Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 18:45
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Ban i niemożliwość wejścia

Odpowiedź

Temat: Ban i niemożliwość wejścia

LeatherFace
Wiadomość [#1]: 29.07.2009 o 11:08

Konto skasowane

Grałem ostatnio w diablo na długo nie używanym cd-keyu, grałem z kuzynem około 9 godzin. Następnego dnia po połączeniu się z battlenetem nie mogłem się zalogować na postać. Poczytałem trochę w necie i zrozumiałem że dostałem bana za free. Od razu mówię abyście nie pisali że używałem jakiś programów ułatwiających grę, ponieważ grałem w to pierwszy raz w życiu i niczego nie używałem. Założyłem nowe konto, a po wyjściu z battlenetu nie mogłem już się ponownie podłączyć ponieważ mój cd key został zbanowany. Napisałem do battlenetu w tej sprawie 2 dni temu niestety jak na razie nie uzyskałem odpowiedzi. Jednakże nie jest to moje największe zmartwienie. Pożyczyłem od kolegi cd-keya, na którym on już dłuższy czas nie grał. Użyłem programów zmieniających cd-key i spróbowałem wejść. Oczywiście znowu zobaczyłem komunikat że cd-key jest zbanowany. Postanowiłem odinstalować grę. To również nic nie dało, sporo kombinowałem np usuwałem wpisy z rejestru itp. Żaden cd-key nie chciał działać a najśmieszniejsze jest to że jak kuzyn programem zmienił cd-key u siebie to normalnie działał. Teraz nie wiem co zrobić, czy formatować kompa? Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, kilkakrotnie instalowałem grę od nowa a nawet zrzucałem pliki od kuzyna i za każdym razem był ten sam komunikat. Pomyślałem że zbanowane zostało ip ale tak się składa że gram u kuzyna na jego kompie, on na swoim laptopie i mamy to samo ip więc to raczej niemożliwe. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.

Dodam jeszcze że po zainstalowaniu zwykłego diablo bez dodatku nie da się do niego wejść. Robi się czarny ekran, wyskakuje jakiś błąd, po wyjściu do pulpitu i kliknięciu ok na błędzie po prostu znika ekran gry i nic się nie dzieję. Nie napiszę co to za błąd ponieważ jest dość dziwny i nie ma większego sensu jego treść.

[Edycja LeatherFace - 29.07.2009 o 13:23]

Narayan
Wiadomość [#2]: 30.07.2009 o 18:00

Konto skasowane

To(wulg.)owo ziom ...

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
LeatherFace
Wiadomość [#3]: 02.08.2009 o 22:02

Konto skasowane

Wszystko zrozumiałem...Naprawdę nikt nie wie jak można mi pomóc? Te nieroby nadal mi nie odpisały, żałosne.

Kunta-Kinte
Wiadomość [#4]: 04.08.2009 o 10:16

Konto skasowane

blizz ci nie odpisze nigdy . maja cie w dupie ,sa zbyt ajeci trzepaniem kasy :O

Idzie towar, widzę jak jej skręca głowa
prędkość patrolowa
czuję jak się za mną ogląda
chce nawiązać wzrokowy kontakt
to blachara, niech spierdala - nara
w ośmiu garach waha się spala
Szymcypt
Wiadomość [#5]: 06.12.2009 o 09:37

Konto skasowane

BattleNet jest najbardziej atrakcyjnym producentem jeśli chodzi o diablo 2. Te bany, permbany, lagi, ścinki, błędy są spowodowane ceną 50zł za diablo w sklepie. Oni wolą trzepać (bez podtekstów) kase za WoWa bo to jest aż 13 euro miesięcznie a nie 50zł raz. Dlatego dają różne bany za nic po to żeby zrobić tzw. "CZYSTKĘ" bo Diablo 3 też przecież potrzebuje serwerów, WoW jest płatny no to nic nie zrobimy a Diablo 2 jest prawie darmowe więc damy bany żeby oczyścić serwery. I niestety żadne e-maile nie pomogą bo oni po pierwsze nie umieją polskiego (a polacy znają 2 języki obce) a po drugie są zbyt zajęci WoWem żeby mieć czas na takie e-maile z "darmowego" Diablo 2. Są tak zajęci że nawet zapominają o odblokowaniu CD-Key'a który miał być odblokowany po 30 dniach (lenie śmierdzące)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :