Dziś jest: Niedziela, 24 września 2017, godzina 16:03
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Ogólna tablica o StarCrafcie 2 Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Odpowiedź

Temat: Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Pierwsza     <<   <   ... | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |   >   >>     Ostatnia
Hirakir
Wiadomość [#681]: 14.03.2013 o 13:19

nidgy nie grałem w starcrafta a ze tak o nim się duzo słyszało to postanowiłem go sobie kupić.
wracam z empiku z gierką w ręku i sobie czytam a tu szok zrobiłem z siebie idiotę sad.gif
Heart of the swarm nie jest samodzielnym dodatkiem.....
nie mam wings of liberty więc nie podram sobie w dodatek ekstra, więc się tak zastanawiam skoro w opakowaniu dają klucz do wersji próbnej wings of liberty to moze jak zainstluje sobie wersję próbną a potem dodatek i zaloguje się na battle.net to może będzie działać ? czy jedynym rozwiązaniem jest kupno nowego liberty?

PM Email
szymcioooo
Wiadomość [#682]: 14.03.2013 o 13:32

Hirakir napisał
nidgy nie grałem w starcrafta a ze tak o nim się duzo słyszało to postanowiłem go sobie kupić.
wracam z empiku z gierką w ręku i sobie czytam a tu szok zrobiłem z siebie idiotę sad.gif
Heart of the swarm nie jest samodzielnym dodatkiem.....
nie mam wings of liberty więc nie podram sobie w dodatek ekstra, więc się tak zastanawiam skoro w opakowaniu dają klucz do wersji próbnej wings of liberty to moze jak zainstluje sobie wersję próbną a potem dodatek i zaloguje się na battle.net to może będzie działać ? czy jedynym rozwiązaniem jest kupno nowego liberty?

No niestety, nie pograsz bez Wings of Liberty.
Wersja próbna (zwana też od niedawna Starterem) także nie wystarczy do pogrania w Heart of the Swarm.
Jeśli masz pieniążki zainwestuj w klucz do Wings of Liberty - jeśli nie, odłóż Heart of the Swarm na półkę do czasu gdy już będziesz mial Wings of Liberty.
W międzyczasie pograj w starter.
Pocieszające jest to, że podobno całą grę (Wings of Liberty + Heart of the Swarm) można zainstalowac z płyty Heart of the Swarm.
Tak zainstalowanym zestawem podłączasz się do startera.

Ps. Zerknąłem na obecne ceny Wings of Liberty i na pierwszy rzut oka najtaniej znalazłem tu:
http://www.empik.com/starcr(...)imedia-p

[Edycja szymcioooo - 14.03.2013 o 13:44]

PM Email
Hirakir
Wiadomość [#683]: 14.03.2013 o 13:48

szkoda no trudno to idę kupić tego liberty, mimo wszystko to trochę nie fair wydać 130 zł i potrzebować gry która kosztuje drugie tyle...
a zastanawiałem się starcraft 2 czy nowy tomb raider, teraz juz wiem co bym wybrał po.gif

PM Email
nabonid
Wiadomość [#684]: 14.03.2013 o 16:22

HotS to dodatek, wiec nie wiem w czym masz problem. Masz to napisane u gory pudelka.

Ponoc jest bug, ze mozna odpalic misje hots majac WoL i save hots. Jak ktos opanowal podstawy googla to moze znajdzie.^^

[Edycja nabonid - 14.03.2013 o 16:35]

PM Email
Dreathan
Wiadomość [#685]: 20.03.2013 o 01:49

Czy wg was fabula hotsa to kaszana? Nizej sa istotne szczegoly co do fabuly, czytasz na wlasna odpowiedzialnosc.

SPOILER SPOILER

Mnie nie przekonuje jakos ten motyw zemsty, juz nie wpominajac, jak nagle wyrasta narud i tak samo nagle umiera. I na koncu przemowienie wielkiej dobrej kerrigan, ze posiadamy teraz wspolnego wroga. Dla mnie kerrigan to teraz jakis flaczek, gdzie jej przebieglosc, spryt, intrygi z sc/sc:bw?

KONIEC SPOILERA

PM Email
Muntrill
Wiadomość [#686]: 20.03.2013 o 02:08

FOR THE HORDE!

Nie calkiem fajna ta fabuła (nie wiem jak bylo w sc i sc:bw bo grałem tylko lany) pokazuje pare emocji i rozterek jakie w niej siedza ( według mnie ofc) fakt niekazdemu musi sie odrazu podobać jednak mi bardzo podchodzi ona sie zmienila przez te lata

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
PM Email
DanielPTV
Wiadomość [#687]: 20.03.2013 o 13:21

Hej , mam taki problem , Przycina mi starcrafta nie wiem czemu , wcześniej mi nie przycinało , przycinać mi zaczęło od zainstalowania 2 ostatnich patchy (które miały po 3-4gb!) wczesniej grałęm na bardzo wysokich ustawieniach i było w porządku .Mam też drugi problem tez po tych 2 patchach ze czasami serwer jakby nie odpowiadał , tzn wszyscy zawodnicy zostali załadowani a ja jeszcze czekam , pasek zblizy się do połowy i pozniej cisza.... czekam czekam i nic

PM Email
Franiu
Wiadomość [#688]: 20.03.2013 o 13:31

@Dreathan

Fakt, fabuła trochę posysa. Wszystko jest takie trochę naciągane. Dialogi z NPCami też possysają, są suche, jałowe i bez jakichkolwiek emocji (z małymi przebłyskami w paru miejscach). Alexei Stukov został zrobiony "na odp!erdol". Ta postać miała ogromny potencjał który w ogóle nie został wykorzystany. Jim Raynor też się swoimi kwestiami nie popisał (szczególnie w cut-scenkach) facet zachowuje się jak manekin w porównaniu do WoL'a. Jedyna postać z HotS która stanowi jakieś konkretniejsze indywiduum to Abathur. Fakt, że gada trochę jak agent Smith z Matrixa (zimny kalkulant) mi osobiście nie przeszkadza, przeciwnie poczułem klimat tej postaci.

Ogólnie kicz fabuły daje się odczuć po tej misji co Kerrigan znowu stała się mutantem ale dobra, jakoś to łyknąłem. To co mnie dobiło to pojedynek z Duranem (Narud) na to "kto ma więcej many". Nosz quwa mać. A cut-scenka po tej misji to już w ogóle przesada, jakieś wyskakiwanie w powietrze w górę na 30 metrów, sorry to nie jest klimat Starcrafta. To, że Kerrigan jest teraz jedną z najpotężniejszych istot we Wszechświecie rozumiem, ale można było to przedstawić w inny, mniej efektowno-fajerwerkowy sposób.

Nie będę się więcej rozpisywał. Podejrzewam, że cały dodatek byłby dużo lepszy (nie tylko pod względem fabuły) gdyby było tyle samo misji (lub więcej) co w WoL. 20 Misji to jest ZA MAŁO żeby w ogóle coś rozbudować. Można odnieść wręcz wrażenie, że całość została streszczona i tym samym fabuła została okrojona na maxa. A wszystko przez jazgoczących noobów który za jedna z WAD WoL'a wymienili....zbyt dużą ilość misji. Pathetic.

[Edycja Franiu - 20.03.2013 o 13:32]

Train simulator bitch muthafucka whatcha know, train simulator bitch watch dat train go
Pull up to the station yeah I'm on time, stackin' mad chicks as they hop on my line
I ride trains all day like it's my muthafucking day, just give me the controls and I muthafucking take off
Cuz every driver knows a train needs some lovin' 102 hours played I regret nothin'
PM Email
DrunkJeefo
Wiadomość [#689]: 20.03.2013 o 14:12

Franiu napisał
@Dreathan

Fakt, fabuła trochę posysa. Wszystko jest takie trochę naciągane. Dialogi z NPCami też possysają, są suche, jałowe i bez jakichkolwiek emocji (z małymi przebłyskami w paru miejscach). Alexei Stukov został zrobiony "na odp!erdol". Ta postać miała ogromny potencjał który w ogóle nie został wykorzystany. Jim Raynor też się swoimi kwestiami nie popisał (szczególnie w cut-scenkach) facet zachowuje się jak manekin w porównaniu do WoL'a. Jedyna postać z HotS która stanowi jakieś konkretniejsze indywiduum to Abathur. Fakt, że gada trochę jak agent Smith z Matrixa (zimny kalkulant) mi osobiście nie przeszkadza, przeciwnie poczułem klimat tej postaci.

Ogólnie kicz fabuły daje się odczuć po tej misji co Kerrigan znowu stała się mutantem ale dobra, jakoś to łyknąłem. To co mnie dobiło to pojedynek z Duranem (Narud) na to "kto ma więcej many". Nosz quwa mać. A cut-scenka po tej misji to już w ogóle przesada, jakieś wyskakiwanie w powietrze w górę na 30 metrów, sorry to nie jest klimat Starcrafta. To, że Kerrigan jest teraz jedną z najpotężniejszych istot we Wszechświecie rozumiem, ale można było to przedstawić w inny, mniej efektowno-fajerwerkowy sposób.

Nie będę się więcej rozpisywał. Podejrzewam, że cały dodatek byłby dużo lepszy (nie tylko pod względem fabuły) gdyby było tyle samo misji (lub więcej) co w WoL. 20 Misji to jest ZA MAŁO żeby w ogóle coś rozbudować. Można odnieść wręcz wrażenie, że całość została streszczona i tym samym fabuła została okrojona na maxa. A wszystko przez jazgoczących noobów który za jedna z WAD WoL'a wymienili....zbyt dużą ilość misji. Pathetic.

To, że Kerrigan tak skacze zależy od jej umiejętności od czasów WOLa była taka wykoksana więc czepianie się o taki element w filmiku raczej nie wypada. Poza tym to co sądzisz o fabule Blizzard ma gdzieś, oni dostali Twoje pieniądze i mają Cię w dupie smiley.gif

DanielPTV napisał
Hej , mam taki problem , Przycina mi starcrafta nie wiem czemu , wcześniej mi nie przycinało , przycinać mi zaczęło od zainstalowania 2 ostatnich patchy (które miały po 3-4gb!) wczesniej grałęm na bardzo wysokich ustawieniach i było w porządku .Mam też drugi problem tez po tych 2 patchach ze czasami serwer jakby nie odpowiadał , tzn wszyscy zawodnicy zostali załadowani a ja jeszcze czekam , pasek zblizy się do połowy i pozniej cisza.... czekam czekam i nic

Został zmieniona fizyka gry co sprawiło, że gra ma zwiększone wymagania więc polecam zniżyć trochę ustawienia a co do drugiego problemu przyznam, że nie spotkałem się z tym jeszcze więc wina może leżeć po Twojej stronie ale najleiej dzwonić do supportu blizzarda.

PM Email
Franiu
Wiadomość [#690]: 20.03.2013 o 14:26

DrunkJeefo napisał
Franiu napisał
@Dreathan

To, że Kerrigan tak skacze zależy od jej umiejętności od czasów WOLa była taka wykoksana więc czepianie się o taki element w filmiku raczej nie wypada. Poza tym to co sądzisz o fabule Blizzard ma gdzieś, oni dostali Twoje pieniądze i mają Cię w dupie smiley.gif

Zaprawdę fascynujące, że ktoś kto ma 25 lat argumentuje swoją wypowiedź jakby miał 15...W którym miejscu Kerrigan w WoLu jest wykoksana tak jak Ty to piszesz?
I Blizzard nie dostał MOICH pieniędzy tylko sklep internetowy keye.pl

Idź, przepadnij trollu! AKYSZ!

[Edycja Franiu - 20.03.2013 o 14:29]

Train simulator bitch muthafucka whatcha know, train simulator bitch watch dat train go
Pull up to the station yeah I'm on time, stackin' mad chicks as they hop on my line
I ride trains all day like it's my muthafucking day, just give me the controls and I muthafucking take off
Cuz every driver knows a train needs some lovin' 102 hours played I regret nothin'
PM Email
Xardas80
Wiadomość [#691]: 20.03.2013 o 20:56

Multikonto Xardasa80

Franiu napisał
DrunkJeefo napisał
Franiu napisał
@Dreathan

Zaprawdę fascynujące, że ktoś kto ma 25 lat argumentuje swoją wypowiedź jakby miał 15...W którym miejscu Kerrigan w WoLu jest wykoksana tak jak Ty to piszesz?
I Blizzard nie dostał MOICH pieniędzy tylko sklep internetowy keye.pl

Idź, przepadnij trollu! AKYSZ!

[Edycja Franiu - 20.03.2013 o 14:29]

Z tego co pamiętam, to w tym filmiku, gdzie Kerrigan walczy z Zeratulem też skakali, latali itd.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
PM Email
DanielPTV
Wiadomość [#692]: 29.03.2013 o 09:34

jak zwiększyć APM? bo ja mam średnio 80 a to chyba kiepski wynik...

i co to znaczy "skautowali, expowali, cheazowali"?

[Edycja DanielPTV - 29.03.2013 o 09:37]

PM Email
Corpse
Wiadomość [#693]: 29.03.2013 o 12:54

AMP to szybkość z jaką wykonujesz rożne operacje na mapie (inaczej ilość kliknięć na minutę). Samo zwiększenie APM nie znaczy że będziesz grał lepiej. Co z tego że będziesz szybko klikał pomiędzy budynkami jak nie zwiększy to przyrostu Twojej armii lub nie zwiększy wydobycia minerałów. Moim zdaniem lepiej nawet robić wolniej a dokładniej. Zacznij więc od tego by robić rzeczy z głową. Szybkość sama przyjdzie z czasem.
Ja do ćwiczenia tej umiejętności używam tak zwanego "Multitasking Trainera". Znajdziesz to grze w zakładce "Arcade".
Na czym to polega możesz sobie wcześniej zobaczyć na tym filmiku - http://www.youtube.com/watch?v=Rv2ttMD0c1k

Scaut - Scautowanie to umiejętność sprawdzenia tego co robi przeciwnik. Możesz to robić na kilka sposobów w zależności od razy jaką grasz. Na początku rozgrywki wysyłasz jedną swoją jednostkę zbierającą (SCV, Probe lub Dronke) do bazy przeciwnika (szukasz przeciwnika po mapie żeby wiedzieć w ogóle gdzie jest). Wraz z upływem czasu do scautowania tego co robi przeciwnik możesz używać innych jednostek w zależności od razy jaką grasz. Terran ma skan, Protos ma overseera, Zerg często scautuje za pomocą wysłanych do bazy przeciwnika Overlordów.
Tak czy inaczej scaut to coś w rodzaju zwiadu. Dzięki temu możesz być przygotowany na to co gra przeciwnik, jakie ma jednostki lub wiedzieć gdzie na mapie ustawiona jest jego armia. Scautować należy też obszar przed Twoją bazą w poszukiwaniu jakiś ukrytych budynków przeciwnika (Pylonów, StarGatów, Barraków itp.)

Expowanie - to tworzenie na mapie kolejnych przyczółków gdzie wydobywasz minerały. Pamiętaj że im więcej masz kasy tym szybciej możesz budować dodatkowe budynki i tym samym Twoja Armia może rosnąć w siłę i być mocniejsza dzięki inwestycji w up-grady (ulepszania do ataku i obrony). Expowanie to stawianie kolejnych budynków typu Command Center w przypadku Terrana, Nexusa w przypadku Protosa i Hatchery w przypadku Zerga.

Cheese - to niekonwencjonalna strategia Twojego przeciwnika, której głównym zadaniem jest totalnie Cię zaskoczyć. Umiejętnie zagrany cheese pozwala szybko wygrać grę.
Najczęściej spotykane cheese to Cannon Rush grany przez Protosa, 6 pool grany przez Zerga, 2 Barracks push grany przez Terrana (baraki budowane są w pobliżu Twojej bazy.
Jak się przygotować na cheese? Właśnie dzięki Scautowaniu. Jak wiesz co robi przeciwnik to zdążysz się przygotować i wybronić. Wybroniony cheese daje Ci dużą przewagę w początkowym etapie gry co może się przyczynić do odniesienia sukcesu i wygranej.

[Edycja Corpse - 29.03.2013 o 12:57]

[Edycja Corpse - 29.03.2013 o 13:04]

PM Email
nabonid
Wiadomość [#694]: 20.06.2013 o 15:09

PainUser zasnal na streamie. Podbijamy ogladalnosc.^^ http://www.twitch.tv/painuser

PM Email
shammy
Wiadomość [#695]: 29.07.2013 o 17:15

Witam.
Miałbym prośbę do kogoś kto ma konto battle.net ze starterem SC2, żeby mi wysłał na priv swój battletag i umówił się na jakąś datę w celu zdobycia fear of strenght za spawning. W podzięce zrobie to samo z konta gdzie nie mam SC2.
pzdr

PM Email
DanielPTV
Wiadomość [#696]: 20.09.2013 o 14:04

Hej mam takie pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi , mam wersje próbną starcrafta 2 wol i chciałem wreszcie kupić sobie orginała tylko mam taki problem czy kupic wings of liberty czy heart of swarm (interesje mnie tylko muliplayer)
i czy ewentualnie mogę odrazu kupić heart of swarm , ominać wol

PM Email
Festyn
Wiadomość [#697]: 20.01.2014 o 12:00

Jak wygląda obecnie scena Starcrafta 2? Wczoraj zacząłem grać w darmową wersję i myślę nad kupnem pełnej. Czy S2 to tylko pojedynki standardowe(rozbudowywanie bazy i jednostek) czy są też jakieś ciekawe mapy niestandardowe? Chodzi mi o coś takiego jak w Warcrafcie 3, gdzie można było albo grać zwykłe mapy, ale były też setki map graczy(w stylu Dota, footman freenzy, tower defense itp.). I drugie pytanie, jak liczna jest obecna scena S2? Opłaca się kupować teraz grę? Znajdą się gracze do wspólnej rozgrywki?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Festynpl
PM Email
moonrake
Wiadomość [#698]: 21.01.2014 o 14:47

Witam

Jest dokładnie tak jak piszesz, czyli gier niestandardowych jest cała masa i to nawet takich w niczym nie przypominających Starcraft'a.. Jest cala masa Tower Defence, RPG, zręcznościowych, logicznych, kryształków, itd., itp.

Co do ilości graczy to zawsze najwięcej jest po premierze gry/dodatków później ilość spada, ale jest ich wystarczająco dużo aby świetnie się bawić i na poziomie master i początkującym. Ja gram od premiery z małymi przerwami i jedyna odczuwalna różnica to taka, że kiedy ilość graczy spada to zostają Ci najwierniejsi więc rośnie poziom gry i trudniej dostać się do wyższych lig, ale jeżeli nie przeszkadza Ci granie w brązie to będziesz bawił się super.

Są obecnie małe problemy z dobieraniem graczy na równym Tobie poziomie, ale właśnie dziś w nocy wychodzi długo oczekiwana łatka, która ma to naprawić ;)

Co do pytania wyżej to jest już stare ale może ktoś jeszcze ma takie rozterki ;P:
Nie można pominąć WoL. Żeby grać w HotS musisz wcześniej zakupić WoL bo kupując jedynie HotS nie zagrasz w nic. Nie ma czegoś takiego jak dostęp jedynie do zawartości dodatku. Jest to uzupełnienie podstawki i musisz ją mieć aby móc grać dodatek.

[Edycja moonrake - 21.01.2014 o 14:50]

PM Email
REKLAMA
Strona 35 z 35.
Pierwsza     <<   <   ... | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :