Dziś jest: Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, godzina 00:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Ogólna tablica o Diablo III Laboratorium Alkora - sugestie, komentarze

Odpowiedź

Temat: Laboratorium Alkora - sugestie, komentarze

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Kawosz
Wiadomość [#21]: 12.10.2009 o 17:34

Konto skasowane

Klasy postaci będą, NPC będą z pewnością. Jeśli chodzi o opisywanie nieogłoszonych klas postaci - możliwe są jedynie małe dygresje. W założeniu LA ma opisywać fakty, nie spekulować. Poczekam na rozwój sytuacji i nowe informacje od deweloperów. Może w przyszłym roku ujawnią coś ciekawego... póki co skupiam się głównie na faktach.

[Edycja Kawosz - 12.10.2009 o 17:35]

Constantine
Wiadomość [#22]: 15.10.2009 o 17:00

Konto skasowane

Jeśli chodzi o klasy postaci to będzie to przypomnienie postaci z Diablo II czy opiszesz każdą klasę z Diablo III? Bo jeszcze do końca nie wiadomo z tymi postaciami w DIII.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Kawosz
Wiadomość [#23]: 04.11.2009 o 11:26

Konto skasowane

Constantine napisał
Jeśli chodzi o klasy postaci to będzie to przypomnienie postaci z Diablo II czy opiszesz każdą klasę z Diablo III? Bo jeszcze do końca nie wiadomo z tymi postaciami w DIII.

Nie jestem jeszcze pewien, czy warto opisywać każdą postać oddzielnie. Całkiem możliwe, że koncepcja może opierać się na opisywaniu jakiegoś konkretnego archetypu. W rozdziale 1 była mowa o pierwowzorach i nie chciałbym dublować treści. Analizowanie klas z Diablo III byłoby ciekawe. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż wywód na temat np. Szaman mogłby dotyczyć zarówno szeroko rozumianego jego pochodzenia, korzeni, wyglądu, podobieństw do poprzednich klas z D1 i D2, ale także umiejętności. To drugie stoi jeszcze pod znakiem zapytania. Słusznie wspomniałeś. Z tego co wiem barbarzyńca i Mag sa w tzw. 3 fazie przegladania. Ponoć to juz zaawansowany etap projektowania. Warto sie więc zastanowic po raz drugi, czy bliższe przyglądanie się im jest celowe, czy nie.

[Edycja Kawosz - 21.10.2009 o 20:19]

Jak już zdążyliście zauważyć kolejne premiery LA maja miejsce w soboty. Póki co pozostaniemy przy takim schemacie. Nie ukrywam, że chciałbym wywołać gorętszą niż do tej pory dyskusję na o temetach poruszanych w felietonach. Prosiłbym o więcej sugestii, o czym chcecie czytać.

czy sa na to jakies szanse i czy podobne bunty w piekle mialy juz miejsce?

Z pewnością poruszę ten temat w którymś z rozdziałów. Przyznaję, że mam już zaplanowane tematy na kolejne do #8.

Chciałbym też wywołać spekulacje Was, fanów o tematach kolejnych rozdziałów.
Czy to wszystko się uda, zobaczymy - póki co zapraszam do dyskusji.

Formuła premier kolejnych rozdziałów LA zostaje zmieniona. Kolejne części będą publikowane co 2 tygodnie. Jeśli ktoś z Was ma jakieś przeciwwskazania ku temu, proszę o komentarz.

niepoprawna
Wiadomość [#24]: 08.11.2009 o 00:43

Konto skasowane

Bardzo mnie to intrygowalo pamietam jak walczylam w jakims rpg z takimi kozloludziami, a puzniej podchodze do jednego kozloludzia juz go mam zabic a on patrze ma kolo siebie jakies przedmioty porozstawiane, nawrocil sie i zalozyl sklepik z przedmiotami, hehe nie zabilam go , kupilam u niego pare potionkow i poszlam dalej zabijac jego kolegow ktorych wieksza rozrywka byla chec ubicia mnie, w sumie fajny ten kozioludz , polubilam go i chodzilam do niego czesto sie zaopatrywac. Tak wlasnie chcialam sie zaptyatac w nawiazaniu, czemu w diablo 3 tylko ci dobrzy okazuja sie zli , czemu nie mozna zrobic tak ze to ci zli okazuja sie dobrzy, czy cos wiadomo kawosz ze bedzie cos takiego w diablo 3

Kawosz
Wiadomość [#25]: 09.11.2009 o 09:02

Konto skasowane

niepoprawna napisał
Bardzo mnie to intrygowalo pamietam jak walczylam w jakims rpg z takimi kozloludziami, a puzniej podchodze do jednego kozloludzia juz go mam zabic a on patrze ma kolo siebie jakies przedmioty porozstawiane, nawrocil sie i zalozyl sklepik z przedmiotami, hehe nie zabilam go , kupilam u niego pare potionkow i poszlam dalej zabijac jego kolegow ktorych wieksza rozrywka byla chec ubicia mnie, w sumie fajny ten kozioludz , polubilam go i chodzilam do niego czesto sie zaopatrywac. Tak wlasnie chcialam sie zaptyatac w nawiazaniu, czemu w diablo 3 tylko ci dobrzy okazuja sie zli , czemu nie mozna zrobic tak ze to ci zli okazuja sie dobrzy, czy cos wiadomo kawosz ze bedzie cos takiego w diablo 3

Nie posiadam żadnej "wiedzy tajemnej" na temat fabuły D3, ale temat przez Ciebie zaproponowany jest bardzo ciekawy. Postaram przyjrzeć mu się bliżej.

niepoprawna
Wiadomość [#26]: 10.11.2009 o 22:16

Konto skasowane

Kawosz, co do odstępów pomiędzy kolejnymi odcinkami laboratorium to proponuje wydawać totalnie nie regularnie a mianowicie często gęsto w momentach totalnej postuchy newsowej o diablo III, ja tak to widzę smiley.gif

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :