Dziś jest: Środa, 13 listopada 2019, godzina 01:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: AV w 6 minut

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Igor
Wiadomość [#1]: 11.09.2009 o 15:54

Konto skasowane

hej, takie proste chyba pytanko

zrobil ktos ten achiev bez premade? ew. jesli w premade to jaki sklad zabieral ze soba i wystarczylo?

bo bija te mobki jak cholera. a tylko tego dranstwa mi brakuje z BG smiley.gif

no procz nowego bg, ktory dopiero zaczynam smiley.gif

edyta:
a, i czy udalo sie Wam to zrobic z czekaniem az wieze zejda, czy biliscie ze wszystkimi mobami?

[Edycja Igor - 11.09.2009 o 15:55]

galeon09
Wiadomość [#2]: 11.09.2009 o 16:25

Konto skasowane

The Alterac Blitz robie sie albo rano albo póznym wieczorem . Polega to na tym ze jedna strona ma naprzyklad horda ma z 28 osob a ally z 9 lub mniej ale NIE wiecej po pieciu minutach z braku graczy po stronie ally av kończy sie i masz arch . ofc musicie zabic belinde w przypadku hordy

Prowler
Wiadomość [#3]: 11.09.2009 o 16:47

Konto skasowane

aCHI nie aRchi plx.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Igor
Wiadomość [#4]: 11.09.2009 o 16:54

Konto skasowane

to, ze zabic trzeba wiem... to, ze w przypadku braku graczy sie av konczy w 5 minut tez wiem...
no ale dzieki.

gram w ally choc to niewiele zmienia oczywiscie smiley.gif

ChiKuSho
Wiadomość [#5]: 11.09.2009 o 17:57

Konto skasowane

wystarczy spokojnie 2 tankow dobrze ubranych mysle ze 3-4 healerow no i dps'ow ...
To jest generalnie pve achievement i nie wiem co on w sumie robi w zakladce pvp

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Mallfurion
Wiadomość [#6]: 12.09.2009 o 09:08

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
To jest generalnie pve achievement i nie wiem co on w sumie robi w zakladce pvp

1. Bo jest na BG
2. Bo niektórzy nie bawią się w ogóle w pvp (nie dziwie się takim) i żeby zdobyc achieva w "pve" musieliby iśc na AV gdzie odbywa się najzwyczajniej w świecie PvP?

[Edycja Mallfurion - 12.09.2009 o 11:02]

ChiKuSho
Wiadomość [#7]: 12.09.2009 o 22:31

Konto skasowane

AV to w 90% pve ... porownal bym to do stania obok summoning stone przy uldu

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Igor
Wiadomość [#8]: 14.09.2009 o 08:43

Konto skasowane

cos w tym jest hehe
1 minuta jazdy na mouncie, 5 sec aoe i odkrecic graveyard, 15 sec jazdy na mouncie, 5 sec aoe i odkrecic ostatni graveyard, pojsc zjesc obiad zanim zapala sie wieze, wrocic na 20 sec i zabic Dreka.

nuda jak cholera. nie dziwie sie wcale, ze sporo ludzi zostaje na jeziorku posrodku, zeby sobie powalczyc.

nie wiem czy tylko Ally ma samych nieukow nie potrafiacych liczyc do 4? kilka razy trafilo mi sie AV gdzie hordy bylo 5-9 sztuk, warningi leca, ze za 2 minuty zakonczy sie BG bo nie ma graczy, a 35 alliantow stoi pod chalupka Dreka i czeka az wieze sie przejma, choc na liczniku samozaplon za 3.50... dramat jakis.

Abduls18
Wiadomość [#9]: 27.09.2009 o 15:49

Konto skasowane

mam pytanko. czy po tej zmianie ktora weszla z nowym patchem ze trzeba czekac az w kolejce uzbiera sie 40 graczy po obu stronach dalej jest mozliwy achi wygrania av w 6 min ??

kiedy przeczytalem o szkodliwosci picia ...
rzucilem czytanie biggrin.gif

Tauren, Hunter 80 lvl
http://eu.wowarmory.co(...)=Yepaczu

Orc, Warrior, 18 lvl
http://eu.wowarmory.co(...)cn=Yorrg
Nekkro
Wiadomość [#10]: 27.09.2009 o 23:10

Konto skasowane

Abduls18 napisał
mam pytanko. czy po tej zmianie ktora weszla z nowym patchem ze trzeba czekac az w kolejce uzbiera sie 40 graczy po obu stronach dalej jest mozliwy achi wygrania av w 6 min ??

no, jesli przeciwna frakcja nic nie robi tylko stoi.. ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Igor
Wiadomość [#11]: 28.09.2009 o 09:32

Konto skasowane

dla mnie dalej nie do zrobienia jest biggrin.gif
zwlaszcza, ze przez to kolejkowanie nie bardzo da sie przemycic rajd na jedno av...

Mallfurion
Wiadomość [#12]: 28.09.2009 o 15:23

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
AV to w 90% pve ... porownal bym to do stania obok summoning stone przy uldu

Lol.
Żeby achievent był PvE musi byc w 100% PvE, jak już mówiłem nie wszyscy lubią PvP...

Igor
Wiadomość [#13]: 28.09.2009 o 15:45

Konto skasowane

tak tak Matelku. caly swiat jest czarno bialy, a szarosci to mit smiley.gif
juz dobrze, papa Igor poglaszcze po glowce smiley.gif

Morkus
Wiadomość [#14]: 28.09.2009 o 16:31

Konto skasowane

Prowler napisał
Igor napisał
cos w tym jest hehe
1 minuta jazdy na mouncie, 5 sec aoe i odkrecic graveyard, 15 sec jazdy na mouncie, 5 sec aoe i odkrecic ostatni graveyard, pojsc zjesc obiad zanim zapala sie wieze, wrocic na 20 sec i zabic Dreka.

nuda jak cholera. nie dziwie sie wcale, ze sporo ludzi zostaje na jeziorku posrodku, zeby sobie powalczyc.

nie wiem czy tylko Ally ma samych nieukow nie potrafiacych liczyc do 4? kilka razy trafilo mi sie AV gdzie hordy bylo 5-9 sztuk, warningi leca, ze za 2 minuty zakonczy sie BG bo nie ma graczy, a 35 alliantow stoi pod chalupka Dreka i czeka az wieze sie przejma, choc na liczniku samozaplon za 3.50... dramat jakis.

I twoim zdanie to jest AV?
nie lubie tego podejścia, imo to co napisałeś to jest wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy... 0! doslownie 0 strategii... ale cóż czego tu chcieć jak pewnie grasz na blu ;)

To JEST AV, smutne lecz prawdziwe.

Last.fm -> http://www.lastfm.pl/user/Nuoone
Prowler
Wiadomość [#15]: 28.09.2009 o 16:33

Konto skasowane

sorry nie ja to napisałem tylko znajomy ; o
nie wylogowałem konta xO

Mallfurion
Wiadomość [#16]: 29.09.2009 o 19:16

Konto skasowane

Igor napisał
tak tak Matelku. caly swiat jest czarno bialy, a szarosci to mit smiley.gif
juz dobrze, papa Igor poglaszcze po glowce smiley.gif

Po pierwsze nie uważaj się za inteligentnego bo takim nie jesteś, po 2 jeżeli wy uważacie że AV jest PvE to... Zresztą :
Player versus player (PvP) - (ang. gracz kontra gracz, gracz na gracza - GnG) rodzaj interakcji w grach typu MMORPG, MUD, RPG pozwalającej na rywalizację pomiędzy dwoma lub więcej graczami.

Player vs Environment (PvE), czyli gracz kontra środowisko. Termin znany w wielu grach. To po prostu postać kontrolowana przez gracza walczy z postacią sterowaną w grze przez komputer.

Pytanie za 100 punktów, na AV w większości walczyliście z graczami czy NPCtami? ( dla igora :
Bohater niezależny (BN), także: NPC (z ang. Non Player Character lub Non Playable Character) – w RPG i niektórych grach komputerowych określenie postaci, w którą nie wciela się żaden z graczy RPG podczas sesji. Odgrywana jest ona przez Mistrza Gry albo przez program.
)

[Edycja Mallfurion - 29.09.2009 o 19:16]

Prowler
Wiadomość [#17]: 29.09.2009 o 21:07

Konto skasowane

Lesnystowrku, twój tok rozumowania zainspirował mnie:
http://www.grapheine.com/bo(...)013.html

sorki za offtop ale ten filmik zrobiłem hoohooohoo lat temu ;P

[Edycja Prowler - 29.09.2009 o 21:08]

Mallfurion
Wiadomość [#18]: 29.09.2009 o 23:14

Konto skasowane

Zrobię wam tą przyjemnośc i skasuje konto, grajcie sobie na tych waszych AV PvE i Naxx PvP. Jak spytałem na gildii (jedna z 2 najlepszych na serwerze, nie polska) czy wg. nich AV jest PvE czy PvP to trochę czasu minęło zanim w ogóle zrozumieli sens pytania xD Taka sama była reakcja łotrzyków na to, że "nie da się ubic resto druida" (chociaż tu odp. była normalniejsza, mówili że walka jest w huj trudna, ale do wygrania ;P). Także cya, powodzenia z AV PvE, Naxx PvP, no i łotrzykom powodzenia, może kiedyś bardziej ogarniecie swoją postac i nauczycie się grac tongue.gif (ja też to muszę zrobic bo nie wiedziałem że ta walka ma byc dla łotrzyka trudna ;d).
Żegna was Matello, Leśny Stworek i Malfurion w jednym xd
Konto skasuję niebawem ;P
@Edit
Skoro nie rougowie, to łotrzyki, bo nie będę pisał rogueowie / roguowie, bo to dziwnie brzmi. Zmienione.
Aha i te łotrzyki dają radę pokonywac druidów bo nie są takimi..."graczami" jak ty, i jak czegoś nie dawali rady pokonac to nie mówili że to jest nie pokonane tylko wyjęli trochę więcej spelli ze spellboka tongue.gif

[Edycja Mallfurion - 01.10.2009 o 16:53]

Igor
Wiadomość [#19]: 30.09.2009 o 11:02

Konto skasowane

Mallfurion napisał

Po pierwsze nie uważaj się za inteligentnego bo takim nie jesteś, po 2 jeżeli wy uważacie że AV jest PvE to... Zresztą :

wcale sie nie uwazam, ale uwazam, ze probuje patrzec na swiat w miare rozsadnie i uzywac tyle mozgu ile potrafie smiley.gif czego i Tobie zycze smiley.gif

Player versus player (PvP) - (ang. gracz kontra gracz, gracz na gracza - GnG) rodzaj interakcji w grach typu MMORPG, MUD, RPG pozwalającej na rywalizację pomiędzy dwoma lub więcej graczami.

ale ale Ty chyba jestes inteligentny, wiec powiedz mi gdzie w 60sekundowej jezdzie na mouncie, przerwanej raz, zeby zabic pierwszego bosa, ktory jest (sic) NPCem, a konczacej sie (sic!) na drugim bosie, ktory jest... o wurwa... NPCem! masz cos co mozna uznac za "gracz kontra gracz"?
zrozum w koncu, ze rzeczywistosc niekoniecznie wyglada tak jak w instrukcji napisali. to, ze to mial byc achiev pvp z zalozenia Blizza, nie znaczy, ze w rzeczywistosci polega na dzialaniu pvp. owszem jest w strefie gdzie jest pvp, ale nadal ma z pvp malo wspolnego. ot co.

Player vs Environment (PvE), czyli gracz kontra środowisko. Termin znany w wielu grach. To po prostu postać kontrolowana przez gracza walczy z postacią sterowaną w grze przez komputer.

no. tlumaczac Ci to na polski jezyk, ktory latwy nie jest:
to jest tak, zbiera sie rajd, wskakuje na mounty i jedzie do NPCa Bossa, zeby go zabic. po drodze zabija pomniejszych NPCow. dojezdza, zabija, koniec. ooooo.... AVka biggrin.gif

Pytanie za 100 punktów, na AV w większości walczyliście z graczami czy NPCtami? ( dla igora :
Bohater niezależny (BN), także: NPC (z ang. Non Player Character lub Non Playable Character) – w RPG i niektórych grach komputerowych określenie postaci, w którą nie wciela się żaden z graczy RPG podczas sesji. Odgrywana jest ona przez Mistrza Gry albo przez program.
)

no wlasnie.... bardzo dobre pytanie, gdybys pogral nieco wiecej niz pograles to bys wiedzial, ze od wiekow av wyglada tak, ze pvp tam jest tylko na jeziorku na srodku bg i walczy tam raptem 6 osob z 80. od czasow tbc (nie wiem jak wczesniej) pvp tam maja tylko ci, ktorzy farmia HK. i nikt wiecej. a. ostatnio jeszcze ci, ktorzy lvluja :/

Mallfurion napisał
Zrobię wam tą przyjemnośc i skasuje konto, grajcie sobie na tych waszych AV PvE i Naxx PvP. Jak spytałem na gildii (jedna z 2 najlepszych na serwerze, nie polska) czy wg. nich AV jest PvE czy PvP to trochę czasu minęło zanim
w ogóle zrozumieli sens pytania xD

hmmm moze po polskawemu pytales i nie zrozumieli dlatego biggrin.gif
w dodatku jak widac sam nie rozumiesz swojego pytania. przekladajac Ci to na jezyk polski znowu:
AV jako bg jest strefa pvp, czyli mozna by tam pograc pvp. czyli jak spytales tak jak napisales nam to wyszedles na durnia po prostu.
ale pytanie powinno brzmiec:
czy achiev AV w 6 minut, powinno byc w achievach pvp?
niby jest w zakladce achievow z pvp, ale niewiele ma wspolnego z pvp. dlaczego? ano dlatego, ze zeby go zaliczyc nalezy:
- docelowo zabic NPC
- zrobic to bez postojow po drodze, czyli nie bijac zadnych innych graczy, innych npcow ani wilkow czy ramow, nie przejmujac kopalni, graveyardow czy wiez. ot. wsiasc, dojechac, zabic:
N P C-a!
pojales w koncu? to z logiki powinno wynikac.

i nie kasuj konta smiley.gif gdzie takiego drugiego mistrza znajdziemy smiley.gif

Taka sama była reakcja rougów na to, że "nie da się ubic resto druida" (chociaż tu odp. była normalniejsza, mówili że walka jest w huj trudna, ale do wygrania ;P).

pogratuluj tej nie istniejacej klasie, ktora zabija Wasze drzewka smiley.gif i zal mi Waszych drzewek, musza byc strasznie marniutkiej jakosci smiley.gif niech no te Twoje rougi wrzuca na elitistow jakies taktyki przytra nosa tym nieukom roguom, ktorzy bic nie potrafia smiley.gif a ja sie czegos naucze przynajmniej smiley.gif

(ja też to muszę zrobic bo nie wiedziałem że ta walka ma byc dla rouga w huj trudna ;d).

no jak to?!?!? od paru miesiecy usilujemy Ci to wszyscy powiedziec i nie dotarlo? dopiero jakies obce "rougi" Cie przekonaly? nie no, czuje sie zawiedziony, sfrustrowany i nieszczesliwy wrecz.
za to Cie ukaram, i nie bedzie juz glaskania po glowce :P
ucz sie ucz smiley.gif spytaj tych madrych rougow jak drzewka im klopoty sprawiaja i kopiuj rozwiazania smiley.gif powodzonka, i wracaj szybko tutaj smiley.gif

edyta:
jak zwykle skopane cytowanie biggrin.gif

[Edycja Igor - 30.09.2009 o 11:06]

Mallfurion
Wiadomość [#20]: 01.10.2009 o 16:55

Konto skasowane

Igor napisał

ale ale Ty chyba jestes inteligentny, wiec powiedz mi gdzie w 60sekundowej jezdzie na mouncie, przerwanej raz, zeby zabic pierwszego bosa, ktory jest (sic) NPCem, a konczacej sie (sic!) na drugim bosie, ktory jest... o wurwa... NPCem! masz cos co mozna uznac za "gracz kontra gracz"?
zrozum w koncu, ze rzeczywistosc niekoniecznie wyglada tak jak w instrukcji napisali. to, ze to mial byc achiev pvp z zalozenia Blizza, nie znaczy, ze w rzeczywistosci polega na dzialaniu pvp. owszem jest w strefie gdzie jest pvp, ale nadal ma z pvp malo wspolnego. ot co.

To nie mógłby byc achievent PvP po podczas jego wykonywania istnieje jak najbardziej możliwośc, a nawet w większości wypadków koniecznośc walki z innymi graczami. W achieventach prawdziwie PvE tego nie ma.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :