Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 12:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [WIELKIE FAQ]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
HugoN
Wiadomość [#61]: 30.12.2005 o 20:53

Konto skasowane

No teraz to wszystko jasne dzięki.

HugoN
Wiadomość [#62]: 28.02.2006 o 15:00

Konto skasowane

unknoweUS napisał:
hi
Czy sa pirackie serwery Battle.net, a jak tak to gdzie mogę zdobyć adresy ?
Nie ma, a jeżeli są to napewnio źle trafiłeś.
malutki blad w napewno
i drugie serwery sa, chociaz ich nie popieracie ale faq to powinno mowic prawde

Też uważam, że FAQ powinno mówić prawdę więc odpowiem Ci na to pytanie może nie dokońca takiej odpowiedzi oczekujesz. Otóż takie serwery istnieją bo sam na jednym grałem i szczerze Ci radze nie graj na nich to nie ma sensu bo działają one na zasadzie że połączenie jest przekierowywane tak, że jeden z graczy jest serwerem co powoduje, że jeden może mieć lagi a drugi ich mieć nie może choćby chciał. Ale zanim się podłączysz do jakieś gry to minie z 5-10 min bo w większości przypadków zaraz po rozpoczęciu gry wyskakuje Ci komunikat, że połączenie zostało zerwane dzieje się tak w stosunku 5:1 oczywiście na korzyść przerywania połączenia to może naprawdę zniechęcić do gry. Nie podam Ci jak można się do takich serwerów podłączyć ale mam nadzieję, że tą moją wypowiedzią Cię choć trochę do nich zniechęciłem.

PS: Sorry, że tak jedno pod drugim ale w taki sosób będzie lepiej przemawiało niż jakby przed tym były jakieś podziękowania jak te co post wyżej napisałem i wskoczy na góre strony.

[Edycja - HugoN w 28-02-2006 o 15:02]

Kerath
Wiadomość [#63]: 02.03.2006 o 20:04

Konto skasowane

Pytanie z problemem natury technicznej...więc xP
Kiedy ściągam jakikolwiek replay z replays.com i próbuję go rozpakować pojawia mi się następujący komunikat:
http://img210.imagesha(...)00mg.jpg
Używałem WinZipa,WinRara i Total Commandera i za każdym razem error. Ściągałem pierwsze lepsze preplaye i nadal to samo sad.gif
HELP Me xP

deymos
Wiadomość [#64]: 02.03.2006 o 21:15

Konto skasowane

heh ,niechce nic mowic ale moze by tak sciagnac replaye do folderu /warcraft III/replays ?biggrin.gif a nie na pulpit ;o

replaye nie są pakowane niczym bo zajmuja max 200kb

[Edycja - deymos w 02-03-2006 o 21:16]

Kerath
Wiadomość [#65]: 02.03.2006 o 21:29

Konto skasowane

Dziękuję xP Zapamiętam na przyszłość ! xD

deymos
Wiadomość [#66]: 03.03.2006 o 14:24

Konto skasowane

i co działają już?

Doomforge
Wiadomość [#67]: 03.03.2006 o 14:27

Konto skasowane

nic nie łapię. Replay mozna ściągnąć wszędzie (ja zapisuje na pulpit) a otwiera się dwuklikiem, bo od któregoś patcha rozszerzenie replaya jest połączone z plikiem war3.exe . Zrób reinstal wara, ściągnij najnowszy patch i koniec problemu.

Kerath
Wiadomość [#68]: 03.03.2006 o 20:03

Konto skasowane

Reinstall i Patch 1.20c nic nie dał xP Jak zapisuje na pulpit to nie działa i nie chce się włączyć (komp bierze go za spakowany plik i na chama wali go win.rarem :P). Jak zapisuje w folderze Replays to też nic nie daje CHYBA ŻE nadpisze ten plik na plik "LastReplay"...wtedy i tylko wtedy działa =.= (I wychodzi na to że mogę mieć tylko jednego repa xD)

Doomforge
Wiadomość [#69]: 03.03.2006 o 20:07

Konto skasowane

prawy klik, "otwórz za pomocą", "inny program", poszukaj war3.exe, voila.

[Edycja - Doomforge w 03-03-2006 o 20:08]

Bart_Illidan
Wiadomość [#70]: 04.03.2006 o 12:49

Konto skasowane

moim zdaniem to jest pr0blem ze sciaganiem pliku bo chyba zapisuje ci jako download.php? jakie przegladarki uzywasz i czy uwywasz jakiego getrighta?

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Kerath
Wiadomość [#71]: 04.03.2006 o 13:46

Konto skasowane

Zgadza się. Zapisuje mi go jako download.php. Używam Internet Explorer. A teraz sprawdzę co da jeśli odinstaluje FlashGeta xP

[Edit] No i nic xP Dalej tak samo =.=

PS. Mam pytanie co do jednego wyrażenia w slangu Warcrafta...co to znaczy "IMBA" ? :>

[Edycja - Kerath w 04-03-2006 o 15:22]

deymos
Wiadomość [#72]: 04.03.2006 o 16:16

Konto skasowane

Imbalanced , znaczy nie zbalansowany , za dobry ,trudny do pokonania itp. na przykład Dark Knight jest imba ;p

IkariShinji
Wiadomość [#73]: 04.03.2006 o 17:36

Konto skasowane

eeeeconfused.gif
Dark to jest ranger, a knight to jest DEATHtongue.gif
a i czemu IMba a nie INbaconfused.gif

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
deymos
Wiadomość [#74]: 04.03.2006 o 19:38

Konto skasowane

jejciu ;p zawsze mi się myli wszystko sad.gif

Bart_Illidan
Wiadomość [#75]: 04.03.2006 o 20:51

Konto skasowane

Kerath napisał:
Zgadza się. Zapisuje mi go jako download.php. Używam Internet Explorer. A teraz sprawdzę co da jeśli odinstaluje FlashGeta xP

[Edit] No i nic xP Dalej tak samo =.=

PS. Mam pytanie co do jednego wyrażenia w slangu Warcrafta...co to znaczy "IMBA" ? :>

[Edycja - Kerath w 04-03-2006 o 15:22]

czyli albo:
a) skrypt jest zle napisany (tego bym nie obstawial na tak duzym i popularnym serwisie)
b) wystąpiły jakies błędy w pracy serwera i interpretacji php (kazdemu moze sie zdazyc ale to powinien byc jednostkowy przypadek)
c) problemy sprawia twoja przegladarka... próbowales sciagac zwyklym standratowym explorerowski downloaderem? i jakiego masz IE, 6 czy starszego? ew. sprobuj temu plikowi download.php zmienic nazwe na cokolwiek z rozszerzeniem *.w3g

Doomforge
Wiadomość [#76]: 04.03.2006 o 21:10

Konto skasowane

IkariShinji napisał:
a i czemu IMba a nie INbaconfused.gif

imbalanced - niezbalansowany
inbalanced - niezrównoważony

Kerath
Wiadomość [#77]: 04.03.2006 o 22:08

Konto skasowane

Bart_Illidan napisała) skrypt jest zle napisany (tego bym nie obstawial na tak duzym i popularnym serwisie)

Ja też nie... :P
Bart_Illidan napisałb) wystąpiły jakies błędy w pracy serwera i interpretacji php (kazdemu moze sie zdazyc ale to powinien byc jednostkowy przypadek)

Ale taki przypadek trwałby 2 dni ?
Bart_Illidan napisałc) problemy sprawia twoja przegladarka... próbowales sciagac zwyklym standratowym explorerowski downloaderem? i jakiego masz IE, 6 czy starszego? ew. sprobuj temu plikowi download.php zmienic nazwe na cokolwiek z rozszerzeniem *.w3g

Tak próbowałem, IE6 ...dodałem końcówkę w3g i DZIAŁA ! ^^ :* ^^ Dziękuję najszczerzej jak potrafię xP :* ^^

//a IMBA mogłeś sobie sprawdzić tu: http://forum.battlenet(...)ID=16821 tongue.gif po to ten temat służy, jakbyś miał pytania co do pojęć niezamieszczonych tam, to koniecznie napisz w tamtym temacie o nich!

[Edycja - Shunt w 04-03-2006 o 23:13]

Doomforge
Wiadomość [#78]: 12.04.2006 o 23:00

Konto skasowane

P: Gdzie znaleźć cracka do wersji 1.20d
O: Za takie pytania ban bez ostrzeżenia i skasowanie tematu ~~ [pewnie posypie się ich teraz masa]

P: Dlaczego nie mogę spatchować gry?
O: Bo masz cracka albo pirata, proste. Jeśli wyskakuje Ci błąd związany z jakąś mapą, to poproś kogoś żeby Ci ją przesłał.

[Edycja - Doomforge w 12-04-2006 o 23:03]

Jabuk
Wiadomość [#79]: 09.05.2006 o 22:29

Konto skasowane

HugoN napisał:
PogromcaKelt napisał:
Czy jest mozliwosc grania na BN z oryginalnym CDkiem ale bez oryginalnej plyty?

Tak sam tak robiłem grałem na piracie mają CD-keya kumpla bo chciałem sprawdzić jak mi BN działa i czy warto wydawać kase, okazało się co nie powino dziwic,, że warto.

Odwracam pytanie - czy można grać z orginalną płytą i nieorginalnym cd-keyem? ;]
Pytam na przyszłość, gdybym kiedyś miał net przy 2 kompach :>>

Bart_Illidan
Wiadomość [#80]: 10.05.2006 o 06:56

Konto skasowane

nie na bn

REKLAMA
Strona 4 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :