Dziś jest: Piątek, 7 sierpnia 2020, godzina 13:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Rogue

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Nate
Wiadomość [#1]: 13.08.2009 o 23:43

Konto skasowane

Witam.
Jest bardzo dużo rogali, lecz dużo z nich jest zielonych w pvp. To smutna wiadomość, ale tak jest. Trzeba to zmienić! Build multi, który jest najlepszy do pvp w patchu 3.2 jest taki http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html
Informacje dotyczące "wszystkiego" gemów, enchantów, gearu pvp i pve. znajdziemy na tej stronie http://shadowpanther.net/
Informacje na temat strategii, setupów na arene, znajdziemy na stronie http://www.arenajunkies.com/
Prosze graczy bardziej doświadczonych, by opisywali duele z daną klasą i arenki ;) To by bylo bardzo pomocne nam wszystkim.

P.S. Chcialbym by to byl mini poradnik pvp;)

Pozdrawiam

sadziu
Wiadomość [#2]: 13.08.2009 o 23:59

Konto skasowane

Za duzo sie nie rozpisales biggrin.gif
Po drugie na te kilka zdan moglbys przypilnowac bledy edycyjne.

Maaru
Wiadomość [#3]: 14.08.2009 o 00:11

Konto skasowane

Ja bym chciał żeby jakiś pro rogal napisał jak pokonać resto druida w duelu będąc muti, bo w combat to nie sztuka.
Ja zawsze robię tak:
wound poison na mainhand i deadly poison na offhand co pozawala na utrzymanie wounda i cripplinga bo deadly ma 30% szansy na resist dispela.

Walke zaczynam z garoty po czym z 5 cp wrzucam rupture i następnie shivem wbijam deadly poisona do 5 stacków po czym z kilku cp wrzucam expose armor, vanishuje się i znów garota. Niestety resto druida o podobnym gearze do mojego w duelu nigdy nie zjechałem jako muti, bo prostu jest to chyba fizycznie nie możliwe.

izzy
Wiadomość [#4]: 14.08.2009 o 07:48

Konto skasowane

to prawda, to samo ma sie z prot paladynem, ktorego za chiny nie da sie znukowac w muti :P, na szczescie w s7 juz sa szykowane nerfy i znowu ludzie sie przerzuca na holy,przeciez prot pala + affli lock to jakies istne pieklo ;)
co do stronek dla rogali bardzo pomocna okazala mi sie stronka roguerogue.com prowadzona przez 1 z lepszych rogali w stanach,a moze i na swiecie Akriosa, milej lekturki ^^

sadziu
Wiadomość [#5]: 14.08.2009 o 08:41

Konto skasowane

Ja sie tez dorzuce ze swoim pytaniem. Niedlugo wbije 80 i zaczalem sie zastanawiac nad daggerami do buildu 41/5/25. Czy na starcie 80 moge gdzies cos sensownego do pvp dostac? Np za honor, quest, repe.

Neghart
Wiadomość [#6]: 14.08.2009 o 09:08

Konto skasowane

do MH kup sobie Titansteel Shanker(Weaponsmither moze Ci go zrobic), albo kup Spinal Destroyer z Argent tournament za 25 Champion's sigil, a do OH znajdz na AH Librarians Paper Cutter. Potem musisz juz isc na Naxxa 25 szukac lepszych daggerkow a sa tam takie 4 smiley.gif Ostatecznie proponuje do MH Sinister Revenge, a do OH Webbed Death lub murder, zalezy co Ci dropnie.

izzy
Wiadomość [#7]: 14.08.2009 o 09:57

Konto skasowane

Na naxxie 10 leci Anarchy z Kela (http://www.wowhead.com/?item=39420), jak masz mozliwosc to idz. Ja bylem jakos 2 dni po wbiciu 80, z gildia na zielonkach bylem i mi padl ;p.

Allbi
Wiadomość [#8]: 14.08.2009 o 12:09

Konto skasowane

masz jeszcze na HoS hc fajny dagger w statach podobny do tego co wypada na naxx 10 z 1 bossa w archanid a do off wez tego od BS-a

[Edycja Crom - 18.08.2009 o 18:07]

LesnyStworek
Wiadomość [#9]: 14.08.2009 o 17:02

Konto skasowane

Maaru napisał
Ja bym chciał żeby jakiś pro rogal napisał jak pokonać resto druida w duelu będąc muti, bo w combat to nie sztuka.
Ja zawsze robię tak:
wound poison na mainhand i deadly poison na offhand co pozawala na utrzymanie wounda i cripplinga bo deadly ma 30% szansy na resist dispela.

Walke zaczynam z garoty po czym z 5 cp wrzucam rupture i następnie shivem wbijam deadly poisona do 5 stacków po czym z kilku cp wrzucam expose armor, vanishuje się i znów garota. Niestety resto druida o podobnym gearze do mojego w duelu nigdy nie zjechałem jako muti, bo prostu jest to chyba fizycznie nie możliwe.

Naucz się grać i rzeczy niemożliwe staną się możliwe smiley.gif

[quote]Maaru napisałIMO w tej chwili największego skilla wymaga rogal[/quote]
kekpotluczony.gif
Maaru
Wiadomość [#10]: 14.08.2009 o 18:59

Konto skasowane

po czym ziomuś wnioskujesz że nie umiem grac? z zawiści czy swojej głupoty?

LesnyStworek
Wiadomość [#11]: 14.08.2009 o 19:01

Konto skasowane

Maaru napisał
po czym ziomuś wnioskujesz że nie umiem grac? z zawiści czy swojej głupoty?

Jak usłyszałem twoją wypowiedź (mam ją w podpisie) i tak przestałem cię traktować poważnie tongue.gif

kekpotluczony.gif
Maaru
Wiadomość [#12]: 14.08.2009 o 19:37

Konto skasowane

Wiesz imbecylu co to znaczy "IMO"? To znaczy "według mnie". Każdy ma prawo miec swoje zdanie, a jeśli według ciebie rogal nie wymaga skilla to proponuję nim pogra arenki powyżej 2k rat i zobaczymy jak sobie poradzisz z np z resto/war.

Slideroh
Wiadomość [#13]: 14.08.2009 o 19:55

Konto skasowane

Sorry, ae jakby nie było rogal wymaga skila, bo dla pzrzykładu taki mag go zjedzie, gdy tamten se poklika 1 klawisz. nawet nie podejdzie, a jak podejjdzie to go zamrozi -.-

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
LesnyStworek
Wiadomość [#14]: 14.08.2009 o 20:57

Konto skasowane

Maaru napisał
Wiesz imbecylu co to znaczy "IMO"? To znaczy "według mnie".

Eeee, nie wiem kto tu jest imbecylem =P
To chyba jasne, że to twoje zdanie? Jeżeli wg. ciebie rogal wymaga największego skilla w grze ( Xd ) to zakończmy tą rozmowę.
Slideroh napisał
Sorry, ae jakby nie było rogal wymaga skila, bo dla pzrzykładu taki mag go zjedzie, gdy tamten se poklika 1 klawisz. nawet nie podejdzie, a jak podejjdzie to go zamrozi -.-

Przetłumacz to na "bardziej polski" język.

[Edycja LesnyStworek - 14.08.2009 o 20:58]

kekpotluczony.gif
izzy
Wiadomość [#15]: 14.08.2009 o 21:25

Konto skasowane

a kim Ty grasz LesnyStworku, czyzby Cie rogal counterowal? :P pewnie warlock!

edit: a tak btw rogue musi sie teraz nameczyc z kazda lasa i taka jest prawda no moze poza lockiem, pop all cooldowns, to nie to co kiedys. Chyba ludzie jeszcze przeszloscia zyja biggrin.gif

[Edycja izzy - 14.08.2009 o 21:28]

[Edycja izzy - 14.08.2009 o 21:29]

Slideroh
Wiadomość [#16]: 14.08.2009 o 21:58

Konto skasowane

Lesny stworek tlumacze -
a tak btw rogue musi sie teraz nameczyc z kazda lasa i taka jest prawda no moze poza lockiem, pop all cooldowns, to nie to co kiedys. Chyba ludzie jeszcze przeszloscia zyja
...wystarczy chyba cytat kolegi wyżej. I to jest prawda. Nie wiem w jakim ty świecię żyjesz i w ogole w co ty grasz, ale akurat rogale teraz muszą się trochę pomęczyć. To samo napisałem. Przeczytaj inny temat. Tam pisali ze rogal to jest 1-2 klawisze do klikania, dałem przykład z magiem. Podejdź do takiego i poklikaj 2 klawisze. albo z kimkolwiek, zobaczymy jak dlugo pożyjesz.

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
LesnyStworek
Wiadomość [#17]: 15.08.2009 o 00:03

Konto skasowane

Rogue to największa antyklasa dla hilerów, ale może jednak nie wystarczy klikać 2 przycisków, tak jak to wy robicie ;) A Maaru żeby ci nie przyszło do głowy linkować rankingu z disc priestem, bo disc priest & rogue = największy eazmode team w tej grze.
izzy napisał
a kim Ty grasz LesnyStworku, czyzby Cie rogal counterowal? :P pewnie warlock!

Mało istotne.

[Edycja LesnyStworek - 15.08.2009 o 00:04]

kekpotluczony.gif
Maaru
Wiadomość [#18]: 15.08.2009 o 00:14

Konto skasowane

Nie wytłumaczysz debilowi który pewnie w życiu aren nie grał i myśli że jak rogal na bg 3 skillami ownowuje ludzi bez resi to tak samo jest na arenie.

bo dla pzrzykładu taki mag go zjedzie, gdy tamten se poklika 1 klawisz. nawet nie podejdzie, a jak podejjdzie to go zamrozi -.-

True. Dobry frost mag pojedzie na arenie z rogalem jak z gównem, jeśli rog źle wykorzysta cd.

Jeżeli wg. ciebie rogal wymaga największego skilla w grze ( Xd ) to zakończmy tą rozmowę.

Wymień klasy które według ciebie wymagają większego skilla, większej ilosci bindów/macr i są tak bardzo narażone na popełnienie błędu który ma ogromny wpływ na przebieg meczu. Z rogalem jest tak, że jak coś s(wulg.)i tzn, źle będzie switchował, spóźni się z cd, da się wykryc, za szybko wykorzysta cd to jest fail i bardzo szybki koniec meczu. Dla przykładu Warrior nie jest tak bardzo uzależniony od swoich cd(co nie znaczy że nie wymaga skilla).

Rogue to największa antyklasa dla hilerów

Kurwa nie wierze że ty to na serio piszesz. Mutilate rogal największą antyklasą healerów?? Ty chyba w inną grę grasz. Mówiąc króką jedynym arenowym healerem którego rogal jest w stanie zjechac to Disc Priest, bo Resto Druid/Shaman i Prot Pala to w tej chwili abstrakcja dla muti rogala w pojedynku 1vs1, ale może ty w inną grę grasz, albo w ogóle na jakimś prive z tbc gdzie hemo rogal rządził.

bo disc priest & rogue = największy eazmode team w tej grze.

hahaha.

Jeśli o mnie chodzi to nie gram z priestem. Gram z lockiem.

[Edycja Maaru - 15.08.2009 o 00:18]

Allbi
Wiadomość [#19]: 15.08.2009 o 01:56

Konto skasowane

jak zwykle ostra wymiana zdan kto sie bardziej zna a kto mniej ;D

jak zwykle ostra wymiana zdan kto sie bardziej zna a kto mniej ;D

LesnyStworek
Wiadomość [#20]: 15.08.2009 o 08:37

Konto skasowane

Sory, że dopiero dziś ci odpisuje, ale spadłem z krzesła i długo nie mogłem się podnieść po tym jak przeczytałem twojego posta Xd
Nie wytłumaczysz debilowi który pewnie w życiu aren nie grał i myśli że jak rogal na bg 3 skillami ownowuje ludzi bez resi to tak samo jest na arenie.

Grałem na arenie z lockiem (resto druid (ja) & affi lock), największe problemy - rogue & priest :P

Wymień klasy które według ciebie wymagają większego skilla, większej ilosci bindów/macr i są tak bardzo narażone na popełnienie błędu który ma ogromny wpływ na przebieg meczu. Z rogalem jest tak, że jak coś s(wulg.)i tzn, źle będzie switchował, spóźni się z cd, da się wykryc, za szybko wykorzysta cd to jest fail i bardzo szybki koniec meczu. Dla przykładu Warrior nie jest tak bardzo uzależniony od swoich cd(co nie znaczy że nie wymaga skilla).

Łatwiej było by wymienić te które wymagają mniejszego, ale i te trudno mi znaleźć :/

Rogue to największa antyklasa dla hilerów
Kurwa nie wierze że ty to na serio piszesz. Mutilate rogal największą antyklasą healerów?? Ty chyba w inną grę grasz. Mówiąc króką jedynym arenowym healerem którego rogal jest w stanie zjechac to Disc Priest, bo Resto Druid/Shaman i Prot Pala to w tej chwili abstrakcja dla muti rogala w pojedynku 1vs1, ale może ty w inną grę grasz, albo w ogóle na jakimś prive z tbc gdzie hemo rogal rządził.

Lol? To tak jakbym ja napisał, że druid jest słabą klasą myśląc tutaj o drzewku Balance, w dupie mam w którym drzewku, ważne że ROGUE ownuje hilerów jak potrafi grać (miałem full pvp gear i najtrudniej było utrzymać na sobie rogala, praktycznie bez casta, tylko hoty, bo castuj coś jak ktoś ci to może przerwać "na 100 sposobów".

bo disc priest & rogue = największy eazmode team w tej grze.
hahaha.

Tu chyba nie ma co odpowiedzieć?

[Edycja LesnyStworek - 15.08.2009 o 08:38]

[Edycja LesnyStworek - 15.08.2009 o 08:39]

kekpotluczony.gif
REKLAMA
Strona 1 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :