Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 03:15
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Ogólna tablica o StarCrafcie 2 Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Odpowiedź

Temat: Pojedyńcze pytania - zadaj jeśli nie jest warte nowego tematu

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
ShadowDancer
Wiadomość [#41]: 16.12.2009 o 22:46

Konto skasowane

Woda to normalny teren, tylko (IMO) ma ustawiony bit niepozwalający poruszać się po nim jednostkom. Co nie zmienia faktu, że (IMO) statków w sc2 nie bdzie. Poza tym dawno już by się z tym afiszowali(a nie "ładniejsze drzewka").

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
klikachu
Wiadomość [#42]: 17.12.2009 o 14:13

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Lol, ale głupoty pier***isz. Przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad tym smiley.gif

Zastanowilem sie nad tym co napisalem zanim jeszcze zamiescilem swoj post....a Ty zastanowiles sie nad tym co napisales?
Nie dostrzegam nic glupiego w tym, ze woda mogla kolejnym obszarem na ktorym mozliwe bylo by prowadzenie rozgrywki. Natomiast glupie wydaje mi sie zrobienie z wody tylko przeszkody terenowej jako alternatywy dla klifow czy lawy.
Jesli woda mogla by byc kolejnym uzytecznym typem przestrzeni (obok powietrza i ladu) to tworcy map mieli by wiecej mozliwosci przy tworzeniu oryginalnych i zroznicowanych map. Sam chetnie zrobil bym mapke a'la wodny swiat gdyby tylko sie dalo.
Blizzard nie musi robic jednostek i struktur nawodnych ale moglby przynajmniej nie wykluczac takiej mozliwosci bo z pewnoscia znajda sie ludzie ktorzy zechca wykorzystac wode w taki lub inny sposob.
Jesli jednak woda ma byc poprostu przeszkoda terenowa lub elementem ozdobnym na mapie a nie potencjalnym obszarem prowadzenia rozgrywki to ja czuje sie lekko zawiedziony :/
Ja jakos nie widze powodu dla ktorego woda miala by byc bezuzytecznym elementem ozdobnym-ale moze sa powody ku temu? Jesli tak to moze laskawie mnie oswiecisz ShadowDancer zamiast lolowac sobie ze mnie i pisac, ze "pier***e glupoty"...

[Edycja klikachu - 17.12.2009 o 14:41]

aka kliku aka adi
ShadowDancer
Wiadomość [#43]: 17.12.2009 o 20:43

Konto skasowane

Natomiast glupie wydaje mi sie zrobienie z wody tylko przeszkody terenowej jako alternatywy dla klifow czy lawy. Jesli woda mogla by byc kolejnym uzytecznym typem przestrzeni (obok powietrza i ladu) to tworcy map mieli by wiecej mozliwosci przy tworzeniu oryginalnych i zroznicowanych map. Sam chetnie zrobil bym mapke a'la wodny swiat gdyby tylko sie dalo.

No to suprise, w starcrafcie woda jest właśnie przeszkodą terenową a'la cliff. Nie spotkałem jeszcze RTS'a w którym kolizje z terenem były by sprawdzane przez sprawdzanie puli jednostek(np. w starcrafcie oznaczało by to ok. 200 iteracji więcej). I nie zdziwię się, jakby nie można było robić jednostek na wodzie(gdyż imo to jest niepotrzebne), a poza tym gdyby była taka możliwość na pewno by powstało 20 takich mapek oryginalniejszych i ciekawszych od twojej(btw w starcrafcie była już mapa podwodna - i nie jedna, są też mapy zróżnicowane, więc nie wiem w czym problem).

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
badboyave
Wiadomość [#44]: 23.12.2009 o 07:35

Konto skasowane

Twoja sugestia jest ciekawa, z tego co wiem bedzie mozna tworzyc jednostki wiec jesli ktos bedzie chcial koniecznie bawic sie na wodzie to, zrobi jednostki poruszajace sie nad woda. Zastanawiam sie czy bedzie mozna zrobic np rzeby reaper mogl latac na jetpacku smiley.gif
Osobiscie walka na wodzie nie daje tyle satysfakcji co na ladzie, dlatego dla mnie moze nie byc tej opcji ale inni tez sie licza.
@ShadowDancer
Nie cytuje sie tekstow ktore sa bezposrednio nad postem admin co? spi ;p

Garn
Wiadomość [#45]: 23.12.2009 o 10:55

Konto skasowane

Nie wkurzajcie mnie nawet. Starcraft trzyma się jeszcze głównie dzięki temu że nie próbuje kopiować rozwiązań innych gier...

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Mayk3l
Wiadomość [#46]: 25.12.2009 o 16:31

Konto skasowane

# Czy jeśli kupie powiedzmy SC2: Hearth of the Swarm ( kampania zergów ) to będę mógł w nią grać nie mając Wings of Liberty ?
Inaczej : Czy Wings of Liberty będzie podstawką a reszta części dodatkami czy każda część będzie samodzielna ?

badboyave
Wiadomość [#47]: 26.12.2009 o 08:14

Konto skasowane

tak smiley.gif

Asmodan
Wiadomość [#48]: 26.12.2009 o 13:03

Konto skasowane

badboyave - to się nazywa wyczerpująca odpowiedz na zadane pytanie;)

tak, każda gra ma byc oddzielnym produktem (przynajmniej z tego, co kojarze)

grzgorz
Wiadomość [#49]: 27.12.2009 o 14:27

Konto skasowane

Mówisz, że każda gra ma być oddzielnym produktem. Z tego by wynikało, że do multi wystarczy tylko ostatnia część. Coś pomyliłem?

Asmodan
Wiadomość [#50]: 27.12.2009 o 16:29

Konto skasowane

Tak mówili jak ogłaszali trylogię. Wydaje mi się, że każda częśc osobno powinna wystarczyc. Ale jak naprawdę będzie to zobaczymy.

I uwaga, mam oświadczenie:

Użytkownik o nicku "lukiber" pokazał właśnie, że jednak można żałowac 2 sekund na spojrzenie na rozpiskę tematów na głównej stronie... Uwaga! Przypominam, że to kosztuje tydzień bana, a replay dożywocie.

I małe sprostowanie, bo Shadow i Lipsztyk jeżdzą po mnie jak po burej s*ce. Panowie - nie chodzi mi o to, że nie można zakładac nowych tematów, bo jak najbardziej można. Proszę tylko, żeby pomyślec trochę. Jesli ktoś ma pomysł na temat, który może wywołac dyskusję, niech zakłada - nic mu nie grozi. Tak samo jak ktoś ma jakieś pytanie, nawet głupie z pozoru - niech zadaje. O ile nie uznam go za obraźliwe lub sprzeczne z regulaminem (który powinniście w miarę znac) to nie zwróce na to uwagi.

Ja wam, szanowni użytkownicy, naprawdę wilkiem nie stoję. Chcę, żeby to forum było po prostu przejrzyste, żeby był tu jakiś porządek. O datę premiery SC 2 mozna pytac na chama w ponad 10 tematach! Nie uważacie, że zakładanie nowego to lekka przesada? Ja się naprawdę nie chcę czepiac, ale jak ktoś tak ewidentnie będzie lekceważył regulamin i unikał myślenia to dostanie ten tydzień bana, jeśli ktoś zrobi błąd i założy niepotrzebny temat, który nie będzie jednoznacznie idiotyczny, to dostanie wiadomośc prywatną ode mnie, albo od kreta i temat zostanie zamkniety z podaniem adresu tematu, w którym dyskusja będzie kontynuuowana.

Panowie, trochę rozumu.
Kisses,
from your moderating crew ]:->

grzgorz
Wiadomość [#51]: 27.12.2009 o 23:37

Konto skasowane

łooo, dawno nie było na tym forum tak długiego posta

badboyave
Wiadomość [#52]: 28.12.2009 o 12:25

Konto skasowane

@mateuszwaracki
Nie miałem weny twórczej tongue.gif mysle ze bizz nie bedzie aż takim cham.... żeby zmusic graczy do kupna 3 części lub np terrana bo tylko taka opcja umożliwi gre online.
Jeśli każda kampania jest oddzielna gra bedzie można grac na BN posiadajac jedno z 3 cześci.
A właśnie dostał może ktoś jakimś cudem plytke SC II pod choinke?? Pytam bo jeśli zwierzęta mówią ludzkim głosem to może i inne cuda się zdażają ;p

xrasnolud
Wiadomość [#53]: 28.12.2009 o 12:32

Konto skasowane

Dostał i już ekipa hakerów kombinuje cracka aby udostępnić grę na torrencie.

Uważam osobiście, że nawet prezes Blizzarda nie dostał jeszcze płyty z grą, cóż to w ogóle za pytanie :P.

.
Pomagajmy dzieciom chorym na autyzm.
Vein
Wiadomość [#54]: 29.12.2009 o 11:01

Konto skasowane

Jesli chodzi o dodatki to trzeba pamiętać, że zapewny wyjda nowe jednostki, nowe mapy. Idac tropem SC1 za 2-3 lata kiedy wyjda wszystkie dodatki ,to zeby grać w full wersje, trzeba będze miec wszystkie 3 cześci. To tak jakbyście teraz chciali grać na BNET bez zainstalowanego dodatku smiley.gif

Choć moge sie mylić,wkońcu zyjemy w czasach szybkiego internetu i np te rzeczy nowy Battle Net będzie sciągął sam w formie Patcha, a w pudełku z dodatkiem bedzie obszerna Kampania smiley.gif

Asmodan
Wiadomość [#55]: 29.12.2009 o 20:09

Konto skasowane

Pewnie, Vein, masz dużo racji.
Ogólnie uważam, że jak komuś spodoba się Wings Of Liberty to kupi też następne dwie części, a jak się nie spodoba to raczej nie będzie grał przez siec, no chyba, że na custom map.

ShadowDancer
Wiadomość [#56]: 29.12.2009 o 21:09

Konto skasowane

Musieli by wykręcić coś niesamowitego, aby mnie przyciągnąć do rtsa na 40 misji ;)

ONLY ROCK'N'ROLL

Asmodan
Wiadomość [#57]: 29.12.2009 o 23:42

Konto skasowane

Tak dokładniej to na coś koło 90 (3 części)smiley.gif

badboyave
Wiadomość [#58]: 31.12.2009 o 10:54

Konto skasowane

No to jestem w szoku aż 30 misji na jedna kampanie ekstra biggrin.gif

Asmodan
Wiadomość [#59]: 01.01.2010 o 14:47

Konto skasowane

To Ty tego nie wiedziałeś?
Pierwsza częśc o ile się dobrze orientuję ma miec 28 misji. Nie wiem tylko, czy to z tą minikampanią Protossów czy bez.

[Edycja mateuszwaracki - 01.01.2010 o 18:08]

Venucci
Wiadomość [#60]: 01.01.2010 o 18:28

Konto skasowane

Podobno 28 misji dla terranów i 2-3 misje dla protossów(gdzieś to pisali ale nie chce mi się tego szukać). Tak czy siak jak będzie wciągająca fabuła, nowe i fajne jednostki to dokupie z chęcią dalsze dodatki - no chyba że przywalą "taką" cenę(np 129-300 zł) no to trzeba będzie jakoś żyć bez nich, ale na pewno (jak i inni fani) kupię Wings of the Liberty.

REKLAMA
Strona 3 z 35.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :