Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 11:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Odpowiedź

Temat: Dla Raidujacych Magow (aktualne pod 4.1)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Validus
Wiadomość [#41]: 23.09.2009 o 12:16

Konto skasowane

Co do Combution przegladalem innych magow u siebie w gildii, spora czesc z nich jest lepsza ode mnie i tez nie mieli combustion. To chyba cos znaczy ;p Jednak nadal radze mimo wszystko zaryzykowac i wziac bo wiedza jak uzywac przyda sie juz niebawem. Pozdrawiam

No i wyszedl nowy patch.
Wlasnie sciagam i najpewniej okaze sie ze arcane jest och i ach od teraz biggrin.gif
DO tego rowniez Combustion powraca do lask i polecam go brac. Zobaczymy jak dziala. Glosy chodza, ze nawet 4 czar moze spowodowac niezlego crita z powodu zmiany sposobu w jaki spelle uderzaja. No zobaczymy co jest plotka a co nie.
Buildy w dzialach juz poprawione

[Edycja Validus - 23.09.2009 o 11:36]

Z tego co widze to faktycznie ticki nie powoduja konsumowania combustion, a do tego nawet crituja naprawde milo.
Wybuch LB mimo wszystko nnadal zjada Combustion, ale bez watpienia i tak sie oplaca.
Do tego faktycznie bardzo czesto wyglada na to, ze czwarty crit wchodzi. Wyglada to tak:
FB (crit) -> FB (crit) (masz od teraz Hot Streaka ale nie bedac tego pewnym zawsze czlowiek wlacza nastepne FB) -> FB (Crit) + HS (crit) puszczone w prawie tym samym czasie.
Nie zawsze tak jest, ale naprawde bardzo czesto.

[Edycja Validus - 23.09.2009 o 12:20]

sensi
Wiadomość [#42]: 23.09.2009 o 12:32

Konto skasowane

A co tam Panie w Arcane słychać ??

Validus
Wiadomość [#43]: 23.09.2009 o 12:46

Konto skasowane

Dobre pytanie.
Jak juz wspominalem bedzie to najprawopodobniej najlepszy build. Zredukowana mana plus rotacja podstawowa zmieniona do 4AB i AM. Do tego najprawdopodobniej kiedykolwiek bedzie AMproc warto rzucic AM niezaleznie od tego na jakim etapie jest zestackowane AB. Wydaje sie nie pogorszac dpsu, a mozna zaoszczedzic przy tym troche many.
Dzisiaj ide na raid z ludzmi, ktorzy siedza w arcane bardziej niz ja, a jako FB maja dps na bardzo podobnym poziomie do mojego, wiec zobaczymy czy ich zmiana w arcane da spora poprawe.
Dzisiaj sie wszystko zobaczy anyway, bo to narazie dosyc nieoficjalne wyniki.

[Edycja Validus - 23.09.2009 o 12:51]

nabonid
Wiadomość [#44]: 23.09.2009 o 13:25

Konto skasowane

sensi napisał
A co tam Panie w Arcane słychać ??

Slychac TO

Validus
Wiadomość [#45]: 23.09.2009 o 22:27

Konto skasowane

W sumie to wciaz sprawdzam te stackowanie AB. A dokladnie to inni magowie. Dzisiaj po raidzie zobaczymy jak jest.
Podoba mi sie ta linijka ze zmiana talentow w arcane. Juz troche czytalem na ten temat, ale wciaz chce poczekac na oficjalne informacje/
Dzieki za linka smiley.gif bardzo przydatny smiley.gif

Arcane zdecydowanie wydaje sie byc lepszy jak dotad. Jeszcze nie bylem na wielu roznorakich bossach ale jak dotad widac ze jest lepszy. Rotacja dla Arcane to:
AB i spam az dostaniesz AM. Wtedy AM i od poczatku. Calkiem proste nie? =D
Wydaje sie, ze Arcane bedzie posiadal wszystkie atuty. Niski Hit Rating, dobry burst, dobry dps, niby walka z mana, ale przeciez w FB to tez nie jest jakies hop siup, latwa rotacja. Jedye co chyba irytuje to range.

[Edycja Validus - 23.09.2009 o 22:42]

Rince
Wiadomość [#46]: 23.09.2009 o 23:54

Konto skasowane

po graniu w buildzie 20/51 w ogole mi sie nie podoba to arcane, do tego nic sie nie zmienilo z perfekcyjnym w czasie uzyciem evocation - dowolne rng i jestes bez many przez 2 minuty, gg

po raidzie wrocilem do starego buildu + combustion

Rince 80lvl undead mage
Validus
Wiadomość [#47]: 24.09.2009 o 12:18

Konto skasowane

Witam Pana Rince`a.
Dzisiaj troche powipowala moja gildia na tocu hc 25. I musze przyznac ze chopaki z arcane swietnie sobie radzili oraz z mana nawet nie mieli problemow. oczywiscie uzywali typowego buildu arcane chociaz nie wszyscy. Teraz mimo wszystko maja troche tych pomyslow co do arcane, wiec mozna sie bawic w modfikacje. Badz co badz gdy patrze na wws z tygodnia przed to w tym samym miejscu mieli dzisiaj lepsze statystyki (tydzient emu byli w FB, a teraz Arcane), wiec mimo wszystko sklania do refleksji.
Niby nie radzilem sobie zle jako jedyny FB, ale jednak pozostawalem troche w tyle i to tez o czyms swiadczy.

Dodalem rotacje jaka nalezy uzywac w Arcane w odpowiednim dziale. Od razu troche pozmienialem opisy buildow dajac do zrozumienia, ze Arcane jest aktualnie najlepszy.

Winnetou
Wiadomość [#48]: 24.09.2009 o 19:53

Konto skasowane

Witam sądzi Pan zę watro zrobić sobie 20/51/0 teraz?

Co jest prawdą, Geralt? Czym jest prawda? -Nie wiem, Yen. Powiedz mi
-Nie - powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy.
Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy.
-Nie - powtórzyła. - Nie mogę, Geralt.
Nie mogę citego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięciatwojej dłoni.
Ptaku? Czym jest prawda?
- Prawda - powiedziała pustułka - jest okruchem lodu
Validus
Wiadomość [#49]: 24.09.2009 o 19:57

Konto skasowane

Ja tam gram. Jak dotad probowalem tylko na pierwszym bossie w toc, wiec nie mam zbyt duzego doswiadczenia, ale wydaje mi sie, ze jesli Pan lubi to czemu nie. DPS nie ejst znowu AZ taki gorszy, no i zawsze sie przyda ktos kto podtrzyma scorcha...

Winnetou
Wiadomość [#50]: 24.09.2009 o 20:45

Konto skasowane

A mógłbym prosić linka do armory?

Może być na PW;]

Nie mogę citego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięciatwojej dłoni.
Ptaku? Czym jest prawda?
Validus
Wiadomość [#51]: 24.09.2009 o 20:51

Konto skasowane

Moje armory znajduje sie w pierwszym poscie, gdzies bardziej na dole

Rince
Wiadomość [#52]: 25.09.2009 o 03:36

Konto skasowane

jesli chodzi o ToC to:

beasts: arcane vs fire wypada bardzo podobnie (chociaz stunned icehowl + bl + trinket + wild magic potion + combustion = rofl )
jaraxxus: fire > all
champions: arcane lepiej
twins: jak dotad arcane ale to bardziej RNG walka, nie jestem pewien
anub: fire > all

[Edycja Rince - 25.09.2009 o 03:41]

Rince 80lvl undead mage
Winnetou
Wiadomość [#53]: 25.09.2009 o 08:31

Konto skasowane

Niestety pańskie armory nie działa nie wiem czeum^^

Ptaku? Czym jest prawda?
Sagator
Wiadomość [#54]: 25.09.2009 o 10:07

Konto skasowane

Hej. Niedawno wbiłem magiem 80 lvl. Itemki mam jeszcze słabe, jak gadałem z jakimś niezłym 80 magiem, to powiedział mi, że żeby grać arcane trzeba mieć sporo haste. Ja mam tylko 230 sad.gif Czy mogę grać arcane czy może lepiej na razie grać ffb ?

P.S. Super poradnik, bardzo mi się przydał ;)

[Edycja Sagator - 25.09.2009 o 10:08]

Validus
Wiadomość [#55]: 25.09.2009 o 11:10

Konto skasowane

Panie Rince, wczoraj na Jarr zrobilem wszystko naprawde perfekcyjnie jako dps a jednak prawie wszyscy magowie (tylko jak gram w FB) byli lepsi ode mnie. Moim zdaniem Arcane jest teraz naprawde bardzo dobry i FB nie za bardzo sie umywa. Narazie gram FB bo lubie, ale jesli przepasc bedzie az taka to chyba nadejdzie czas na zmiane.

Moje Armory mi dziala nie wiem czemu, ale skoro potrzeba nowego linka oto on:
http://eu.wowarmory.co(...)=Validus
Jesli i on nie bedzie dzialal to niech Pan wejdzie po prostu w Armory wpisze Validus i kliknie na gracza, ktory gra na Bronze Dragonflight.

W Arcane jak FB haste jest bardzo wazne, wiec moze Pan bez zadnych kopleksow grac i tym i tym, jak sie Panu podoba jednak z racji aktualnej sytuacji i latwosci w obsludze polecam Arcane. FFB nie polecam, poniewaz jest to teraz dobry build chyba tylko na specyficznych bossow no i (gdyby gral pan zmienionym FFB) na hc.

[Edycja Validus - 25.09.2009 o 11:35]

Mu-H
Wiadomość [#56]: 25.09.2009 o 16:55

Konto skasowane

Witam ponownie
Od ostatniego mojego pytania sporo sie zmienilo - na raidach spokojnie przekraczalem 3k dpsu, na niektorych bossach dobijalem do 4k pomimo nie najlepszego gearu przy duzej ilosci buff'ow. Wszystko ladnie i pieknie do czasu publikacji patcha... i tu prawdziwa katastrofa - dps spadl o 800 - 1k ! Nie moge rozszyfrowac co jest tego powodem. Obecnie na dummy nie jestem praktycznie w stanie nawet przy buffach osiagnac 3,5k moj max to 3,2 ktory udalo mi sie osiagnac tylko raz, przy kilku hot streak. Obecnie robie dps na poziomie tego, jaki mialem przy zielonych ithemkach. Z tego co zauwazylem to innym tez spadl dps, choc nie tak bardzo... Przykladowo tank z ktorym dzisiaj bylem na hc wycisnal tylko 1,3k dpsu i to przy na prawde niezlych ithemach z raidow. Na ToC10 w zasadzie nikt nie przekroczyl 3k dpsu.
Pytanie - czy ktos zauwazyl podobnego nerfa u siebie? Czy jest mozliwe, ze recount zle pokazuje (w zasadzie wszyscy ktorych znam korzystaja tylko z niego wiec - choc wydaje mi sie to malo prawdopodobne - nie jest to teoretycznie niemozliwe).
Zauwazylem tez, ze praktycznie nie jest zauwazalna roznica w dpsie przy stackowaniu scorcha i bez niego... Nie wiem jak to mozliwe ale roznica (przy kilku probach, zeby jakas srednia mozna bylo wyciagnac) wynosi u mnie ok 100 - 150

Przypominam moj gear i build: gear

Nie jestem pewny czy na pewno sytuacja ta miala miejsce akurat po patchu bo kilka dni nie raidowalem i sie mocno zdziwilem wczoraj na pierwszym raidzie smiley.gif

Rince
Wiadomość [#57]: 25.09.2009 o 17:50

Konto skasowane

Mu-H napisał
Witam ponownie
Od ostatniego mojego pytania sporo sie zmienilo - na raidach spokojnie przekraczalem 3k dpsu, na niektorych bossach dobijalem do 4k pomimo nie najlepszego gearu przy duzej ilosci buff'ow. Wszystko ladnie i pieknie do czasu publikacji patcha... i tu prawdziwa katastrofa - dps spadl o 800 - 1k ! Nie moge rozszyfrowac co jest tego powodem.

przerwy w castowaniu, prawie na kazdym bossie w toc
wyjatkiem jest jaraxxus

do tego brak niektorych enchantow/niektore kompletnie nietrafione - 16int na bracersach zeby daleko nie szukac

[Edycja Rince - 25.09.2009 o 17:51]

Rince 80lvl undead mage
Mu-H
Wiadomość [#58]: 25.09.2009 o 19:22

Konto skasowane

ok jak sam wspominalem mojemu gear'owi daleko do idealu i jestem tego swiadom, pracuje nad tym... (niektore enchanty to pozostalosci po levelowaniu ench ;) ) Pytanie brzmialo czemu tydzien temu bylo w miare ok a teraz jest katastrofa?

Validus
Wiadomość [#59]: 28.09.2009 o 17:02

Konto skasowane

faktycznie nie pyta Pan o porady gearu tylko o roznicie dpsu.
Moze zaczne od tego iz polecam panu Arcane albo FB do dpsu, a nie FFB.
Ale jesli mnie Pan pyta czy roznica jest za sprawa nowego patcha odpowiedz brzmi nie. Z tego co Pan opowiada wszystkim spadl dps, to dosyc dziwne ale najprawdopodobniej to przez to, ze byly lagi + zle RNG. Jestem przekonany, ze przy nastepnym podejsciu wszystko wroci do normy.
Co do scorcha to skomplikowana sprawa. Ja nigdy nie uzywam go, gdy jestem do tego sam, bo sie nie oplaca. Do tego sie nie oplaca na takich bossach jak Bestie w ToC albo Mimiron bo szybko ida te walki a i stracic go mozna latwo i trzeba stackowac ponownie.
Ogolnie scorch jest dobry na takich bossow jak Ignis czy Patchwerk, a i tak tylko wtedy, gdy ma sie slaba grupe dpsowa i trzeba dlugo dpsowac.
Zycze powodzenia i jak juz wspominalem, prosze zobaczyc na swoj dps przy nastepnym podejsciu, powinno byc lepiej.

Oto Build Arcane, ktory wlasnie testuje:
http://www.wowhead.com/?tal(...)o:iNz0zc

Dux
Wiadomość [#60]: 29.09.2009 o 09:07

Konto skasowane

No i jak tam testy?

REKLAMA
Strona 3 z 39.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :