Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 19:48
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Interfejs i Makra = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Odpowiedź

Temat: = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Pierwsza     <<   <   ... | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |   >   >>     Ostatnia
Festyn
Wiadomość [#661]: 16.05.2011 o 09:20

Konto skasowane

Choćby kiedy mam 3 objekty do q znaleźć, albo pogadać z 3 krasnoludami(quest na około 10lvl gnoma). Pokazuje ogólne miejsce a nie pokazuje np. na minimapie albo bardziej szczegółowo.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Festynpl
pawlos101
Wiadomość [#662]: 16.05.2011 o 11:01

Konto skasowane

Człowieku weź sobie jakiś info sam poszukaj co wchodzę na jakiś temat to jest tam Twoje pytanie, a blizzowy q helper jest w 100% wystarczający, wiem bo sam z niego korzystałem

Powyższy post jest MOJĄ i TYLKO MOJĄ subiektywną opinią, jeśli chcesz mnie za nią zwyzywać to równie dobrze możesz mnie pocałować w dupę. Miłego dnia.

Odpoczynek od wowa.
Nekkro
Wiadomość [#663]: 16.05.2011 o 18:50

Konto skasowane

Festyn napisał
Choćby kiedy mam 3 objekty do q znaleźć, albo pogadać z 3 krasnoludami(quest na około 10lvl gnoma). Pokazuje ogólne miejsce a nie pokazuje np. na minimapie albo bardziej szczegółowo.

no to teraz domysl sie dlaczego to nazywa sie "helper". To ma ci pomagac w wykonywaniu a nie robic je za ciebie, no prosba...Zreszta te questy nie sa wcale trudne.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
T-9
Wiadomość [#664]: 19.05.2011 o 20:52

Konto skasowane

Jak zrobić macro (o ile się da...) coby po użyciu żarło żarcie od maga (Conjured Mana Cake), a jak takowego nie ma to inne ?

Mieciu
Wiadomość [#665]: 29.05.2011 o 12:21

Konto skasowane

mam pytanie, do czego służy zakładka Clicks w addonie Gladius ? i jak to ustawic ? z góry dziekuje smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#666]: 29.05.2011 o 22:32

Konto skasowane

na 100% teraz nie powiem bo nie mam odpalonego wow ale afair to mozesz tam ustawic np. ze jak klikniesz prawym klawiszem na pasku wroga to robi sie focus, albo cos innego, tak samo z lpp.

edit : 666 wiadomosc diablotin.gif

[Edycja Nekkro - 29.05.2011 o 22:34]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
potek
Wiadomość [#667]: 10.06.2011 o 20:14

Konto skasowane

Mam problem z addonem Rawr. Dokładnie to gdy próbuję wkleić w okno export to co kopiuje za pomocą ctrl+c i daję ok nic się nie dzieję. Wyskakuje mi tylko komunikat w oknie chatu że nic nie zostało skopiowane i żebym jeszcze raz spróbował używając ctrl+c. Ma ktoś jakieś pomysły ? Dodam ze przeinstalowanie addonu nic nie dało, wyłączenie innych addonów także. Wujek Google innych pomysłów już nie miał ;p

watman
Wiadomość [#668]: 13.06.2011 o 12:36

Konto skasowane

potek napisał
Mam problem z addonem Rawr. Dokładnie to gdy próbuję wkleić w okno export to co kopiuje za pomocą ctrl+c i daję ok nic się nie dzieję. Wyskakuje mi tylko komunikat w oknie chatu że nic nie zostało skopiowane i żebym jeszcze raz spróbował używając ctrl+c. Ma ktoś jakieś pomysły ? Dodam ze przeinstalowanie addonu nic nie dało, wyłączenie innych addonów także. Wujek Google innych pomysłów już nie miał ;p

a nei masz czegos zbindowanego pod ctrl+c?

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
baka14
Wiadomość [#669]: 01.07.2011 o 16:19

Konto skasowane

Szukam addon'u pokazującego procentowo o ile rating z przedmiotu zwiększy nam statystykę.

Coś takiego : http://media.mmo-champ(...)mall.jpg

raziel666
Wiadomość [#670]: 01.07.2011 o 17:15

Konto skasowane

RatingBuster.

Madness is the gift, that has been given to me!
Stark
Wiadomość [#671]: 03.07.2011 o 15:21

Konto skasowane

Poszukuje 2 addonow z tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Bf1L8EUa63A
1 to Pasek z ruszającymi się cooldawami u Ufeksa - ForteXorcist
2 to Lunar/Solar Eclipse u Ufeksa BalancePowerTracker

gdzieś te pytanie już widziałem na forum ale nie znalazłem odpowiedz na nie

znalazłem sam

[Edycja Stark - 04.07.2011 o 08:47]

kosiareks
Wiadomość [#672]: 11.07.2011 o 01:15

Konto skasowane

Witam
W wotlku używałem Gladiusa, udało mi się go dostosować do takiej postaci.. Teraz jak powróciłem ponownie do grania w WoWa, mam problem z ustawieniem tego addonu. Mianowicie, chciałbym widzieć po lewej stronie moje poszczególne spelle na targetach (jeśli ich nie ma, ikonki są na ukazane na szaro natomiast jeśli target ma następujący spell to ikonka jest kolorowa) a po prawej stronie CD poszczególnych spelli moich przeciwników. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak skonfigurować Gladiusa w taki sposób? Za wszelką pomoc dziękuję!

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
baka14
Wiadomość [#673]: 13.07.2011 o 00:26

Konto skasowane

Bartrender4:
Chodzi mi o "State configuration". Potrzebuje aby główny pasek (bar 1) po wciśnięciu przykładowo shifta zmieniał się na 'page 10' (może być też inna, to tylko przykład). Problem w tym, że po ustawieniu tego w opcjach położenie ability zmienia się na inne, ale tylko podczas trzymania wciśniętego shifta, a ja chciałbym by zmieniało się na stałe, aż do momentu ponownego naciśnięcia klawisza. Tak więc z pomocą przychodzi panel "Custom conditionals", jednak nie rozumiem jego działania. Czy mógłby ktoś poradzić co należy wpisać tam, aby uzyskać pożądany efekt?

juro
Wiadomość [#674]: 13.07.2011 o 15:07

Konto skasowane

Witam, chcialbym zrobic macro na power infusion priesta. Chodzi o to zeby, jak normalnie klikne to PL by tylko na mnie lecialo, a z altem na partnera.

raziel666
Wiadomość [#675]: 13.07.2011 o 23:11

Konto skasowane

/cast [mod:alt, target=nick partnera] Power infusion; [target=player] Power infusion

Ran666
Wiadomość [#676]: 15.07.2011 o 10:47

Konto skasowane

SZukam addona ktory pokazywal cala postac w 3D playera i targeta ,

dokladniej chodzi mi mniej wiecej o takie cos jak mial badrasta :

http://www.youtube.com/watc(...)=related

nie iwem czy to addon do samego modelu 3D czy cale jakies Frejmsy , anyone know ?

[Edycja Ran666 - 15.07.2011 o 15:25]

Todiru
Wiadomość [#677]: 15.07.2011 o 19:36

Konto skasowane

Zna ktoś jakiś auto inv addon/mod, który invuje randomowych ludzi ?Ten z curse odpada, bo nie mogę go ogarnąć a poza tym masa błędów przez niego wyskakuje w wowie.

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
raziel666
Wiadomość [#678]: 15.07.2011 o 20:51

Konto skasowane

Ran666 napisał
SZukam addona ktory pokazywal cala postac w 3D playera i targeta ,

dokladniej chodzi mi mniej wiecej o takie cos jak mial badrasta :

http://www.youtube.com/watc(...)=related

nie iwem czy to addon do samego modelu 3D czy cale jakies Frejmsy , anyone know ?

[Edycja Ran666 - 15.07.2011 o 15:25]

pare lat temu to byl Zuxana's Model Citizen. teraz jest to ZMobDBAdvanced ponoc.

Ran666
Wiadomość [#679]: 16.07.2011 o 07:26

Konto skasowane

Ten addon jest totalnie rozpizdzony , ale dziekowa smiley.gif

Nafur
Wiadomość [#680]: 16.07.2011 o 13:10

Konto skasowane

Jak napisan macro aby za jednym kliknieciem uzyc cooldown'u i trinketu

Mam cos takiego

/cast Deamon Soul
/cast Soul Casket

ale musze kliknac 2 razy a chcialbym zrobic tak aby za jednym kliknieciem sie to odpalalo (podejrzewam ze trzeba uzyc castsquence poniewaz wchodzi global cooldown ale niestety nie potrafie napisac takiego macra)

Narcy
REKLAMA
Strona 34 z 37.
Pierwsza     <<   <   ... | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :