Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 21:29
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Ogólna tablica o StarCrafcie 2 Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Odpowiedź

Temat: Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Pierwsza     <<   <   ... | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ...  >   >>     Ostatnia
ZeeTox
Wiadomość [#501]: 30.08.2011 o 00:15

Konto skasowane

Ja cisnę na Razer BlackWidow Ultimate + Logitech G9. Klawiatura jest genialna, moim zdaniem dużo wygodniejsza od 6gv2, bo ma trochę mniejszy skok klawisza i przyciski są imo przyjemniejsze w dotyku. Jak testowałem SteelSeries, to przyciski były dość chropowate i troche kłuje w palce przy bardzo szybkim klikaniu (gram na gitarze, więc raczej jestem do tego przyzwyczajony i pierwszy raz się zdarzyło, żeby mi coś takiego przeszkadzało).

Co do myszki, to Logitech G9 jest świetny, ale ja zastanawiam się powoli nad zmianą na DeathAddera albo Imperatora, bo mój G9 jest z pierwszej serii i swoje latka ma, laser zaczyna już się troche zacinać :P

Sulphuriell
Wiadomość [#502]: 30.08.2011 o 07:48

Konto skasowane

Montano napisał
Ciekawy jest ten patent z ciężarkami.

To akurat zbędny bajer lol.gif

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Montano
Wiadomość [#503]: 30.08.2011 o 09:46

Konto skasowane

A jaką podkładkę pod tego logitecha wziąć? Bo na razie mam zwykłą optyczną myszkę i przesuwam ją po blacie biurka z płyty meblowejsmiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#504]: 30.08.2011 o 10:00

Konto skasowane

Ja też. Nigdy nie rozumiałem, po co te podkładki.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
maniek92sw
Wiadomość [#505]: 30.08.2011 o 10:02

Konto skasowane

^Jak bys wyszedl z bronzu to bys wiedzial xD xD A na powaznie grac w FPS-a jakiegos bez śliskiej podkladki to masochizm

Z najtanszych to QCK Steelseries, ale lepiej wez jakiegos Razera. Najlepsze pady podobno maja. Jakis Razer Goliathus czy cuś tongue.giftongue.gif

[Edycja maniek92sw - 30.08.2011 o 10:04]

Success is my only mothafuckin option!
Krecik
Wiadomość [#506]: 30.08.2011 o 11:44

Konto skasowane

z tanszych klawiatur mozesz spojrzec tez na logitech ultrax premium
http://www.gral.pl/Logitech(...)028.html

konstrukcja laptopowa, nie jest to zwykla pionowa membranowka tylko ma taka obudowe do kazdego klawisza jeszcze, zblizone do mechanika troche przez to jest
i sie kurewsko zajebiscie na niej pisze

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Montano
Wiadomość [#507]: 30.08.2011 o 13:17

Konto skasowane

Od żony dostałem zgodę na zakup paru rzeczy co by mi się przyjemniej grało w SC2 i dlatego chcę to wykorzystać, chyba zdecyduję się na to:
http://www.gral.pl/Creative(...)492.html
http://www.gral.pl/Microsof(...)511.html
http://www.gral.pl/Logitech(...)365.html
http://www.gral.pl/Razer+Ve(...)532.html

Muszę tylko jeszcze poszukać najtańszych źródeł zakupu.

Krecik
Wiadomość [#508]: 30.08.2011 o 14:46

Konto skasowane

1te creativy cisna w uszy mocno + czesto psuje sie ten wypinany mikrofon
z wlasnych doswiadczen moge ci polecic gamecoma, ma bardzo duze te y nauszniki nazwijmy i ucho sie cale chowa a nie jest wciskane. osobiscie mam 367, masturbatorem dzwieku nie jestem ale i tak jest lepiej niz glosnik zawsze + ma chowany mikrofon w obudowie
z innych sluchawek warto tez spojrzec na senheizery + np jesli mikrofon potrzebny to jest taki przypinany zalmana, na pclabie cos o tym mozna znalesc

2klawiatura jakas dziwna taka, ale tutaj juz pisalem predzej to sie nie wtracam.

3mysz, jesli ci bedzie w lapie pasowac to sama mysz bedzie dobra, ewentualnie jak pisalem predzej popatrz razery steelseries, albo taniej a4tech

4podkladka wybor indywidualny, ja mam qck steelseriesa 320x270 i jest wypas

przed pewnikiem zakupu poczytaj na necie recenzje o tych rzeczach co wybrales tez

Be original, be yourself
SC2 Profile
maniek92sw
Wiadomość [#509]: 30.08.2011 o 22:34

Konto skasowane

Pytanie:
Mam na myszce Razer Deathadder 2 przyciski po boku pod kciukiem. Czy jak dam na jeden skrot klawisz "5", a na drugi dam "Backspace" to czy to jest makro?? Tzn. czy mnie nie zbanuja, bo mi sie wydaje, ze nie powinni :P

Bo mam taki patent, ze jak jednoczesnie nacisne na klawiaturze zbindowany unit pod "1" oraz na myszce przycisk ze zbindowanym unitem pod "5", to mam APM okolo 2500 hahaha xD xD

Ofc to tylko zaniza skilla, ale jest smiechowe miec w 1 minucie taki apm yabol.gif

[Edycja maniek92sw - 30.08.2011 o 23:04]

Success is my only mothafuckin option!
Krecik
Wiadomość [#510]: 31.08.2011 o 12:45

Konto skasowane

zasada jest taka ze 1 przycisk nie moze wykonac wiecej niz 1 akcji

Be original, be yourself
SC2 Profile
Sulphuriell
Wiadomość [#511]: 31.08.2011 o 22:17

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Ja też. Nigdy nie rozumiałem, po co te podkładki.

Póki ktoś nie zobaczy jak działa dobra mysz, na niezjechanych ślizgaczach, na dobrze dopasowanej podkładce, to się nie dowie. Równie dobrze można by nie rozumieć na co komu abs w samochodzie.

Montano napisał
A jaką podkładkę pod tego logitecha wziąć? Bo na razie mam zwykłą optyczną myszkę i przesuwam ją po blacie biurka z płyty meblowejsmiley.gif

Na pewno niezłe są:

Steelseries 4hd/9hd
Roccat Sota

Dobrych podkładek jest cała masa, może ktoś inny podrzuci Ci jeszcze jakieś opcje, z których korzystał i wie, że są dobre. Sam mam logitecha G9x i podkładkę Steelseries 4HD. Całość działa rewelacyjnie, bez ogródek też powiem, że G9x na kijowych podkładach ślizgała się gorzej niż przeciętna mysz z supermarketu, ale na dobrej podkładce żadna zwykła mysz nawet się nie zbliży do tego komfortu. 4hd to podkładka sztywna, plastikowa, Roccat Sota ma bardzo podobną powierzchnię, ale podkład jest miękki, dzięki czemu można ją normalnie zwinąć w rulon.

maniek92sw napisał
Z najtanszych to QCK Steelseries,

Mam tą podkładkę, ale z logitechem G9 kiepsko współpracuje. Nic zresztą dziwnego - podkładki szmaciane nie są polecane na lasery. Ze ślizgaczami tego logitecha też średnio współpracuje, ślizg jest raczej ciężkawy z tą konkretną myszą.

Jeżeli chodzi o te słuchawki to są całkiem niezłe jak za tą cenę jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Ale nie wiem, po co wydawać tyle kasy na klawiaturę... Ja bym zdecydowanie na Twoim miejscu zdecydował się na zakup zwykłej klawiatury (np. tego logitecha, którego polecił ci kret) i za zaoszczędzone pieniądze pokombinował ze słuchawkami. IMO te klawiatury dla graczy to w zasadzie nic nie dają. Klawiatura jak klawiatura - byle się klawisze fajnie wciskały. Wszelkie makra itp. są IMO totalnie zbędne i w dłuższej perspektywie tylko komplikują proste rzeczy.

Nigdy nie korzystałem z tej podkładki Razera, ale założę się, że jest bardzo fajna.

Co do myszy to już nie będę zachwalać, żeby nie wyjść na fanboja, ale ta mycha to jest to biggthumpup.gif

ac1d
Wiadomość [#512]: 01.09.2011 o 00:18

Konto skasowane

bleh, sulp, z jednej strony piszesz (jak najbardzije slusznie ofkorz), ze trzeba sprobowac dobra myche z podkladka, a z drugiej, ze mozna smigac zwykla klawiatura =) ale, to sie zgodze, zaprezentowany model wydaje is eybyc calkiem fajny, ale to glownie sprawa wlasciciela, czy jemu bedzie odpowiadac. dodam tylko od siebie, ze makra na klawiaturze sa traktowane tak samo, jak na myszce - kombinacja kilku klawiszy jest juz objeta teoretycznie banem - zasada jeden klawisz jedna akcja
co do podkladek, to ja od roku smigam na qck steelseries (mini, potem midi, teraz znowu przesiadlem sie na mini), i do optyka (deathadder respawn) moge z czystym sercem polecic.

Adamixsosx
Wiadomość [#513]: 06.09.2011 o 20:59

Konto skasowane

Ja mam dosyć ważne jak dla mnie pytanie. Dlaczego MIGA mi stream... W sekundzie pojawia sie tak 3 razy czarny ekran i tak cały czas komplenie nie wiem czemu...

Kompa mam dobrego.

Readeon 6970 5 GB
6 GB ramu
Procesor i5 4,8 Ghz rdzeń (pordkecony)
I dysk SSD 120 GB

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
ZeeTox
Wiadomość [#514]: 07.09.2011 o 00:18

Konto skasowane

Miga ci ten stream na own3d.tv czy justin.tv (aka twitch.tv)? Czy na obydwu?

[Edycja ZeeTox - 07.09.2011 o 00:19]

Krecik
Wiadomość [#515]: 07.09.2011 o 00:32

Konto skasowane

driver od grafy najnowszy?

Be original, be yourself
SC2 Profile
Asmodan
Wiadomość [#516]: 07.09.2011 o 23:02

Konto skasowane

//przeniesione:

Hamu napisał
Jako zastanawiam się przed zakupem pełnej wersji gry starcraft2, mam kilka pytan:

1. Chciałbym grać w przyszłości normalne mecze no i ladderowe 2v2 i 1v1, czy w grze jest możliwość wytypowania np. jednej mapy - shattered temple (moja ulubiona) i wyszukiwać potyczek z tylko taką mapą?
2. Pytanie to kieruję do osób, które tak samo jak ja, mają edycję starter - czy wam też nie zalicza punktów/achievementów po przejściu misji w kampanii? W 2 wyzwaniach i grze dowolnej to mam kilka osiągnięć, lecz w kampanii nic mi nie zalicza (mimo, że gram na normalnym poziomie i zabiłem 5 marines Raynorem)
3. Co to jest BO3 i BO5 - czesto widziane w turniejach skróty.

Jak na razie to tyle.
smiley.gif

Ale wtopa. z moim postem. nie przeczytalem do konca pierwszej wypowiedzi...
ale jakby ktoś mógł odpowiedzieć, byłoby mi bardzo miło smiley.gif

[Edycja Hamu - 07.09.2011 o 19:32]

//przeniesione:

ShadowDancer napisał
Hamu napisał
1. Chciałbym grać w przyszłości normalne mecze no i ladderowe 2v2 i 1v1, czy w grze jest możliwość wytypowania np. jednej mapy - shattered temple (moja ulubiona) i wyszukiwać potyczek z tylko taką mapą?

Nie, ale możesz odrzucić kilka - chyba 3.
Hamu napisał
3. Co to jest BO3 i BO5 - czesto widziane w turniejach skróty.

Best of 3

To nie jest temat do pytań, patrz gdzie piszesz.

[Edycja Asmodan - 07.09.2011 o 23:03]

Adamixsosx
Wiadomość [#517]: 08.09.2011 o 19:53

Konto skasowane

Już zrobiłem xDD Okazało się że mam fullscreen a wtedy miga stream. Trzeba miec ustalone na windowed(fullsreen) żeby stream działał prawidłowo dziekuje za pomoc smiley.gif Jestem na justinTv w sumie niedługo chciałbym sie zareklamować jako streamer ale to jeszcze nie teraz musze do końca ogarnać na jakiej rozdzieloczsci grać =)

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
pawelwch
Wiadomość [#518]: 09.09.2011 o 10:17

Konto skasowane

mam pytanie:co jaki czas przyznawane sa awanse i ile osob awansuje z ligi do ligi wyzej?

Sulphuriell
Wiadomość [#519]: 09.09.2011 o 10:28

Konto skasowane

Awanse przyznawane są non stop poza okresami poprzedzającymi nowy sezon, gdzie awanse(i spadki) są zablokowane. Nie ma żadnego limitu spadków czy awansów. Jak system uzna, że twoje wyniki pasują do innej ligi, niż ta w której jesteś, to dostajesz awans/spadek

[Edycja Sulphuriell - 09.09.2011 o 10:31]

eloszki
Wiadomość [#520]: 07.10.2011 o 11:02

Konto skasowane

Jak ustawic ( skrót klawiszy ?? ) aby SCV po wybudowaniu automatycznie wracał na pole minerałów?

REKLAMA
Strona 26 z 35.
Pierwsza     <<   <   ... | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :