Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 10:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Odpowiedź

Temat: Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ...  >   >>     Ostatnia
Validus
Wiadomość [#521]: 07.03.2011 o 09:45

Konto skasowane

FFB byłoby fajne, faktycznie wygląda super, a najbardziej podobała mi się koncepcja, gdy FFB miało dużo talentów we Froście, co teraz nie jest za bardzo możliwe, a szkoda.
Ogólnie nie byłbym takim optymistom jeśli chodzi o likwidacje Ignite Munchingu, pożyjemy zobaczymy, ale jakoś podchodzę do tego ze sporym dystansem =D A właśnie zapewne od tego Ignite Munchingu będzie zależeć czy zagramy w FFB czy nadal w FB.

Moldar
Wiadomość [#522]: 08.03.2011 o 02:00

Konto skasowane

Pytanie było, ale jakoś tak chciałbym się dowiedzieć więcej. Czy duży crit dla fire maga jest potrzebny ? Dużo osób, ma poniżej 19%, sam Validius z tego co widzę ma poniżej 17%. Co to daje i czy talent Improved Hot Streak ma jakiś z tym związek ?

maestrino
Wiadomość [#523]: 08.03.2011 o 05:02

Konto skasowane

Suchego crita bez buffów mam koło 24%. Gdybym się przegemował i przereforgował na haste (oprócz jednego itema który w haste już zreforgowany jest) rawr pokazywałby ~2k dps loss. Moim zdaniem to chyba zależy ile czego trzeba reforgować/gemować w hit do capa + jakiś inny czynnik, którego nie chce mi się teraz wyliczać, bo jest 5 rano, a ja spać nie mogę : /

LoL referral link
Validus
Wiadomość [#524]: 08.03.2011 o 10:33

Konto skasowane

Crit jest bardzo dobrą statystyką dla maga. Tylko tu chodzi o pewne zrozumienie tego.
Crit musi iść w parze z haste.
Ja już pisałem o tym. To nie może być tak, że ktoś idzie całkowicie w crita, ani nie może być tak, że ktoś idzie całkowicie w haste.
Te statystyki muszą w pewien sposób być zrównoważone i rawr ładnie nam w tym pomaga.
Zatem jeśli masz np. 30% crita ale przy tym jednocześnie dużo haste, które są zrównoważone (przez gemy i reforge) pod te 30% crita, to jest super.
Jeśli masz 30% crita, bo włożyłeś wszystkie gemy, reforge w crita, to jest źle

Ja mam tak mało crita, bo mam nadmiar mastery. Mastery jest bardzo, ale to bardzo złe, bo generalnie im więcej mastery tym więcej problemów z Ignite Munchingiem, a co za tym idzie jakiś mag z ciut lepszymi statystykami może wyrzucić mniej spelli, ale i tak zrobić większy dps, bo po prostu jemu nie zniknelo 400k damage.
Niestety, ja nie mogę zrobić nic z tym mastery, które mam, oczywiście mogę wymieniać epiki, ale na to raczej nie mogę sobie pozwolić.

Co do Improved Hot Streak, to crit właśnie między innymi dla tego talentu jest potrzebny, bo HS to coś do czego dążymy, a dwa crity pod rząd zapewniają nam tego HSa. Jednak mimo, iż każdy chciałby mieć jak najwięcej crita, to jednak przy tym musi uważać na inne statystyki.

sensi
Wiadomość [#525]: 08.03.2011 o 11:40

Konto skasowane

czy to znaczy że mamy totalnie olać mastery albo utrzymywać go na jakimś (właśnie jakim ? ) "przyzwoitym" poziomie i iść crit/haste ?

Validus
Wiadomość [#526]: 08.03.2011 o 12:11

Konto skasowane

w sumie to znaczy żeby faktycznie je olać. Najlepsze przedmioty aktualnie dla nas to te, które mają crit i haste. Mastery zawsze można zreforgować, ale mimo wszystko trochę zostanie.
Generalnie przedmiot, który z zielonych statystyk ma crit i haste to najlepsze rozwiązanie. Problem jest taki, że takich przedmiotów (epickich na 359 ilvl) nie ma jakoś super dużo, więc i tak nie mamy wyjścia i musimy brnąć chcąc nie chcąc w to mastery. Najważniejsze to pamiętać, aby Mastery reforgować. to ZAWSZE jest dps upgrade.

wowforum
Wiadomość [#527]: 08.03.2011 o 15:52

Konto skasowane

Czyli nie opłaca się robić enchantu na buty 30 master i run speed?

Chciałem go zrobić ale jak patrze na te wasze opinie o mastery to już sam nie wiem

To samo dotyczy rąk T11 (normal) nie opłaca się mi ich prędko zakładać z tego co widzę ...
Chyba, że usunę enchant z gloves (50 mastery) dam tam haste i w zamian dodam 30 mastery do butów i speed.

http://eu.battle.net/wow/en/character/chromaggus/magmax/advanced

[Edycja wowforum - 08.03.2011 o 16:55]

Validus
Wiadomość [#528]: 08.03.2011 o 18:13

Konto skasowane

Mimo tego iż Mastery jest naszą najsłabszą statystyką to chyba jednak nie ma lepszego enchanta niż Greater Mastery na rękawice aktualnie dla maga. Faktycznie jest 50 haste, z tymże nadal nie może ono dorównać (choćby i z kalkulacja Munching Ignite) Greater Mastery.
Co do butów, to pięknem Lavawalkera jest nie te 30 mastery, które ma, ale właśnie run speed. Zwłaszcza na raidach tak ruchomych jakie mieliśmy w ICC czy mamy teraz. Dlatego również skłaniałbym się ku nim.

[Edycja Validus - 08.03.2011 o 18:13]

wowforum
Wiadomość [#529]: 08.03.2011 o 20:53

Konto skasowane

To w końcu za dużo mastery jest dobrze czy źle? Zmieni się to? Bo coś chyba nie działa prawidłowo.
I co myślisz o gloves T11 zamiast tych co mam teraz? Warto zamienić je ze względu na mastery ?

Validus
Wiadomość [#530]: 08.03.2011 o 22:04

Konto skasowane

Te z t11 nie są lepsze. Jak będziesz miał 3cią część to wtedy je weź.
Chodzi o to, że nie można mylić jak ma się Mastery podczas wybierania gearu, a jak gdy dobierasz enchanty. Na dobrą sprawę przy enchantach nie ma za bardzo wyboru. Po prostu jeśli chcesz mieć najlepsze enchanty to musisz wybrać ten, ten i ten. Z geaerm jest inaczej. Przed długi okres czasu masz wybór co zakładać i co będzie dla Ciebie lepsze.

Plus im więcej mastery tym gorzej. Mastery w tym momencie jest naszą najsłabszą statystyką.

wowforum
Wiadomość [#531]: 09.03.2011 o 10:41

Konto skasowane

Ale czy oznacza to również, że im więcej mastery tym gorszy dps? Czy po prostu nie ma on dużego wpływu na niego w tej chwili?

sensi
Wiadomość [#532]: 09.03.2011 o 11:17

Konto skasowane

Validius ma pewnie dosyc naszych pytań :P
a to dorzuce jeszcze jedno - na czym dokładnie polega ten cholerny Ignite Munching ?
i powtórze pytanie kolegi powyżej, jak sie ma Mastery do dpsu
Validius teraz policz do 10 , uspokój się i czekamy na odpowiedz diablotin.gif

Validus
Wiadomość [#533]: 09.03.2011 o 11:48

Konto skasowane

hahahaha
nie no spoko
jak już się zdecydowałem prowadzić ten temat to z wszelkim konsekwencjami

Mastery jest statystyką która powoduje, iż nasz Ignite Munching się zwiększa. Jednocześnie podnosi nam dps, ale przy tym sprawia, iż w jeszcze większym stopniu Ignite Munching pochłonie część damage`u który robi Ignite i po prostu nie doliczy nam do naszego Damage Done (on po prostu zniknie). Zatem w prostych słowach:
Więcej Mastery = większy Ignite Munching
ale jednocześnie
Mastery = DPS (nie taki jak crit czy haste, ale mimo wszystko to nadal coś lepszego od załóżmy Spiritu)
Ale to nie oznacza, że powinniśmy jakoś super na to uważać. Większość przedmiotów ma mastery i po prostu nie ma wyjścia. Musimy je brać.

Co do Ignite Munching to na EJ jest naprawdę świetny post na ten temat. Ja teraz nie mam czasu, aby go porządnie przetłumaczyć, więc na razie opiszę pokrótce:
Ignite Munching (IM) jest czymś co zabiera (czasem dodaje, ale bardzo rzadko) nam część przypuszczalnego damage`a z Ignite`a.
Dla przykładu. Gdyby Ignite istaniał bez IM, to wyniósłby załóżmy 100k damage
Jednak od dawna istnieje IM i teraz zamiast 100k jeden mag może mieć z Ignite 90k, a drugi 70k, a trzeci 87k itd.
IM może być wywoływany przez:
- cirty które padają w tym samym czasie (jak załóżmy masz Hot Streaka i puszczasz Fireballa, a tuża zanimi Pyroblasta z HS, wtedy mogą uderzyć prawie jednocześnie i gdy critną to może powstać IM)
- critach, które mają miejsce tuż przed tickiem Ignite`a
- gdy Ignite debuff trwa dłużej niż 4 sekundy

Zatem tak pokrótce IM na dobrą sprawę może mieć miejsce w każdej chwili gdy DPSujemy. Kiedyś było to o tyle łatwe, że jak się załóżmy ma Hot Streaka, to przed puszczeniem Pyroblasta puszczało się scorcha. Czyli rotacja wyglądała tak Fireball, Scorch, HS. Dzięki temu Pyroblast nie lądował równo z innym spellem bo Scorch od razu trafia w cel bez lotu jak np. Pyro czy Fireball.
Jednak w tamtym momencie nasz Ignite nie był, aż tak ważną statystyką, a Mastery nie istniało a co za tym idzie damage z DoT nie był aż tak ważny jak to ma miejsce teraz.
Dlatego właśnie próbują w końcu IM w jakiś sposób zniwelować, zastąpić (z powodu mechaniki gry raczej naprawić się nie da chociaż kto go tam wie ;p)

JEDIDJ
Wiadomość [#534]: 09.03.2011 o 14:04

Konto skasowane

Validus napisał
Ja teraz nie mam czasu, aby go porządnie przetłumaczyć, więc na razie opiszę pokrótce

To ja Ci pomogę biggrin.gif mam nadzieję że nigdzie się nie pomyliłem:

Ignite Munching (IM) jest czymś co zabiera (czasem dodaje, ale bardzo rzadko) nam część przypuszczalnego damage`a z Ignite`a.
Dla przykładu. Gdyby Ignite istaniał bez IM, to wyniósłby załóżmy 100k damage
Jednak od dawna istnieje IM i teraz zamiast 100k jeden mag może mieć z Ignite 90k, a drugi 70k, a trzeci 87k itd.
IM może być wywoływany przez:
- cirty które padają w tym samym czasie (jak załóżmy masz Hot Streaka i puszczasz Fireballa, a tuża zanimi Pyroblasta z HS, wtedy mogą uderzyć prawie jednocześnie i gdy critną to może powstać IM)
- critach, które mają miejsce tuż przed tickiem Ignite`a
- gdy Ignite debuff trwa dłużej niż 4 sekundy

Jednoczesny Crit - jak sama nazwa wskazuje chodzi w tym wypadku o sytuację w której dwa spelle critują jednocześnie w tym samym momencie. Najczęstszymi czarami za to odpowiedzialne są firewalle po których następnie od razu rzucamy HS lub też fireblast rzucony zaraz po wypastowaniu scrocha. Wynikiem takiej sytuacji jest to że tylko spell który critnął jako drugi przekształcany jest w Ignite – dmg z pierwszego spella jest całkowicie ignorowany jeżeli chodzi o Ignite. W loggach może wyglądać to tak:

Przykład
[00:16.414] Spell Crit #1 on Target
[00:16.414] Spell Crit #2 on Target

W takim wypadku Ignite będzie zliczany tylko z Spell Crit #2

Oczywistym rozwiązaniem byłoby nie rzucanie spelli z identycznym czasem lotu ale odkąd Magowe DoTy mogą również critować to nadal się to zdarza. W prawdzie przy stosunkowo niskim crit ratingu (porównując do późnego WotLKa gdzie munching był odpowiedzialny za strate większości dpsu z Ignite) nie jest już to tak wyraźne jak było – ale wciąż spora część dmgu jest tracona.

Pomimo tego że takie sytuacje są problematyczne to musimy do tego przywyknąć bo tak już zostanie. Jednakże efekt ten może być złagodzony przez zmianą czasu lotu niektórych spelli – np. jeśli Pyroblast byłby nico wolniejszy lub szybszy niż firewall. (no ale to już nie od nas zależy )

Kolejny przypadek Munchingu oparty jest o „opóźnienie talentu” – chodzi o małe opóźnienie między critem spella a rzeczywistym pojawieniem się Ignite. W logach może wyglądać to tak:

Przykład
[00:23.409] Spell Crit on Target
[00:24.158] Ignite Refreshed on Target

Czas pomiędzy critem a Ignite jest czasem którego potrzebuje serwer na weryfikacje czy twoja postać posiada talent potrzebny do aplikacji debuffa. Wszystkie telenty które zapewniają jakiś bonus we wszystkich klasach posiadają opóżnienie 0,5s. Ta małą przerwa nie jest problemem dla większości klas ale dziwne rzeczy się dzieją z Ignite w pewnych sytuacjach:

Przykład
[00:13.872] Spell Crit on Target
[00:14.381] Ignite Tick
[00:14.461] Ignite refreshed on Target

W tej sytuacji Ignite Tick jest darmowym tickiem – ponieważ pomiędzy critem spella który odświeża Ignite (w tym momencie trwa sprawdzanie czy nasz mag posiada odpowiedni talent a następnie obliczany jest stopień dmgu Doty) oraz rzeczywistym jego odświeżeniem, następuje jeszcze jeden dodatkowy tick.

Jeszcze dziwniejszą sytuacją jest:

Przykład
[00:30.064] Spell Crit #1 on Target
[00:30.097] Spell Crit #2 on Target
[00:30.512] Ignite refreshed on Target (from Spell Crit #1)
[00:30.902] Ignite Tick
[00:30.902] Ignite refreshed on Target (from Spell Crit #2)

Różnica w tej sytuacji jest jaka że jest dodatkowy crit i dzięki temu dodatkowe odświeżenie Ignite. Wynikiem tego jest to że tick Ignite zadaje obrażenia na podstawie obliczeń z Spell Crit #1 – następnie „cofa się” do momentu w którym crit padł i zamienia bazę DoTa z Spell Crit #1 na Spell Crit #2
Oba te scenariusze są nieuniknione, zwłaszcza z tickującymi DoTami. Uważam że pierwszy Bug dodaje nie trywialny dmg ale nie mogę powiedzieć jak sytuacja ma się z drugim – ten przypadek jest bardzo rzadki i byłby całkiem korzystną alternatywą dla kolejnego typu munchingu.

Ostatnim typem Munchingu jest efekt uboczny nowego systemu DoT w Cataclysmie.

Ignite rozciąga ostatnie cztery sekundy z powodu nowej mechaniki odświeżania DoTów. Ta mechanika obowiązuje wszystkie DoTy pastowane na innych graczy tj. Living Bomb, Corruption i został wprowadzony aby uniemożliwić „ucinanie” DoTów. Na przykład, jeżeli, przed patchem 4.0.1 chciałeś odświeżyć Living Bomb tuż przed momentem gdy miał nastąpić tick, być może w 3,1s, Living Bomb odświeżyłoby się do 12s, i tickneło by 3 sekundy pózniej w 9 sekundzie – czas pomiędzy tymi dwoma tickami wynosił 5,9s. Po patchu 4.0.1 odświeżanie Living Bomb odświeża DoTę do 12,1s, ticka na 12s, i dopiero powraca do normalnego regularnego tikania.

Po wprowadzeniu nowego systemu Ignite zachowuje się tak:
- Początkowa aplikacja Ignite będzie trwała 4s z 2 tickami: jednym na 2s, drugim na 0s. Łączna pula dmgu Ignite jest podzielona między te dwa ticki
- Wszelkie odświeżenia Ignite odświeżać ją będą do czasu maksymalnego trwania – 6s z 3 tickami: 4/2/0s. Łączna pula dmgu Ignite jest podzielona między te dwa ticki
- Ignite musi być poniżej 4s aby mogło zostać odświeżone

Przykład:

Przykład
[00:54.436] Spell Crit #1 on Target
[00:54.819] Ignite Refreshed on Target
[00:55.163] Spell Crit #2 on Target
[00:56.354] Ignite Tick on Target
Spell Crit #2 jest w tej sytuacji pochłaniany.

Oznacza to że przeciętnie Ignite akceptuje tylko jeden crit co dwie sekundy. Jest to drugie najważniejsze źródło Ignite Munchingu – DoTy critują w niedogodnych momentach wiele razy w małym odstępie czasowym.

Jest możliwe aby zmniejszyć ten efekt, starając się rozkładać spelle ale DoTy i tak sprawiają że ten munching jest nieunikniony.

To „ograniczenie”, jak na razie przypadkowe, wiąże się głównie z tym jak Ignite równomiernie dzieli dmg pomiędzy ticki iz tym w jaki sposób nowy system nakazuje DoTom tikać cały czas bez przerwy. Późniejsze odświeżanie Ignite będzie wymagać albo ustawiania czasu trwania DoTy na 6s albo czas będzie wydłużał się z każdym następnym critem

Dwa możliwe rozwiązania tego problemu: dodać nowy dmg do Ignite bez wpływu na czas jego trwania, gdy bieżący czas wynosi ponad 4s lub zmienić tickina takie które nie są rozłożone równomiernie ale każdy z nich stanowiłby tylko za crity które miały miejsce w przeciągu ostatnich czterech sekund. Jak większość metodycznych problemów w WoWie ten jest albo stary i trudny do naprawienia albo nie posiada wysokiego priorytetu (lub, co bardziej prawdopodobne zarówno to i to)

Jest jeszcze jedna, ostatnia anomalia. Gdy spelle jednocześnie critują a na targecie nie ma Ignite:

Przykład
[00:16.414] Spell Crit #1 on Target
[00:16.414] Spell Crit #2 on Target
[00:16.938] Ignite #1 Applied to Target
[00:16.938] Ignite #2 Applied to Target

Powstałe Ignite, zgodnie z oczekiwaniami powstało tylko z Spell Crit #2. Jednak ze względu na równocześnie powstanie Ignite, tickuje tak mocno w przeciągu tych 4 sekund (łączne obrażenia/2) jak w 6s – dodatkowy tick – 50% dmg więcej niż normalnie

Należy pamiętać że nadal będzie to strata dgu tak długo jak Spell Crit #1 jest o 50% większy od Spell Crit #2

[Edycja JEDIDJ - 09.03.2011 o 14:18]

no_face
Wiadomość [#535]: 09.03.2011 o 14:16

Konto skasowane

Ignite Munching - ja to rozumiem tak, ignite to teraz 40% z krytycznego uderzenia jako DoT'a przez 4s. Sytuacja: wszedl nam krytyk z FB za 100k, w tym czasie dostaniemy ignite rzedu 40k rozlozone w czasie 4s. Ale przeciez nie czekamy tych 4s, tylko od razu castujemy kolejny spell, ktory tym razem np uderzy w krytyku za 40k i w tym czasie otrzymamy nowe ignite warte 16k na 4s co nadpisuje nasze pierwsze mocniejsze ignite gdzies w polowie czasu jego trwania, przez co "osiagamy" strate DPS'u. Dodatkowo fire spec opiera sie na DoT'ach, ktore to tez maja szanse uderzyc w krytyku. Tiki sa czeste i uderzaja po troszeczku z czego mozemy osiagnac np 10k tik krytyczny, a z tego naliczy sie nam nowe ignite, tym razem bedzie to wartosc 4k. Takie sytuacje sa raczej dosc czeste i "nie fajnie" jest kiedy to po kritu 100k (40k ignite) wejdzie krytyk z DoT'a za 10k (4k ignite).

Choc nigdy sie nad tym glebiej nie zastanawialem i moge sie mylic, to zawsze mi sie wydawalo, ze o to chodzi w IM.

Czesciowo ma to byc wyeliminowane w nowych pathu 4.1.0

#Ignite: Your critical strikes from non-periodic Fire damage spells cause the target to burn for an additional 26% of your spell's damage over 4 sec.

Ten najbardziej bolesny element IM zostanie usuniety.

Validus napisał
Dlatego właśnie próbują w końcu IM w jakiś sposób zniwelować, zastąpić (z powodu mechaniki gry raczej naprawić się nie da chociaż kto go tam wie ;p)

Oczywiscie, ze sie da ;)

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
sensi
Wiadomość [#536]: 09.03.2011 o 14:23

Konto skasowane

dzięki za odpowiedź ! teraz już wygląda to klarowniej smiley.gif

Validus
Wiadomość [#537]: 09.03.2011 o 14:35

Konto skasowane

JEDIDJ: Super post. Naprawde rewelacyjnie to opisałeś smiley.gif

no_face: może i się da, ja naprawdę tego nie wiem, jednak zachęcałbym bardziej do sceptycznego myślenia na ten temat, bo jak do tej pory tego nie naprawili, to oznacza, że coś jest nie tak. Ja naprawdę zachęcam do pełnego zdystansowania się jeśli chodzi o naprawę IM =D Przynajmniej będziemy wszyscy mile zaskoczeni ;p

no_face
Wiadomość [#538]: 09.03.2011 o 16:18

Konto skasowane

To, ze wiem iz da sie to naprawic, niestety nie niesie ze soba nawet polowicznej nadziei na rozwiazanie problemu. Jest to zadanie z niskim priorytetem wykonawczym. Cieszmy sie chociaz z tego, ze zmniejsza wystepowanie IM w nadchodzacym pathu.

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
Garn
Wiadomość [#539]: 09.03.2011 o 19:19

Konto skasowane

Dla mnie ten cały problem z munchingiem to takie "Aaaaa! O Boże ja robię aż 9% mniej DPSu niż mógłbym!! Jak nie będę uważał to jakaś moja mała DOTa zależna mocno od farta zrobi mniejszy dps!!!" . Poprawcie mnie jak się mylę ale dla mnie to jest taki "temat do dylematu na długie czysto teoretyczne tematy dla tych którzy mają za dużo wolnego czasu" smiley.gif . Chyba właśnie dlatego Blizz tego nie skasuje. Dopóki nie ma sytuacji wipu kiedy boss ma 1
% HP to chyba, poza samej świadomości, nie ma sensu zawracać tym sobie dupy, bo wachanie się podczas walki tylko zmniejsza nasz DPS. Oprócz nas jest 24 innych osób.
Myśle że to jest do naprawienia. Grał ktoś z was kiedyś w Arcane? Tam jest taki talent jak [Incaster Absorbtion], który powoduje że każdy zaabsorbowany dmg z Mana Shielda dodaje ci bonus do spell power, ten buff się właśnie w specyficzny sposób stackuje, nie ma podziału na stacki, ale każdy absorbed dmg ma swój własny, niezależny czas trwania bonusu, zapobiega to ciągłego wzmacniania tego buffa i nawarstwiania coraz mocniejszego bonusu w nieskończoność poprzez ciągłe odnawianie mana shielda.
To samo mógłby zrobić Blizz, stackujące się ignite, zamiast prymitywnej doty. Czyli jak jebnie naraz pyroblast i fireball to ich ignite jest sumą tych krytów. Mógłby. Ale nie zrobi. Bo nie smiley.gif . Spekulowanie o tak małe uĺamki DPSu jest zbyt śmieszne, żeby je tak po prostu usuwać smiley.gif

[Edycja Garn - 09.03.2011 o 19:29]

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Validus
Wiadomość [#540]: 09.03.2011 o 21:41

Konto skasowane

To nie jest tak jak uważasz.
Jeśli traktujesz raidowanie serio, i załóżmy grasz w gildii raidowej, to gdy wipiecie na czymś na 1-3% gdzie akurat magowie w Twojej drużynie mogliby go wykończyć jeśliby tylko mechanika gry działała poprawnie, to trochę byś inaczej na to spojrzał. Sam to opisałeś przecież. Mnie się nie raz zdarzyło bić tygodniami, a nwet miesiącami niektórych bosów. Każda strata dpsowa jest nie na rękę, zwłaszcza w takich przypadkach i potrafi nieźle wkurzyć.
Dla niektórych to jest tylko 9% DPSu, a dla niektórych to az 9%.

Nie opłaca się używać Mana Shielda do Incantera. To strata dpsowa.

REKLAMA
Strona 27 z 39.
Pierwsza     <<   <   ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :