Dziś jest: Sobota, 7 grudnia 2019, godzina 18:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [WIELKIE FAQ]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
ulti15
Wiadomość [#41]: 11.02.2004 o 13:08

Konto skasowane

to sie nazywa niszczenie mienia ;O

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Pietras
Wiadomość [#42]: 30.06.2004 o 19:20

Konto skasowane

Pytanie: Co zrobic jak Warcraft mi się wiesza w trakcie gry ?
Odpowiedź: Wystarczy kupić sobie lepszy sprzęt.

Pytanie: Jak uruchomic Warcrafta ??
Odpowiedź: Jeśli chodzi o RoC trzeba dwukrotnie kliknąć Lewym przyciskiem myszy w ikonkę z Orkiem uprzednio wkłądając do czytnika płytę CD z tą właśnie grą. Sytuacja powtarza sie w TfT lecz tam należy kliknąć na ikonkę przedstawiającą Księcia Arthasa po spożyciu maryśki smiley.gif

Pytanie: Za ile mogę najtaniej kupić WC3 RoC & TfT przez internet ?
Odpowiedź: Za 92 zł
//ja ze swojej strony polecam www.play.com.pl - ostatnio widzialem zestaw roc + ft za 85 zl

Pytanie: Jak zrobić żeby gra działała (mam pirata i cracka na dysku).
Odpowiedź: Kliknij jeden raz Prawym Przyciskiem Myszy na plick cracka i wybierz opcję usuń, a później OK. Idź do najbliższego sklepu komputerowego i zakup orginał. Później zainstaluj. Gwarantuje że na 100% będzie działał jśli uruchomisz tak jak napisane jest w drugim pytaniu.

Może jeszcze coś dodam jak mi się będzie chciało.

[Edycja - cypis w 30-06-2004 o 19:44]

WesZ
Wiadomość [#43]: 20.07.2004 o 15:30

Konto skasowane

Pietras napisał:
//ja ze swojej strony polecam www.play.com.pl - ostatnio widzialem zestaw roc + ft za 85 zl

+15 złotych wysyłki

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
cypis
Wiadomość [#44]: 20.07.2004 o 15:48

Konto skasowane

Jesli juz, to 10. Poza tym koszty przesylki to chyba normalna rzecz i nie ma co na ten temat dyskutowac?

Shunt
Wiadomość [#45]: 28.09.2004 o 21:35

Konto skasowane

P: Gram sobie i w pewnym momencie mi wysiadają wszystkie efekty dźwiękowe - musze ręcznie wchodzić do opcji dźwiękowych i zaznaczyc "włącz efekty dźwiękowe" lecz po chwili znowu mi się głos wyłącza. Co się dzieje?
O: Komenda alt + S jest odpowiedzialna za wyłączanie i włączanie odgłosów - prawdopodobnie rozmawiasz z kimś akurat po polsku i używasz litery ś - przez co sobie wyłączasz i włączasz dźwięk - aby tego uniknąć pisz bez ś lub pamiętaj jak włączyc spowrtoem dźwięk szybko smiley.gif

Napisałem to bo do jakiegoś czasu miałem taki problem i był bardzo uciążliwy smiley.gif

XARDAS
Wiadomość [#46]: 28.09.2004 o 21:39

Konto skasowane

Też kiedyś taki miałem tongue.gif

Shunt
Wiadomość [#47]: 13.02.2005 o 21:29

Konto skasowane

(pewnie było, ale żeby mieć pewność zamieszczam jeszcze raz...)
P: Dodatkowa kampania orków - nie wiem skąd ją ściągnąć. Jak mogę uzyskać nestępne akty przygód Rexxara?
O: Akt 2 i 3 znajdują się w oficjalnym patchu. Wprowadzono je w wersji patcha 1.13 - więc w patchu 1.13 i w każdym następnym znajduje się ta kampania. Wystarrczy tylko pobrać patcha i zainstalować go.

Kerath
Wiadomość [#48]: 29.10.2005 o 20:28

Konto skasowane

(Uwaga lamerskie pytanie biggrin.gif )
Albo mam coś nie tak z grą albo jestem n00b ^^ A więc...........
Jak sprzedać artefakty w sklepie ?? Bo kupić mogę bez problemu ale sprzedawać już nie :/ (chodzi mi o sklep budowany w mieście a nie ten Gobliński :P)

Bart_Illidan
Wiadomość [#49]: 29.10.2005 o 21:46

Konto skasowane

bierzesz itemka tak jkabys go chcial wyrzucic i klikasz na sklep

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Kerath
Wiadomość [#50]: 29.10.2005 o 21:48

Konto skasowane

LoL xD xP
Na to nie wpadłem... lol.gif

BuBu
Wiadomość [#51]: 29.10.2005 o 21:48

Konto skasowane

czyli prawy klik na itemka i lewy klik na sklep

Szymoon
Wiadomość [#52]: 30.10.2005 o 12:58

Konto skasowane

Jakie są podstawowe zalety i wady poszczególnych ras?
(np. ta i ta ma najlepsze jednostki latające ale...).

Zadałem to pytanie bo w każdej grze mam problem z wyborem. Dziękuję za wyrozumiałość biggrin.gif.

Do notki poniżej:
By nie kontynuować offtopa (przepraszam ;-) ) odpowiem tutaj.
Najbardziej podobają mi się elfy: ale nie potrafię znaleźć ich zalet - z undeadami ZAWSZE przegrywam z kretesem.
Najlepiej idzie mi ludźmi. Ale oni są tacy... "zwyczajni". Wiesz jak to jest: niektórzy zawsze w każdej grze grają ludźmi, inni nigdy tego nie robią. Ja jestem z tych drugich. :/

[Edycja - Szymoon w 30-10-2005 o 16:09]

Shunt
Wiadomość [#53]: 30.10.2005 o 15:37

Konto skasowane

To raczej nie jest miejsce na takie niekonkretne pytania i odpowiedzi - lepiej byłoby założyc nowy temat, co jednakże byłoby również złym posunięciem bo tematów z takim pytaniem było już sporo i pewnie dałoby się je znaleźć na forum...
Wady i zalety ciężko wymienić - wszystko zależy jak się daną rasą gra... Jak umiesz nad poszczególnymi rzeczami "panować"... Jak chcesz takie cechy różnych ras to po prostu przeczytaj instrukcję smiley.gif Tam są takie ciekawostki, że np. Nieumarli mogą budować tylko na spaczonej ziemi itp. Wszystko zależy od twojego stylu gry...
A jeśli nie umiesz się kompletnie zdecydować, to zrób coś bardzo fajnego - znajdź sobie rasę, której np. wygląd Ci się podoba (np. orkowie, bo są tacy męscy i spoceni tongue.giftongue.giftongue.gif) i potem się po prostu naucz nimi dobrze grać biggrin.gif

PogromcaKelt
Wiadomość [#54]: 12.11.2005 o 11:08

Konto skasowane

Czy jest mozliwosc grania na BN z oryginalnym CDkiem ale bez oryginalnej plyty?

HugoN
Wiadomość [#55]: 29.12.2005 o 21:48

Konto skasowane

PogromcaKelt napisał:
Czy jest mozliwosc grania na BN z oryginalnym CDkiem ale bez oryginalnej plyty?

Tak sam tak robiłem grałem na piracie mają CD-keya kumpla bo chciałem sprawdzić jak mi BN działa i czy warto wydawać kase, okazało się co nie powino dziwic,, że warto.

Ja sam mam problem ponieważ w trakcie gry nagle zmienia mi się ustawienie klawiatury tzn. najprościej ujmując z polskiego(programisty) na polski co jest bardzo denerwujące ze względu na bindy. Od razu wspomne, że w windowsie nic się nie zmienia i żeby to naprawić wystarczy uruchomić gre ponownie ale to nie zmienia faktu, że w trakcie gry to może przeszkadzać.

Doomforge
Wiadomość [#56]: 29.12.2005 o 22:10

Konto skasowane

wciśnij ctrl+shift po prostu może jak ci sie zmieni język? :P

Shunt
Wiadomość [#57]: 30.12.2005 o 01:21

Konto skasowane

W ogóle usunąłeś skróty klawiszowe do zmiany języka, prawda?

HugoN
Wiadomość [#58]: 30.12.2005 o 11:59

Konto skasowane

Shunt napisał:

Nie bardzo mogę rozkminić o co Ci w tej wypowiedzi chodzi może mógłbyś się jaśniej wyrazić?

Audytor
Wiadomość [#59]: 30.12.2005 o 16:13

Konto skasowane

HugoN napisał:
Shunt napisał:

Nie bardzo mogę rozkminić o co Ci w tej wypowiedzi chodzi może mógłbyś się jaśniej wyrazić?

wydaje mi sie ze MU czyli Panu Shuntowi chodzi o ctr+shift ;D

Shunt
Wiadomość [#60]: 30.12.2005 o 17:47

Konto skasowane

W Windowsie XP:
Start->Ustawienia->Panel Sterowanie->Opcje regionalne i językowe
Następnie tam zakładka języki, klikasz na "SZCZEGÓŁY", tam ustawiasz język domyślny na Polski-Programisty i klikasz na dole na "USTAWIENIA KLAWISZY". Następnie wybierasz "PRZEŁĄCZ MIĘDZY JĘZYKAMI" i "ZMIEŃ SEKWENCJĘ KLAWISZY" - teraz już tylko zrób tak, aby obie opcje były odznaczone - i już ie powinno być problemów.
Jeśli działasz w innym systemie to niestety nie mogę Ci pomóc :/

REKLAMA
Strona 3 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :