Dziś jest: Sobota, 7 grudnia 2019, godzina 11:21
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Rogue

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Lollol
Wiadomość [#61]: 18.08.2009 o 20:24

Konto skasowane

Good job.

miszmasz
Wiadomość [#62]: 18.08.2009 o 21:19

Konto skasowane

Fakt że resto druta ubic ciezko.

Btw. Maaru rogal mimo wszystko nie wymaga tyle skilla chociaz fakt ze ciezej jest ci ubic druta niz innym skoro stakujesz na nim expose armor i nie używasz blinda (z posta w którym pisałeś jak bijesz sie z drutem to latwo wywnioskowac ze do tych skillowych rogali to nie należysz ;P ) po co stakowac expose jak drut ma z 6k armora. Hity masz niskie przez resi nie przez armor zamiast marnowac cp na expose lepiej trzymać stunlock ale żeby przytrzymać kogoś długo to musisz nauczyć się blinda używać (a i kickiem silencowac by sie przydalo)

A co do imba skillowego rogala to: spróbuj pograć warkiem i oceń która klasa wymaga więcej skilla (szczególnie 1vs1 różnica miedzy rogalem a warkiem jest spora)

[Edycja miszmasz - 18.08.2009 o 21:22]

Maaru
Wiadomość [#63]: 18.08.2009 o 22:01

Konto skasowane

miszmasz a więc po kolei ci odpowiem:

fakt ze ciezej jest ci ubic druta niz innym skoro stakujesz na nim expose armor i nie używasz blinda

Bez deadly poisona do resto druida nawet nie warto podchodzić jeśli mówimy o pojedynku 1vs1, a to dlatego że abolish poisons będzie nam cały czas ściągał cripplinga i wounda, a skillowy resto druid walnie swiftmenda w momencie gdy nie ma na sobie wounda. Deadly poison ma z talentów 30% szansy na resist dispela, czyli jeśli zestackujemy go do 5x to wound i crippling będzie się na druidzie utrzymywał, a do tego deadly mocno tickuje.
Ja takiego sposobu walki z resto nie wymyśliłem. Przeczytałem to na jakimś forum. A co do blinda to ja nie napisałem że go nie używam, bo czasami deadly zostanie całkowicie zdispellowany i wtedy zarzucam blinda i robie restealth, po czym mam szanse złapać druta bez żadnej hoty, ale to i tak niewiele daje.

(z posta w którym pisałeś jak bijesz sie z drutem to latwo wywnioskowac ze do tych skillowych rogali to nie należysz ;P )

Nie uważam się za pro rogala, ale ten sposób walki który z nim podałem został opracowany właśnie przez skillowych rogali, poza tym od jakiegoś czasu gram w 2vs2 i 3vs3 na ponad 2k ratu, więc nabem też nie jestem.

po co stakowac expose jak drut ma z 6k armora

6k armora to ma jak jest bez formy. Widzę, że nie wiesz o czym mówisz.

Hity masz niskie przez resi nie przez armor zamiast marnowac cp na expose lepiej trzymać stunlock ale żeby przytrzymać kogoś długo to musisz nauczyć się blinda używać (a i kickiem silencowac by sie przydalo)

Hity rogal na resto ma niskie właśnie przez armor, bo jak dorwe druta bez formy to potrafie go zlać w 10 sekund. A mówiąc "trzymać stunlock" co ty masz na myśli? Rogal ma 2 stuny. A co do kicka to druid leczy się instantami, więc co ja mam mu przerwać? Wiesz ty w ogóle o czym piszesz?

A co do imba skillowego rogala to: spróbuj pograć warkiem i oceń która klasa wymaga więcej skilla (szczególnie 1vs1 różnica miedzy rogalem a warkiem jest spora)

Mam warriora i na pewno nie jest on trudniejszy od rogala. Granie warkiem na arenie to typowy zerg. Szarżujesz napierdalasz, switchujesz w odpowiednim momencie, a jak cel ma mało hp to recklesness i pozamiatane. Różnica jest taka, że warrior jest cholernie zależny od gearu(chyba najbardziej ze wszystkich klas), a rogal nawet ubrany w crapy jak ogarnia potrafi zdziałać cuda.

Prowler
Wiadomość [#64]: 18.08.2009 o 22:38

Konto skasowane

Jak wrzucisz receklness to odrazu dostajesz CC lub max burst idzie na wlasnie Ciebie bo masz 30% wiekszy dmg wiec to jest bardzo nie bezpieczne.powiem wam tyle ze warrior potrafi tak otumanić przeciwnikow ze przechooj. intervane do swojego hila charge na wroga i intercept na drugiego, a ty nie wiesz co sie dzieje tylko patrzysz jak przez całą arene biega wielki np krowa

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Maaru
Wiadomość [#65]: 19.08.2009 o 01:25

Konto skasowane

bo masz 30% wiekszy dmg

20%.

Co do tego cc to dobry warrior zawsze wyczeka na odpowiedni moment żeby właśnie tego cc nie dostać.

miszmasz
Wiadomość [#66]: 19.08.2009 o 08:34

Konto skasowane

Druid prędzej czy później bedzie przechodził w travel forma wiec nadal nie widze sensu stakowania expose rzucasz deadly throw i ci nie ucieknie a w travelu go zjedziesz nawet jesli nie to przynajmniej przyciśniesz a wtedy łatwo o błędy. Prawdopodobnie rzuci cyclone i healnie sie HoTami lub ns+healing touch. Jeśli wyjdziesz szybko z cyclona i zburstujesz go zanim sie healnie (co jest prawie niemożliwe bo hila sie instant xd) to go ubijesz
Rogal ma 2 stuny ale taki np kidney shot na full cp chwile potrzyma potem walisz gouge i cooldown na kidney juz schodzi tyle ze znow potrzebujesz przynajmniej 1 cp zeby go uzyc po tym vanish i powtarzasz sekwencje tyle że partner druta jesli jest ogarniety to nie pozwoli ci go nonstop okladac a drut przejdzie w beara...

Co do warka to nadal uważam że wymaga więcej skilla. Jeśli pod uwagę bierzemy tylko areny to mogę się zgodzić że warek jest łatwiejszy do opanowania ale ogólnie to jakoś z tym skillem pod rogala bym nie przesadzał. Zresztą na arenie wiecej skilla od rogala wymaga hunter także rogue nigdy nie będzie klasa która pozwoli określić czy koleś ma skilla czy nie.

[Edycja miszmasz - 19.08.2009 o 08:54]

[Edycja miszmasz - 19.08.2009 o 09:01]

Firenzo
Wiadomość [#67]: 19.08.2009 o 10:53

Konto skasowane

Maaru napisał

Highest 2 man personal rating - 1500

podsumowując jesteś typowym huntardem, więc powinieneś miliczeć.

Dobra, co jak co ale rogal na BG nie wymaga skilla, najmniejszego.

To co w takim razie powiesz o hunterze? Wymaga skilla na bg? Dlaczego 99% twinków to huntardy? Temu że ta klasa jest banalna do gry na bg - stoisz styłu i strzelasz; to wszystko.

Niestety tak sie składa że tą postacią grałem tyle aren co nic (spójrz na achievy, wole PvE i to jest mój główny cel. Więc 1500 rating to ja mam może z czasów kiedy sie z takiego ratingu startowało :P . Areny skończyłem grać tak naprawde zanim zdobyłem itemki do pvp (200 resilience?), i tyle. Aren hunterem jak narazie więcej NIE grałem.

Swojego armory sie wstydzisz... oki rozumiem, ja swojego sie nie wstydze, możesz moje armory wklejać wszędzie gdzie popadnie wstaw sobie do podpisu itd.

Co do BG; uważam że każdy gracz, każdą klasą może "wymiatać na BG" bez najmniejszych problemów. 99% TWINKÓW to rzeczywiście HUNTARDY zwłaszcza że grają w bracketach 19,29,39 gdzie hunter jest jak NAJBARDZIEJ OP klasą do pvp (takie jest MOJE zdanie).

Na 80 lvlu hunterem na BG to nie jest już totalny "faceroll" jednak nigdzie nie mówiłem że hunter wymaga skilla na BG, bo jest to tylko kwestia klikania 1,2,3,4,5 pokolei.

Areny; z tego jak to ja jestem typowym "Huntardem" mam wywnioskować że jak powiedzmy hunter złapie cie flarą/volleyem/czymkolwiek i stracisz openera to i tak złoisz mu dupe bez problemu? Osobiście nie sądze a słowami "rogal schodzi jak szmata" mówie o hunterze Beast Mastery gdzie nuke jest naprawde ogromny, a wszelkie Blindy itp nie działają na mnie. Kiedy skończy mi sie Bestial Wrath i rogal to przeżyje, jest to raczej koniec walki dla mnie.

Prowler
Wiadomość [#68]: 19.08.2009 o 12:22

Konto skasowane

Maaru napisał
bo masz 30% wiekszy dmg

20%.

Co do tego cc to dobry warrior zawsze wyczeka na odpowiedni moment żeby właśnie tego cc nie dostać.

dlatego makro receklness + BS ftw smiley.gif lub ręczne odpalenie

miszmasz
Wiadomość [#69]: 19.08.2009 o 22:20

Konto skasowane

Z tym warkiem to troche offtop ale też coś dodam :P
Warrrior ftw :P lololo 1111

A tak serio to zauwazyłem że sporo rogali narzeka na swoją klase a mimo to jak im powiesz że rogal to cienki bolo to popędzą na ciebie niczym zfrustrowane komando emerytów i rencistów bo za komuny było lepiej....(co ja piepsze :O) i ciesze się że rogal na wotklu dostał po dupie i jego miejsce przejął palek :P Nie żebym miał coś do rogali sam nim pare razy grałem ale jest taka tendencja że ktoś kto nauczył się troche grać rogalem tnie kozaka jakby z 3k ratingu nabił a w realu to byle dk/pal podciera se nimi dupe tracąc 5-10% hp.
Oczywiście są rogale co jadą dków itp. ale to nie jest ten wyżej wspomiany typ kozaka :P

[Edycja miszmasz - 19.08.2009 o 22:22]

Maaru
Wiadomość [#70]: 20.08.2009 o 01:50

Konto skasowane

Rogal z dk i retri palkiem jedzie jak z furą gnoju jeśli chodzi o 1vs1, więc nie wiem co ty masz na myśli pisząc "w realu to byle dk/pal podciera se nimi dupe tracąc 5-10% hp.".

Rogala potrafił zjechać frost dk przed nerfem frost strika, ale teraz jak wiemy fs może być zdodgowany.

miszmasz
Wiadomość [#71]: 20.08.2009 o 09:01

Konto skasowane

Mam na myśli takich kozaków jak maaru co jak grają rogalem to myślą że wowa przeszli... poza tym procz frost strikea na dodge rogala można użyć rune strike. A po moich doświadczeniach z terrokaru to ci powiem że widziałem rogali co przed ghoulem zpieprzali (imo fail)

Zreszta 1vs1 a areny to też różnica a cwany palek bedzie wychodzil HoF z kazdego stuna i zjedzie cie na same judgementy :P Nawet jeśli nie to padniesz góra na 4 hity. Jedyna opcja to dismantle i vanish i wbijasz jeszcze raz pala wali bubla+stuny ty marnujesz trinka a on cie zabija sad story :P Nie zajedziesz pala czy jakiegokolwiek plate bez stunow bo cie zarżnie zanim zdąrzysz exposy zestackować chyba że bijesz się z palem i dk "ryj za ryja" to gz że nabiłeś 2k ratingu (właściwie to gz dla healera bo musi być imba:P). Zresztą ciężko uwierzyć w taki kit żebyś pala w pvp secie na dodge zjechał bo evasion trwa krótko a mówiąc 1vs1 z palem to wiesz banka + LoH itd rzuci nawet consecration co wymaga 0 skilla a ty masz problem z przejściem w stealth w tym momencie nie mówiąc o tym że pal może się zcleansowac z trucizn itp. Jedyne wytłumaczenie jest takie że wszyscy no skille przerzucili sie na pala i nawet nim noobia.

Btw. zanim ktoś zapyta jak pal wyjdzie ze stunow bez użycia trinketa to odp: 2 pointy talentów w divine purpose

[Edycja miszmasz - 20.08.2009 o 09:06]

[Edycja miszmasz - 20.08.2009 o 09:17]

[Edycja miszmasz - 20.08.2009 o 09:30]

Maaru
Wiadomość [#72]: 20.08.2009 o 12:07

Konto skasowane

Brałeś coś?

Zreszta 1vs1 a areny to też różnica a cwany palek bedzie wychodzil HoF z kazdego stuna

Ty chyba nie wiesz jak ten talent działa. Proponuję jeszcze raz go przeczytać, alo spytać się jakiegoś retri palka.

bo cie zarżnie zanim zdąrzysz exposy zestackować

Priv? Retard? czy wtf?

to gz że nabiłeś 2k ratingu (właściwie to gz dla healera bo musi być imba:P)

Gdyby lock mógł leczyć to byśmy już z 2,5 mieli

Chainer
Wiadomość [#73]: 20.08.2009 o 20:44

Konto skasowane

Maaru napisał

Zreszta 1vs1 a areny to też różnica a cwany palek bedzie wychodzil HoF z kazdego stuna

Ty chyba nie wiesz jak ten talent działa. Proponuję jeszcze raz go przeczytać, alo spytać się jakiegoś retri palka.

To oświeć mnie jak ten talent dziala jeśli według ciebie nie działa jak Free trinket na stuny ?

Ja nie wiem z jakimi DK/Palasiami sie duelowales ale widac z kiepskimi skoro twierdzisz ze w 1v1 rogal owni te klasy. Dodatkowo nie wiem jak ty możesz liczyc evasion jako coś co pomaga przeciwko tym klasa w tak duzym stopniu jak to opisales. DK jak chce moze 80% dmg zadawac spellami dzieki czemu twoje evasion gowno daje, Palas za to moze sie podleczac, ma retri aure ktora owni rogali, Seal/judgement of light i duzo wiecej resetow walki niz rogal.

Rogal ma pod góre w 1v1 z tymi klasami i na podobnym poziomie skilla rogal zawsze zostanie pożarty żywcem przez te klasy.

BTW 2k teraz to nic w porównaniu do 2k z tbc. Rating na poziomie 2k w WotLK to 1800-1850 w tbc wiec nie ma czym sie chwalic. Spróbuj zrobić 2,5k to wtedy moze ktos pomysli ze wiesz o czym gadasz bo masz high rating. (2k kiedys moglo zagwarantowac gladiatora a teraz to nawet duelista nie da pewnie)

Prowler
Wiadomość [#74]: 20.08.2009 o 21:22

Konto skasowane

co do raitingu - true

miszmasz
Wiadomość [#75]: 21.08.2009 o 21:12

Konto skasowane

Co do divine purpose to dając 1 point masz 50% szansy na wyjście ze stuna więc domyśl się ile masz % jak dasz na full :P
Nie musze grać na privie żeby zobaczyć jak rogal pada na 3 góra 4 strzały pala ma niezły burst mimo nerfa chyba że latasz rogalem pod stame to może i trzymasz się dłużej...
Poza tym już od kupy czasu przestałem grać na privach więc kiepski argument (taki swoisty system obronny weź weź z priva sie nie znasz itd. ale nie masz farta bo nie gram na prywacie:P)

Btw. evasion daje zerowa przeżywalność w walce z dk i arms warriorem bo dk utrafi cie rune strikiem (który ma niezły dmg nawet i nie da sie zdodgować) a warek spam overpower i jestes pwnd.Palek na lajcie się wyheala pomijając że też może zadawać dmg ze spelli (z judgementa dokładnie) a frost dk bije dosyć sporo z howling blasta (szczególnie jak złapie cie w chainy)

Poza tym niewiem czym tu się ekscytować tak już jest że rogal ma z plate przesrane. Postaw się w sytuacji np ench shamanów na dzień dzisiejszy według mnie osiągniecie czegoś takim szamanem jest trudniejsze niż rogalem. Rogal nie wymaga wielkiego skilla a to że ma z 2 czy tam 3 klasami przesrane to luzz. Btw. skoro rogal jest taka wymagajaca klasa to czemu rozwala dk i palka bez kiwniecia palcem he?

[Edycja miszmasz - 21.08.2009 o 21:15]

[Edycja miszmasz - 21.08.2009 o 21:17]

[Edycja miszmasz - 21.08.2009 o 21:26]

[Edycja miszmasz - 21.08.2009 o 21:35]

Igor
Wiadomość [#76]: 22.08.2009 o 15:53

Konto skasowane

wieki mnie nie bylo a tu takie fajne wojenki sie tocza smiley.gif

rogal nie rozwala palka czy dk bez kiwniecia palcem, ale rozwalic moze palcem tym kiwajac, ale moze tez nie rozwalic jak zle kiwnie, albo jak sie palec omsknie biggrin.gif

i rogal nie ma problemow z dwoma klasami. tzn. trzeba by rozdzielic czy problemy odnosza sie do "zabic wroga", czy "przezyc atak", jesli tylko zabic, to oprocz tych dwoch glownych klas wymienianych klopoty robia jeszcze magowie, niemozliwe jest zabicie resto druta, klopoty zaczynaja sprawiac przerosnieci hunterzy (przerosnieci w sensie, ze ostatnio jakos mase hapsow zaczynaja miec chlopaki, a trudno sie ich goni, sporo skili dostali unieruchamiajaco, spwoalniajacych, cos jak frost mag smiley.gif ), klopoty sa z disc priestem, choc wygrywa sie zazwyczaj 1vs1 ale trwa to dluuuugo. jesli byloby to bg lub arena to partnerzy priesta dorzna rogala. tak naprawde to latwo sie nadal zabija tylko shadowpriesta i druta bez formy smiley.gif
jesli chodzi o klasy sprawiajace problemy przy opcji "trzeba przezyc atak" to tylko hilerzy moga nam chyba skoczyc smiley.gif reszta sobie radzi zupelnie niezle i leje nas tak samo jak my lejemy ich, czyli bronimy skory ile mozemy i czasami nam sie udaje obronic, czasami nie.
oczywiscie to sa moje przygody, wiec moze byc tak, ze naprawde skilowi rogale zabijaja wszystkich dwoma klawiszami, ale ja nie umiem.

poza tym ktos tu porownal skile huntera (nie cytuje posta zadnego dlatego pisze "ktos" bo nicka nie pamietam biggrin.gif) do skili rogala. i mial racje, z tym, ze to co Maaru wypisal faktycznie moze byc uzyte podczas jednego starcia (no moze jeden czy dwa bym odrzucil, z braku czasu na uzycie glownie), a to co wypisal ten ktos to po prostu spis spellbooka. a fakt jest faktem, ze na bg hunter uzywa dowch-trzech shotow, plus trapy i raca. i nie w jednym starciu zazwyczaj tylko w calym bg. ot mam fajnego huntera znajomego i wiem jak gra. i radzi sobie na bg bez stresu zadnego. a prawda, czasami trupa jeszcze poudaje :P w tym porownaniu rogal jest maszynka duzo bardziej skomplikowana.

ale jest tez zajebista maszynka do zabijania. tyle, ze kiwac palcem trzeba troszku. kropka smiley.gif

i tak btw. znalazlem pewna prawidlowosc. byl tu nie tak dawno jakis ludzik, (Matello czy cos) albo ktos go wywalil z forum, albo sam sie skasowal, nie wiem.
gral resto druidem, cos jak Lesny Stworek, nie umial grac resto druidem cos jak Lesny Stworek, jedyne co pisal na forum to: rogale sa op i zabijaja wszystko jednym ruchem palca, pisal to w kazdym topiku jaki znalazl, niezaleznie od tematu, cos jak Lesny Stworek, plakal, ze rogale sa antyklasa dla rodzaju hilerskiego, (czym zadziwial niejednokrotnie wszystkich rogali w okolicy, bo nic o tym nie wiedzieli hehehe) zupelnie jak Lesny Stworek, wstydzil sie swojego armory zupelnie jak Lesny Stworek, pisal glupoty rodem z privow jak Lesny Stworek, wiedze tez mial stamtad, tak jak Stworek, styl pisania mial identyczny jak Lesny Stworek, ogolnie wszystko co pisal, i jak pisal mozna by podlozyc pod Lesnego Stworka i nijak roznicy by nie bylo widac. blizniak czy co? ale nie chce mi sie wierzyc by bylo na swiecie az dwoch tak kompletnych nubkow grajacych resto drutem smiley.gif
wniosek nasuwa mi sie jeden, nicka na forum tez sie zaczal wstydzic jak i swojego armory smiley.gif
czesc dzieciaku, tesknilem juz smiley.gif

Slideroh
Wiadomość [#77]: 22.08.2009 o 17:17

Konto skasowane

maaru, konto stracil

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
LesnyStworek
Wiadomość [#78]: 22.08.2009 o 22:08

Konto skasowane

Igor napisał
i tak btw. znalazlem pewna prawidlowosc. byl tu nie tak dawno jakis ludzik, (Matello czy cos) albo ktos go wywalil z forum, albo sam sie skasowal, nie wiem.
gral resto druidem, cos jak Lesny Stworek, nie umial grac resto druidem cos jak Lesny Stworek, jedyne co pisal na forum to: rogale sa op i zabijaja wszystko jednym ruchem palca, pisal to w kazdym topiku jaki znalazl, niezaleznie od tematu, cos jak Lesny Stworek, plakal, ze rogale sa antyklasa dla rodzaju hilerskiego, (czym zadziwial niejednokrotnie wszystkich rogali w okolicy, bo nic o tym nie wiedzieli hehehe) zupelnie jak Lesny Stworek, wstydzil sie swojego armory zupelnie jak Lesny Stworek, pisal glupoty rodem z privow jak Lesny Stworek, wiedze tez mial stamtad, tak jak Stworek, styl pisania mial identyczny jak Lesny Stworek, ogolnie wszystko co pisal, i jak pisal mozna by podlozyc pod Lesnego Stworka i nijak roznicy by nie bylo widac. blizniak czy co? ale nie chce mi sie wierzyc by bylo na swiecie az dwoch tak kompletnych nubkow grajacych resto drutem smiley.gif
wniosek nasuwa mi sie jeden, nicka na forum tez sie zaczal wstydzic jak i swojego armory smiley.gif
czesc dzieciaku, tesknilem juz smiley.gif

Kek
:*
A co u ciebie, nauczyłeś się już rogalem grac, czy nadal się rozbijasz o thorny? ;p
Czekam na nowy nick Maaru, wróc koffanie ;[
Wciągacie mnie do waszego tematu płaczu i potem znowu dostane bana :<
Póki co spadam wymyślac nowy nick, narka.

[Edycja LesnyStworek - 22.08.2009 o 22:18]

[quote]Maaru napisałIMO w tej chwili największego skilla wymaga rogal[/quote]
kekpotluczony.gif
Prowler
Wiadomość [#79]: 22.08.2009 o 23:31

Konto skasowane

On jest naprawde z dupystworkiem ;p

by the way, powinni ograniczac to forum bo jest tu naprawde kilka mądrych ludzi którzy potrafia pomóc a inni zaś wchodzą tylko sie pożalić ze nie wbili z 1100 na 1200 w tydzien :| albo nie chcą ich zabrać na voa bez achieva

Igor
Wiadomość [#80]: 24.08.2009 o 08:58

Konto skasowane

LesnyStworek napisał

A co u ciebie, nauczyłeś się już rogalem grac, czy nadal się rozbijasz o thorny? ;p

eee dalej jak kazdy dzielny rogal sie o nie rozbijam hehee a Ty nauczyles sie w koncu ich uzywac? :P

LesnyStworek napisał
Póki co spadam wymyślac nowy nick, narka.

spadaj spadaj biggrin.gif ucz sie grac :P

REKLAMA
Strona 4 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :