. Female NE - druid
2. Female Draenei - casterzy
3. Male Dwarf - paladyn

Y0si
Wiadomość [#59]: 03.05.2010 o 17:07

Konto skasowane

Lol jak już to u dranei chyba najbardziej mhroczna jest ich fabuła bo mordy i różowe kolorki nie za bardzo są takie khym demoniczne? http://wow.stratics.co(...)%202.jpg hahhahahaha

Lol jak już to u dranei chyba najbardziej mhroczna jest ich fabuła bo mordy i różowe kolorki nie za bardzo są takie khym demoniczne? http://wow.stratics.co(...)%202.jpg hahhahahaha

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
EHunter
Wiadomość [#60]: 03.05.2010 o 21:33

Konto skasowane

A zajrzałeś do mojej wyobrazni że wiesz o co mi dokładnie chodzi ? Jak nie, to nie wypowiadaj się i wracaj do gry.

Amory
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :