Dziś jest: Piątek, 24 stycznia 2020, godzina 19:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: T&T, Rapture, Trucizny

Kakarato
Wiadomość [#1]: 12.11.2009 o 10:10

Konto skasowane

Witam.
Mam do Was kilka pytan dokladnie 3.
Ostatnio zaczalem troszke raidowac. Wiaze sie to z uzywaniem nowych skili. I tu mam pierwszy problem. Do niedawna nawet nie zdawalem sobie sprawy o idtnieniu smiley.gif tego skila, a mianowicie "Trick & Trade" z opisu wynika ze (jak dobrze rozumiem) moge przezucik thear ze mne na innego czlonaka druzyny (rozumiem tanka). Jednakze nie mam pomyslu, koncepcji kiedy taki skil uzywac. Na forum tez malo o nim jest. Nie wiem jakie skutki moze to przyniesc (dla mnie i w/w tanka)? Moze Wy macie pomysly kiedy to stosowac. Znalazlem spoto macr i addonow na niego wiem wydaje mi sie ze moze byc potrzebny biggrin.gif

Kolejna sprawa to Rapture. Jest to moj podstawowy finisher na bossach, oczywiscie 5-cio punktowy. Odpalam go za kazdym rezem kiedy sie konczy. Jesli mam aktywne SnD (pow.10s) i sporo Rapture to wale Evi. Wielu z Was wiele razy wypowiadalo sie ze Rapture w pve to podstawa. Niby taka podstawa a na Recount obrazen od niego zadaje ok 2,5% porównywalnie jak od Evi. Nie wiem czy oprucz obrazen naklada moze na bossa jakiegos debufa czy co ale jak dla mnie to przereklamowana sprawa. Pewnie o czyms nie wiem albo cos zle robie dlatego pytam sie Was jak dokladnie wygladaja obrazenia z Rapture.

I ostatnie bardzo szybkie pytanie (pvp)
Czy ktos z Was probowal na arenkach zakladac dedly poison w walce przeciwko rogalom? By nie mogli uciec w sthelth. Jak to sie ma do sensownosci takiego ustawienia trucizn np W/D lub M/D przeciwko zestawom rogal+caster

Prowler
Wiadomość [#2]: 12.11.2009 o 14:21

Konto skasowane

co do 3 pytania:
cloack ściągnie poisona, dlatego lepiej zarzucić rupture.

[Edycja Prowler - 12.11.2009 o 14:21]

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
raziel666
Wiadomość [#3]: 12.11.2009 o 14:55

Konto skasowane

naprawde nie masz zielonego pojecia kiedy moze przydac sie tott? /facepalm
standardowo rzucasz go na tanka przed pullem. wtedy gwarantujesz sobie dwie rzeczy - dodatkowy threat dla tanka (lepszy niz jakies md huntera) + nie martiwenie sie w ogole o overagro bo przez pierwsze 6 sec walki ty zrobisz 0 threata a tank o wiele wiecej niz powinien (bo dostanie jeszcze twoj threat), proste?
dodatkowo osoba, na ktora rzucasz tott dostaje +15% dmg done na 6 sec. w czasie walki mozesz to rzucac innym dpsom aby zwiekszyc dps calego raidu (teraz moze malo osob sie w to bawi bo oddajesz swoje 15e zeby dac komus paredziesiat dpsa ale spojrz na setbonus t10! tott bedzie dawal ci energie zamiast jej zabierac. umawiasz sie wtedy z innym rogalem i w czasie walki dajecie na siebie totta co 30 sec. dps kazdego z was wzrasta srednio o 3% (a mozna to jeszzce zglyphowac) + dodatkowa energia. zacznij wiec sie oswajac z tym skillem jesli chcesz grac pve.

RUPTURE NIE RAPTURE FFS!!!!!!!!
rupture do tej pory byl bez gadania najlepszym finisherem. jego przewaga nad evi? po pierwsze jest to dot a nie fizyczny atak wiec nie wplywa na jego sile to ile armora ma twoj cel. po drugie jest to dot-bleed a istnieje silny buff bleedow od warkow arms i feral drootow +30% dmg z bleedow. kiedy evi walnie za 3-4k non crit, 7-8k crit rupture zada ~7k zawsze (zglyphowany jeszcze wiecej). dodaj do tego bonus za t8 (rupture moze critowac) i masz bezkonkurencyjny finisher. dlaczego napisalem do tej pory? teraz mozna zebrac sporo armor penetration sprzetu. mozna go zebrac tak duzo ze silne, fizyczne ataki wysuja sie na czolo. ztalentowane i zglyphowane evi ze duuuuza iloscia armor penetration sprzetu i critem (evi, ktore nie critnie to zmarnowane 5cp ;p) moze zadac wiekszy dmg niz rupture. teoretycznie z najlepszym sprzetem jaki mozna zebrac evi > rupture.

Madness is the gift, that has been given to me!
Kakarato
Wiadomość [#4]: 12.11.2009 o 15:28

Konto skasowane

Super.
Dziekuje za odpowiedzi.
Wydaje mi sie ze juz wszytko jasne teraz juz tylko zostaje mi wdrozyc wasze uwagi w zycie.

Igor
Wiadomość [#5]: 13.11.2009 o 11:15

Konto skasowane

jak Ty grales do tej pory? smiley.gif
toz skryte wrzucenie TotT na np. maga to podstawa dobrego poczatku kazdego heroica od kiedy wszedl ten skill hehehehe
no chyba, ze to pug, to lepiej nie smiley.gif

Khatill
Wiadomość [#6]: 13.11.2009 o 20:03

Konto skasowane

Raziel jestes bardzo pomocny -takich właśnie informacji wszyscy oczekujemy na tym forum.Dzięki miszczubeerchug.gif

ToBeOrNotToBe
Franiu
Wiadomość [#7]: 15.11.2009 o 16:36

Konto skasowane

Jeżeli jesteś w muti specu to nie używasz evi na finishu tylko env. Evi to skończony szajs, env doda Ci więcej dps bo praktycznie każdy poison będzie odrazu wchodził (MH deadly, OH instant).
Dodatkowo, envenom resetuje SnD tak samo jak evi.

Co do TotT zawsze używaj na tanku przy masowym pullingu. Wtedy można bezpiecznie spamować Fan of Knives.

Train simulator bitch muthafucka whatcha know, train simulator bitch watch dat train go
Pull up to the station yeah I'm on time, stackin' mad chicks as they hop on my line
I ride trains all day like it's my muthafucking day, just give me the controls and I muthafucking take off
Cuz every driver knows a train needs some lovin' 102 hours played I regret nothin'
Igor
Wiadomość [#8]: 16.11.2009 o 09:02

Konto skasowane

Franiu napisał
Jeżeli jesteś w muti specu to nie używasz evi na finishu tylko env. Evi to skończony szajs, env doda Ci więcej dps bo praktycznie każdy poison będzie odrazu wchodził (MH deadly, OH instant).
Dodatkowo, envenom resetuje SnD tak samo jak evi.

Co do TotT zawsze używaj na tanku przy masowym pullingu. Wtedy można bezpiecznie spamować Fan of Knives.

eeeee...
MH instant, OH deadly bym proponowal, lepiej bedzie :P
Env nie resetuje SnD, tylko je odswieza. tak samo jak Evi :P
Evi nie jest wcale skonczonym szajsem, ale Env jest lepszy, niemniej bywaja sytuacje kiedy mozna uderzyc Evi :P
reszta mniej wiecej sie zgadza biggrin.gif

Kakarato
Wiadomość [#9]: 16.11.2009 o 10:54

Konto skasowane

2 Onyxie od momentu zastosowania sie do Waszych porad i az nie moge uwierzyc srednio 1k dps wiecej robie !
Jeszcze sie lapie na tym ze zle ocenie wbijanie sie combo pointsow i zdarza mi sie czekac chwile na 5-cio punktowe rapture. Ale ogolnie jest git. Onyxia srednio 6k dps biggrin.gif.
A wg Was kiedy powinienem odnawiec Rapture (jak ile sekund zostanie, lub jak juz sie skonczy). Ja teraz odnawiam SnD jak mam 5cp i ponizej 10s, a rapture jak mam 5cp i ponicez 5s.
A co do poisonow na pve to chyba lepiej wbijac WP. Podpatrzylem to u kilku raidujacych rogali i rzeczywiscie damage z WP robie wiekszy (nieznacznie) od IP

[Edycja Kakarato - 16.11.2009 o 10:56]

Izmop
Wiadomość [#10]: 16.11.2009 o 11:40

Konto skasowane

Zależy od twojej energii kiedy odnawiasz. Nie ma sensu odnawiać szybciej jeśli poziom twojej energii jest niski. Poczekaj sobie pare sekund, energia dojdzie do 80 - 90 i dopiero wtedy decydujesz envenom czy rapture. Nie wiem czy jakiś addonów używasz, ale polecam takie, które Ci wywalą pasek Slice Dice, Rapture i energii. Do tego addon z combo pointami też przydatny.

Zaczni jeszcze stosować vanisha, na starcie walki zawsze w stealth jesteś.. wychodzisz i masz przez te 20 sekund zwiększoną regeneracje energii o 30%. Więc w momencie kiedy te 20 sekund przeleci wal vanisha i znowu się ciesz 20 sekundami lepszej regeneracji. Potem co CD powinieneś tego używać.

AAAA ty grasz assa czy combat? bo to z vanishem to wiadomo że assa.
A co do poisonów to WP / Deadly w combat, Instant / deadly w assa i tyle

[Edycja Izmop - 16.11.2009 o 11:42]

Kakarato
Wiadomość [#11]: 16.11.2009 o 12:04

Konto skasowane

w asa gram pvp
w combat pve
zazwyczaj zaczynam w vanish potem jednak wole go sobie zostawic jak jakims cudem jakis add by sie na mnie zucil smiley.gif takie juz moje zboczenie wole byc ubezpieczony.
Mam kilka addonow (pokazuja czasy) Ten od punktow combo wylaczylem (nie lubie zbotniego przesycenia na ekranie smiley.gif

Ok w takim razie juz wszystko dla mnie jasne. Sam nie wiem czemu wczesniej nie urzywalem T&T teraz juz wiem ze to podstawa.
Bardzo Wam dziekuje za pomoc.
Jak dla mnie temat mozna zamknac (chyba ze moze ktos miał by jakies inne dobre rady ale nie wiem czy juz we wczesniejszych tematach o nich nie pisano wiec byloby to dublowanie postow biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :