Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 15:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Rogue

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
snake
Wiadomość [#101]: 26.01.2010 o 13:39

Konto skasowane

Dla tych którzy go nie widzieli zostawiam ten film na potrzeby instruktarzowe …
Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów pokazujących jak walczyć rogalem...(1vs1)
http://www.noobflicks.com/w(...)3_-_duel

Arato
Wiadomość [#102]: 12.03.2010 o 10:16

Konto skasowane

Jak gracie 2/2 rog/disc vs affi lock +heal?
Dla mnie jest to chyba największy antysetup. Na mane nie wygramy z lockiem, a zbrustowac go na cc tez nie można przy tym setupie i dmg rogue.

mindseeker
Wiadomość [#103]: 12.03.2010 o 11:45

Konto skasowane

Nic prostszego. Jest kilka opcji - najlepsza jest taka, że rogal od razu siada na priesta i go nukuje, a priest dispeluje mu banke i zazwyczaj wygrywa się bardzo szybko, bo lock nie jest w stanie odciagnąć rogala od preya.
Druga opcja 2-krotny switch na peta w dobrym momencie i go zabicie. Trzecia opcja siedzenie na locku i przerywanie mu ua, feara i ciągle stuny - rogal zrobi znacznie więcej dmg od niego i wygrywa się na mane.

Arato
Wiadomość [#104]: 12.03.2010 o 15:12

Konto skasowane

Priest do locka jako heal jest najlatwiejszy i fakt siedząc na nim+dispel mozna go dosyć łatwo zabić. Jednak jak juz jest np affi+resto dru to juz tak nie wygląda ładnie. Resto dru jest nieubijalny dla mnie, peta tez sie nie zabije przy dobrym teamie, a siedzenie ciągle na locku właśnie powoduje przegrywanie na mane.

mindseeker
Wiadomość [#105]: 12.03.2010 o 15:44

Konto skasowane

resto/affi jest jednym z łatwiejszych teamów dla rogue/priest. Nie wiem nawet czy jest jakaś taktyka na to - po prostu siadasz na locka i go lejesz a priest pomaga dispelując hoty i burnując druida.

REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :