Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 12:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [WIELKIE FAQ]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
ArthasComPl
Wiadomość [#81]: 08.06.2006 o 13:20

Konto skasowane

Za bardzo się nie obeznaję, ale jak zwiększyć rozmiar postaci np. kil'jaedena do rozmiarów archimonde'a wytłumaczcie mi to po kolei, bo nigdu tego nie robiłem

Shunt
Wiadomość [#82]: 08.06.2006 o 16:10

Konto skasowane

Bardzo proste - znaleźć WŁAŚCIWY temat i tam poszukać (bo zmienianie rozmiaru BYŁO), a ostatecznie tam zapytać - chodzi naturalnie o WIELKIE FAQ DO EDYTORA...

kamillo1493
Wiadomość [#83]: 18.09.2006 o 19:05

Konto skasowane

Mam pewien problem. Od niedawna próbuje zainstalować Warcrafta TFT i przy każdej instalacji wyskakuje mi bląd (mam orginalną wersję):

This application has encountered a critical error:

ERROR #131 (0x85100083)
Program: C:\DOCUME~1\Kamo\USTAWI~1\Temp\war3_install.exe
File: Files100\War3x.mpq

Próbowałem instalowac kilka razy ale cały czas wyskakuje ten błąd. Prosze o pomoc! 1zhelp.gif

Shunt
Wiadomość [#84]: 18.09.2006 o 19:29

Konto skasowane

A próbowałeś wcześniej przeinstalować RoC?

s2nto
Wiadomość [#85]: 19.09.2006 o 00:12

Konto skasowane

Nie działają sznurki w pierwszym poście tego tematu ktoś ma może te pliki i mógłby umieścić na serverze?

Shunt
Wiadomość [#86]: 19.09.2006 o 01:11

Konto skasowane

Co konkretnie chcesz?
Jeśli FAQ ze strony, to jest... na stronie smiley.gif Tylko adres się zmienił widocznie:
http://warcraft3.battlenet.pl/9/
http://warcraft3.battlenet.pl/48/
Ale z tego chyba się wiele nie dowiesz ;) Najlepsza jest instrukcja do gry i własne doświadczenie...

s2nto
Wiadomość [#87]: 19.09.2006 o 03:09

Konto skasowane

Shunt napisał:
Co konkretnie chcesz?
Jeśli FAQ ze strony, to jest... na stronie smiley.gif Tylko adres się zmienił widocznie:
http://warcraft3.battlenet.pl/9/
http://warcraft3.battlenet.pl/48/
Ale z tego chyba się wiele nie dowiesz ;) Najlepsza jest instrukcja do gry i własne doświadczenie...

Tyle tylko, że w tym FAQ kompletnie nic nie ma...

Shunt
Wiadomość [#88]: 19.09.2006 o 20:33

Konto skasowane

Kompletnie nic to za dużo powiedziane. A zgadzam się, że jest bardzo mało. Dlatego właśnie powstał ten temat i tu jest więcej pytań i odpowiedzi, a w razie jakiegoś pytania można je tu zadać...

kamillo1493
Wiadomość [#89]: 20.09.2006 o 07:24

Konto skasowane

Shunt napisał:
A próbowałeś wcześniej przeinstalować RoC?

Nie próbowałem ale moge sprobowac. Ja mam procesor 667 Mhz, 256 ram, karte graficzna GeForce 2 mx, direx 9c, nie mam karty sieciowej i Roc chodził mi świetnie nawet na wysokich wymaganiach, scinalo sie tylko troche przy jakis wiekszych misjach. Byłem u dwóch kumpli z lepszymi kompami i War TFT zainstalował sie poprawnie ale jesli RoC chodzil mi calkiem dobrze to wydaje mi sie ze ten blad nie jest spowodowany slabym kompem albo jakas niestabilna czescia

kamillo1493
Wiadomość [#90]: 25.09.2006 o 16:32

Konto skasowane

Przeinstalowaem gre i juz naszescie wszystko dziala, ale mam jeszcze jeden problem. Gdy rozgrywam wlasna gre (gre z komputerem) to moj bohater nie moze osiagnac wiekszego poziomu niz 5 (czasami 6) i nie wiem czym to jest spowodowane. Moze musze sciagnac patcha? Prosze o odpowiedz 1zhelp.gif

ArKaTeL
Wiadomość [#91]: 25.09.2006 o 16:39

Konto skasowane

Głupcze jeden, a to gówniane pytanie jest takie proste że pisać się odechciewa, lolu wystarczy pomyśleż że za zabijanie creepa można dostawać exp do max 5 lvl to naprawdę proste, wystarczy użyć mózgu.I po co ściągać patcza jak , przecież an bnecie nie można grać bez najnowszej wersji wy lole, trzymajcie się razem.

[Edycja - ArKaTeL w 25-09-2006 o 16:40]

//idź do kąta się wstydzić. Jak ty nazywasz kogoś głupcem, to aż się śmiać chce...

[Edycja - Shunt w 25-09-2006 o 20:34]

Eccentric
Wiadomość [#92]: 25.09.2006 o 18:29

Konto skasowane

A teraz mówiąc kulturalnie: TFT różni się od RoC właśnie tym, drogi kamillo1493, iż bohater może zdobywać doświadczenie na creepach do maksymalnie 5 poziomu - dalsze ich zabijanie nic nie przynosi oprócz kasy, artefaktów i satysfakcji. Jest to zresztą opisane w pliku "Czytaj to" cyt.:" Bohaterowie, którzy osiągnęli już średni poziom doświadczenia (czyli 5) we Frozen Throne nie mogą go podwyższyć poprzez zabijanie obecnych na mapie stworzeń; przy walce z jednostkami wroga ograniczenie takie nie występuje." A co do patcha: jeśli masz patch starszy niż, bodajże, 1.20e i masz zamiar grać na Battle.net - warto i trzeba go zaktualizować, gdyż, jak wspomniał ArKaTeL, jest to wymagane na tymże serwerze oraz ułatwia to grę.

ArKaTeL
Wiadomość [#93]: 01.11.2006 o 08:57

Konto skasowane

Keycrafta to w jakim pliku zmienić i jakconfused.gif

Shunt
Wiadomość [#94]: 01.11.2006 o 18:48

Konto skasowane

Ech, nie można było poszukać?
Keycrafta się nie zmienia, keycraft służy do robienia customkeys, keycraft to program osobny :/
1. Wchodzisz do folderu z W3
2. Znajdujesz plik CustomkeysSample i kopiujesz go
3. Teraz bawisz się w tej kopii i ustalasz tam sobie skróty klawiszowe. Jest to mozolna rzecz, ale jak chcesz mieć swoje, to musisz na to poświęcić trochę czasu.
4. Zmieniasz nazwę tego pliku (co go pozmieniałeś) na Customkeys.txt i zostawiasz w głównym folderze z grą.
5. Włączasz Warcrafta, wchodzisz w opcje i klikasz na opcję "Użyj własnych skrótów klawiszowych"
I już.

A jeśli ściągnąłeś z internetu gotowe CustomKeys, to po prostu wrzucasz je do folderu z grą i robisz to samo, co w punkcie 5.

ArKaTeL
Wiadomość [#95]: 01.11.2006 o 18:55

Konto skasowane

Co do punktu drugiego to gdzie go mam skopiowaćconfused.gifA jak już zrobię te skróty to wchodzę tam gdzie jest warcraft czyli: dysk lokalny F>program files>warcraft>i tam wrzucam takconfused.gif

Bart_Illidan
Wiadomość [#96]: 26.11.2006 o 09:59

Konto skasowane

nie, wrzucasz do ź:/the sims/tapety/
(sry nie moglem sie powstrzymac... zadajesz tka inteligentne pytania z tym gdzie wrzucic ze az mnie zabilo)
a plik kopiujesz gdzie chcesz to chyba logiczne ...

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
ArKaTeL
Wiadomość [#97]: 26.11.2006 o 12:01

Konto skasowane

Coś mi nie idzie,:
1.wchodzę do CustomKeys
2.zmieniam np. burrow-C na burrow-G
3.zapisuje
4.wchodzę do Warcraft 3
5. ustawiam użyj własnych skrótów klawiszowych i mam tak jak se ustawiłem confused.gif

Eccentric
Wiadomość [#98]: 26.11.2006 o 13:44

Konto skasowane

Dokładnie tak - no i w czym tu jest problem?

ArKaTeL
Wiadomość [#99]: 26.11.2006 o 15:54

Konto skasowane

Shunbt mi to trochę inaczej wytłumacxzył z kopiwaniem, a ja się pytam czy tak nie może byćconfused.gif

Eccentric
Wiadomość [#100]: 26.11.2006 o 16:45

Konto skasowane

Tak też może być, ale tylko wtedy, gdy masz doświadczenie i wiesz co robisz. Jeśli nie, robisz wspomnianą kopię (w zasadzie zawsze opłaca się ją robić) - jak coś sknocisz, to możesz wtedy przywrócić poprzednie ustawienia.

REKLAMA
Strona 5 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :