Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 13:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Role Playing Game Polskie gildie na DEFIAS BROTHERHOOD ?

Odpowiedź

Temat: Polskie gildie na DEFIAS BROTHERHOOD ?

sadziu
Wiadomość [#1]: 20.08.2009 o 22:09

Moglby ktos po krotce przedstawic jak wyglada sytuacja po kazdej ze stron?
Chcialbym zagrac szamanem, priestem lub druidem wiec jezeli jakas gildia przygarnelaby od poczatku- nie chodzi o pomoc mterialna, ale co by milej czas lecial- poprosze o info.
Przeszukujac raidstatus znalazlem tylko dwie
Grom-ally oraz Maruders-horda

[Edycja sadziu - 20.08.2009 o 22:12]

[Edycja sadziu - 20.08.2009 o 22:19]

PM Email
Ran666
Wiadomość [#2]: 21.08.2009 o 00:54

Moc jest ze mna człowieku

Kuzwa gram w tego w wowa juz 4lata , trafilem na DB zajebiste World Rp , i mam ten sam problem,,, POLACY z hordy pisac czy zyjecie tam !!

PM Email
sadziu
Wiadomość [#3]: 21.08.2009 o 01:08

Ja zaczalem po stronie ally, ale te kilka lvli to nie problem jakby cos sie znalazlo biggrin.gif

PM Email
Ran666
Wiadomość [#4]: 21.08.2009 o 11:09

Moc jest ze mna człowieku

Gram w Hordzie , jak ktos jest tam ogarniety /w Brocks

PM Email
Kasyx
Wiadomość [#5]: 04.09.2009 o 15:25

Również gram w Hordzie na DB smiley.gif

/w Kasyx jakby coś.

Odświeżając, czy jest na DB jakaś polska GIldia?

PM Email
Gallek
Wiadomość [#6]: 04.09.2009 o 20:47

GROM po stronie Alliance, o ile jeszcze istnieja.

PM Email
zu
Wiadomość [#7]: 13.12.2010 o 20:43

Dopiero się przeniosłam na Defiasa, ale już mogę powiedzieć, że są tu Polacy (ale zakamuflowani :-)) i polskie gildie. Jak na razie wypatrzyłam jedynie trzy, może z czasem w oko wpadnie mi więcej.

Po stronie Alliance:
GROM
Kult Wesołego Rosomaka

Po stronie Horde:
Gang Dzikich Wieprzy
Zbójcerze

Edycja w celu korekty nazw gildii // dodania nowych.

[Edycja zu - 16.12.2010 o 18:31]

Miodas, 85 Blood Elf Paladin of Defias Brotherhood.
Gra także Warlockiem, Druidem i Shamanem =).
PM Email
atylla3
Wiadomość [#8]: 13.12.2010 o 21:27

zu napisał
Dopiero się przeniosłam na Defiasa, ale już mogę powiedzieć, że są tu Polacy (ale zakamuflowani :-)) i polskie gildie. Jak na razie wypatrzyłam jedynie trzy, może z czasem w oko wpadnie mi więcej.

Po stronie Alliance:
GROM
Klub Wesołego Borsuka

Po stronie Horde:
Gang Dzikich Wieprzy

Myślę, że po ponad roku ta informacja będzie dla niego bezcenna.

PM Email
zu
Wiadomość [#9]: 15.12.2010 o 18:02

Wiesz, ale on nie jest jedynym, który zagląda na forum RP i konkretnie do wątku serwera Defias Brotherhood.

PM Email
sarz
Wiadomość [#10]: 29.12.2010 o 17:49

@up: kolega ma rację, jeżeli chodzi o gildie które wymieniłeś to polecałbym GROM z racji tego, że są już bardzo długo w grze i z pewnością mają dobry progress. Poza tym do hordy dorzuciłbym jeszcze Dead Memories które liderowane jest przez polaka Nemreal'a, jednakże nie jest to strikte polska gildia. Pozdrowienia dla byłych nocturnowców i eastern disctrictowców biggrin.gif

PM Email
RaczkaChaosu
Wiadomość [#11]: 29.12.2010 o 18:25

Witam.

Mam pytanie czy przygarnal by ktos mnie do grania razem ??

Zafundowalem sobie gierke na mikolaja ale dopiero teraz mam czas usiasc i pograc. Gram juz pare dni ale tam ciac samemu jest troche nudno.

Jezeli moglbym sie do kogos przylaczyc albo moglby mi ktos pomoc jakos w grze bylbym niezmiernie rad biggrin.gif

Nick w gze: Xzxzxzxxz
jak cos to moj nr gg: 31020283

[Edycja RaczkaChaosu - 29.12.2010 o 18:26]

PM Email
zu
Wiadomość [#12]: 31.12.2010 o 13:35

A w jakiej grasz frakcji? Zbójcerze po stronie hordy cały czas szukają ludzi, ale zmienili się w gildie międzynarodową.

PM Email
RaczkaChaosu
Wiadomość [#13]: 01.01.2011 o 21:36

Gram na Hordzie :P

Nie wiem wszystkiego o grze przydala by sie czasami pomoc biggrin.gif

PM Email
seero
Wiadomość [#14]: 02.04.2011 o 07:46

Witam.

Gram w WoW-a od 3 tygodni,więc nie jestem jeszcze zbyt kumaty.Nabiłem co prawda 45 lvl,jednak mam jeszcze ogromne braki w doświadczeniu a zwłaszcza w PvP.
Gram na serwerze Defias Brotherhood i z przykrością muszę przyznać,że zacząłem mieć problemy z expieniem.Nie chodzi mi o "trudność" questów a o graczy grających po stronie Hordy.Często robiąc zadania spotykam na spotach graczy Hordy i w tym momencie kończy się moje questowanie.Zdarza się,że ubijając questowe moobki zostaję ubity po kilkanascie razy przez "Hordziaka",który nawidoczniej expi swojego kolejnego "chara" i najwidoczniej nudzi mu się.

Tak więc mam pytanie.Czy jest jakaś gildia,która zechciałaby przygarnąć "świerzego"gracza,który czasami potrzebuje pomocy?
Ze swojej strony mogę zaproponować lojalność i w miarę możliwości pomoc w questach.
Mój nick w grze to : Djeserit i gram po stronie Ally.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

[Edycja seero - 02.04.2011 o 07:47]

[Edycja seero - 02.04.2011 o 07:49]

PM Email
Mr.Anonymous
Wiadomość [#15]: 03.06.2011 o 22:44

Konto skasowane

Pogadaj z kimś od Blue Brothers (25lvl) jest tam bardzo dużo znudzonych 85lvli (znalazłem ich dzięki Trade xD )
ale musisz znać angielski (w dzisiejszych czasach to dość "wygórowane" wymagania, no ale cóż :P )

A jak będziesz chciał pogaworzyć z rodakiem -Szczery- nick mojego alta (dlaczego nie maina? Żeby mi nikt nie spamował ;] )

Todiru
Wiadomość [#16]: 04.06.2011 o 00:08

Konto skasowane

seero napisał
Witam.

Gram w WoW-a od 3 tygodni,więc nie jestem jeszcze zbyt kumaty.Nabiłem co prawda 45 lvl,jednak mam jeszcze ogromne braki w doświadczeniu a zwłaszcza w PvP.
Gram na serwerze Defias Brotherhood i z przykrością muszę przyznać,że zacząłem mieć problemy z expieniem.Nie chodzi mi o "trudność" questów a o graczy grających po stronie Hordy.Często robiąc zadania spotykam na spotach graczy Hordy i w tym momencie kończy się moje questowanie.Zdarza się,że ubijając questowe moobki zostaję ubity po kilkanascie razy przez "Hordziaka",który nawidoczniej expi swojego kolejnego "chara" i najwidoczniej nudzi mu się.

Tak więc mam pytanie.Czy jest jakaś gildia,która zechciałaby przygarnąć "świerzego"gracza,który czasami potrzebuje pomocy?
Ze swojej strony mogę zaproponować lojalność i w miarę możliwości pomoc w questach.
Mój nick w grze to : Djeserit i gram po stronie Ally.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Na PvP serwerze musisz się przyzwyczaić do gankowania, nie ma innej opcji.Jeśli spotykam jakiegoś ally na swoim serwie to również ich gankuje(za wotlk się nie gankowało wcale to teraz trzebabiggrin.gif)

[Edycja Todiru - 04.06.2011 o 20:14]

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
Bahallan
Wiadomość [#17]: 08.02.2012 o 20:05

Gildia Ostatnie Przymierze została zawiązana oraz istnieje w uniwersum fantasy, wykreowanym dzięki grze komputerowej World of Warcraft, będącej przedstawicielem gier typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game). Gildia w swojej istocie stanowi dobrowolne zgrupowanie osób, które zdecydowały się na wspólne uczestniczenie i wspieranie się w wydarzeniach mających miejsce w świecie gry.

Nasza gildia rezyduje na europejskim serwerze typu RP-PVP (Serwer Role Playing z aktywnym systemem World PvP) o nazwie Defias Brotherhood. Założona została w 2011 roku. Zorientowana jest na graczy polskojęzycznych, oficjalnym językiem, który używany jest w rozmowach na czacie gildii jest język polski.

W tym miejscu należy nadmienić, że w trosce o dobre imię Ostatniego Przymierza oraz poszanowanie wśród innych gildii przestrzegamy ogólnych zasad serwerów typu RP-PvP i tego samego oczekujemy od nowych członków. W szczególności należy unikać stosowania w wypowiedziach /s i /y (a więc formach wypowiedzi widocznych w świecie gry jako pochodzących bezpośrednio od postaci) języka innego niż język angielski oraz stosowania emotikonów (np. xD, ;-), :-P ), emocje można wyrażać poprzez animacje postaci (np. /laugh, /shrug). W przypadku wypowiadania się w /w, /g, /p /raid powyższa zasada nie ma zastosowania. W miarę możliwość należy unikać również celowego niszczenia i przeszkadzania w wydarzeniach typu RP organizowanych przez inne gildie lub indywidualne postacie.

Celem istnienia naszej społeczności jest przede wszystkim dobra zabawa. Gildia oficjalnie prezentuje zdystansowane podejście do samej gry. Rozumiemy, że ludzie mają również, czy raczej przede wszystkim, życie prywatne, które nigdy nie powinno być stawiane ponad ponad wydarzeniami mającymi miejsce w świecie gry.

Z tego względu nie posiadamy ani nie planujemy wprowadzać w przyszłości żadnych obostrzeń dotyczących np. frekwencji rajdowej czy czasu nieaktywności, po którym postać zostanie usunięta z gildii.

W naszym towarzystwie znajdą dom zarówno osoby dla których PvP i maniakalne wduszanie klawiszy jest treścią życia, jak i osoby preferujące bardziej stoickie PvE. Osoby zainteresowane dołączeniem mogą napisać kilka słów na forum, lub zagadać do jednego z naszych kamratów w grze.

"Gdy pieśni się zaczęły , rozpostarto na stołach obrusy i zastawiono królewską ucztę, pojawiła się również utuczona z baryłek małmazja , wino i krzepkie piwo w dzbanach obok półmisków, biesiadowali i pili wesoło, aż słońce zaszło i sierp księżyca prześwitywał blado przez gęstwinę drzew nad nimi."

Jeśli jesteś interesowany RPG i szukasz ludzi z którymi mógł byś pograć , chętnie zapraszamy na nasza stronęsmiley.gif http://ostatnieprzymierze.guildlaunch.com Cały czas się rozwijamy w tym kierunku

Do zobaczenia!
Szeregowy Bahallan

fragment z książki Howarda Pyle "Wesołe przygody Robin Hooda"

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :