Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 11:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Odpowiedź

Temat: Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Pierwsza     <<   <   ... | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | ...  >   >>     Ostatnia
Garn
Wiadomość [#541]: 10.03.2011 o 09:43

Konto skasowane

Incastera dałem jako przykład do naprawienia doty z Ignite'a, tak żeby miał osobne stacki do każdego kryta.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
BEKON
Wiadomość [#542]: 10.03.2011 o 09:59

Konto skasowane

A pamietacie jak Incaster dzialal na bance priesta? to byly czasy ;)

............................................................................................................................................................................................................................................................
sensi
Wiadomość [#543]: 10.03.2011 o 12:01

Konto skasowane

Hmmm czyzby szykował się boost dla arcane ?

* Arcane Blast damage has been increased by 13%. In addition, the stacking effect of Arcane Blast now increases the damage done by Arcane Explosion, and Arcane Explosion does not consume that effect.
* Arcane Explosion damage has been increased by 13%.
* Arcane Missiles damage has been increased by 13%.
* Blizzard damage has been increased by 70%.
* Arcane Barrage damage has been increased by 13%.

no_face
Wiadomość [#544]: 10.03.2011 o 12:20

Konto skasowane

Kolejna b. wazna sprawa jest redukcja kosztow Arcane Blast'a. Jezeli Blizzard bedzie zadawal 70% byc moze bedzie mial zastosowanie w niektorych sytuacjach. Ogolnie dobrze to wszystko brzmi.

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
wowforum
Wiadomość [#545]: 11.03.2011 o 19:27

Konto skasowane

Nowa wersja rawra 4.1.0:

http://rawr.codeplex.com/

Reap3r0
Wiadomość [#546]: 12.03.2011 o 02:31

Konto skasowane

Pytanie :

Przeglądając raid logi widze ze magowie kręcą po 160 k DPs na Halfusie 25 man HC , chwilowy DPs podskakuje do0 600k pytam sie jak to mozliwe . Zabilem juz 4 razy halfuca na 10 Hc , ale chwilowy dps max podskoczył do 200k na whelpach przy odpalonym Combustion na 25k wattości dmg Dot + berserking trola . Czy o czymś nie wiem ?? Na tej walce max udalo mi sie wykręcić 52 k DPs wiec coś musze robić nie tak . Oczywiście prosze o rade osoby ktore coś wiedzą na ten temat gdybać kazdy potrafi .

[Edycja Reap3r0 - 12.03.2011 o 02:32]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
no_face
Wiadomość [#547]: 12.03.2011 o 13:26

Konto skasowane

Brak hit capa tez moze na to wplynac, ale glownie chodzi o ilosc whelpow.

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
Cysmen
Wiadomość [#548]: 12.03.2011 o 14:06

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
Pytanie :

Przeglądając raid logi widze ze magowie kręcą po 160 k DPs na Halfusie 25 man HC , chwilowy DPs podskakuje do0 600k pytam sie jak to mozliwe . Zabilem juz 4 razy halfuca na 10 Hc , ale chwilowy dps max podskoczył do 200k na whelpach przy odpalonym Combustion na 25k wattości dmg Dot + berserking trola . Czy o czymś nie wiem ?? Na tej walce max udalo mi sie wykręcić 52 k DPs wiec coś musze robić nie tak . Oczywiście prosze o rade osoby ktore coś wiedzą na ten temat gdybać kazdy potrafi .

[Edycja Reap3r0 - 12.03.2011 o 02:32]

to za chwile, na poczatek

no_face napisał

WRONG !

Wracajac do pytania patrzac na logi osiagniecie 160k dpsu jest juz NIEMOZLIWE, bliskie niemozliwosci. Po nerfie/zmianie encountera w ostanim paczu (nigdy nie pamietam cyferek)
gdy to ubicie adda boostuje twoj dps a nie osiagniecie przez bosa 50% stalo sie to praktycznie niemozliwe chyba ze ktos chce spedzic godziny wipowania i czekania na cud. Aby osiagnac taki dps musialbys uwolnic whelpy gdy masz juz ubite 3 lub 4 addy a wiec tak musisz sobie odpowiedziec czy jes mozliwe utrzymanie tanka ktory tankuje whelpy podczas Furious roar (?) dolicz do tego umiejetnosc bosa (breath od smoka) ktory spamuje rajd gdy whelpy zyja zadajac bardzo duza ilosc aoe.

Spojrz na date osiagniecia tego dpsu i bedziesz wiedzial ze to przed wejsciem ostatniego pacza.

Mnie osobiscie na killu nie udalo sie zrobic jakiegos imponujacego dpsu jedynie jakies 68k na koniec, ale podczas wipow na jakis 7-15% czasami zdarzalo sie ze umieralem z 70-80k dpsu. Mysle ze w tym momencie wszystko co da sie osiagnac to jakies 120k, ale to jest tez zalezne w jaki sposob twoja gildia robi tego bosa, a zakladajac ze chce zrobic to jak najlatwiej czyli uwolnienie whelpow na poczatek max co osiagniesz to jakies 80k przy duzym szczesciu.

Reap3r0
Wiadomość [#549]: 12.03.2011 o 19:37

Konto skasowane

no_face napisał

No face sorry ale twoj posta jest niezmiernie glupi ilosc whelpow jest stała , a kazdy raider tymbardziej jesli mowimy o Hc ma HIT capa . Armory sie nie kieruj bo z regoly zmienia trinket z hitem na cos innego n dailly HC

[Edycja Reap3r0 - 13.03.2011 o 19:24]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
no_face
Wiadomość [#550]: 12.03.2011 o 20:53

Konto skasowane

@Reap3r0 - jak widzimy juz uzyskales odpowiedz, nawet ja sie czegos dowiedzialem, choc pewne skrajne okreslenie nalezaloby Ci sie za Twa skrajnie wygladajaca wypowiedz!

Reap3r0
Wiadomość [#551]: 13.03.2011 o 19:34

Konto skasowane

no_face napisał
@Reap3r0 - jak widzimy juz uzyskales odpowiedz, nawet ja sie czegos dowiedzialem, choc pewne skrajne okreslenie nalezaloby Ci sie za Twa skrajnie wygladajaca wypowiedz!

Okteślenie mianem "głupiej " wypowiedzi kogoś ktora nic nie wnosi , ba nawet mi troche uwłacza, jest jak najbardziej na miejscu . Off top

Kolejne pytanie o samą mechanike jak na Doty tickające na targecie działa TW badz inny spell czy powion czy zwieksza liczbe ticków w czasie pozostałym do konca doaty czy dopiero działa na nowej DoTcie??

Validus
Wiadomość [#552]: 14.03.2011 o 10:52

Konto skasowane

Jeszcze to co udało mi się znaleźć dodatkowo prócz informacji które podał Cysmen, to iż niektóre z tych killi były po zabiciu 5ciu smoków, co niesamowicie podnosi DPS, zwłaszcza, jeśli mag był od razu po pierwszym zabitym smoku już na bosie.
Ten pierwszy największy dps nie jest z takiego killa, ale ten drugi już tak.

Co do DoT to przeliczają one haste w momencie gdy są nakładane (jak Combustion). Zatem gdy dota jest jest już stworzona, a Ty puścisz TW to musiałbyś nałożyć następną i jednocześnie musiałaby przekroczyć odpowiednią ilość haste, aby dać jeden tick więcej.

Endymek
Wiadomość [#553]: 19.03.2011 o 13:34

Konto skasowane

Witam,
Gram magiem frost, ale czytając pierwszy post j wnioskuję, że fire będzie lepszy, pod względem instancji oraz pve. Najbardziej chodzi mi o aoe, przeczytałem, że flamestrike dorównuje blizzardowi, czy to prawda?
I druga sprawa większość magów z mojej gildii na raidy chodzi jako mag arcane, po patchu 4.1 arcane zostanie trochę wzmocniony, więc czy nie będzie to najlepsza specjalizacja do raidowania?
I ostatnie pytanie, na którym lvl mogę się wybrać na pierwszy raid i jak się on nazywa, może tez zna ktoś jaka stronę, gdzie podane jest wymagane eq na raidy.
Pozdrawiam.

Edit: Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz kolega mówił, że przez cata magowie mogli zamieniać w różne zwierzęta: w pingwina żółwia itp.
Jednak w skillach nie znalazłem nic podobnego tylko zamianę w owcę, czy dalej można się gdzieś nauczyć zamiany w inne zwierzę czy nie?

[Edycja Endymek - 19.03.2011 o 13:41]

JEDIDJ
Wiadomość [#554]: 19.03.2011 o 15:49

Konto skasowane

Validius pisał już gdzieś wcześniej że arcane na chwile obecną jest lepsze od fire o 3% ale ylko na walkach gdzie stoisz jak wazon i za bardzo się nie ruszasz. Boost arcane w 4.1 (moim zdaniem) jedyne co zorobi to wyrówna różnice pomiedzy fire a arcane na walkach gdzie trzeba się ruszać ale faktycznie na tych 3-4 stojących walkach arcane będzie na pewno lepsze. Na chwile obecną nie opłaca się za bardzo raidować w arcane, oczywiście poza paroma bosami.

Na ktorym lvlu możesz się wybrać na pierwszy raid? heh teoretycznie na 60 biggrin.gif
W cata (na lvl 85) jak na razie są 4 strefy raidowe:
- Bastion of twilight
- Blackwing Descent
- Throne of the Four Winds
- Baradin Hold

do stref raid nie ma ograniczenia gearu, możesz tam wejśc nawet cały w zielonkach jednak wtedy za wielkiego pożytku z Cebie nie będzie. Najlepiej na początku pofarmić HC i wyciągnąć jak najwięcej niebieszczaków. Dodatkowo możesz kupić wycraftowane itemy z różnych profesji.

Do zmian innych w zwierzęta służy Polymorph. Podstawowy jest w owcę jednak dzięki glyphom możesz zmienić owcę na pingwina/małpę. Istnieje jeszcze Book Of Polymorph, książka dzięki której mogłeś zmieniać ludzi w Żółwia. Jest jeszcze zmiana w kota, aby się jej nauczyć kupujesz książkę w Dalaranie / zmiana w świnię którą dostajesz jako nagrode za questa / królik - potrzeba książki którą możesz zdobyć podczas wielkanocy

Garn
Wiadomość [#555]: 19.03.2011 o 20:10

Konto skasowane

Właśnie, co z tą świnią? Bo pamiętam że w pre-cata to była nagroda za quest u tego, jak mu tam było... Tego pojebusa Xylema, ale teraz on raczej nie daje questa bo w Azsharze to są moby na 10 levelu. Jest jeszcze jakieś inne źródło tego spella? smiley.gif

Recent Activity >
   ͏͏͏
JEDIDJ
Wiadomość [#556]: 19.03.2011 o 20:52

Konto skasowane

Tak, można się nauczyć go od tego gościa: Amazing Zanzo
poza tym z tego co kojarzę q nadal istnieje i też można go zrobić

Cysmen
Wiadomość [#557]: 19.03.2011 o 22:24

Konto skasowane

WTS zdolność czytania ze zrozumieniem dla pana, który pyta o podstawy gry w tym temacie.

A tak pozatym jak masz magów w gildii, którzy chodzą na raidy w arcane to mozesz im przybic piątke, bo tez nie wiedzą za duzo o magu jako klasie do dpsowania.

Garn
Wiadomość [#558]: 19.03.2011 o 23:25

Konto skasowane

Arcane też może być dobry w PvE... -.-'
Może tego nie zauważyłeś, ale od jakiegoś czasu Blizzard idzie tą polityką żeby każdy spec nadawał się dobrze do PvE, żeby porównać takiego Maga czy Huntera do np. Paladyna czy Druida.
Arcane Tactics czy Focus Magic to m. in. powody dla których warto żeby Arcane Magowie pojawiali się na raidach.

Recent Activity >
   ͏͏͏
Validus
Wiadomość [#559]: 20.03.2011 o 07:14

Konto skasowane

Arcane od początku Cata nie jest dobrym do raidowania specem. W sumie to jest nawet najgorszym za wyjątkiem jakichś 4 walk (z czego na niektórych jak Magmaw trzeba by dpswhorzyć, a nie grać teamowo i być czasem na addach).
Arcane Tactic to buff który tworzą rónież ret paladyn oraz BM Hunter i dla samego FM nie opłaca się grac w Arcane, aby dać komuś buffa.
Fajnie, że Blizz chce to wyrównać, ale jak dotąd mu to nie wychodzi. Zobaczymy co czas przyniesie.

Cysmen
Wiadomość [#560]: 20.03.2011 o 08:00

Konto skasowane

Dokladnie to co napisal Validus ofc sam mam speca arcane na JEDNA walke ale ogolnie rzecz biorac z tego co kolega napisal wynika, ze magowie z jego gildi chodza na cale rajdy w arcane co jest absolutnie pomylka.

REKLAMA
Strona 28 z 39.
Pierwsza     <<   <   ... | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :