Dziś jest: Czwartek, 20 lutego 2020, godzina 07:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gamescom 2009 - zadaj pytanie!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
BeLial
Wiadomość [#1]: 21.08.2009 o 11:42

Konto skasowane

Siema ludzie!

Zachęcam do zadawania pytań w tym temacie odnośnie trzeciej odsłony Diablo. W miarę naszych możliwości postaramy się odpowiedzieć na wszystkie. Proszę jedynie, nie pytajcie o dat premiery, bo jej nie znamy. Nie było również Teamu Developerskiego, zatem z wywiadów nici. Możemy z Wami podzielić się wrażeniami z gry, a także postaramy się przybliżyć to co będzie się działo na Streamie z BlizzConu!

Pozdrawiamy!

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Constantine
Wiadomość [#2]: 21.08.2009 o 15:55

Konto skasowane

A pro po BlizzConu. Dużo ostatnio się mówi o ujawnieniu nowej klasy na tej imprezie. Jak myślisz? jaka to będzie klasa? może masz już jakieś, przynajmniej niepotwierdzone dane na ten temat?

[Edycja Constantine - 21.08.2009 o 16:07]

[Edycja Constantine - 21.08.2009 o 16:08]

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Yano
Wiadomość [#3]: 22.08.2009 o 13:33

Konto skasowane

juz pokazali nową kalse rpzeciez, na gametrailers i oficjalnej stronie diablo sa filmiki
jest to monk, czyli gapowaty detektyw potluczony.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Constantine
Wiadomość [#4]: 22.08.2009 o 15:40

Konto skasowane

Ok. wiem już od wczoraj jaka jest nowa klasa, ale dzięki za zainteresowaniesmiley.gif

Adiasz
Wiadomość [#5]: 22.08.2009 o 22:09

Konto skasowane

1) w jaki sposob bedziemy sprawowali kontrole nad stworami ktore posiada summoner?

2) na jakiej zasadzie "pies kamikadze" bedzie wybieral cele? Czy bedzie mozna samemu wyznaczac mu cele?

[Edycja Adiasz - 22.08.2009 o 22:11]

postep ponad wszystko
BeLial
Wiadomość [#6]: 23.08.2009 o 14:23

Konto skasowane

Adiasz napisał
1) w jaki sposob bedziemy sprawowali kontrole nad stworami ktore posiada summoner?

2) na jakiej zasadzie "pies kamikadze" bedzie wybieral cele? Czy bedzie mozna samemu wyznaczac mu cele?

[Edycja Adiasz - 22.08.2009 o 22:11]

1) Summoner nie ma żadnej kontroli nad przywołanymi bestiami. Działa to na zasadzie D2, jeżeli potwór znajduje się w obszarze pola widzenia przywołanej przez nas bestii, to ta atakuje automatycznie naszego przeciwnika.
2) O jakiego psa kamikaze chodzi?

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Constantine
Wiadomość [#7]: 23.08.2009 o 14:27

Konto skasowane

Moim zdaniem chodzi chyba o tego psa szamana z pierwszego gameplay'a przedstawiającego pierwszy akt.

Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#8]: 23.08.2009 o 16:39

Konto skasowane

Z tymi psami... technika poszła trochę do przodu - pamiętacie jak w WC3 wysokpooziomowe potwory nie waliły wszystkiego co im wejdzie w zasięg, tylko wybierały najbardziej priorytetowe cele - np herosów z niską ilością życia... sądze że tu będzie podobnie - im niższa ilość hp i jednocześnie wyższy poziom stwora tym wyższy priorytet do ataku.

>Zapraszam do mojej galerii.<
Rogal
Wiadomość [#9]: 26.08.2009 o 10:42

Konto skasowane

Witam,

mam takie małe pytanko, na gry-online (sorry też czytam:P) wyczytałem, że tereny jednak nie są juz generowane losowo, czy to kwestia dema czy może jednak rzeczywiście blizz od tego odchodzi ? w sumie D3 posiada mapę, więc jak tu zrobić losowe tereny, ale z drugiej strony czy to zaleta czy wada ? Jeżeli już był poruszany temat to sorki, ale nigdzie sie nie doczytałem mimo śledzenia relacji na żywo.

Constantine
Wiadomość [#10]: 26.08.2009 o 11:17

Konto skasowane

Z tego co wiem, w Diablo III tereny na powierzchni nie będą generowane losowo, tylko niektóre zakamarki będą losowe, zaś tereny podziemne(grobowce, jaskinie, pieczary) będą generowane losowo.
Blizzard tłumaczy to tym, że trudno jest stworzyć lokacje jednocześnie generowane losowo i ciekawe, dokładnie dopracowane.
W zamian za to, że już nie będzie losowo generowanych naziemnych lokacji Blizzard oferuje dokładne ich dopracowanie tak aby były piękne i ciekawe.

BeLial
Wiadomość [#11]: 26.08.2009 o 15:54

Konto skasowane

Rogal napisał
Witam,

mam takie małe pytanko, na gry-online (sorry też czytam:P) wyczytałem, że tereny jednak nie są juz generowane losowo, czy to kwestia dema czy może jednak rzeczywiście blizz od tego odchodzi ? w sumie D3 posiada mapę, więc jak tu zrobić losowe tereny, ale z drugiej strony czy to zaleta czy wada ? Jeżeli już był poruszany temat to sorki, ale nigdzie sie nie doczytałem mimo śledzenia relacji na żywo.

To że mapy nie był generowane losowo to wina dema. Gra została przygotowana specjalnie na pokaz. Zatem w pełnej wersji będą losowo generowane "elementy" mapy.

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Rogal
Wiadomość [#12]: 26.08.2009 o 16:23

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedzi. Mam w sumie jeszcze kilka pytań:
1. Jakie bronie dla wizza udało wam się znaleźć, jak działa ta kula która widać w trailerze wizza, co daje ?
2. Jak były rozdane staty do 12 poziomu? Ciągle nie rozumiem, jak blizz chcę to zrobić automatycznie. Ja potrzebuję +5 str a automat mi nic nie doda przez 3 lvle.
3. Dało sie zauważyć jakieś nowe dodatki w broniach, chodzi mi o coś w stylu ias czy fcr z diablo2, gdzieś czytałem, że blizz ma podobno listę około 150 takich dodatków, ale większość nie do zrealizowania.
4. Czy było dużo nowego ekwipunku typu buty, bronie, zbroje czy raczej się powtarzały i czy były dobrze odwzorowane po założeniu? (podobno blizz pracuje teraz dośc mocno nad jak to nazwali itemizacją i chcą, żeby przemioty unikatowe, były wymienne z rzadkimi)
5. Strasznie chciałbym zobaczyć drzewka wizza, nie macie jakichś spyshotów na maila ? :P

to tyle na teraz, wiem, że męczę, ale jak ja już mam dość tej monotonii w diablo2, której mam nadzieję nie doświadczymym w D3 smiley.gif

Constantine
Wiadomość [#13]: 26.08.2009 o 20:32

Konto skasowane

Tu masz drzewka umiejętności wizza
http://diablo3x.com/cl(...)nt-trees

Mam takie pytanie:
Zwróciłeś może uwagę na to czy podczas wbijania leveli poziom many i zdrowia wzrastał czy był taki sam jak na początku?

Adiasz
Wiadomość [#14]: 26.08.2009 o 21:29

Konto skasowane

Zadajcie prosze pytania ktore napisalem kilka postow wyzej.
Chcialbym sie dowiedziec, czy w D3 bedziemy mieli summonero ktorzy beda mogli przyzywac dyuze liczby stworzen a jesli tak to w jaki sposob bedzie sprawowac sie nad nimi kontrole, czy da sie wybierac dla nich formacje oraz czy bedzie mozna im wyznaczac cele ktore maja atakowac.

postep ponad wszystko
DonMateo
Wiadomość [#15]: 26.08.2009 o 21:31

Konto skasowane

BeLial napisał
1) Summoner nie ma żadnej kontroli nad przywołanymi bestiami. Działa to na zasadzie D2, jeżeli potwór znajduje się w obszarze pola widzenia przywołanej przez nas bestii, to ta atakuje automatycznie naszego przeciwnika.

...

Czy to nie jesteś przypadkiem tym samym człowieczkiem, z którym kłóciło się kiedyś połowa forum o te summonery?!Cylon_anim.gif

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
BeLial
Wiadomość [#16]: 26.08.2009 o 21:34

Konto skasowane

DonMateo napisał
BeLial napisał

...

Czy to nie jesteś przypadkiem tym samym człowieczkiem, z którym kłóciło się kiedyś połowa forum o te summonery?!Cylon_anim.gif

Nie...

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Adiasz
Wiadomość [#17]: 26.08.2009 o 21:37

Konto skasowane

tak to ja, ciesze sie, ze mnie pamietasz ;)
BeLial odpowiedzial juz na moje pytania lecz zowazylem to po napisaniu tego drugiego postu z pytaniami...sorry. Ale czy te odpowiedzi to oficjalne stanowisko tworcow D3 ?? Skoad to wiecie?

ps ciesze sie, ze akurat trafilem w momet kiedy mozecie mi tak szybko odpowiedziec smiley.gif

[Edycja Adiasz - 26.08.2009 o 21:38]

postep ponad wszystko
BeLial
Wiadomość [#18]: 26.08.2009 o 21:40

Konto skasowane

Rogal napisał
Dzięki za odpowiedzi. Mam w sumie jeszcze kilka pytań:
1. Jakie bronie dla wizza udało wam się znaleźć, jak działa ta kula która widać w trailerze wizza, co daje ?
2. Jak były rozdane staty do 12 poziomu? Ciągle nie rozumiem, jak blizz chcę to zrobić automatycznie. Ja potrzebuję +5 str a automat mi nic nie doda przez 3 lvle.
3. Dało sie zauważyć jakieś nowe dodatki w broniach, chodzi mi o coś w stylu ias czy fcr z diablo2, gdzieś czytałem, że blizz ma podobno listę około 150 takich dodatków, ale większość nie do zrealizowania.
4. Czy było dużo nowego ekwipunku typu buty, bronie, zbroje czy raczej się powtarzały i czy były dobrze odwzorowane po założeniu? (podobno blizz pracuje teraz dośc mocno nad jak to nazwali itemizacją i chcą, żeby przemioty unikatowe, były wymienne z rzadkimi)
5. Strasznie chciałbym zobaczyć drzewka wizza, nie macie jakichś spyshotów na maila ? :P

to tyle na teraz, wiem, że męczę, ale jak ja już mam dość tej monotonii w diablo2, której mam nadzieję nie doświadczymym w D3 smiley.gif

1) Staffy, Kule. kule to coś a la tarcza, dawała rożne bonusy i tyle. Można było te kule trzymać drugiej ręce.
2) Rozdane były po prostu automatycznie i tyle smiley.gif Nie ma problemów z itemami, bo nie każda klasa może nosić wszystkie przedmioty. Np. Monk nie może używać toporów, mieczy, buław itp... Oznaczone są te itemy czerwonym X-em.
4) Itemy po założeniu przez postać nie zmieniały wyglądu bohatera. Nie było to zaimplementowane do gry.
5) Nie dało się zrobić zdjęcia smiley.gif

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Rogal
Wiadomość [#19]: 26.08.2009 o 21:55

Konto skasowane

Ok, ale czy dało się już zauważyć jakieś nowe bonusy ? Czy na razie wszystko po staremu ? +2 str, +13%cold res i 10% ias ?

A te kule są jako tarcza ? tzn. w miejscu tarczy rozumiem? bo chyba się nimi wizz nie zasłania ?

Co do statów to chodzi mi o konkret, załóżmy, że wizz zaczyna mając 10str ile było na tym 12lvlu ?
chciałbym się dowiedzieć, czy np. ten automat działa na zasadzie lvl up = +1 str +1 vit +3 ene ?
Ok nie każdy może nosić wszystko, ale zbroje nadal chyba wymagają str ?

DonMateo
Wiadomość [#20]: 26.08.2009 o 21:57

Konto skasowane

To nie do ciebie BeLial, tylko do Adiasza. Ciebie zacytowałem, bo ten drugi nie widział twojej odpowiedzi.

/offtop

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :