Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 02:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Ogólna tablica o StarCrafcie 2 Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Odpowiedź

Temat: Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ...  >   >>     Ostatnia
fajeczka1906
Wiadomość [#521]: 07.10.2011 o 11:56

Konto skasowane

O ile mi się wydaje nie ma czegoś takiego. Możesz to sam wykonać ręcznie za każdym razem. W momencie jak scv jedzie Ci stawiać budynek przytrzymaj klawisz shift i kliknij na minerał. Pojawi Ci się zielona linia do minerałow, to znak że scv po wybudowaniu budynku wróci do zadania jakie jej wykonałeś w tym przypadku do zbierania minerałów. Warto zapamiętać ten trick bo jest naprawdę bardzo przydatny.Nie tylko dla scv ale przy focusowaniu jednostek, blinka, itp.

eloszki
Wiadomość [#522]: 07.10.2011 o 12:05

Konto skasowane

Serdecznie dziękuje. Właśnie oglądałem replay z jakiejs rozgrywki i widziałem że ani przez chwile nie zdarzało się u tego gracza aby SCV stał wolny. Przy moich rozgrywkach i szybkiej rozbudowie nie ogarniałem i miałem momentami 5 wolnych. Zaraz spróbuję z shift.

Rewelacja!!

[Edycja eloszki - 07.10.2011 o 12:27]

ShadowDancer
Wiadomość [#523]: 07.10.2011 o 13:21

Konto skasowane

Wystarczy, że klikniesz prawym na minerał, gdy scv coś buduje.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
i20918
Wiadomość [#524]: 07.10.2011 o 14:04

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Wystarczy, że klikniesz prawym na minerał, gdy scv coś buduje.

Z shiftem lepiej bo nie trzeba czekać aż scv zacznie budowę, można w ten sposób budować tez kilka budynków naraz np : Zaznaczasz grupkę scv(na ok powiedzmy że zaznaczyłeś 9 pracujących przy minereałach) z shiftem wydajesz rozkaz budowy 1 tureta, 1 suply depota i dodatkowych baraków, po czym wciąż trzymając shift klikasz na minerały. Wtedy 3 z 9 scv wybudują w/w budynki i wrócą do pracy. Kiedy teraz o tym myślę zastanawiam się czy gdybym zaznaczył wszystkie scv(z ctr) i użył tego sposobu to czy wydobywające minerały scv miały by większy priorytet niż te które wydobywają gaz, czy może wybierany jest najbliższy ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Krecik
Wiadomość [#525]: 07.10.2011 o 14:07

Konto skasowane

chyba najmniej zajety wpierw jest wybierany, a potem najblizszy

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
i20918
Wiadomość [#526]: 07.10.2011 o 14:30

Konto skasowane

Krecik napisał
chyba najmniej zajety wpierw jest wybierany, a potem najblizszy

Chodziło mi o to czy najpierw wybierane są scv pracujące przy minerałach czy po prostu najbliższe ? Jak dostawiam kilka dodatkowych budynków to zamiast wybierać boxem łatwiej by było mieć wszystkie scv pod jednym hotkeyem i stawiać z shiftem bez obawy że przez przypadek zabiorę robola od gazu.

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
fajeczka1906
Wiadomość [#527]: 07.10.2011 o 16:16

Konto skasowane

W ogóle warto zapoznać się z działaniem shifta bo bardzo pomaga w grze szczególnie w atakowaniu i focusowaniu.

ZeeTox
Wiadomość [#528]: 07.10.2011 o 21:19

Konto skasowane

Shift oszczędza ci jakieś 50 APM :P

Marcinpunk
Wiadomość [#529]: 15.10.2011 o 20:32

Konto skasowane

Czy da się jakoś zresetować grę vs A.I bez konieczności tworzenia nowej? np w celu przećwiczeniu BO lub rozdzielenia scv na początku.

Habu
Wiadomość [#530]: 15.10.2011 o 21:13

Konto skasowane

Wpisz YABOT, skrót -r żeby zresetować grę, masz tam też opcję zapisywania BO.

Garik
Wiadomość [#531]: 16.10.2011 o 11:05

Konto skasowane

nie da sie...
wpisałem i nic

I try play do my best...
Habu
Wiadomość [#532]: 16.10.2011 o 11:47

Konto skasowane

Wiem, że to bardzo trudne =,=

Proszę: http://i.imgur.com/WkcY8.jpg

@2x Down: Nie mogę się uczyć bo muszę za wszelką cenę dopomóc tym mniej ogarniętym, YEAH biggrin.gif

[Edycja Habu - 16.10.2011 o 13:04]

Sulphuriell
Wiadomość [#533]: 16.10.2011 o 11:48

Konto skasowane

HABU, rządzisz chłopie XD

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
ShadowDancer
Wiadomość [#534]: 16.10.2011 o 12:18

Konto skasowane

Habu hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
BlekDef
Wiadomość [#535]: 21.10.2011 o 13:38

Konto skasowane

tl;dr - Dlaczego Blizzard musiał tak skurwić SC2?

Dla tych, co chce się im czytać: w jaki sposób mogę zagrać z kumplami na bnecie w mapę, którą ściągnąłem z serwisu z mapami do SC2 i której to mapy nie można znaleźć na bnecie?

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#536]: 21.10.2011 o 14:54

Konto skasowane

Szukasz tej mapy na battlenecie i grasz. Dużo lepsze niż mapy w formie plików.

ONLY ROCK'N'ROLL

i20918
Wiadomość [#537]: 21.10.2011 o 14:59

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Szukasz tej mapy na battlenecie i grasz. Dużo lepsze niż mapy w formie plików.

Problem w tym że jak nie została opublikowana to nie możesz grać(chyba że sam ją opublikujesz z poziomu edytora ale wtedy jednocześnie się pod nią podpisujesz jako autor).

ShadowDancer
Wiadomość [#538]: 21.10.2011 o 15:04

Konto skasowane

Jeśli ma być opublikowana, to jest ;)
Nie trzeba się pieprzyć z jakimiś plikami, nikt ci nie podrobi mapy, bo zbyt dużo roboty. Zobaczymy tylko jak będzie z usuwaniem nieaktywnych map.

Jeśli ktoś chce grać w nieopublikowaną mapę, to coś mi tu śmierdzi. Poza tym publikując nie podpisujesz się pod nią, tylko umieszczasz ją na swoim koncie. W polu autor możesz wpisać "kubuś puchatek".

ONLY ROCK'N'ROLL

fajeczka1906
Wiadomość [#539]: 21.10.2011 o 15:18

Konto skasowane

Jest możliwość skargi na gracza który: Wyzywa Cię za to że przegrał bądż grasz rasą x ? Pełno takich dzieci na battlenecie i naprawdę blizz musi coś z tym zrobić żeby takie dzieci nie czuły się bezkarne. Jakieś zasady jednak muszą być....

Sulphuriell
Wiadomość [#540]: 21.10.2011 o 15:22

Konto skasowane

buhahahahaha, zasady są takie, że ludzie, którzy cię jadą też zapłacili za grę. Sam nie raz wyśmiewałem gości, którzy robili na mnie fail alliny (marine + scv all in, który nadziewa się na moje banele na rampie - bezcenne XD). Nie chcesz, żeby ktoś cię jechał to mam dla ciebie 2 rady:

1 nie wychodź z domu
2 nie odpalaj komputera

Skoro tak jak piszesz zauważyłeś, że "pełno jest takich dzieci" to chyba sam widzisz, że te "dzieci" stanowią poważną część klienteli blizzarda i mają takie same prawo jak ty do cieszenia się grą.

Sory, ale z tego co wiem nie ma powszechnego obowiązku bycia tym dobrym.

Niedługo ktoś wyciągnie postulat, że jak ktoś nie napisze gl hf to powinien zostać zbanowany potluczony.gif

[Edycja Sulphuriell - 21.10.2011 o 15:43]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
REKLAMA
Strona 27 z 35.
Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :