Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warte polecenia mody

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Rain
Wiadomość [#81]: 15.09.2003 o 18:17

☣Del Soler☣

dobra znow problemy... jednak okazalo sie ze jednak potrzebuje wszystkie dllele z 1.09 (poniewaz jak odjkrylem pozostale sa z 1.10)
moze ktos podeslac ??

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PM Email Strona domowa
iron
Wiadomość [#82]: 15.09.2003 o 19:17

Rand_pl napisał:

mam kilka pytan:
1/czy zawasze po zabicu mefa da mi on 3szt elixiru ? (bo za kazdym razem za ubice go wypadaja mi 3szt tego trunku), w ten sposob szybko na poczatku mozna sie wzbogacic
2/ zauwazylem ze sacketujac magiczne rzeczy ich wymagany level nie wzrasta tak jest z reszta socketowanych rzeczy?
3/ czy crafty maja wymagany lvl uzycia/zrobienia min 60lvl?

1. Przeważnie, tak samo jest z Diablo, 3 elixiry + demon key i czasem runka Zy, z Duriela (a w zasadzie z dwóch Durielów też wypadają przynajmniej po 1 elixirze)
2. 3. Nie zwróciłem na to uwagi biggrin.gif

A co do expa to ja np mam w tej chwili 278lvl moge teoretycznie iść na Baala na hell, ale jestem za cienki biggrin.gif a exp ładnie się nabija na poziomie Matrix na normalu, wpisując optymalnie jak dla mnie "players 40" jakieś 2-3 lvl za jednym wejściem, a do tego 2 Duriele + Diablo i masa innych potworów tam, dają min 6-10 elixirów i dziesiątki scrollów, z których można robić lepsze i lepsze ...

PM Email
KamPa
Wiadomość [#83]: 15.09.2003 o 19:19

Konto skasowane

I tu właśnie widać przewagę amki/sorki - players 40 dla innej klasy zajęło by zdziebko czasu - u mnie np. DS nie kosiłby już całych stad potworów i musiałbym LS wszystko ubijać. A u barba - diablotin.gif No ale bieganie po Matrixe na koszmarze daje nieznacznie więcej expa w *zauważalnie* dłuższym czasie, więc popróbuje. Może nawet p127^^

[Edycja - KamPa w 15-09-2003 o 19:22]

iron
Wiadomość [#84]: 15.09.2003 o 19:35

Hmm no wiesz, nikt Ci nie karze męczyć się barbem lol.gif , a na normalu na Matrixie przy pl40 leci najwięcej scrolli, a ja nastawiłem się narazie na to biggrin.gif

PM Email
Raptor_pl
Wiadomość [#85]: 15.09.2003 o 19:43

Konto skasowane

jezuuu kiedy ja wreszczie dojde do takiego pozadnego lvl fajnych przedmiotow i szybkiego expa smiley.gif smiley.gif od ktorego lvl tak sie zaczyna fajnir grac ??
nie mowcie ze od 1 bo to byla prawdziwa meczarnia biggrin.gif

JESZCZE JEDNO czy jak wpisuje komende players to czy male i duze litery maja znaczenie i czy po wpisaniu powinno sie to ustawic jako normalny napisany text ??
Bo probowalem z tym i sam niewiem czy dziala czasem niby potworki silniejsze ale wpisalem sobie players 120 zezy sprawdzis czy szybko zgine a tu nie bylo tak trudno moze troszeczke ale juz sam nie wiem czy to dobrze wpisuje smiley.gif

[Edycja - Raptor_pl w 15-09-2003 o 21:08]

Rand_pl
Wiadomość [#86]: 15.09.2003 o 20:24

l2 offensive hindemith

KamPa napisał:
I tu właśnie widać przewagę amki/sorki - players 40 dla innej klasy zajęło by zdziebko czasu - u mnie np. DS nie kosiłby już całych stad potworów i musiałbym LS wszystko ubijać. A u barba - diablotin.gif No ale bieganie po Matrixe na koszmarze daje nieznacznie więcej expa w *zauważalnie* dłuższym czasie, więc popróbuje. Może nawet p127^^

[Edycja - KamPa w 15-09-2003 o 19:22]

warto robic trapase na tym modzie?

wiem ze odpowienio pakujac LS DS i WOF mozna by bylo wyciagnac jako taki dmg, lecz przypuszczam ze taka sin dopiero po 60lvl jest w stanie cos tam zdzialalac

PM Email
Harnir
Wiadomość [#87]: 16.09.2003 o 11:29

Konto skasowane

Lord Raziel napisał:
Heheh, i co Harnir - mowilem ze jabber sux :P GnuGadu2 ma obsluge jabbera - i jest o niebo lepsze.
Co do moda - coz nekro jest smiesznie prosty na poczatku ale baala na helu raczej nie ubijesz :P o OO na hell nie wspomne.

Ja nic nie poradze że łącze Jabber - GG nie działa, to już zależy od serwera GG i transportu. Sam Jabber działa świetnie.
Sam pewnie sobie nie poradzę, ale jako pomoc/osłona albo coś to chyba się przydam, nie? Raziel, pogramy na Matriksie? *harnir

Rand_pl
Wiadomość [#88]: 16.09.2003 o 15:33

l2 offensive hindemith

zauwazylem dziwna rzecz na modzie zy-el :

pozbieralem sobie troszke tych eliksirow i wczesniej zauwazylem ze co kolejny akt cena eliksiru zwrastam, jesli chcemy go sprzedac w sklepie:
akt1...
akt 2...
akt3 45tys
akt4 60 tys
akt5 75tys

teraz znow gram i:
pojawila sie "dewaluacja" w 5tym akcie
ceny maja sie nastepujaco
akt5 38tys
akt4 60 tys
akt3 45tys
czy to normalne czy cos sie spiepszylo?, probowalem kilka razy odpalac gre i za kazdym razem jest to samo (normal lvl postaci55), czy dalej ceny eliksirow jesli chcemy sprzedac spadaja czy wzrastaja?

[Edycja - Rand_pl w 16-09-2003 o 15:42]

PM Email
iron
Wiadomość [#89]: 16.09.2003 o 16:26

wg mnie ceny eliksirów zależą głównie od lvl postaci, na hell w akcie jak wszedłem pierwszy raz kosztowały 18xxxx a z czasem spadły do 14xxxx

PM Email
Japi
Wiadomość [#90]: 16.09.2003 o 17:33

Konto skasowane

Przejrzałem cały topic i nie widziałem nic o modach TeknoKyo - w sumie gosc robi najlepsze mody do Diablo i to juz od dawien dawna.

Najnowsza wersja Ancestral Recall jest bardzo ciekawa - zwłaszcza, ze chodzi na patchu 1.10s smiley.gif
Nie ma przesadzonych itemow i podorabianych tandetnych graficzek, natomiast jest mnostwo nowych potworow, wersja 1.08a wiec bez bledow - sa CubeRecipes bez ktorych ciezko naprawde smiley.gif Ogolnie całość połączona z 1.10 daje swietny efekt. Polecam bo mozna pograc jednoczesnie na 1.10 i z modem - wypada duzo runow wiec mozna poexperymentowac z Runewordami z 1.10. Do tego np. w 1 akcie wchodzac w krypte przechodzimy jakies 20 lokacji bez wp - wejscie do krypty jest juz na poczatku gry, ale potworki sa na poziomie potworow z konca 5 aktu i walczymy z zabojczynia ktora uzywa skili postaci i na normalu moze zadac nawet 1000 obrazen smiley.gif

Jezeli ktos chciałby pograc to mody TeknoKyo mozna znalesc na - TeknoKyo Mods

KamPa
Wiadomość [#91]: 16.09.2003 o 18:52

Konto skasowane

Rand_pl napisał:
warto robic trapase na tym modzie?
wiem ze odpowienio pakujac LS DS i WOF mozna by bylo wyciagnac jako taki dmg, lecz przypuszczam ze taka sin dopiero po 60lvl jest w stanie cos tam zdzialalac

Blade Sentinel jest na poziomie... um... 20, albo 15, nie pamiętam, a wymiata - wprawdzie zadaje takie sobie obrażenia fizyczne, ale masę bonusowych od trucizn. Jeden taki może ubić całą grupkę golemów w 1szym akcie, a potem znacząco pomaga w przebijaniu się przez szkielety. Ja tam miałem najpierw c/c asske, potem przeszłem na hybrydkę, a teraz stosuje walkę wręcz dla uzupełnienia many i ubicia co silniejszych potworów diablotin.gif Przy okazji, DS jest skopany - obrażenia od błyskawic są praktycznie zerowe, starczy wziąć 1 poziom dla wybuchu zwłok i rozwijać LS. Poza tym, tarcza ostrzy też ładne obrażenia zadaje, a nawet te gwiazdki(jak one się zwą?^^) mogą się przydać zanim nie rozwiniesz LS - ubiłem nimi diablo biggthumpup.gif

A co do cen przedmiotów - mylicie się. Wartość naszych przedmiotów spada po wykonaniu questów, które w normalnym Diablo zmniejszały ceny u handlarzy - quest z Cainem, Radamentem, bodajże Gidbinn... W 4 i 5 - nie jestem pewien, chyba Anya.

Tiamat
Wiadomość [#92]: 16.09.2003 o 19:12

Konto skasowane

no musze przyznac ze wasza dyskusja zachecila mnie do odpalenia sobie Zy-El'a i... hmm pierwsze skojarzenie - poziom trudnosci jak w ADOM'ie ;). jest diabelnie ciezko, poczatek znacznie trudniejszy od 1.1. generalnie ciekawie sie zapowiada, bardzo ciekawie... zastanawia mnie co bedzie lepsze: Zy-El czy ES. w ES jeszcze nie gralem... Ktos moze sie na ten temat wypowiedziec?

tomekfaszcz
Wiadomość [#93]: 16.09.2003 o 19:29

[-------||-------]

Grałem w ES i w Zy-El. ES skasowałem po godzinie a w Zy-El jeszcze gram (to już ponad tydzień chyba)

PM Email
Rand_pl
Wiadomość [#94]: 16.09.2003 o 20:12

l2 offensive hindemith

z tym spadkiem wartosci to sie zgodze bo zbroje jakie sprzedawalem w akcie 3cim - (zarabialem na nich srednio za kazda sztuke kolo 15-20 tys) teraz w akcie 5tym te same zbrojki sa juz warte tylko 2-5tys ;-(

a hia pytanie co to jest to "torso"?
bo spotkalem sie z tym w grze pisze zeby uzyc run +torso

PM Email
iron
Wiadomość [#95]: 16.09.2003 o 20:36

torso = body armor czyli zbroja

PM Email
Raptor_pl
Wiadomość [#96]: 16.09.2003 o 21:07

Konto skasowane

hehehe jasne ze zy-el lepsze od es i to na 100000% jak dla mnie ,i moja czarka 25lvl ale to jeszcze malo
jeszcze jadno odpowie mi ktos jak z tym players komendom bo nie wiem czy dobrze wpisuje i czy ktos gra na tcp/ip ( moze tiama) poczatki sa trudne to moge pomuc smiley.gif

iron
Wiadomość [#97]: 16.09.2003 o 21:58

"players 1" - "players 128" pisane ze spacją

PM Email
Rasow
Wiadomość [#98]: 17.09.2003 o 17:25

Jeśli ktoś chce zagrać tcpip w moda Zy-El i MOŻE ZAŁOŻYĆ GRE (!) to niech się odezwie do mnie na gg (4047410) bo jest kilku chętnych niestety bez możliwości hostowania którzy by z wielką przyjemnością pośmigali w diabełka!

PM Email
Tiamat
Wiadomość [#99]: 17.09.2003 o 18:17

Konto skasowane

proponuje zalozyc oddzielny topic o ZyEl'u, bo hmm jakby nie patrzec ten temat ma za zadanie rekomendowac ciekawe mody, a nie byc polem dyskusji tylko o jednym. jak widze sporo ludzi gra w ZyEl'a, wiec nie jest to glupi pomysl.

KamPa
Wiadomość [#100]: 17.09.2003 o 18:24

Konto skasowane

Rand_pl napisał:
z tym spadkiem wartosci to sie zgodze bo zbroje jakie sprzedawalem w akcie 3cim - (zarabialem na nich srednio za kazda sztuke kolo 15-20 tys) teraz w akcie 5tym te same zbrojki sa juz warte tylko 2-5tys ;-(
a hia pytanie co to jest to "torso"?
bo spotkalem sie z tym w grze pisze zeby uzyc run +torso

Ceny w akcie piątym są wyższe - nawet "poradnik" tak twierdzi. Nie opłaca się tam nic sprzedawać, bo tylko straty będą.
A torso - to po prostu zbroja. Na "torsie", stąd nazwasmiley.gif

REKLAMA
Strona 5 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :