Dziś jest: Czwartek, 15 listopada 2018, godzina 15:47
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Ogólna tablica o StarCrafcie 2 Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Odpowiedź

Temat: Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Pierwsza     <<   <   ... | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | ...  >   >>     Ostatnia
fajeczka1906
Wiadomość [#541]: 21.10.2011 o 16:17

Konto skasowane

Z twojej wypowiedzi można wnioskować że jesteś jednym z tych którzy po przegranej grze rzucają (wulg.)mi na lewo i prawo. BRAWO ! Naprawdę pozazdrościć postawy. To że ktoś kupił grę nie oznacza że MA prawo obrażać graczy i mam nadzieję żę blizz o tym doskonale wie. Nie toleruje dzieci neo co nie umieją przegrywać.
Te swoje rady zachowaj dla siebie bo po raz nty kompromitujesz się na tym forum. Czekam z niecierpliwością jak zrobisz to co umiesz najlepiej--> zaczniesz wyzywać.

Dawidowski
Wiadomość [#542]: 21.10.2011 o 16:26

Konto skasowane

fajeczka1906 napisał
Jest możliwość skargi na gracza który: Wyzywa Cię za to że przegrał bądż grasz rasą x ? Pełno takich dzieci na battlenecie i naprawdę blizz musi coś z tym zrobić żeby takie dzieci nie czuły się bezkarne. Jakieś zasady jednak muszą być....

http://eu.blizzard.com(...)yId=8644

Sulphuriell
Wiadomość [#543]: 21.10.2011 o 17:45

Konto skasowane

fajeczka1906 napisał
Z twojej wypowiedzi można wnioskować że jesteś jednym z tych którzy po przegranej grze rzucają (wulg.)mi na lewo i prawo.

To źle wnioskujesz. Jestem jednym z tych, który daje pstryczka w nos cieniasom, którzy bezskutecznie próbują wygrać no skillowymi taktykami i nie są w stanie nawet poprawnie wykonać prostego cheesa. Uprzejmie ich pytam czy są z bronzu itp. itd. potluczony.gif

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
BlekDef
Wiadomość [#544]: 21.10.2011 o 20:03

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Szukasz tej mapy na battlenecie i grasz. Dużo lepsze niż mapy w formie plików.

BlekDef napisał
mapy nie można znaleźć na bnecie?

Cylon_anim.gif

i20918 napisał
Problem w tym że jak nie została opublikowana to nie możesz grać(chyba że sam ją opublikujesz z poziomu edytora ale wtedy jednocześnie się pod nią podpisujesz jako autor).

Liczyłem na to, że Blizzard uwzględnił jakąś alternatywę, ale widzę, że czeka mnie jednak jebanie się z publikowaniem :/ Dzięki.

ShadowDancer napisał
Jeśli ktoś chce grać w nieopublikowaną mapę, to coś mi tu śmierdzi.

Śmierdzi, ale wyszukiwarka map na bnecie, która nie pozwala zaawansowanych ustawień wybrać - np. mapy na >= 8 graczy i ma tylko kiepską miniaturkę, gdzie nawet lokacje początkowe nie są oznaczone.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#545]: 21.10.2011 o 20:41

Konto skasowane

Szukasz mapy w internecie (skoro już znalazłeś) i wpisujesz jej nazwę w wyszukiwarkę.

BlekDef napisał
ShadowDancer napisał
Szukasz tej mapy na battlenecie i grasz. Dużo lepsze niż mapy w formie plików.

BlekDef napisał
mapy nie można znaleźć na bnecie?

No to nie rozumiem, jak ktoś zrobił mapę i nie opublikował? Dziwne trochę.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
fajeczka1906
Wiadomość [#546]: 21.10.2011 o 21:23

Konto skasowane

request authentication failed
Wie ktos o co chodzi ? Chcialem ogladnac blizcona a tu coś takiego....

Sulphuriell
Wiadomość [#547]: 21.10.2011 o 21:33

Konto skasowane

ShadowDancer napisał

Może opublikował, ale np. tylko na serwerach amerykańskich.

BlekDef
Wiadomość [#548]: 21.10.2011 o 21:43

Konto skasowane

ShadowDancer napisał

Jak pisał Sulph. Albo koleś działa na piracie. Albo stworzył te mapy pod pirata i launchera. W każdym razie na bnecie EU map tych nie ma i mam je tylko w postaci plików sc2map.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#549]: 21.10.2011 o 21:45

Konto skasowane

Jak koleś działa na piracie, to ciężko mieć pretensje, że nie może opublikować.

Skoro są z innego regionu, to musisz opublikować. Na pocieszenie dodam, że np. na mapsterze praktycznie wszystkie "konkretne" mapy są publikowane na wszystkich regionach.

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
TheAdas
Wiadomość [#550]: 08.11.2011 o 11:01

Konto skasowane

Mam pytanie, przeszedłem kampanie na jednym komputerze, a teraz gram w SC na drugim, czy jest możliwość przywrócenia ukończonej kampanii na nowym komputerze? Bo chcę pograć w jakieś konkretne misje, a muszę zaczynać od nowa. Słyszałem, że postępy są zapisywane u Blizza i można je jakoś ściągnąć potem, prawdali to? Save'ów z poprzedniego grania raczej nie zdobędę. Gram na tym samym koncie. Wszystkie osiągnięcia etc. są zapisane.

pzdr,

Garik
Wiadomość [#551]: 08.11.2011 o 11:21

Konto skasowane

niestety nie, mam ten sam problem, jedynie aczki zostają zapisane w chmurze

I try play do my best...
coolt
Wiadomość [#552]: 15.11.2011 o 12:48

Konto skasowane

Czy kolor jednostek można zmienić na dowolny w meczu ligowym? Oprócz sposobu "alt + f" .

ac1d
Wiadomość [#553]: 15.11.2011 o 13:34

Konto skasowane

alt+f nie zmienia koloru jednostek -.- to zmienia tylko kolor, jaki jednostki maja wyswietlane na minimapie (przydatne w multi, albo customach, kiedy kolo z kolorem teal chce ci sie przykisic za minsami w naturalu). ogolnie ja polecam grac caly czas na tym (zielony twoj team, czerwony team opp).
a co do zmiany kolorow w meczach ligowych: jak na razie sie nie da. ktorys bedzie red, ktorys bedzie blue. albo sie czlowiek przyzwyczai, albo polecam plants vs zombie

ShadowDancer
Wiadomość [#554]: 15.11.2011 o 14:08

Konto skasowane

Alt+f zmienia kolor jednostek także na ekranie.

ONLY ROCK'N'ROLL

boreks
Wiadomość [#555]: 24.11.2011 o 17:55

Konto skasowane

Witam!!

Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się coś spytać na temat Starcraft II ale UPRZEDZAM że jestem kompletnie zielony w tej kwestii.Otóż niech mi ktoś powie co to znaczy to MMO oraz TPP czy tam TPB bo nie wiem,nigdy nie grałem w starcrafta ale ostatnio sprawdzałem sobie na internecie i mi się ta gra spodobała bardzo.Dodam fakt że gram już 5 lat w Warcrafta III i znam się trochę na tych rodzajach gier.Mam plan aby ją kupić ale jeśli mówicie że to jest tylko jedna kampania i każdą część kampanii trzeba kupować osobno to mi się w ogóle nie opłaca ale mniejsza z tym.

Główną przyczyną napisania tego postu przeze mnie jest to czy mógłby mi ktoś naprawdę wytłumaczyć o co chodzi z tym serwerem Beta bo być może kojarzę to ale nie wiem co to oznacza i to jest mój problem.Czy kupując w sklepach oryginalnego Starcrafta II np Wings of Liberty można normalnie grać przez sieć czy trzeba jeszcze dokupywać jakieś patche?
Wersja Beta mnie ciągle dziwi bo nikt ze znajomych nie gra w tą grę a ja chętnie bym się dowiedział co to znaczy to Beta,to jest jakiś skrót Battlenet czy coś w tym stylu?

PS. Nie śmiejcie się ale naprawdę jestem zielony w tym bo nigdy nie grałem w tą grę a jeszcze te skróty którymi się posługujecie nic mi nie mówią bo się na tym nie znam - Jeśli ktoś mógłby mi to wyjaśnić w skrócie byłym wdzięczny.

Sulphuriell
Wiadomość [#556]: 24.11.2011 o 20:39

Konto skasowane

Ja kompletnie nie wiem o co Ci chodzi z tą całą betą i tymi skrótami biggrin.gif Beta to była w 2010 i trwała kilka miesięcy PRZED wypuszczeniem gry na rynek.

Powiem tak - kupując SC2 w sklepie/klucz na sieci masz pełną wersję - i singiel i multi. Patchy się nie dokupuje, tylko się one automatycznie instalują dostosowując wersje gry do tej, która aktualnie obowiązuje - czyli praktycznie wszystko jak w każdej innej grze.

Co do singla - jest jedna, bardzo długa kampania terran i do tego kilka misji Protossami. Do Starcrafta 2 wyjdą 2 dodatki, jeden zawierający długą kampanię zergów, i drugi zawierający długą kampanię protossów, ale trzeba na nie jeszcze poczekać. Dodatki zmodyfikują także multi.

boreks
Wiadomość [#557]: 24.11.2011 o 23:56

Konto skasowane

No teraz już rozumiem o co chodzi z tym i właśnie tak czułem się jak ty pisząc ten post o co chodzi z tymi skrótami,ja miałem tak samo bo nie wiedziałem co to jest i do czego służy.

A czy kupując Oryginalnego Starcrafta II Wings of Liberty możesz grać w normalnych rozgrywkach Protosami i Zergami czy tylko możesz Teranami? Wiem że w milti można grać wszystkimi rasami ale mi chodzi o taki normalne potyczki z komputerem np tak jak to miało miejsce w Warcraft III rozumiesz o co mi chodzi?

PS. Dziękuję że mi wytłumaczyłeś zadane prze mnie wcześniej pytanie.

BlekDef
Wiadomość [#558]: 25.11.2011 o 00:02

Konto skasowane

Mają pełną wersję gry możesz grać wszystkimi rasami niezależnie od tego, co chcesz grać - skirmish z kompem, gra ligowa, custom jakiś, itd. Jedynym wyjątkiem jest oficjalna kampania, gdzie masz tylko terran i protossów. Ale tę kwestię wyjaśnił już wcześniej Sulph.

Last
boreks
Wiadomość [#559]: 25.11.2011 o 00:04

Konto skasowane

UUFFF dzięki ogromne,teraz już rozumiem!!
Nikt wcześniej nie wiedział o co mi dokładnie chodzi za to wy teraz dodaliście mi otuchy i niedługo kupie pierwszą częśćsmiley.gif

Dzięki wam WIELKIE.

ac1d
Wiadomość [#560]: 25.11.2011 o 00:53

Konto skasowane

to szybciutko, szybciutko, bo druga juz coraz blizej ;-)

REKLAMA
Strona 28 z 35.
Pierwsza     <<   <   ... | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :