Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:34
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Odpowiedź

Temat: Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Sife
Wiadomość [#21]: 11.12.2009 o 14:17

Konto skasowane

DLA MNIE :

RASA: DWARF ( krasnolud ) - postać która istnieje od samego początku świata fantasysmiley.gif ( ładnie opisany w Sirmarillionie )
KLASA: ZALEŻY JAK KTO LUBI , ale dla mnie paladyn, druid,. smiley.gif

[IMG]http://i44.tinypic.com/54713.png[/IMG]
Daros666
Wiadomość [#22]: 11.12.2009 o 17:27

Konto skasowane

Human jako Paladyn to jest klimatyczne.Sam mam paladyna Humana tanka smiley.gif I nie rozumiem tekstu typu że human się hujowo rusza...A te wasze trupy to się niby fajnie poruszają i skaczą?! O pływaniu to już nawet nie wspomnę...

[Edycja Daros666 - 11.12.2009 o 17:30]

Znowu w Hordzie,mon.
Meffisto
Wiadomość [#23]: 11.12.2009 o 23:02

Konto skasowane

Najbardziej klimatyczni:
dwarf warrior nie ma to jak porzadny topor i tarcza ktora niczego sie nie ima, to o aluchach
ork shammy (jako ze thrall) no a klimatyczna rasa sa rowniez ne a szczegolnie druid. Hunt tez tylko ze czasem odrzuca czlowieka jak widzi zwinna laseczke a obok dreptajacego tyranosaurasmiley.gif

Khasim
Wiadomość [#24]: 27.12.2009 o 02:15

Konto skasowane

Horda:
Tauren Druid
Undead Warlock
Blood Elf Mag
Ork/Tauren Warrior
Troll Hunter (choć osobiście nienawidzę w trollach ich wystających stóp)
Ork Shaman
Przymierze:
Night Elf Druid
Night Elf Priest
Draenei/Human Paladin
Dwarf Hunter
Human Mage

Tak mniej więcej przedstawia się moja lista najbardziej klimatycznych kombinacji rasa/klasa w WoW. DK nie uwzględniłem, bo to mój main, więc byłbym nieobiektywny :P

GOPA
Wiadomość [#25]: 09.01.2010 o 16:59

Konto skasowane

nie znacie sie !!

najbardziej klimatyczny jest BE Paladyn z questem "marsz równości" love.gif

polecam wszystkim kochajacym inaczej

Tackgnol
Wiadomość [#26]: 09.01.2010 o 17:04

Konto skasowane

Tauren warrior wielka masywna żywa tarcza <3

Main: Resto Shaman
Alt: Prot Warrior
Razzon
Wiadomość [#27]: 10.01.2010 o 05:44

Konto skasowane

Horda:
Undead -> Death Knight
Troll -> Shaman
Tauren -> Druid
Orc -> Warrior

Alianci:
Nocne Elfy -> Druid
Krasnoludy -> Hunter
Dranei -> Paladyn

Najbardziej klimatyczny jest undead dk, imho.

http://gamersite.pl/ - strona kazdego gracza
http://forum.gamersite.pl/ - forum kazdego gracza
Frostyle
Wiadomość [#28]: 10.01.2010 o 08:10

Konto skasowane

yup

Orzelo
Wiadomość [#29]: 11.01.2010 o 11:38

Konto skasowane

W przypadku alliance najbardziej klimatyczna rasa dla mnie to dwarf (warr lub pal) polecam np graczom którzy grali w hordzie (poza pedalskimi BE) i chcą poczuć ten klimat w stylu "siła i honor" smiley.gif.
Dreanei jest spoko tak samo jak ludzie (w końcu sami nimi jesteśmy).
Do NE nic nie mam ale śmiesznie wyglądają z tymi wielkimi przedramionami niż ramiona xD.
Gnomy nie są moim faworytem ale są wporządku tyle że mają bardzo irytujący śmiech ;P

Jeśli chodzi o horde to najbardziej klimatyczne dla mnie rasy to: orc, tauren, undead (szczególnie warrior i undead rouge).
Do Troli też nic nie mam w końcu to część silnej hordy ;)
Co do BE wolę się nie wypowiadać za bardzo ale jak dla mnie psują klimat hordy swoimi gejowatymi miastami i idealnymi wyglądami.

Oczywiście to moje zdanie... grałbym w hordzie gdyby nie to że dwarf jest w alliance. Pozdro wszystkim graczom biggrin.gif

Slideroh
Wiadomość [#30]: 11.01.2010 o 17:02

Konto skasowane

warek human :P

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
Snajperowsky
Wiadomość [#31]: 11.01.2010 o 17:37

Konto skasowane

Orzelo napisał
(...)Co do BE wolę się nie wypowiadać za bardzo ale jak dla mnie psują klimat hordy swoimi gejowatymi miastami i idealnymi wyglądami.

Kwintesencja blood elfa:
"The problem with these Horde characters is they lack sophistication."

i http://www.youtube.com/watch?v=oOFZ9qirt-k
4:09

▲
▲ ▲

Newfags can't
uʍop ǝpısdn ǝdʎʇ
nymphiadore
Wiadomość [#32]: 11.01.2010 o 17:44

Konto skasowane

hmmm oto moje zestawienie

HORDE

rogue undead- chociaz ud nie znosze to jednak zimni mordercy to sa oni od urodzenia i na filmikach rzeczywiscie ida zabic
warr- tauren - przypakowany oslilek ,swoisty czolg nie do zatrzymania
mage- blood elf - idealnie pasuje na castera+ jego raciale , to ze wyglada jak gay to juz wina blizzarda
hunter - troll chytry lekko pochylony chowa sie za przeszkody i ciach padasz od strzaly
shaman rowniez troll - vooodoo totemy i indianska kultura = 100% idealnie na shamana
DK nie wypowiadam sie ta klasa to jest nie do strawienia dla mnie
warlock- rowniez undead zło w nieumarlym ciele panuje nad zlem demonow, pasuje rowniez orc spuscizna po burning legionie i fell orcach
priest -blood elf jak wspominalam idealne dla castera i dodatkowo biora sile od sunwell wiec pasuje
paladyn - nie ma wyboru blood elf, napewno nie taurennn jak bedzie w cataclysm!!!!!!!!!!
druid - tauren troll druid odpada- tylko tauren druid

ALIANCE

mage- human wiadomo stara szkola najlepiej pasuja
warr- dwarf. przypakowany z axem w dloni sieje zniszczenie
pala- human wiadomo arthas i silver hand
kaplan -nocny elf (ale tylko female) ze wgledu na tyrande i jej oragnizacje potem draenei- dzieci swiatla
hunter_ rowniez NE ranger i archer zawsze pasowali potem dwarf koniecznie z miskiem!!!!
rogue- gnom!!! mala (wulg.)a zabija cie a ty nie wiesz nawet gdzie sie znajduje!!!
warlock-human zlo w ludziach rowniez sie czai
DK NO COMMENT
shaman - draenei nie pasuja dwarfy jak bedzie w cata
druid - NE. Zastanawia mnie jak worgen moze byc druidem skoro moze byc tez warlockiemconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif

MY LOVE IN HEART LOST IN THE DARKNESS
szej
Wiadomość [#33]: 11.01.2010 o 18:44

Konto skasowane

nymphiadore napisał
druid - NE. Zastanawia mnie jak worgen moze byc druidem skoro moze byc tez warlockiemconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif

Po prostu Blizzard kieruje swoją chyba najlepszą wyprodukowaną grę do małych dzieci, które nie potrafią ścierpieć, że nie można być orkiem druidem i nocnym elfem lockiem... (zestawienia ironiczne :P). Muszą mieć możliwość wybrania którejkolwiek klasy dla którejkolwiek rasy. Jak dla mnie, to przez takie zabiegi WoW powoli przestanie być RPGiem...

No, a żeby nie było aż tak dużego offtopu, to powiem tyle, że Twoje zestawienia są bardzo trafne ;)

Snajperowsky
Wiadomość [#34]: 11.01.2010 o 19:02

Konto skasowane

nymphiadore napisał
druid - tauren troll druid odpada- tylko tauren druid
shaman - draenei nie pasuja dwarfy jak bedzie w cata.

Troll druid, całkiem logiczne zestawienie biorąc pod uwagę ich wierzenia.
Dwarfy shamani, czemu nie, któryś z bronzebeardow potrafi czytać pismo stworzone przez żywiołaki, blizzard poza tym coś wymyśli.
Worgen druid. To niema sensu ale worgeni mieli styczność z elfami pozatym podobno są ich nieudanym eksperymentem. Może w nagrodę nauczyli ich druidyzmu. Wg mnie dalej nie ma sensu.

▲
▲ ▲

Newfags can't
uʍop ǝpısdn ǝdʎʇ
Y0si
Wiadomość [#35]: 23.01.2010 o 09:34

Konto skasowane

Chciałem do tego założyć od dzielny temat ale chyba tu mogę to napisać. Do autora: Chodzi ci o klimat i lubisz mieć fajną postać y? To po jaką cholere wybrałeś humana? biggrin.gif Na prawdę nie jestem w stanie ogarnąć co za ludzie grają ally. Nie chce tu nikomu ubliżać bo może faktycznie macie khym... inny gust ale weźmy sobie taki przykład k?

Kupuje nową grę (olejmy już motywy z kolegami grającymi po stronie którejś z frakcji) zajebiście, przechodzimy do robienia postaci ok co robimy? Mamy do wyboru wypasionego brutalnego orka i trolla z pustyni durotar. Taurena, wielkiego złego byka z rogami, mrocznego złego undeada prosto z cmentarza, pomińmy jedynie fakt blood elf male ale kurde może jednak złą sexy elfią czarodziejke yhymmm. Możemy grać po stronie dzikiej hordy aleee nie nie nie... zrobię sobie gnoma... albo krasnoludka (do krasnali jako krasnali nic nie mam ale w wowie to porażka) Qwa albo humana, to jest najgorszy model postaci, w tibi postacie wyglądają znacznie lepiej ^^. Nocne elfy to jeszcze pół biedy bo w grze wyglądają znacznie lepiej niż w oknie tworzenia postaci ale taki dranei male to już jest porażka.

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
Snajperowsky
Wiadomość [#36]: 23.01.2010 o 10:05

Konto skasowane

Y0si napisał
Chciałem do tego założyć od dzielny temat ale chyba tu mogę to napisać. Do autora: Chodzi ci o klimat i lubisz mieć fajną postać y? To po jaką cholere wybrałeś humana? biggrin.gif Na prawdę nie jestem w stanie ogarnąć co za ludzie grają ally. Nie chce tu nikomu ubliżać bo może faktycznie macie khym... inny gust ale weźmy sobie taki przykład k?

Kupuje nową grę (olejmy już motywy z kolegami grającymi po stronie którejś z frakcji) zajebiście, przechodzimy do robienia postaci ok co robimy? Mamy do wyboru wypasionego brutalnego orka i trolla z pustyni durotar. Taurena, wielkiego złego byka z rogami, mrocznego złego undeada prosto z cmentarza, pomińmy jedynie fakt blood elf male ale kurde może jednak złą sexy elfią czarodziejke yhymmm. Możemy grać po stronie dzikiej hordy aleee nie nie nie... zrobię sobie gnoma... albo krasnoludka (do krasnali jako krasnali nic nie mam ale w wowie to porażka) Qwa albo humana, to jest najgorszy model postaci, w tibi postacie wyglądają znacznie lepiej ^^. Nocne elfy to jeszcze pół biedy bo w grze wyglądają znacznie lepiej niż w oknie tworzenia postaci ale taki dranei male to już jest porażka.

Typowe dziecko Hordy (bardzo lubię hordę ale w końcu byłem Alliance)

Ty skomentowałeś Przymierze teraz ja skomentuje Horde:
Ork - Porażka
Troll - Nie dosyć że tekstury podczas tworzenia jakiegoś itemu nachodzą na siebie to MALE a FEMALE wyglądają jak dwa różne gatunki
Tauren - Female to tragedia. Nie wiem ile osób gra tą płcią ale na pewno nie przekracza to 10% wszystkich characterow
Undead - Narzekacie na ludzi a to własnie undeadzi mają najgorsze tekstury. Tibia sie kłania.
Blood elfy - Female biegnące z 2,5 metrowym mieczem. Ciekawe co będzie jak blond elfy będą warriorami z dwoma dwuręcznymi mieczami?

[Edycja Snajperowsky - 23.01.2010 o 11:26]

▲
▲ ▲

Newfags can't
uʍop ǝpısdn ǝdʎʇ
szej
Wiadomość [#37]: 23.01.2010 o 12:32

Konto skasowane

Snajperowsky napisał
Y0si napisał

Ork - Porażka
Troll - Nie dosyć że tekstury podczas tworzenia jakiegoś itemu nachodzą na siebie to MALE a FEMALE wyglądają jak dwa różne gatunki
Tauren - Female to tragedia. Nie wiem ile osób gra tą płcią ale na pewno nie przekracza to 10% wszystkich characterow
Undead - Narzekacie na ludzi a to własnie undeadzi mają najgorsze tekstury. Tibia sie kłania.
Blood elfy - Female biegnące z 2,5 metrowym mieczem. Ciekawe co będzie jak blond elfy będą warriorami z dwoma dwuręcznymi mieczami?

Trafe podsumowanie lol.gif Wg. mnie, do Przymierza trzeba po prostu dorosnąć. Ja gram po stronie Hordy (kolega już grał) i nie narzekam, ale gdybym mógł teraz wybrać frakcję, wybrałbym Przymierze. Złych i brutalnych orków zostawiłbym młodziakom ;]

A po stronie Przymierza, to nie ludzie najgorzej wyglądają, tylko kobiety krasnoludzkie xd

Snajperowsky
Wiadomość [#38]: 23.01.2010 o 14:33

Konto skasowane

szej napisał
A po stronie Przymierza, to nie ludzie najgorzej wyglądają, tylko kobiety krasnoludzkie xd

Blizzard totalnie zapsuł potencjał jaki miał na przykład z troll female. Chodzi mi tu szczególnie o twarz bo ta obecna wygląda jak jakaś stara kobieta. Ktoś na tym forum ma 80 lvl troll female? Zawsze się ktoś znajdzie ale tłumów nie będzie. Tak samo jak z female tauren - Mogło być to:
http://th00.deviantart(...)et17.jpg
a wszyscy wiedzą jak jest naprawdę. No ale to były inne czasy, teraz przy tworzeniu worgenow blizzard pokaże nam coś co jest futrzane a niekoniecznie brzydkie.

[Edycja Snajperowsky - 23.01.2010 o 14:34]

▲
▲ ▲

Newfags can't
uʍop ǝpısdn ǝdʎʇ
Y0si
Wiadomość [#39]: 23.01.2010 o 17:35

Konto skasowane

szej napisał
Snajperowsky napisał
Y0si napisał

Ork - Porażka

Trafe podsumowanie lol.gif Wg. mnie, do Przymierza trzeba po prostu dorosnąć. Ja gram po stronie Hordy (kolega już grał) i nie narzekam, ale gdybym mógł teraz wybrać frakcję, wybrałbym Przymierze. Złych i brutalnych orków zostawiłbym młodziakom ;]

Nieźle... naprawdę nieźle... ja tam nie wiem do czego chcesz chłopie dorastać, bo z gier komputerowych to się co najwyżej wyrasta. Ale faktycznie jest to szukanie dziury w całym. Bo jeżeli argumentem jest to że kiedyś tam dwa miecze coś tam coś tam, skalowanie bla bla to autentycznie musisz być koleżko niezłym nerdem. I nie chodzi o textury. Rozumiem, że ktoś gra w tą grę i ma już totalnie w dupie czym gra bo dla niego liczy się tylko nazwijmy to progress. Ale zrobienie sobie tak lamersko wyglądającej postaci to naprawdę żal. Dlaczego Dalaran na wszystkich serwerach jest pełne human paladinów? Bo ktoś robiąc postać zapałał miłością do ludzi których i tak widzi na co dzień na ulicy więc nie zrobi sobie trola? Nie! Blizzard dąży do zachowania równowagi ras i klas. Dlatego wiedział co robi czyniąc human pedałów najbardziej przepakowanymi od strony skili rasowych. Może nie? Szukajcie se dziury w całym. I najlepszego z okazji osiemnastych urodzin jak w końcu nadejdą. Naabz

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
szej
Wiadomość [#40]: 23.01.2010 o 23:15

Konto skasowane

Nie wiem do czego zmierzasz, ale napisałem posta odnosząc się do Twoich jakże wyrafinowanych argumentów dlaczego Horda jest lepsza od Przymierza. Źli i rogaci taureni oraz brutalni orkowie z toporami to dość dziecinne argumentowanie. I nie mów tu o wyrastaniu z gier.
Poza tym wystarczy pograć chwilę na bg, żeby się przekonać że w Hordzie grają głównie dzieci, jechane równo przez Przymierze....
I nikogo tu nie próbuję obrazić. Po prostu generalizuję i wyrażam zdanie na podstawie tego co widzę w grze.

Co do worgenów: ciekaw jestem jak będzie wyglądać kobieta "wilkołak" tongue.gif Są gdzieś może jakieś koncepty?

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :