Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 15:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Odpowiedź

Temat: Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Pierwsza     <<   <   ... | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | ...  >   >>     Ostatnia
Cysmen
Wiadomość [#661]: 16.05.2011 o 23:53

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
True

A co do czestszego proca z HS to nawet przy obecnej szansie zadko zdazy mi sie uzyć całe 100% procy zakładając ze będą czescie wchodziły bedziesz musial za kazdym razem przerywac castowanie , aby wykorzystać mozliwie jak najwiecej Pyrob..

[Edycja Reap3r0 - 16.05.2011 o 19:49]

yy przerywac castowanie dla wyrzucenia proca o0 no to ladnie zastanow sie teraz czy i jak ladnie napisales ze przerywasz firebala dla uzycia pyro WASTE OF DPS

Reap3r0
Wiadomość [#662]: 18.05.2011 o 07:44

Konto skasowane

Wiesz nie wiem czego nie zrozumialeś w maojej wypowiedzi , ale rozumiesz ja zle a mi juz juz na tym forum nie chce niczego tlumaczyć . Pomysl lub spytaj kogoś innego .

[Edycja Reap3r0 - 18.05.2011 o 07:44]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
marcinas198509
Wiadomość [#663]: 23.05.2011 o 20:14

Konto skasowane

Witam ;)

Mam pytanie odnosnie statystyk w arcane, czy teraz mastery jest faktycznie tak dobre a haste sie nie nadaje do tej specjalizacji??

Pozdrawiam

wowforum
Wiadomość [#664]: 23.05.2011 o 20:22

Konto skasowane

marcinas198509 napisał
Witam ;)

Mam pytanie odnosnie statystyk w arcane, czy teraz mastery jest faktycznie tak dobre a haste sie nie nadaje do tej specjalizacji??

Pozdrawiam

Sprawdź w Rawr. Apropo programu, mam problem... Nie pobiera mi postaci z armory. Troubleshooting jakiś error wyskakuje czyli z połączeniem coś choć wcześniej wszystko działało wiecie jak to naprawić bo tego FAQ nie ogarniam na stroce zbytnio.

marcinas198509
Wiadomość [#665]: 23.05.2011 o 20:29

Konto skasowane

No wlasnie, chodzi o to ze Rawr tez mi pokazuje bład...;/

Validus
Wiadomość [#666]: 23.05.2011 o 22:21

Konto skasowane

Co do rawr to nie działa jak na razie ponieważ Blizz dodał ogłoszenie dotyczące Areny. Jest to na chwilę obecną nie do przejścia i zapewne rawr nie będzie działał do momentu, aż ogłoszenie nie zniknie.
Jeśli chodzi o statystyki to Mastery jest aktualnie na pierwszym planie jednak inne statystyki też są mimo wszystko istotne. Różnice nie są jakieś gigantyczne

wowforum
Wiadomość [#667]: 23.05.2011 o 22:41

Konto skasowane

Validus, myślałem właśnie, że to wina tego ogłoszenia na armory. Ale jeszcze przedwczoraj pobierało mi normalnie a wtedy reklamy już były. Czyli coś jest na rzeczy i powinno dać się to ominąć.

Validus
Wiadomość [#668]: 23.05.2011 o 22:58

Konto skasowane

Niektórzy nadal nie mają kłopotu z rawrem, jednak bardzo duża ilość ludzi nadal ma z tego powodu problem i nie za bardzo da się go rozwiązać

Ostatnio ja i Cysman pominęliśmy pewien dosyć istotny szczegół broniąc hit capa ;p
Otóż od 4.1 Counterspell ma 100% szans na trafienie niezależnie od hit ratingu.
Zatem argument z hit capem dla Counterspella jest zły. Jednak mimo wszystko nadal zaznaczam iż jedyną statystyką lepszą od hit ratingu jest Int!
I niech mi się nikt nie waży mówić, że jest inaczej ;p A co, nie będzie demokracji! ;p

[Edycja Validus - 23.05.2011 o 22:59]

Cysmen
Wiadomość [#669]: 24.05.2011 o 00:49

Konto skasowane

A mnie sie wydaje, ze gdzies dodalem fakt, iz nie dotyczy to nastepnego pacza, ale to moje "wydaje mi sie" wiec nie jestem pewny.

Co do rawra mnie tez nie pobiera postaci z armory ale mysle ze jak ktos ma rawra sciagnietego i zainstalowanego a nie leci przez przegladarke to moze skopiowac postac z gry lub jak ktos sie lubi bawic wklepac kazdy item. Ale tego tez mi sie nie chce sprawdzac biggrin.gif

JEDIDJ
Wiadomość [#670]: 24.05.2011 o 11:16

Konto skasowane

Co do rawra to ja już od dawna nie wczytuje danych z Battle.net tylko z gry

Instalujecie oficjalnego addona Rawr
Logujecie się. Otwieracie okno postaci. W lewym dolnym rogu powinniście mieć napis Rawr. Klikacie lewym klawiszem myszy. Pojawia się ładne okienko, nic nie ruszacie, po prostu naciskacie ctrl+c.
Otwieramy Rawra "Open from rawr addon" wklejamy i naciskamy ok.

Dodatkowo działa to też w drugą stronę i dzięki temu w grze mamy podgląd jakich itemów potrzebujemy. Jezeli w lootcie bossa pojawi sie pożądany item wyświetli nam addon stosowne info:

[Edycja JEDIDJ - 24.05.2011 o 11:23]

marcinas198509
Wiadomość [#671]: 24.05.2011 o 11:39

Konto skasowane

Ale ten patch 4.1 pokomplikowal mi staty, w fire, przed patchem wiekszosc wkladalem w crita, teraz trzeba bardziej w haste bo inaczej dps jest zalosny . Nie wiem po co blizz w nowcyh patchach zmienia te wszystkie zaleznosci miedzy statami.

Validus
Wiadomość [#672]: 24.05.2011 o 11:45

Konto skasowane

Ten patch jeśli chodzi o statystyki raczej nie wprowadził nic nowego.
Przed 4.1 nadal trzeba było uważać na odpowiednią ilość haste w stosunku do crita i jest to po prostu kontynuowane.

PS Jedij. Dlatego właśnie uwielbiam to forum. Dzięki wam wszystkim często się czegoś uczę. Kto by pomyślał, że Rawr jest na Cursie biggrin.gif
Wielkie pokłony za to!!!! <333

marcinas198509
Wiadomość [#673]: 24.05.2011 o 11:48

Konto skasowane

Hmm, przed patchem jakos nie mialem za duzo haste i bylo ok, wczoraj zaczolem kombinowac i wiekszosc reforgowalem w haste bo ta statystyka jest barziej oplacalna w fire a nizeli crit, przynajmniej tak wychodzilo na kukle;]

Validus
Wiadomość [#674]: 24.05.2011 o 11:50

Konto skasowane

ćwiczenie na kukle nie za bardzo coś da ponieważ jest jeszcze sporo statystyk, które dostajesz z buffowych raidów.
Mimo wszystko osobiście polecam nie iść za bardzo w żadną statystykę i mieć je zrównoważone. Oczywiście zrobisz jak uważasz za stosowne smiley.gif Twoja postać i Twoja gra.
Pozdrawiam smiley.gif

marcinas198509
Wiadomość [#675]: 24.05.2011 o 12:01

Konto skasowane

Validus, ja troszke sie sugerowalem tez Twoja postacia bo zauwazylem ze masz duzo haste( na poczatku bylem zdziwiony dlaczego az tyle) i stwierdzam ze warto;] jesli chodzi o to forum ,ja raczej sie na nim nie wypowiadam ale od dawna je czytam i widac ze sie znasz na tej klasie, i Twoje komentarze sa bardzo pomocnesmiley.gif
Pozdrawiamsmiley.gif

Validus
Wiadomość [#676]: 24.05.2011 o 12:11

Konto skasowane

hahaha, dzieki. Nie no ogólnie ja raczej odsyłam z takimi rzeczami właśnie do Rawra. On aktualnie najlepiej podaje co zmienić w co i na najbliższą chwilę nie za bardzo się coś zmieni. Tak czyimś armory to raczej nie polecam się sugerować, bo często Ci lepsi magowie zmieniają statystyki oraz glyphy pod walkę.
Jedidj dodatkowo przed chwilą podał o tyle idealny skrót, że jak podejdziesz do banku i otworzysz bag gdzie masz swoje epiki dodatkowe, to od razu je załaduje. Wystarczy się dalej tylko instruować do tego co napisał. Jest to o wiele szybsze aniżeli ciągłe wklepywanie dodatków. No i oczywiście ten upgrade o którym wspomniał podczas raidu. Super sprawa!! Ja to ciągle latałem od wowa do rawra aby się upewnić, że to dla mnie, bo tak to przecież komuś innemu się przyda, a teraz już będę wiedział od razu smiley.gif

maestrino
Wiadomość [#677]: 24.05.2011 o 12:22

Konto skasowane

Validus napisał
PS Jedij. Dlatego właśnie uwielbiam to forum. Dzięki wam wszystkim często się czegoś uczę. Kto by pomyślał, że Rawr jest na Cursie biggrin.gif
Wielkie pokłony za to!!!! <333

Ale przecież chyba już od początku cata jest możliwość korzystania z Rawra w grze biggrin.gif Tylko wtedy jeszcze nie działał dokładnie tak jak miał działać (np. gdy chciałem sobie usprawnić swojego retadina, to wyskakiwały mi fatal errory).

[Edycja maestrino - 24.05.2011 o 12:24]

LoL referral link
cica
Wiadomość [#678]: 01.06.2011 o 02:18

Konto skasowane

kurcze no ja z rawrem tez mam jakis dziwny problem. nie chodzi mi o to ze wyskakuje blad, bo z tym za pomoca addona poradzilem sobie od razu. chodzi mi o to ze po wklejeniu postaci z addona, optimizer zreforgeowal mi caly gear i dps mi przysiadl o 3-4k... nie mowiac juz o aoe np na chogalu, ale tu raczej gdzies lezy moja wina i uzywania skilli, bo to chyba nie jest ok, zeby po 3 paczce addow, mial total dmg na nich w okolicach 230-250k;/

maestrino
Wiadomość [#679]: 01.06.2011 o 08:20

Konto skasowane

Validus napisał:
Trzeba uważać gdyż te wybuchy są jednym z niewielu przybliżeń do Hot Streaka, o którego nie jest już tak łatwo.

Błąd. LB już nie procuje HS.

LoL referral link
Validus
Wiadomość [#680]: 02.06.2011 o 20:14

Konto skasowane

cica napisał
kurcze no ja z rawrem tez mam jakis dziwny problem. nie chodzi mi o to ze wyskakuje blad, bo z tym za pomoca addona poradzilem sobie od razu. chodzi mi o to ze po wklejeniu postaci z addona, optimizer zreforgeowal mi caly gear i dps mi przysiadl o 3-4k... nie mowiac juz o aoe np na chogalu, ale tu raczej gdzies lezy moja wina i uzywania skilli, bo to chyba nie jest ok, zeby po 3 paczce addow, mial total dmg na nich w okolicach 230-250k;/

mógłbyś podać jakieś szczegóły? Postać itd. Jak coś tomożesz również na pm.

Co do LB to zaraz zmienię i dzięki za wyłapanie smiley.gif

REKLAMA
Strona 34 z 39.
Pierwsza     <<   <   ... | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :