Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 15:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warte polecenia mody

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Rain
Wiadomość [#61]: 13.09.2003 o 13:14

☣Del Soler☣

btw... nikt nie wspominal o "nude Assasin mod" mod ktory w zasadzie podmienia tylko i wylacznie CALA animacje Zabojczyni... jest to tez mod ktory dziala na bn oraz mozna go uruchomic ze wszystkimi innymi modami... w kazdym razie mod nie rozbiera zaboojczyni tylko daje zupelnie nowa postac z elementami sadomasonerii... no i te SZPONY... ktore naprawde wygladaja zabojczo...
screeny dla ciekawskich
http://rainandstorm.w.(...)t014.jpg
http://rainandstorm.w.(...)t001.jpg

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
PM Email Strona domowa
Rain
Wiadomość [#62]: 13.09.2003 o 13:22

☣Del Soler☣

btw czy ktos mial blad przy Zy-El w czasie uruchamiania (blad zwiazany ze stringami DEU) mam d2pl

PM Email Strona domowa
KamPa
Wiadomość [#63]: 13.09.2003 o 15:50

Konto skasowane

Ja tam mam 154 asską, więc trochę za dużo jak na normal biggrin.gif Ewentualnie Pal&barb&necro&dru ~ 20.

Ten klejnocik wepchij w jakiś charm 1x1, tak zrobiłem z Shard of Accuracy, i 300/300 damage zajmuje mi tylko jedną kratkę ekwipunku biggrin.gif

"mam jeszcze jadno pytanie bo kolorki mi sie takie dziwne wydaja jak wchodze do ekwipunku to nie ma czarnego tla tylko przezroczyste i nie wiem czy tak ma byc czy cos musze zrobic zeby bylo lepiej ??"

Włącz okno ze statystykami/najemnikiem^^ Inaczej się nie da, niestety.

A tak poza tym, znaleźliście już jakieś artefakty Zy-El? Póki co mam tylko Zy-El Anthem, charm 1*2 z marnym 0,5 do każdej cechy na poziom, ale jeszcze 100lvl mi brakuje do niego biggrin.gif

Raptor_pl
Wiadomość [#64]: 13.09.2003 o 17:38

Konto skasowane

no szkoda za wloczenie statystyk to jedyny sposob sad.gif no ale coz jakos to jest chod moglo by byc lepiej teraz zgralem se wersje 3.1 zy-el i jest brazowe tlo biggrin.gif wiec jest dobrze

a mam takie pytanko bo w tym modzie sa jakies taki cos solo, duo, trio, i jeszcze jakic mam z 6 roznych solo (fire, cold, mag i jeszcze jakies) i nie wiem co z nimi zrobic.
domyslam sie tylko ze jakies mieszanie w kostce ale nie mam pojecia jak i z czym

confused.gif confused.gif

KamPa
Wiadomość [#65]: 13.09.2003 o 18:08

Konto skasowane

Wejdź sobie na stronkę o modzie i poszukaj plików worda do 3.1, opisują chyba wszystko co w kostce można zrobić.

Tokeny pojedyńcze - te co masz, można dołączyć do dowolnego przedmioty, i dodają obrażenia od tych żywiołów, mało i generalnie nie warto. Przepis : token + przedmiot + flawed gem, czyli kamyczek 2-giej jakości. Można też połączyć 6 takich w jeden podwójny, dający nieco większe bonusy... ale nie wyświetlają się one więc nie bardzo wiadomo co dają biggrin.gif

6 pojedyńczych tokenów w kostce = 1 podwójny
3 - || - + standardowych kamyczek = 1 podwójny

Podwójne wkładamy w przedmioty z normalnym kamyczkiem, możemy też zrobić potrójny.
3 * podwójny token = trio token^^
Pojedyńczy + podwójny + kamyczek bez skazy(albo normalny, nie pamiętam) = trio token
Do przedmiotu pakujemy z "bez skazy"

Dopiero teraz można uzyskać coś PORZĄDNEGO. Wystarczy do trio dodać demon key i mamy demoniczny tokenek. Łączym z jakimś przedmiotem za pomocą perf. gema i dostajemy redukcję obrażeń(ok. 50 punktów) i procentową szansę na rzucenie czaru przy trafieniu(zbroja) ataku(broń)... Ale mamy ujemną regenerację życia( ~ - 15) i minusy do energii i witalności. Można dać mercowi, bo on i tak nie ma tych statystyk diablotin.gif

Ale Demon Keye lepiej zbierać i złączyć 3(i coś tam jeszcze) z jakimś przedmiotem - bonusy naprawde duże (np . + 300 - 500 do obrażeń), kary także^^

KamPa
Wiadomość [#66]: 13.09.2003 o 18:11

Konto skasowane

A, zapomniałem, można użyć Elixiru i kamyczka o klasę wyżej, aby dostać podwójny bonus. W sumie tokeny i tak się do niczego nie nadają, oprócz demonicznych, więc... Jedyny plus to możliwy dodawania ich bez ograniczeń.

tomekfaszcz
Wiadomość [#67]: 13.09.2003 o 18:17

[-------||-------]

poczujesz ograniczenia jak ci sie d2 zawiesi biggrin.gif

PM Email
iron
Wiadomość [#68]: 13.09.2003 o 19:22

Raptor_pl napisał:
(...)
mam jeszcze jadno pytanie bo kolorki mi sie takie dziwne wydaja jak wchodze do ekwipunku to nie ma czarnego tla tylko przezroczyste i nie wiem czy tak ma byc czy cos musze zrobic zeby bylo lepiej ??

Wydaje mi się, że jedyny sposób, to przy wyborze trybu graficznego w teście grafiki ustawić na 2D biggrin.gif

Kampa napisał:
A tak poza tym, znaleźliście już jakieś artefakty Zy-El? Póki co mam tylko Zy-El Anthem, charm 1*2 z marnym 0,5 do każdej cechy na poziom, ale jeszcze 100lvl mi brakuje do niego

Artefaktów nie znajdziesz, można je tylko zrobić w kostce, mi się udało przez przypadek zrobić Zy-El Cleavage

PM Email
KamPa
Wiadomość [#69]: 13.09.2003 o 20:31

Konto skasowane

No to przecież mówiłem o robieniu w kostce^^ A ten miecz ma małą wadę - zamrożenie celu jakoś słabo współpracuje z wybuchem zwłok - w końcu okruch lodu raczej słabo wybucha. No i te obrażenia - zrobiłem demoniczną death star mającą 400-800, więc troszkę klejnocików trzeba by w niego wpakować^^

Raptor_pl
Wiadomość [#70]: 14.09.2003 o 08:37

Konto skasowane

No wlasnie po to sa te miejsca biggrin.gif a zeby zrobic taki artefakt zy-el to tez trzeba miec troche sprzetu smiley.gif

KamPa
Wiadomość [#71]: 14.09.2003 o 14:10

Konto skasowane

Ja swój Zy-El Anthem, czyli charm, wygenerowałem za pomocą 3 unikatowych klejnotów, które z kolei powstały z 3 craftowanych klejnotów, które z kolei powstały z magicznego klejnotu + 3 *hel. W sumie jakieś 1mln+ kasy i pare "backupów" postaci biggrin.gif Nie tak znowu dużo.

Raptor_pl
Wiadomość [#72]: 14.09.2003 o 17:19

Konto skasowane

nie az tak ale duzo biggrin.gif zy-el scroll+3 demon key+3 uniqe klejnoty+ zy rune+ el rune+craft = zy-el artefakt biggrin.gif czy cos w tym rodzaju
lux coolgleamA.gif ale jak tu caly zy-el scroll zalatwoc smiley.gif

iron
Wiadomość [#73]: 14.09.2003 o 17:29

ja dlatego napisałem że mi wyszedł przez przypadek, bo nie z recepty Zy-El Scroll + 3 Demon key + 3 uniq Jewel + Zy rune + El rune + craft tylko z Zy-El Scroll + uniq Jewel + Elixir + Łuk chciałem zrobić uniq gotycki łuk, ale nie wiedziałem, że mogą wyjść takie cuda biggthumpup.gif

PM Email
Rain
Wiadomość [#74]: 14.09.2003 o 17:44

☣Del Soler☣

ludzie help mam taki error tuz po wlaczeniu d2... nawet menu sie nie wczytuje
file read error:
Expresion: datalocallngdeuexpansionstring.tbl

mysle ze cos jest zwiazane z tym ze w jakis cudowny sposub chce wczytywac wszystko w jezyku niemieckim (a w mpq zawarty jest tylko english)

jakies pomysly ? naprawde chce zobaczyc co to za mod

PM Email Strona domowa
tomekfaszcz
Wiadomość [#75]: 14.09.2003 o 17:46

[-------||-------]

a napewno nałożyłeś moda na ver 1.09d ?

PM Email
Rain
Wiadomość [#76]: 14.09.2003 o 18:02

☣Del Soler☣

no z tego co pamietam to tak
===edit===
niech mi ktos przyszle
D2Lang.dll
mysle ze to naprawi problem

[Edycja - Rakaniszu w 14-09-2003 o 18:05]

PM Email Strona domowa
Raptor_pl
Wiadomość [#77]: 14.09.2003 o 18:06

Konto skasowane

hmm probuj ponownie dopuki sie uda moze zla wersia moda ??bo tam sa na wersjie d i b sprobowac mozna smiley.gif

Rain
Wiadomość [#78]: 14.09.2003 o 18:08

☣Del Soler☣

prubowalem i testowalem.. najdalej mod wlacza sie na 1.10 przynajmniej widze menu w innych nawet filmy sie nie wlaczaja
dzienki pomocy Eleazara oraz Pavla Zy-El sie uruchomil

[Edycja - Rakaniszu w 14-09-2003 o 19:09]

PM Email Strona domowa
Raptor_pl
Wiadomość [#79]: 15.09.2003 o 14:45

Konto skasowane

No i wszysttko sie dobrze skonczylo smiley.gif nie ma to jak znajomosci smiley.gif
jak ci sie uruchomil to moze pogramy kiedys na tcp/ip ( mam czarka 23 lv ) i wchodze na wyrzyne tamoe dopiero smiley.gif
moje gg 1162967 lum meil pzp11_(at)_o2.pl

Rand_pl
Wiadomość [#80]: 15.09.2003 o 17:07

l2 offensive hindemith

w sumie grajac do tej pory barbem stwierdzam ze tak naprawde potem juz jest latwo, licze ze na koszu bedzie ciezej.
maf za duzo daje expa na samym tylko mefowaniu od 40lvl do 50lvl zabralo mi to jakies 60min, po 50 lvl mef juz nie daje tak duzo expa wiec lece na diablo.

mam kilka pytan:
1/czy zawasze po zabicu mefa da mi on 3szt elixiru ? (bo za kazdym razem za ubice go wypadaja mi 3szt tego trunku), w ten sposob szybko na poczatku mozna sie wzbogacic
2/ zauwazylem ze sacketujac magiczne rzeczy ich wymagany level nie wzrasta tak jest z reszta socketowanych rzeczy?
3/ czy crafty maja wymagany lvl uzycia/zrobienia min 60lvl?

PM Email
REKLAMA
Strona 4 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :