Dziś jest: Poniedziałek, 21 września 2020, godzina 18:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gamescom 2009 - zadaj pytanie!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
BeLial
Wiadomość [#21]: 26.08.2009 o 22:00

Konto skasowane

Rogal napisał
Ok, ale czy dało się już zauważyć jakieś nowe bonusy ? Czy na razie wszystko po staremu ? +2 str, +13%cold res i 10% ias ?

A te kule są jako tarcza ? tzn. w miejscu tarczy rozumiem? bo chyba się nimi wizz nie zasłania ?

Co do statów to chodzi mi o konkret, załóżmy, że wizz zaczyna mając 10str ile było na tym 12lvlu ?
chciałbym się dowiedzieć, czy np. ten automat działa na zasadzie lvl up = +1 str +1 vit +3 ene ?
Ok nie każdy może nosić wszystko, ale zbroje nadal chyba wymagają str ?

Nie wiem z jaką ilością punktów zaczynają klasy postaci. Tymi co graliśmy miały już 12 lvl, zatem... ciężko ogarnąć, biorąc pod uwagę fakt, że mieliśmy już jakieś tam itemy na sobie. A te kule są w miejscu na tarczę i Wizzard się nimi nie zasłania. Trzeba zaznaczyć jedynie, że Wizz może ich używać dzierżąc jednoręczne laski.

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Rogal
Wiadomość [#22]: 26.08.2009 o 22:07

Konto skasowane

ok, w sumie to widziałem już drzewka, za co oczywiście dziękuje za link, widziałem mniej więcej okno z questami i pod questami, a ma ktoś screen okna ze statsami ??

kurczę, delikatnie mówiąc, ale naprawdę jestem wściekły a zarazem całkowicie zniechęcony... czekać 2-3 lata na grę... nie wiem czy w ogóle wtedy jeszcze będzie mnie to interesowało, starzeje się :P żeby chociaż beta w przyszłym roku.

Constantine
Wiadomość [#23]: 27.08.2009 o 10:48

Konto skasowane

Wie ktoś może czy podczas wbijania leveli poziom many i zdrowia wzrastał czy był taki sam jak na początku?

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział na to pytaniesmiley.gif

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Adiasz
Wiadomość [#24]: 27.08.2009 o 12:54

Konto skasowane

Czy Diablo 3 zostanie wydane w jezyku esperanto ?

postep ponad wszystko
BeLial
Wiadomość [#25]: 27.08.2009 o 17:53

Konto skasowane

Constantine napisał
Tu masz drzewka umiejętności wizza
http://diablo3x.com/cl(...)nt-trees

Mam takie pytanie:
Zwróciłeś może uwagę na to czy podczas wbijania leveli poziom many i zdrowia wzrastał czy był taki sam jak na początku?

Tak poziom many i życia wzrastał, podobnie jak statystyki typu siła, zręczność, żywotność oraz siła woli. Jeżeli chodzi o statystyki, to nie powiem Ci o ile punktów bo po prostu nie byłem w stanie tego zauważyć, biorąc pod uwagę fakt noszenia przedmiotów przez postać, które zwiększały niektóre ze statystyk.

[Edycja BeLial - 27.08.2009 o 17:54]

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Rogal
Wiadomość [#26]: 28.08.2009 o 17:32

Konto skasowane

Kiedy w sumie teraz jakiś większe info może być, jakiś blizzcast, albo jakiś event gdzie blizz mógłby się pojawić ? w sumie wizz, chba pojawił się na gwiazdkę z tego co pamiętam ?? Czy jesteśmy skazani na naszego ukochanego community managera ? smiley.gif)

P.S.

Niech ktoś mnie wyleczy ze ślepoty i pokaże gdzie jest auto login na forum i stronę główną ?

Malvado
Wiadomość [#27]: 20.09.2010 o 19:53

Konto skasowane

Beliar a jak grałeś w diablo na blizzconie rok temu to przyjrzałeś się może specyfikacji komputera na jakim testowaliście? Pytam bo skoro to ten sam silnik co SC2 to wymagania powinien mieć podobne a SC nie ma szczególnie dużych wymagań sprzętowych

BeLial
Wiadomość [#28]: 21.09.2010 o 20:33

Konto skasowane

Malvado napisał
Beliar a jak grałeś w diablo na blizzconie rok temu to przyjrzałeś się może specyfikacji komputera na jakim testowaliście? Pytam bo skoro to ten sam silnik co SC2 to wymagania powinien mieć podobne a SC nie ma szczególnie dużych wymagań sprzętowych

Nie było czasu ani możliwości na sprawdzenie specyfikacji kompa. Pytaliśmy o to pracowników Blizza, jednak Ci "nie wiedzieli" jaka była specyfikacja maszyn. Jeżeli StarCraft II Wings of Liberty śmiga Ci na full detalach, to podobnie będzie z Diablo III.

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :