Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 14:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Rycerz Śmierci Poradnik dla Death Knightów by Luis

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla Death Knightów by Luis

Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |   >   >>     Ostatnia
oger123
Wiadomość [#221]: 19.07.2010 o 09:52

Konto skasowane

Pewnie nikt nie rozumie wiec sie nie przejmuj...

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
bartaz
Wiadomość [#222]: 19.07.2010 o 12:49

Konto skasowane

matko.. mówie , że na pvp będąc w unholy nawet magowi nie moge walnąc więcej niż 3k..a w blood to 8k na luzie. I co tu rozumieć? po prostu nie rozumiem , co jest z tym unholy, że tak słabo wali .

Nolaan
Wiadomość [#223]: 19.07.2010 o 14:27

Konto skasowane

Wydaje mi się że problem nie leży w unholy, tylko jak ty nim grasz. Owszem unholy i ogólnie DK nie mają obecnie szalonego dmgu, na arenkach bije się max po 4-5k z DC, ale to arenki z resilence i ogólne na arenkach jest obniżony dmg. Wiec jeśli pytasz co jest z tym unholy, odpowiadam że z unholy jest wszystko w porządku i jest to najlepszy spec do pvp dla DK, na pewno lepszy od blood.

a tak btw. dlaczego pytasz się to takie rzeczy w tym temacie, to chyba nie jest poradnik dla pvp DK. Trochę niżej masz "Oficjalny topic każdego Rycerza Śmierci" albo można założyć nowy żeby nie robić bałaganu w już istniejących, zwłaszcza w poradnikach. Jak dla mnie można usunąć ostatnie 6 postów :Pp

Pozdrawiam.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
oger123
Wiadomość [#224]: 19.07.2010 o 14:40

Konto skasowane

Nie nie... ty napisales ze WYCIAGASZ 8k w blood na pvp a to spora roznica.

Nekkro
Wiadomość [#225]: 19.07.2010 o 14:46

Konto skasowane

bartaz napisał
matko.. mówie , że na pvp będąc w unholy nawet magowi nie moge walnąc więcej niż 3k..a w blood to 8k na luzie. I co tu rozumieć? po prostu nie rozumiem , co jest z tym unholy, że tak słabo wali .

Wyrazaj sie jasniej bo stwierdzenie "wyciagam 3k" rozumie sie raczej jako dps a nie max hity ;) Trzymasz sie rotacji ? W pvp nie ma rotacji o ile sie nie myle.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
bartaz
Wiadomość [#226]: 19.07.2010 o 15:36

Konto skasowane

max hity właśnie . może i nie ma rotacji, ale chyba jeśli zrobie IT-PS-SS-BS-BS napewno wyciągne większy dmg niż waląc 2x PS, 2x IT i 2x BS :P chociaż w sumie? biggrin.gif

Nazario
Wiadomość [#227]: 19.07.2010 o 16:03

Konto skasowane

o ile mnie pamiec nie myli dosc dawno zmieniono scourge strike i teraz jakas czesc jest fizyczna a jakas czesc shadow i z tego co wiem nie dodaje ich ( w sensie jak wlasnie walniesz to w recouncie nie widac hit za 9 k a 2 it po 4500 przykladowo) jesli sie nie mysle to pewnie dlatego autorowi sie wydaje ze tak malo bije

bartaz
Wiadomość [#228]: 20.07.2010 o 20:56

Konto skasowane

raczej nie . ostatnio patrzałem na dmg jaki zadaje i z SS pokazuje 3x ~600dmg. czyli 1,8 k . Czy to nie za mało jak na 5,5k gs?

a ostatnio byłem na bg w blood. I jednemu dk (dosyć dobry, 35k hp i do tego w frost presence) dostawał ode mnie min. 4k . I nie dość że zadaje większy dmg niż w UH to do tego healam sie.
dlatego nie rozumiem co jest z tym unholy i dlaczego jest niby takie dobre na pvp. bo pet to za dużo nie daje oprócz stuna.. Jedyny plus jaki w UH widze to ten buff Bone Shield :P

[Edycja bartaz - 20.07.2010 o 20:59]

Nolaan
Wiadomość [#229]: 21.07.2010 o 02:34

Konto skasowane

Tak, masz racje blood jest lepsze od unholy do pvp i dlatego spośród 100 najlepszych DK nikt nie używa blood, a wszyscy unholy, trzeba tu zaznaczyć ze jak ktoś mówi pvp zazwyczaj się to rozumie jak arenki, na bg można grać czymkolwiek i jakkolwiek. Tak, SS bije bardzo słabo ale na pewno nie słabiej niż HS, czy też DS. Głównym skillem DK do dmg jest Death Coil, a SS do nabijania runic power.

Unholy jest lepsze od Blood ze względu na:
1) Peta - Dps niezależny od twojego czy jesteś w cc czy stunie. Co minute stun na 3 sec, co jest wręcz boskie. Nawet jeżeli stun trwa krótko przez talenty i diminishing return jest to doskonałe przerwanie casta, a to zawsze się przydaje. Wysyłanie Peta pozwala Ci uniknąc sapa. Pozostawiając Peta na healerze skutecznie utrudnia, a czasami uniemożliwia odpicie.
2) W drzewku Unholy są takie niezbędne talenty do pvp jak - unholy command - unholy blight - desecration - magic suppresion - AMZ - bone shield - Gargulec.
2,5) Unholy Blight jest obecnie jedynym "protektorem' diseasów.
3) Drzewko Unholy doskonale uzupełnia się z drzewkiem Frost dzięki takim talentom jak - Black Ice - Licheborne - Endless winter - CotG.
4) Magia stanowi duża cześć obrażeń unholy DK, o wiele więcej niż ma to miejsce w Blood czy Frost, co jest bardzo pomocne w pvp gdzie twoj dmg nie jest zmniejszany przez najprostszy armor.
5) Dzięki silnemu Death Coil i silnym diseason DK potrafi daje zadawać obrażenia pomimo rootów i spowolnień.
6) Kiedy Blood DK ma mniej niz 75% hp zadaje o 10% mnie obrażeń, co często ma miejsce w pvp.

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem ale co tam jest późno.
Mam nadzieję że to w końcu pomogło smiley.gif

Przepraszam za literówki itp. itd.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Nekkro
Wiadomość [#230]: 21.07.2010 o 11:29

Konto skasowane

bartaz napisał
raczej nie . ostatnio patrzałem na dmg jaki zadaje i z SS pokazuje 3x ~600dmg. czyli 1,8 k . Czy to nie za mało jak na 5,5k gs?

nadal nie wiem co ma gs do twoich obrazen.

armory plz.

[Edycja Nekkro - 21.07.2010 o 11:29]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Terkov
Wiadomość [#231]: 21.07.2010 o 18:36

Konto skasowane

Witam. Lagi jak cholera, a na dworze upał gorszy od lagów, to się nudzę potluczony.gif a z nudów ułożyłem sobie coś takiego (2h frost spec):
http://www.wowhead.com/?tal(...)zfz0uzAo

Na wstępie zaznaczam, że nie jest to build do robienia uber dps'a. Inspirację do kombinowania mam od kilku DK których ostatnio spotykam na pugowych raidach (chodzi mi o to, że co drugi DK, nawet tacy z gearem z ICC, mają naprawdę dziwaczne i absolutnie bezsensowne buildy do dps'a).
Piszę tu tylko dla tego, że chcę znać wasze opinie, czy ten build mieści się jeszcze w granicach "grania tym czym się chce, a nie czym trzeba" :P

Inaczej mówiąc... czy w tym specu, na prostszych raidach typu VoA, Naxx czy TotC, mam rację bytu? Czy, że tak powiem, ktoś się przyczepi? (pewnie tak, ale to pytanie pasowało w tym miejscu ;) ).

Z góry dziękuję za komentarze.

@Edit

oops. Pomyliłem temat, miało być w "oficjalnym temacie...", mam nadzieję że autor tego tematu się nie obrazi sad.gif

[Edycja Terkov - 21.07.2010 o 18:40]

raziel666
Wiadomość [#232]: 21.07.2010 o 21:47

Konto skasowane

let me get this straight...
zdajesz sobie sprawe, ze jest/sa ustalone najlepsze buildy pod dany spec ale ty nie chcesz ich wykorzystywac tylko wolisz wymyslec swoj, ktory wiesz, ze bedzie gorszy, ale mimo to, chcesz grac z takim gorszym buildem i pytasz sie na ile jest on gorszy od najlepszego.
CZEMU, pytam sie?
najlepsze buildy zostaly opracowane i przetestowane i sa najlepsze. ustawiajac na swojej postaci taki najlepszy build nic przeciez za to nie placisz! nie dostajesz dodatkowych punktow, za to, ze sam wymysliles swoj build ani ujemnych, za to, ze build ten zostal juz uzyty wczesniej. taki najlepszy build pozwala ci robic to co masz robic w grze najlepiej jak sie da (od strony talentow oczywiscie).
w pale mi sie nie miesci dlaczego ktos chcialby miec gorszy build, po prostu nie ogarniam ;p

[Edycja raziel666 - 21.07.2010 o 21:52]

Madness is the gift, that has been given to me!
Terkov
Wiadomość [#233]: 21.07.2010 o 23:09

Konto skasowane

Mógłbym wymyślać różne dziwne uzasadnienia, ale powiem w prost: po prostu tak mi się podoba. Lubię drzewko frost i lubię broń 2h. Nie zależy mi na byciu najlepszym, a na przyjemnej grze. Pytam tylko dla tego, że zdaję sobie sprawę, że członkowie mojej grupy mają gdzieś jak mi się gra - jestem dps'em to mam robić dps. Tak więc... czy w takim buildzie zrobię dps WYSTARCZAJĄCY dla przeciętnego rajdu?

P.S.
Ułożyłem go w grze i na VoA robiłem 4k dps'a (3rd na10). Wiem, że to niezbyt znaczący pomiar, ale powiem, że wygląda to całkiem nie najgorzej.

raziel666
Wiadomość [#234]: 21.07.2010 o 23:13

Konto skasowane

ale naprawde, majac lepszy build, robiac powiedzmy 1k wiecej dpsu bedziesz mial mniejsza przyjemnisc z gry?
bez urazy, po prostu nie moge sobie wyobrazic, ze granie w autorskim buildzie moze byc tak wazne dla kogos, ze poswieca swoje osiagi w grze ;p

Madness is the gift, that has been given to me!
oger123
Wiadomość [#235]: 21.07.2010 o 23:19

Konto skasowane

Pewnie zaden dobry dk nie odpowie Ci na te pytanie bo w takim buildzie nikt nie gral od czasow ulduaru.Myysle ze i tak gdy ludzie zaczna wyzywwac Cie od noob i co 2 dk bedzie sie ciebie pytac bo co chodzic w takim debilnym buildzie to przestanie to byc przyjemnoscia jak ty to nazywasz i z wlasnej woli zmienisz build.

Terkov
Wiadomość [#236]: 22.07.2010 o 09:13

Konto skasowane

oger123 napisał
gdy ludzie zaczna wyzywwac Cie od noob i co 2 dk bedzie sie ciebie pytac bo co chodzic w takim debilnym buildzie

No, to jest odpowiedź na moje pytanie smiley.gif

Raziel... co do przyjemności nie miałem na myśli satysfakcji z własnego buildu, a raczej używanie howling blast i frost strike w połączeniu z bronią 2h :P
Tak czy inaczej dzięki, widzę że zostanę w takim razie w unholy tongue.gif

oger123
Wiadomość [#237]: 22.07.2010 o 09:30

Konto skasowane

Jesli juz sie tak upierasz to znalazlem cos takiego:http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Blackmoore&cn=Furyar&group=2

Plaogue
Wiadomość [#238]: 22.07.2010 o 09:47

Konto skasowane

Koleś praktycznie ma same BiSy, albo jest ich blisko - praktycznie cały 277 / 284, a przez ten build traci tyle potencjalnego DPSu że aż szkoda gadać :S

[Edycja Plaogue - 22.07.2010 o 09:48]

Nekkro
Wiadomość [#239]: 22.07.2010 o 14:53

Konto skasowane

Terkov napisał
Mógłbym wymyślać różne dziwne uzasadnienia, ale powiem w prost: po prostu tak mi się podoba.

Jak Ci sie tak podoba to po co pytasz innych o zdanie ? Jak Ci powiedzieli ze build slaby to foch. Nikt Ci nie pogratuluje " o stary, niezle, ulozyles wlasny build, gz"...
To tak jak ja bym dawal swoim spriestem jakis talent w drzewku holy "a bo mi sie podoba a moze sie przyda kiedys". Poza tym jak Raziel pisze.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
oger123
Wiadomość [#240]: 24.07.2010 o 11:43

Konto skasowane

W związku ze coraz wiecej osob whispowalo mnie z jakimis elementarnymi pytaniami to postanowilem zrobic poradnik troche przejrzystym.Mam nadzieje ze to rowiaze czesc problemow.

REKLAMA
Strona 12 z 14.
Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :