Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 16:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Exp na BG

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
synojca
Wiadomość [#21]: 11.08.2009 o 09:45

Konto skasowane

sadziu napisał
Nawiazujac jeszcze do mojej wczesniejszej wypowiedzi. Blizowi chodzilo o to, aby ludzie grajacy normalnie mogli cieszyc sie z bg takze w trakcie lvlowania. Uniemozliwialy im to wlasnie twinki, ktore mialy wiekszosc na 2-3 strzaly. Teraz jezeli chca, moga dalej twinkowac w swoim gronie, co juz nie jest dla nich tak latwe, a pozostali moga w wiekszym stopniu nacieszyc sie gra na bg.

Fajnie by bylo gdyby tak bylo jak ty mowisz ale chce tluc sie z innymi twinkami ale jakos jest to nie mozliwe bo nie ma zadnych battle groundow na moim serwerze dla ludzi z wylaczonym expem . Jak blizzard sie zdecydowal na expa na bg's to mogl powiekszyc battle grupy zeby byla mozliwa gra rowniez z wylaczonym expem .. Btw zna ktos jakis serwer na ktorym sa bgs dla twinkow na 49 lvl ? :P to chetnie przeniose sobie postac ....

sadziu
Wiadomość [#22]: 11.08.2009 o 10:51

Konto skasowane

Czyli krotko mowiac udalo im sie to co chcieli osiagnac, tzn ukrocic twinkowanie. Ludzia nie chce sie walczyc w gronie samych twinkow, bo juz nie ma takiej frajdy, ze jada wiekszosc bez problemu.

watman
Wiadomość [#23]: 11.08.2009 o 11:20

Konto skasowane

synojca napisał
Fajnie by bylo gdyby tak bylo jak ty mowisz ale chce tluc sie z innymi twinkami ale jakos jest to nie mozliwe bo nie ma zadnych battle groundow na moim serwerze dla ludzi z wylaczonym expem . Jak blizzard sie zdecydowal na expa na bg's to mogl powiekszyc battle grupy zeby byla mozliwa gra rowniez z wylaczonym expem .. Btw zna ktos jakis serwer na ktorym sa bgs dla twinkow na 49 lvl ? :P to chetnie przeniose sobie postac ....

jest sobie taka akcja, zeby twinki migrowac do BG cyclone... serva ci nie podam, bo mnie to malo interesuje (moj twink to bank char biggrin.gif ), ale na o-boardach na pewno znajdziesz odpowiednie tematy...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Baltazar
Wiadomość [#24]: 11.08.2009 o 17:00

Konto skasowane

LesnyStworek napisał
W twinkowaniu chodzi o to żeby (wulg.)ać normalnych graczy smiley.gif

jeśli tak myślisz to wynika z tego że albo jesteś debilem albo nabem , lub i jedno i drugie , i nie pieprz głupot na temat twinków bo jak ja hasałem moim rogalem po bg w vanilla wow to ty jeszcze nie wiedziałeś że będziesz w niego grał ^^

The Cesspit
You Tube Profil
sadziu
Wiadomość [#25]: 12.08.2009 o 07:38

Konto skasowane

Baltazar napisał
jeśli tak myślisz to wynika z tego że albo jesteś debilem albo nabem , lub i jedno i drugie , i nie pieprz głupot na temat twinków bo jak ja hasałem moim rogalem po bg w vanilla wow to ty jeszcze nie wiedziałeś że będziesz w niego grał ^^

Czujesz sie z tego powodu lepszy? Pogratulowac O_o

Baltazar
Wiadomość [#26]: 12.08.2009 o 08:27

Konto skasowane

lepszy ? możliwe , ale nie lubię jak ktoś dyskutuje o rzeczach o których nie ma pojęcia

The Cesspit
You Tube Profil
bartas02
Wiadomość [#27]: 12.08.2009 o 21:05

Konto skasowane

Będe upierdliwy i przypomnę nazwę tematy, a więc temat brzmi: "Exp na BG". Chciałbym dotrzeć do info na temat tego za co leci exp na poszczególnych bg. Sam nie znalazłem więc prosze tutaj o jakieś wskazówki. Z góry thxbiggthumpup.gif

Slideroh
Wiadomość [#28]: 12.08.2009 o 21:22

Konto skasowane

Hm
Av - general, budynki, wygranie
Warsong - flagi, wygranie
Arathi - cholera wie za co, ale podobnie.
itd xD

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
sadziu
Wiadomość [#29]: 13.08.2009 o 07:32

Konto skasowane

Na av exp leci pieknie jezeli trafia sie na dobre teamy. Wczoraj w 4-5h nabilem 2kk. Exp na av leci za wieze, kopalnie, zabicie bosow i wygrana. Za wygrana uzalezniony jest od tego, co sie kontrolowalo na koniec rundy.

Kakarato
Wiadomość [#30]: 13.08.2009 o 08:30

Konto skasowane

ja dzieki bg (tylko bg 0q) z 77lvl na 80 wskoczylem po 8h na bg (av). Zadne q nie dały by mozliwosci dorównania takiemu doladowaniu expa. Za 1 wygranego bg mialem tyle expa co z 8-12 q.

Voytek
Wiadomość [#31]: 13.08.2009 o 08:53

Konto skasowane

Więc na którym lvl zaczynać same BG?? od 70 czy pózniej jakośconfused.gif teraz robie q i na AV chodze jest. a i właśnie gdzie się wymienia marki na honor i czy opłaca się to robić teraz czy na 80lvlconfused.gif

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Voytek
bartas02
Wiadomość [#32]: 13.08.2009 o 14:27

Konto skasowane

Na 80lvlu dostaniesz więcej honoru za marki. Wymieniasz w Dalaran, lub w każdej stolicy u battlemastera który daje daily pvp. Ktoś tu pisał że od 75lvla się opłaca chodzić. Z Waszych wypowiedzi wynika ze najwięcej dostaje się expa na AV. Jeśli np. ktoś przejmuje kopalnie a ja będę daleko to dostanę exp czy muszę być w pobliżu?

[Edycja bartas02 - 13.08.2009 o 14:28]

JarCzeS
Wiadomość [#33]: 13.08.2009 o 15:23

Konto skasowane

bartas02 napisał
Będe upierdliwy i przypomnę nazwę tematy, a więc temat brzmi: "Exp na BG". Chciałbym dotrzeć do info na temat tego za co leci exp na poszczególnych bg. Sam nie znalazłem więc prosze tutaj o jakieś wskazówki. Z góry thxbiggthumpup.gif

All battlegrounds award experience when the team completes objectives. Experience gains are percentages based on the total experience needed to level for a player.

* Destroying a tower or bunker awards roughly 1.16% of a level.
* Defeating Galvangar or Balinda awards roughly 1.16% of a level.
* Winning the match awards roughly 1.55% of a level.
* Players are awarded an extra 0.78% for every remaining tower or bunker their team still has when the match is over, regardless of win or loss.
* Successfully rescuing a Wing Commander awards 0.39% of a level.

It is thus possible to gain 7.35% of a level from one match just by winning, up to 10.47% for a win with all towers still up and 11.64% for additionally rescuing all the wing commanders. It will take 14 wins to complete a level, or 18 losses, assuming your team destroys the four towers, and loses your four towers and kills Galvangar or Balinda.

http://www.wowwiki.com/Alterac_Valley

-
Polska strona z replayami ---> http://www.replayed.pl <--- codziennie nowe powtorki !
-
Blad3storm
Wiadomość [#34]: 13.08.2009 o 16:42

Konto skasowane

Ja zamierzam zaczac wbijac lvl na BG od lvlu 78. Wg mnie jest to najlepszy lvl aby zaczac zdobywac doswiadczenie w ten sposob, gdyż od tego lvla możemy sobie załatwić blue seta do pvp np. savage saronite który da nam sporo resi przez co nie będziemy 1 strzałowcami biggrin.gif . Wszystkie zdobyte marki na bg zachowam do wymienienia na lvl 80 , bo wtedy za questy z wymiana dostanie sie najwiecej honoru przez co mniej czasu trzeba będzie spędzić farmiąc honor na hatefull setabiggthumpup.gif

RAWR I HAS A FIERCE

nieaktywny feral
Voytek
Wiadomość [#35]: 14.08.2009 o 08:41

Konto skasowane

Byłem wczoraj na AV na 71 lvl i po 3h zostało 5 barów do lvlsmiley.gif więc exp leci jak szalony. Ale zauważyłem że kilku ludzi siedzi AFK. Zauważyłem również, że jak sie padnie to też exp leci, więc żeby zdobyć expa trzeba tylko być na BG. Imo to lekka przesada. Ci co sa AFK powinni dostawac kicka z BG albo jakiegoś debuffa na zasadzie dezertera.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Voytek
krzak_u
Wiadomość [#36]: 19.08.2009 o 12:57

Konto skasowane

Tych AFK to się reportuje..

shammy
pptomek
Wiadomość [#37]: 06.10.2009 o 11:43

Konto skasowane

Ja mam takie pytanie. Robie tylko AV z racji najwiekszego expa. Na co wydac 100mark na 78 lvl ? Pytam bo przychodza mi juz do skrzynki , a jak wiadomo po pewnym czasie znikaja jak sie ich nie wezmie.

hotmaro
Wiadomość [#38]: 06.10.2009 o 12:19

Konto skasowane

za same marki z AV nic nie zrobisz na 78 musisz miec z kazdego BG (czyli 6) po jednym marku aby oddać je i dostać Honor. Ewentualnie możesz uzbierać jakąś ilość (30 chyba z AV WSG i AB) aby kupic sobie mouta biggrin.gif wszystko jest w Hall of legends (horda) a ta dziura od ally to nie wiem jak sie nazywa

watman
Wiadomość [#39]: 06.10.2009 o 12:23

Konto skasowane

pptomek napisał
Ja mam takie pytanie. Robie tylko AV z racji najwiekszego expa. Na co wydac 100mark na 78 lvl ? Pytam bo przychodza mi juz do skrzynki , a jak wiadomo po pewnym czasie znikaja jak sie ich nie wezmie.

mounta - ally ma kozla, horda wilka z av... do kupienia przed instancjowanym wejsciem, o ile dobrze pamietam...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :